Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehevõtt pole nali
 
Teilör 31. detsember 2011, kl 18.17
Eks neid eliitmehi ole ennegi nähtud ja pikalt saadetud:) Lastega ja lasteta. Intelligents teeb eliidile 1:0.

Kõrge enesehinnang on hea, aga kriitikameel ei teeks ka paha.
 
Oh Teilörike.. 01. jaanuar 2012, kl 12.34
Tõsiasi on, et sinusugused üksikemad enam peale ei lähe, kui siis ühe- või paarikordse kasutamise eesmärgil. Oled lootusetus olukorras, kaastunne. Sinuna keskenduksin laste kasvatamisele, mitte delfi veergudel meeste "õngitsemisele".
 
ohooo 01. jaanuar 2012, kl 12.51
Viimase postitajaga ei saa kohe mitte nõustuda. Netis flirtimine ei sega ju mitte kuidagi laste kasvatamist. Vastupidi, see on ju täiesti süütu ja lapsi ei kahjusta see ka kuidagi. Ema ei hulgu ringi ja võõraid mehi koju ei too.
Aga flirt on igaühele meile vajalik, ole sa vana või noor, üksikema või vanapiiga, mees või naine!
 
egoist 02. jaanuar 2012, kl 08.53
to Oh Teilörike..
Teilör läheks peale ja alla iga kell, siiski delfi ilusaim neiu (mis siis, et lastega), aint et kui asi reaali läheb, siis latt tal taevastes kõrgustes: loll ei sobi, vana ei sobi, kole ei sobi... Vähemalt süda tal hea - lohutab.
 
jah 02. jaanuar 2012, kl 11.30
Üksikemad peaksid enne oma lapsed korralikeks kasvatama ja siis kui lapsed on suured otsima omale elukaaslase.
 
jah 02. jaanuar 2012, kl 11.31
Iseennast kiita erinevate nimede all on nõme ja lastega naine pole enam ammu neiu.
 
egoist 02. jaanuar 2012, kl 12.13
Kommenteerijad peaksid vähem vinguma ja virisema.
 
egoistile 02. jaanuar 2012, kl 12.19
Mine tööle, mis passid siin, lapsed tahavad süüa!
 
egoist 02. jaanuar 2012, kl 13.01
Ma olengi tööl. Linnavalitsuses.
 
Udmurdu 02. jaanuar 2012, kl 14.09
pean oma vanad kondid välja vedama ja head uut aastat soovima, ikkagi üle 30 tuh. kliki juba..
 
egoistile 02. jaanuar 2012, kl 15.00
Valel on lühikesed jalad.
 
Teilör 02. jaanuar 2012, kl 15.25
Head uut aastat kõigile!

Egoist,
ära üle pinguta:)

jah,
anna andeks, sattusin hoogu.

Oh Teilörike,
Võid teemast ringiga mööda minna, sest ma olen juhm ja ei saa sellest aru, et mul pole õigust valida, et mul üldse on valik jne. Maga rahulikult ja hoia käed teki all, ega sa vist muud moodi ei saa?

Udmurdu,
Sa ju tead, et see õhust võetud number, eks?
 
Teilör 02. jaanuar 2012, kl 15.31
Rolex Monacolt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teilör, 2 lapse ema ei vöi olla enam eliitmeeste i
> haldus, niiet harju oma kurva saatusega ja otsi om
> asuguseid yksikisasid.


Aitäh, olen harjunud oma "kurva saatusega", mis ei ole tegelikult üldse nii kurb ega olene mehe olemasolust.
Ja ma ei ole üksikisasid üldse välistanud. Ma arvan lausa, et nad on toredad. Lisaks näitab see, et keegi on neid ikkagi kunagi tahtnud, järelikult on neis midagi head:) Lisaks on tõestatud, et nad on mehed ja saavad lapsi.... oskavad ka rohkem teistega arvestada, mõistavad mind ehk sutsuke rohkem jne. MA ei saa aru, milles probleem on?
 
25920 02. jaanuar 2012, kl 15.45
Loodan, et Teilör numbri peale ei pahanda ... =)
Nagu tulevad õhust numbrid, nii võib tulla ka armastus.
 
Teilör 02. jaanuar 2012, kl 15.50
Ma nüüd kaks minutit seda numbrit vaadanud ja püüdnud sellest igasugu asju tuletada, ,,,,,,et leida pahaseks saamise põhjust. Ei õnnestunud heasti.
Vanas eas üks armastus vast võiks ikka veel tulla jah. Vaja tegusid teha, et oleks mida mäletada. Päris tühja ei tahaks siiski rapsida:)
 
Udmurdu 02. jaanuar 2012, kl 15.57
teadmine üks asi, uskumine midagi muud..paraku naiste puhul see nii ongi, et tead küll, mida tead..aga ikkagi ei usu..

P.S. lihtsalt lubasin endale, et uuel aastal enam oma nägu (ja megabaite) ei näita siia, aga number oli liiga ahvatlev..:(
 
25920 02. jaanuar 2012, kl 16.24
See on ilustatud kujul pretsessiooniaasta pikkus. Tegelikult pidasin silmas külastuste arvu, aga see selleks. Numbrite inimene, mis sa teed ära.
Nii vist südameid ei võida, aga lootus sureb viimasena :)
 
Teilör 03. jaanuar 2012, kl 09.43
Udmurdu
alati on erandeid:)

25920
Südameid võidetakse siis, kui seda kõige vähem oodatakse. Nagu algajate keemia, kunagi ei tea, kui suur pauk tuleb või kas üldse tuleb. :P
 
Udmurdu 03. jaanuar 2012, kl 10.46
erandeid on nii palju, et tee kasvõi omaette reegel selle kohta..
 
dõktõr Aadu Kadakas, psihhhiaaaater 03. jaanuar 2012, kl 16.58
üldiselt naised on kas plontid või prünettid!!! sellega on kõik öeldud. samas tutvun kena ja korraliku naisega, kuid võib olla ka maalt ja õmblusmassinaga. aint tõsised pakkumised, pliiz!!!
 
Teilör 04. jaanuar 2012, kl 13.42
Kes oleks arvanud, et šokolaadimassaaž näljaseks teeb. Ma almost oleks hakanud moosima mõnda (uut) meest lõunale, aga sain pidama....:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!