Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas on kuskil veel vaba umbes 30 aastane härrasmees?
 
sosin 06. september 2013, kl 21.06
eks see räägib rääkijatest, mida ja kui palju nad väärtustavad...
Usun, et kes on tõsiselt sinust huvitatud, leiab selle kuulutuse :) Edu!
 
Küsimus Jaanile 06. september 2013, kl 21.09
Kas mehed siis ei otsigi oma Printsessi?
 
ilus naine 06. september 2013, kl 23.00
Minulegi see kuulutus väga meeldib. Igati mõistlikud ja viisakad soovid ju tüdrukul. Soovin Sulle edu, :-).

Aga mulle tundub, et Eesti n.ö. tavaelu jaoks oled liiga hea, äkki tasuks silmapiiri piiri taha laiendada?

Ei pea silmas tingimata just meheotsinguid, vaid ka õppimist või tööd.

Kahju on vaadata iga kena ja siirast noort inimest, kes on Eestisse lõksu jäänud. Võib-olla olen pessimist, aga mul on nende pärast hirm. Tihti õnneks alusetu.
 
Jaan 07. september 2013, kl 04.16
Eks ikka otsivad.
Samas ei ole mõistlik reaalsustaju kaotada. Kui olen ise korralikus ülekaalus, hambutu ja töötu 40 aastane viinalemb, siis ei ole nagu mõtet otsida 25 - 30 aastast missimõõtudega seksikat püssi, kes on täie mõistusega ja majanduslikult kindlustatud. Tuleb endale esitada küsimused "miks see ideaalne naine just mind peaks tahtma ja miks ta ikka veel vaba on". Janoh, eks vastupidi kah. Kui oled igas mõttes edukas vaba mees, siis ei ole ka austajatest puudus, ning ikka vaadatakse nende hulgast parimaid.

Ma loomulikult hoian teemaalgatajale pöialt, aga enda tutvusringkonnale mõeldes ütleks, et ca 25 eluaastaks olid kõik normaalsemad mehed juba situatsioonis, mis ei kvalifitseeruks enam "suhtest vabaks". Vabad olid mõned elumehed, kes armusid väga tihti ja rääkisid igale uuele tibile peale kahekuulist tutvust, et nad ei ole veel tõsiseks suhteks valmis. Ja loomulikult olid ka mõned joodikud veel/juba vabad.
 
autorimure 07. september 2013, kl 05.42
Tean, et nõudmised on kõrged ja lihtsam oleks välismaa meeste poole kiigata, aga tahan justnimelt eestlast või siis eesti venelast:)

..................oled li.tz ja loll...
jokk
 
ilus naine 07. september 2013, kl 12.31
Kuule, Jaan, ma ei usu, et sa mingi mees oled. Ussitad nagu eit igatahes, :-). Kui oledki mees, siis selline 40-aastane pehme kõhukesega õllelemb, kes teemaalgatajale ei sobi.

30 a või natuke üle on parim iga pereloomiseks.

30 aasta ringis vallalisi inimesi on väga palju isegi Eestis, muust läänemaailmast rääkimata. Kõik need ei ole sugugi äpud või luuserid, vastupidi, tark ei torma.

Inimesest, eriti mehest, kellel on kange valu alates 14 a kogu aeg "suhtes" olla, hoiaksin mina hoopis eemale.
Ringo Riives 14. november 2013, kl 19.53
Ma nii väga sooviksin ka enda kõrvale kedagi,olen lahutatud 2 aastat tagasi.Tegelen atleetvõimlemisega olen elukutseline sõjaväelane.Leiate min d Facebookist.
 
kuldkihar-havisaba 14. november 2013, kl 21.25
Küll on alles palju arvajaid, ussitajaid ja infonäljaseid :)

Jaani meelest on siis võimalik, et lahkuminek toimub ainult mehe initsiatiivil?

Jaan
05. september 2013, kl 16.32
-----------------------------------------------------
> Nüüd, kui 30 aastane meesterahvas vastab
> edukuse, normaalse väljanägemise, monogaamsuse ja
> kultuursuse tingimustele, siis mis tal viga on, e
> t ta on "suhetest naistega vaba"? Kas ta naine on
> värskelt autoõnnetuses hukkunud, või tõmbas ta hoo
> vi mingi monogaamsusega mitte just hiilgav kursaõd
> e ülikoolist, kellest ta just lahti sai, või on ta
> l mingi selline tõsine kompleks naiste vastu ja ko
> hutav hirm seksi ees, et ta pole kunagi naist saan
> udki?

Preilile tutvujale soovin edu!
 
kas 20. november 2013, kl 23.29
kas kunstialane aridus või lihtsalt sotsiaaltöö vallas kõrkaridus?
 
M45, Vasja 20. november 2013, kl 23.40
ah et üle 40 on liiga vana jah? Ei kõlba enam noorele tibile juurde, jah?

Lähen kohe hüppan aknast(9. korrus) alla!

See jäägu sinu hinge peale!
 
sinu Unistuste Prints 20. november 2013, kl 23.47
Tutvujanna 25 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Liikumine ei tähenda seda, et ma hommikust õhtuni
> autorooli keeraks.
>
> Sa oled kuidagi õelalt m
> eelestatud minu suhtes või mulle ainult tundub?


kas sul siis nii varakult juba load olemas?

kui kiiresti maanteel sõidad?

Mis mootori võimsus on, palju sellel väänet on?

Mis värvi ilukad on?

Mis su nimi on?
 
Jaan 21. november 2013, kl 09.17
Kuldkihar:
Kindlasti ei toimu lahkuminekud alati mehe initsiatiivil. Aga kirjuta oma nägemus, miks toimub naise initsiatiivil lahkuminek mehest, kes on selline, nagu otsitud:

Ca 30 aastane, suhetest naistega vaba, edukas, haritud, monogaamse eluviisiga, välimuselt mitte eemaletõukav, Talle ei ole võõras kultuuriürituste külastamine, teeb naisele autoukse lahti ja aitab mantli selga, tahab hoolida kellestki ja tahab, et talle samaga vastataks.

Oleks päris huvitav kuulda, mida veel vaja on.
 
Jaanile 21. november 2013, kl 10.05
palganumbrit ja auto marki.:D
 
Jaan 21. november 2013, kl 10.32
Aa, et edukas mees ostis naisele Porsche, mitte Ferrari?
Jajah, see viiks enamustel naistest küll tuju täiega nulli :D:D
 
Jaanile 21. november 2013, kl 11.17
oled taibukas mees. mis auto sul on?:D
 
Jaan 21. november 2013, kl 11.42
Minul on auto mugavaks, ühistranspordist sõltumatuks, liikumiseks ühest punktist teise, mitte füsioloogiliste puudujääkide korvamiseks. :D
 
Jaanile 21. november 2013, kl 11.59
no selge, tähendab, ei ole isegi Porsche, Ferrarist rääkimata.:D kahju...:P
 
Jaan 21. november 2013, kl 12.10
Kas sulle tundub Porsche ebamugav? Minuarust on nelikveoline 911 versioon eesti oludes vägagi hea talveauto. Hea läbivus, läheb kiiresti soojaks, möödasõitudel ei jää hätta, kütusekulu kah täiesti mõistlik. :D
Samas sellised naised, kes automarki küsivad, mind küll ei huvita. Peaks endale mingi sapaka või mosse kah hankima, millega esimestel kohtumistel käia. :D
 
kuldkihar-havisaba 21. november 2013, kl 12.20
Vastuseks Jaanile:
Mõnikord saavad tunded lihtsalt otsa või armutakse kellessegi teisesse (kes ei pruugigi nii ideaalne olla). Vahel jällegi toimub eesmärkide lahknevus, mil ühine edasiminek pole võimalik. Elus on mitmesuguseid pöördeid, millega ei saa arvestada ja mis tingimata ei allu loogikale.
 
Jaanile 21. november 2013, kl 12.31
see viimane on sul päris hea mõte tädikeste südameid kaastundlikuks teha.:D
Porschel pole häda midagi nagu ka Ferraril, sellest olulisem on, mis jääb istme ja rooli vahele.;)
 
puhta loll 21. november 2013, kl 12.33
kas Jaan on aus mees?
 
Jaan 21. november 2013, kl 15.19
Aus ikka. Mis siis?
 
m32 21. november 2013, kl 15.48
teema autorile:

et varem planeerisid oma elu ja nüüd siis tahad planeerida perekonnaelu..

plaani(majandus) ei ole kellelegi õnne õuele toonud. See kas tuleb ise või ei tule üldse. Lihtsalt tutvu meestega ja vaata kas satud Õige otsa. Kriteeriumite järgi toimides Sa õnnelikuks ei saa. Kui sa oled sellisteks emotsioonideks üldse võimeline.
 
Ruslan 22. november 2013, kl 08.47
Kas vene keelt oskad? Kas sinu jaoks mehe auto oluline BMW ainult?
 
quasimodo 22. november 2013, kl 11.16
mina sobin ideaalselt, käin kellatornis ära ja siis tutvumegi.
 
Tutvujanna25 24. november 2013, kl 15.20
1) Vene keelt natuke oskan, aga tahaksin väga õppida ja harjutada, et rohkem osata.

2) Auto mark ei ole mehe puhul oluline. Pigem tekitavad minus liiga uhkete autodega mehed kuidagi võõristust.
 
Tutvujanna25 24. november 2013, kl 15.29
Kellel huvi, siis lisasin uue e-posti aadressi, sest vanasse millegipärast ei tule kirjad kohale.
 
irooniapõõsas 24. november 2013, kl 16.25
Sapaka või mossega mees saaks minu käest hulga plusspukte, eriti kui see masin oleks mehe enda poolt töökorras hoitud :)
Ja minu vend ilmselt sobiks teemaalgatajale. 31 aastat vana, lapsi pole. Vaba ja vallaline kultuurivallas tegutsev. Naistele ta meeldib. Seda õiget pole veel leidnud. Aga ta ei käi siin vist :)
 
Tutvujanna25 24. november 2013, kl 16.55
Nii ka natuke jama, kui mees on nii nõutud, et naisi ladeetes peale pressib:)

Kahjuks või õnneks nii on sageli, et vot ei trehva selle õigega kuidagi kokku...kuigi tahaks.
 
Äiapaoa 24. november 2013, kl 18.45
Minulgi on paar vaba tuttavat poissmeest, 33, ja 31 aastased. Tehnikaalase kõrgharidusega. Sooviks aga teada mitu last Teil juba olemas on ja mitu kavatsete veel sünnitada. Kui palju tarbite alkoholi, suitsu aastas? Kui tihti ja kui suurelt peetakse Teie peres sünnipäevi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!