Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Töö, pood, kodu
 
Tom 02. september 2013, kl 08.43
tordipoes ikka :)
 
:P 02. september 2013, kl 16.46
Tomikene, ära tordipoes küll kohtu, tort teeb paksuks ja paksud naised sulle ju ei meeldi ;P
 
Tom 02. september 2013, kl 16.50
täna mul on natuke nohu ja kurk valutab..
 
;P 02. september 2013, kl 16.53
Misajast tort külmetuse ja nohu vastu aitab?
 
Tom 02. september 2013, kl 17.09
pruut jättis mu maha ja laps sai esimesel koolipäeval kahe..
 
Tom 02. september 2013, kl 17.25
sõin tordi üksinda ära ja nüüd valutab kõht samuti :)
 
Tom 02. september 2013, kl 18.31
kuule Tom, sul võivad ju kõik kohad valutada ja ilmselt tekitab ka tordisöömine sulle tselluliiti ja liigset kehakaalu, aga mind ja mu lapsi sellised ädad õnneks ei kimbuta :) ei tee see tükk torti midagi.

PS. kuna ma naist ei kavatse võtta, siis järelikult pruute mul ka ei ole.
 
Ingel, endine Ingel 02. september 2013, kl 20.02
Tort aitab iga asja vastu, ka akne pidi nähtamtuks muutuma, kui piisavalt torti näos..
Nii, et nohu ja köha on Tordile käkitegu.

Aga, mul mõte.
Ideegeneraator nagu ma tegelt olen, tuli mõttele, et mis me jahume siin 22 lehekülge sellest kuis MITTE KEEGI üheski poes kohtuma kellegagi ei saa, luba siis kotlette või allahinnatud kartuliputru, aja ümber üllatusmunad, loobi keskit kalakonserviga või käitu väljakutsuvalt, et MUPO sulle kirju hakkaks saatma, tulutult, ikka tulutult.

Peaks looma mingi MTÜ, kus teemaks just üksikute kokkuviimine, aktsioonide korraldamine selleks.Ja esimese teeme toidupoodides, et KÕIK, kes tahavad kellegiga kokku saada, võtavad mingil kindlal kellajal, soovitavalt peale tööd, A4-le väljaprinditult paberi, kus kõigil üks ja sama tekst (näiteks: KAS SINA, ÜKSIK, OLED JUBA TUTVUNUD?)
ja kinnitades selle korvikülge või kärule, saab siis teatavate minutite jooksul vaadata, kas keegi astub juurde ja tunneb end puudutatuna...

Ja kui siis ka keegi ei tuttavaks ei saa - siis võib selle teema igaveseks maha matta...

p.s. teksti võib muidugi üldsusega kokkuleppides muuta, et kui miskit paremat...
 
;P 02. september 2013, kl 20.15
 
Ingel, endine Inge 02. september 2013, kl 20.16
Tom on loll tõesti.
 
Kiira 02. september 2013, kl 22.03
"H" akkab- hakkab
Äda- häda.
 
qu 02. september 2013, kl 23.57
Ingel, endine Ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tort aitab iga asja vastu, ka akne pidi nähtamtuks
> muutuma, kui piisavalt torti näos..
> Nii, et no
> hu ja köha on Tordile käkitegu.
>
> Aga, mul mõ
> te.
> Ideegeneraator nagu ma tegelt olen, tuli m
> õttele, et mis me jahume siin 22 lehekülge sellest
> kuis MITTE KEEGI üheski poes kohtuma kellegagi ei
> saa, luba siis kotlette või allahinnatud kartulip
> utru, aja ümber üllatusmunad, loobi keskit kalakon
> serviga või käitu väljakutsuvalt, et MUPO sulle ki
> rju hakkaks saatma, tulutult, ikka tulutult.
>

> > Peaks looma mingi MTÜ, kus teemaks just üksikute
> kokkuviimine, aktsioonide korraldamine selleks.Ja
> esimese teeme toidupoodides, et KÕIK, kes tahavad
> kellegiga kokku saada, võtavad mingil kindlal kel
> lajal, soovitavalt peale tööd, A4-le väljaprinditu
> lt paberi, kus kõigil üks ja sama tekst (näiteks:
> KAS SINA, ÜKSIK, OLED JUBA TUTVUNUD?)
> ja kinnit
> ades selle korvikülge või kärule, saab siis teatav
> ate minutite jooksul vaadata, kas keegi astub juur
> de ja tunneb end puudutatuna...
>
> Ja kui siis
> ka keegi ei tuttavaks ei saa - siis võib selle te
> ema igaveseks maha matta...
>
> p.s. teksti või
> b muidugi üldsusega kokkuleppides muuta, et kui mi
> skit paremat...

Kellagagi, mitte kellegiga!
 
seeneline 03. september 2013, kl 00.30
võiks nyyd konkreetsemaks minna ja mõelda ühiselt välja mingi KONKREETSE universaalse aksessuaari, mis inimese küljes ja ainult informeerituile (siinse foorumi lugejaile) annab teada, et selle kandja tutvumisaldis. Võiks sobida nii mehele kui naisele, siis saavad kõik kontakti luua. Ise pakuksin kõrvarõnga ühes, ntx konkreetselt vasakus kõrvas
 
kahju et ma 03. september 2013, kl 09.18
Kulinaaria ei tööta !
 
Tom 03. september 2013, kl 09.22
seeneline, ma soovitan pigem nabarõngast, näiteks väikse ketikese küljes rippuvat poolikut südant :D
 
kasulik 03. september 2013, kl 10.39
tegite nalja jah?
 
;D 03. september 2013, kl 13.48
Ajalehe paberist müts on kah ea - näeb jba kaugelt.
Aga selle nabarõngaga saab ikka varsti põiepõletiku man - no ega sa akka ju igaühe ees pluusi rebima, et vaat´mul siin süda, poolik.
Ja selle kõrvarõngaga ka jamaha - ma indan siiski sama paremat poolt kui vasakut. Ja eriti naljaks on mõelda situatsioonile, et 45+ mees läheb kosmeetiku juurde: Palun 1 kõrvarõngas, ma tahan tutvuma akata...
Usun, et kosmeetik mõtleb endamisi - taas üks ingeke kapist välja tulemas...
 
See 04. september 2013, kl 10.17
universaalne tutvumissooviga asi võiks nt räimed tomatikastmes olla:)

Kulinaarianeiu-mis poes pesitsed ja kui vana oled?
 
kasulik 04. september 2013, kl 11.04
eile käisime pojaga poodlemas, õhtul peale tööd. saad sa aru, kaks sihvakat meesterahvast ei tekitanud mitte kelleski mitte mingisugust huvi, peale igavleva tülpind näoga turvamehe. kahes keskuses käisime. naised naised, milles probleem? saadaval oli ju kaks täiesti vaba härrasmeest. keegi oleks võind saada omale kena noore mehe ja boonusena oleks kohe ka oma tulevase äia ära näinud.;))
 
parkimiskontroll 04. september 2013, kl 12.28
Kahtlustan, et keegi on täitsa blondi auto kojame vahele pannud kirja:)
 
Laiming 04. september 2013, kl 12.30
Paluks jah üks komplekt. Kas võib pärast valida, et keda milleks kasutan? Või on mõlemad ookood?
 
poemimm, poemamsel või müüjatädi 04. september 2013, kl 13.01
Seeet...räimed tomatis ei lähe kohe mitte :) kes see teab mis sodi sinna kõik kokku pannakse. Ah et asukoht...ma tutvuks sinuga heal meelel kuid kirjutaks sulle parem privas.

Kasulik...hilja õhtul ei käi üksikud normaalsed mehed enam poes, veel vähem kulinaarialetis. Tavaline eesti mees istub sel ajal kodusel pehmel diivanil ja magab juba ühe silmaga :D Ahsoo et peale tööd...see kõik oleneb sellest mis kell keegi töö lõpetab :)

Ja see ajalehest mütsiga ringikäimise idee on superlahe :P Paneks tunked selga ja patseeriks ringi...ühes kõrvas kuldne rõngas :D :D :D
 
täitsa blond 04. september 2013, kl 13.16
Lp parkimiskontroll!
Looda sa, sinu armastuskirju ma ei oota:)
 
Anna 04. september 2013, kl 22.34
Homme hommikul Tartus Anne selveris kl 9.00
 
Tühjus kuid Selgus 05. september 2013, kl 00.17
Oletame, et me kohtume, kuid mis saab edasi!?
 
Just 05. september 2013, kl 07.20
mis siis saab?
Me ju ei oska suhelda. Me ei oska sellest punktist üle minna või oskame?
 
mees (autor) 05. september 2013, kl 17.52
Millises Tallinna baaris võiks täna ilusaid naisi kohata?
 
n37 05. september 2013, kl 18.53
Ilusaid naisi leidub täna igas baaris, sõltub muidugi maitsest. Ise liiguks homme kuhugi ja kuhu minna? :)
 
mees haruldane kuid vallaline 05. september 2013, kl 21.11
Tere. Huvitav teema siin. Küsiks , et kas nädalapäev ka tähtis on, millal külastate kauplusi. Seda ei lugenud välja kusagilt? Ise eelistan nädala algusepoolt. Ega ju kui kiiruga võtan poset vorsti, õlled ja puuviljad ei sa tutvuja muhvigi aru.
 
poemimm, poemamsel või müüjatädi 05. september 2013, kl 22.02
Vaatan juba väga kahtlustavalt kõiki üksinda poes käivaid mehi, eriti neid õhtuseid:) Eile oli juba endal ka naljakas, just selline tunne oli nagu need mehed oleks ka seda rubriiki siin lugenud. Või on mul luulud :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!