Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Näidake mulle vaba, normaalset 43+ eesti NAIST!
 
otsija 20. aprill 2013, kl 21.36
No mida ei leia, seda ei leia.
 
40+ 20. aprill 2013, kl 21.40
ei hakka meie sulle midagi näitama, kui otsida ei oska.
 
enam kui normaalne 20. aprill 2013, kl 22.07
ma kahjuks olen põhjendatult kõrge enesehinnaguga ja seega palju enamat kui normaalne :) elu on ilus, kõik on olemas ja tunnen elust rõõmu. ja selle kõige all ma ei pea silmas vaid materiaalset, vaid ka lähedasi, nauditavaid eneseväljendusviise, vaba aega, väga head füüsilist ja vaimset vormi jne. elukaaslast tõesti pole, ka süda on vaba :)

kas kohtume ja üllatame Sul silmad selja taha?
 
95G 20. aprill 2013, kl 22.07
no näitame ja mis edasi, vaatad ära ja siis?
 
43+N 20. aprill 2013, kl 22.09
Enda arust täiesti normaalne, vanus klapib...kes mind sulle nüüd näitama peaks?
 
otsijale 20. aprill 2013, kl 22.23
Mina võin naisi näidata küll, kuid ühel tingimusel, sel juhul peab ka mees normaalne olema.
Kui jah, siis kuhu tulla? Näitan sulle kolme väga normaalset naist.
Kuid mis on normaalsuse näitaja Sinu jaoks?
 
:D 20. aprill 2013, kl 22.27
normaalsed naised olemas, näitaja olemas- aga normaalne otsija (mees) lasi jalga :D
 
no nii 21. aprill 2013, kl 00.09
palju, kui mina selles vanuses naisi tunnen, on nad kõik normaalsed.
aga miks neid teemaalgatajale näitama peab?
kas mehel on mingid puuded, et ta ise selliseid naisi märgata ei oska?
või ei märka normaalsed naised teda?:))
 
Mina ka..a..a 21. aprill 2013, kl 00.16
täitsa normaalne naine, vähemalt normaalne kui mitte rohkem. Normkaalus,normaalses vanuses, normaalse välimusega, normaalsete mõtetega...Tegelikult eriline ja ei tahagi normaalsetele normidele vastata. :)))
 
EHK 21. aprill 2013, kl 07.09
Naisi, normaalseid, palju.....
Mehed puudu, ka normaalsed...
 
n43+ 21. aprill 2013, kl 07.21
Nii ongi...
Mitte ühtegi meest...
Seevastu hulk normaalseid eesti naisi 43+ga :)
Kuhu küll need mehed jäid...?
 
Hehee 21. aprill 2013, kl 12.30
On siis meestest puudu? Üheks õhtuks ikka kedagi ju leiab. Aga normaalne mees teab oma väärtust ja ei lepi vähemaga, kui normaalne naine. On muudki teha, kui rändauhindu sponsoreerida :)
Aga teema oli haruldasest, "Normaalsest 43+ eesti naisest". Normaalsus on üsna laialivalguv mõiste, ühele normaalne - teisele ebanormaalne. Saa siis aru!
 
ohjaa 21. aprill 2013, kl 14.22
Normaalne naine teab ka oma väärtust ja kindlasti ei lepi ega vaja üheks õhtuks kedagi.
 
kuidas oleks 21. aprill 2013, kl 15.41
aga paariks aastaks?
 
ohjaa 21. aprill 2013, kl 16.21
Kahtlen, ise sooviks selles eas suhet juba surmani...
 
Milline 24. aprill 2013, kl 17.16
Milline on siis normaalne 43+ naine?
Omab lastega elamispinda, rabab mitmel kohal tööd teha, väljanägemine meenutab mustade silmaaluste tõttu pandakaru, esimesed sügavad kortsud, hallid juuksed, keha rasvavoldikestega...
 
Ebanormaalne n 43 25. aprill 2013, kl 00.09
Näeb välja nagu 35 aastane, lapsed on juba täisealised, kuid elavad emaga koos, sest elamispind on normaalne ja ruumi on:) Ebanormaalne naine rabab ainult ühel kohal tööd, silmaalused on ebanormaalselt roosad, esimesed hallid juuksed on kergelt värvitud normaalset tooni. Rasvavolte ei oma aga ebanormaalselt kobe näeb välja ja noored mehed kiikavad mõnuga tagantjärgi:D Ebanormaalne naine ei vea mehi kodu vaid naudib kodurahu ja kui mürgeldada tahab, siis läheb seikleb natuke ja pärast naudib jälle kodus rahulikku elu. Ja normaalseid taate kodu ei vea, sest miks peaks? Lapsed on suureks kasvatatud ja ta on nüüd puhkuse ära teeninud elu lõpuni, võib elada ainult endale ja oodata esimesi lapselapsi:) Nii lihtne see ongi mehed! Head ööd kõigile ja olgem ikka positiivsed,homme jälle uus päev ja saab tööd rabada:)
 
mõttetu mees 25. aprill 2013, kl 00.29
Nonii, saime teada, et naised on jätkuvalt olemas. Seekord statistika ei valeta. Olge rõõmsad edasi.
 
bomba 25. aprill 2013, kl 08.05
Ja lisaks et normaalselt üksikud ka, sest keegi neid ei taha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!