Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Aus tutvumissoov
 
Vaba ja vallaline mees 26. veebruar 2013, kl 22.15
Tere!
Lugu selline, et oleks soov tutvuda.
Ma ei tea kas see on kõige sobilikum koht, aga
tänava- ja klubitutvusi ei harrasta.
Sooviksin end pühendada kestvale ja usaldusväärsele püsisuhtele.
Olen 50+/190/90 vaba lasteta iseseisev, eluga toimetulev, tervislike eluviisidega ja elujaatav mees, kes soovib anda endast parima ühele heasüdamlikule vallalisele veel lasteta 30+ naisele.
Lähemat informatsiooni saab asjast huvitatud isik privaatselt aadressil:
roger.rover@mail.ee
Aitäh!
 
Kes otsib, see leiab 26. veebruar 2013, kl 22.26
Nii ilus kuulutus. Soovin edu tutvumisel!!!
 
mina 26. veebruar 2013, kl 22.52
Mõni mees otsustas veel lapsi tegema hakata:) Just parem hilja, kui mitte kunagi.
Kas sa just naist otsid ... seda ei tea.
 
Ann 26. veebruar 2013, kl 23.13
Papi, mis sa siiamaani tegid?
 
pm:am 26. veebruar 2013, kl 23.41
Vastan kõigile kriteeriumitele, kuid kas ka sina vastad? Mulle meeldib mees, kes oskab tantsida... sellest esialgu piisab - sest enamus ei oska.
 
ewekas 27. veebruar 2013, kl 10.09
Mees 50+ nagu mina aga lapsi ei ole ja unistada ta oskab.Kus Sa varem olid ja millega tegeled?
 
Vaba ja vallaline mees 27. veebruar 2013, kl 22.24
Vastuseks ewekale, et kus olin, mida tegin?!
Eks ikka õppisin, tegin tööd, karjääri, reisisin, sain targemaks ja küpsemaks, ladusin vundamenti praegusele elule, punusin pesa....
 
oh issand 27. veebruar 2013, kl 22.37
Inimene on 50+ ja ikka veel unistab vabast 30 aastasest lasteta naisest, kes talle lapsed sünnitaks.
Mõni on ikka nii reaalsusest irdunud, et jube kohe.
Arvab ta ju 50selt , et on igavene tegija, tahab 30st naist, no 30ne naine on 50selt ka veel täiesti triksis traksis aga... kodus on 70 aastane vanainimene, kes enam temaga sammu ei pea...
 
47 aastane naine 27. veebruar 2013, kl 22.40
loeb seda kuulutust ja mõtleb, noh 50+ mees, ilmselt mingi 55 võib olla isegi 58. Vana tundub. Ei tea, kas tahaks üldse kirjutada.
Ja siis loeb edasi, mees otsib hoopis 35+ lasteta naist. Hmm, ok:D
 
naine 57a 28. veebruar 2013, kl 10.45
Just räägiti eile või oli see üleeile tv-s, et vanemate meestega saadud lapsed võivad põdeda mõningaid haigusi, mida aga noorte meeste soetatud lapsed ei põe. Nii, et riskib naine, kui peale 40-t sünnitab, nii tänapäeval on ka risk see, kui lapse eostaja on juba vanemas keskmises eas.
Kes küsib, et mida ta siiani tegi, vastused võivad olla sellised, mida avalikult ta vastata ei tahagi ja pole vajagi, hea kui ta sellele naisele enne ütleb, kelle leiab, kui mitte ei jäta vastamata või vastab siis kui naisega juba mingis suhtes on.
 
naine 57a 28. veebruar 2013, kl 10.46
Jah, vähe on mehi,kes 50+ näevad välja terved , sportlikud ja huvitavad.
 
Vaba ja vallaline mees 14. märts 2013, kl 23.03
Aitäh üllatuse eest!
 
tarkpea 15. märts 2013, kl 06.38
50 pole sugugi vana mees... kui teemaalgataja näeb hea välja, napsatakse ta lupsti ära.
 
kevadenaine 15. märts 2013, kl 07.54
jah..siin 47 aas´tanegi juba hakkas kergelt maigutama..aga no kui ikka ei sobi,siis ei sobi..kahju
aga no ma leian,et isegi 55 aastane mees oleks praegu palju....
 
Daam ääremaalt 15. märts 2013, kl 12.06
Sobin täiesti neisse nõutavaisse kriteeriumitesse, kuid elan Saaremaal. See jääb ilmselt liiga kaugeks?
 
Vaba ja vallaline mees 15. märts 2013, kl 23.19
Saarenaised on tuntud ja hinnatud oma kenaduses ja tubliduses:) Pole Saaremaa kauge midagi, kuigi ise jään Lõuna-Eesti kanti. Kas mitte ei ole ühe kange saare naise sõnad, et "ei takista vallid.... jne. kui kokku tahab saada üks armastav paar" :)))
Ja 55-ni mul veel aega.
 
Daam ääremaalt 18. märts 2013, kl 09.32
No aga kujutame nüüd ette, et saame kokku ja isegi meeldime väga teineteisele ja otsustame üheskoos pere ja kodu mängima hakata - kas oled nõus oma ilusast Lõuna - Eesti kodust ja sõpradest ning töökohast ära kolima teise Eesti otsa? Mul on siin Saarepeal omal ilus maja, hea ja erialane töökoht ning muidu kena elu - selge ju, et ei tahaks nii lihtsalt omast kodust lahkuda mujale Eesti piirkonda.
 
Autorile 18. märts 2013, kl 10.36
Ilus kuulutus tõesti, kuid tahta nii vanalt lapsi, see on natuke liiast. Lapsed hakkavad Teid häbenema, sest oled siis nii vana, kui nad hakkavad koolides käima ja koolipeod või koolide lõpetamised on. Ja on küsitav, kas Teil jätkub elupäevigi kõike seda kogeda.
Varem oleksite pidanud asjaga algust tegema. Pesapunumine oleks olnud kenam koos teha. Nüüd vanuse ja rahaline seis lahutamas.Soovid nagu põetajat oma kõrvale.
 
No ... 18. märts 2013, kl 13.25
Kui mitu litsakad elukombed teile takistuseks ei ole, siis olen nõus teie ettepanekut kaaluma. tasu eest muidugi, et ju mõistate? Aga lasen regulaarselt ka tagant läheneda endale, mistõttu arvan, et olen oma hinda väärt!
 
ehee 20. märts 2013, kl 13.14
Nagunii valetas end veel 10 a nooremaks ka.
 
to ehee 20. märts 2013, kl 13.24
Ei valetanud ju, isegi kui ta 80-aastane oleks?
Kirjutas must-valgelt, et on 50+.
 
ehee 20. märts 2013, kl 13.26
Aga naine võis ju ka olla 30+?
 
to ehee 20. märts 2013, kl 13.33
Täpselt nii, 60-aastane sobib ju igati soovitud 30+ vanuseklassi :)
 
ehee 20. märts 2013, kl 13.39
90-aastane ka, suuseks pidi väga hea olema hammasteta
 
57a naine arvab 20. märts 2013, kl 13.42
Kindlasti on tal lapsed ex naiste juures, st naiste lapsed, kes on täiskasvanud. Seda esiteks aga ...ta võib väga vabalt 30+ lasteta naise leida, ta võtab ükskõik,millise välimusega ja haridusega naise vastu, sest naise noorus määrab. Lapse saamiseks pole mees kunagi vana aga lapse kasvatamaiseks on ta juba vana.
 
ewekas 20. märts 2013, kl 13.45
Mina ühinen viimase arvamusega.Hästi öeldud.
 
ehee 20. märts 2013, kl 13.48
Kindlasti on ta kiilakas ja õllekõhuga.
 
mannu 20. märts 2013, kl 16.46
Keegi hea suuvärgiga võiks midagi krõbedamat öelda.
 
P&N 03. aprill 2013, kl 23.42
Puhh? küsis Notsu ja võttis Puhhil käpast kinni. Mis on? küsis Puhh. Ei midagi, lihtsalt kontrollin, kas oled olemas....
 
ehh 03. aprill 2013, kl 23.55
aaa.... v6ib-olla istus kinni k6ik see aeg?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!