Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin lähedust
 
kui kepid teisega 15. september 2012, kl 11.40
Kas mees ise on ka õnnelik?
 
Jan 15. september 2012, kl 11.42
Arved, et see on õige? :D
 
? 15. september 2012, kl 11.46
Kas oled ikka kindel, et ei seksi mitte ühegagi? VB oled kõik oma voodist lasknud läbi käia? Igaüks tahab neid suuri tisse veidi lähemalt näppida.
 
Naine 35 15. september 2012, kl 11.48
tahan.hullata@hot.ee

Ma olen mehega sellest kunagi rääkinud. Ta ütles, et võid teha, ´Aga palun tee seda nii, et ma teada ei saa` Selle kõige pärast ma teda armastangi...
 
? 15. september 2012, kl 11.50
Minu küsimus oli siis veider 20-ndates.
 
veider 20-ndates 15. september 2012, kl 11.53
Loomulikult olen, ega ma siin neid kõiki üle lugema hakka ja mind rahuldab see, kui klubides ennast välja elamas saab käia, siis tükkaega rahulik olla, kui tead, et mehed jumaldavad mind.
 
? 15. september 2012, kl 11.56
To 20-ndates, sa oled väga enesekindel. Aga alkohol ja armastus ei käi kokku, mõtle hoolega, kas ikka on nii nagu sina seda näed.
 
veider 20-ndates 15. september 2012, kl 11.56
Jah ma olen enesekiindel ja peret veel ei taha.
 
oioi 15. september 2012, kl 12.18
Naine 35 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõtlesin hästi pikalt selle kuulutuse avaldamise ü
> le.
> Ma tahan seksida, aga mees ei suuda. Kas pe
> aksin kannatama ja leppima rahuldamatusega?

äea nüüd armastusest küll räägi, Sa oled liiga loll armastamiseks. kui Sa oma meest armastaksid, siis ei teeks Sa ni tema selja taga. aga teed. siis leiaksite mehega lahenduse, abivahndid või isegi abiinimese, kes kolmekesi koos olles su rahuldab. aga ei, mehe eest ikka salaja :D valelik l.ibu oled, muud midagi. aga neid peab ka olema.
 
ja veel 15. september 2012, kl 12.22
Ja sina 20-ndates oled üks täielik lits.
 
Naine 35 15. september 2012, kl 12.28
Ma ei ole mehega kolmanda kaasamisest rääkinud. Mulle vist ei meeldiks see. Kui libu, siis libu, aga sina oled tobu
 
sten 15. september 2012, kl 12.38
suht piinlik teemaalgatus üldiselt. armastab meest, sest see lubab salaja teha mis iganes.
 
wuffel 15. september 2012, kl 12.57
iha.ee portaal on seksinäljas ja petmishimulisi inimesi täis.Ka inimesi,kellel lapsed ja elukaaslased mingite terviseprobleemiteta kodus olemas.Ennem leiad sealt enda pulga,kui siit.
 
* 15. september 2012, kl 13.00
Ma ei saa kommenteerijatest aru, kes moraali loevad. Kes seda palus/küsis? Igaüks elab nii, nagu ise tahab. Ja mingi tibi, kes enda teemat teise teema vahele surgib... mingi tõbi või?
Miks eeldadakse, et kui ei seksi, siis ei ole armastust? Armastus on ju hoopis midagi muud ja seksiga nagu kuidagi otseselt seotud ei ole. Aga üldiselt jah tõmmatakse nende kahe vahele võrdusmärk (seks=armastus) või veel hulle - eeldatakse, et seks ongi armastus.
 
viimasele 15. september 2012, kl 13.58
kle sõida potilaadale oma tänitamisega.
tibi on ok, hoiab teemat püsti.
aa tädi on mega imelik. kui mitte puudega...
 
ka mees 15. september 2012, kl 14.17
Kus nüüd moraalijüngrid läksid hommikul keema. Kas on õige, mis mees arvab, nii ei ole ilus! Naine 35 kirjutab ausalt ja teie ärge pritsige sappi! Mis see teie asi on?! Kõik me oleme patuga pooleks siia ilma sündinud.
 
ahoi 15. september 2012, kl 14.24
teemaalgatajale jõudu, saa oma tahtmine! Tean, mida tunned, ilma seksita oled varsti hull valmis:)
 
vabarüütel 15. september 2012, kl 14.25
to naine35-le
mul on elu ok ja ei teeks paha vahel "hullata"
 
M_Tln 15. september 2012, kl 15.36
Kui saladus pole siis kus kandi peal sa Tallinas oled?
Vbla oleksid huvitatud tutvumisest?
 
Hõbepeeker 15. september 2012, kl 16.12
erinevus rikastab..näiteks mõnes Euroopa kultuuris peetakse sind kohe imelikuks, kui hiljemalt kolmanda abieluaasta lõpus ikka veel armukest sebinud ei ole..tehke ja elage, aga mehe terviseprobleemidega peaks ka ikkagi tegelema, muidu tõesti jääb mulje, et see on vaid ettekääne..
 
Sannu 15. september 2012, kl 16.26
Mina armun kõikidesse reaalsetesse meestesse, kes on minusse armunud, sest mulle meeldiks tunda seda tunnet. Aga kõigepealt pean ikka iseendaga tegelema. Jah.
 
KenaTartuMees 15. september 2012, kl 20.59
Elu tuleb nautida kuniks seda on.
 
?? 15. september 2012, kl 21.15
To naine 35. -Kui vana su mees siis on, et potentsiga raskusi?25-a sinust vanem? Nagu nüüd moes on?Kasutad vaid mehe pappi, et end üles lüüa,ilusat elu nautida ja samas teiste meestega keppida!Ja seda sa nimetad armastuseks?See vast on rahaarmastus. Ennegi selliseid tibisid nähtud,,,
 
naine 35 15. september 2012, kl 21.27
Oktoobris saab 92
 
imetleja 15. september 2012, kl 21.37
tahaks ka olla kellegi tibi.
 
teisitimõtleja 15. september 2012, kl 21.52
mingi hinna eest ei tahaks olla kellelegi tibi, see oleks räige solvang mulle.
 
M. 16. september 2012, kl 09.55
Kui soovid siis võid kirjutada ;)
 
sugispaike 17. september 2012, kl 00.54
Kas siis oma mees head keelekat teha ei mõista?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!