Saame tuttavaks
otsin meest
 
Kord majja! 17. september 2013, kl 23.53
Brünett 45! Loodan südamest, et leiad endale ikkagi ühe meeldiva kaaslase!
 
brünett 45 to saatja 17. september 2013, kl 23.53
Lohusalus käisin koos kunagiste kooliõdedega, oli lihtsalt selline naiste õhtu + jaanipäev-ja kuna oli parima sõbranna sünnipäev .Kui saatjal pole huvi,siis leian ka ise kodutee üles aga ütlen veelkord mõnitada ja tatti pritsida minu aadressil siin ei tasu.
 
ideaalkaal 17. september 2013, kl 23.53
selle mammi ideaalkaal oleks ju 53 kg. no natsa nii 58 kg-ni oleks ka veel ok vanemale inimesele.
aga mammi ju selgelt ülekaaluline ja võib ikka jabur välja näha oma miniseelikuga.
 
silmad kinni! 17. september 2013, kl 23.55
mammil lihtsalt aus ja kriitiline meelepuudus.
 
kollane krimpleenkleit 17. september 2013, kl 23.56
kuigi mina soovin tutvuda täpselt 50 a mehega, siis Härra 62 /172/94 võiks ju ka sobida. Tunned mind ära kollase krimpleenkeidi järgi Tallinnas. Eksimise vältimiseks kanna punaseid traksidega pükse.
 
Härra 18. september 2013, kl 00.00
kollane jne
Otsima peaksin Haabersti ringilt, Punaselt tänavalt või Tammsaare pargist?
 
brünett 45 to ideaalkaal 18. september 2013, kl 00.04
Vaatan et siin siis ikkagi käib ainult üks mõnitamine.ja ilmselt nendeks on ülekaalulised naised.
No kujutage ette naist üle 40-ne kes 162 pikk kaalub 53 kg selle vanuse kohta selline naine on anoreksik.Lõpetan selle teema siin-kuulutus on aktiivne mehele kes on huvitatud tulema tantsima reedel Sossi-- neljapäeva õhtuni.
brynett.naine@mail.ee
Brünett naine
 
õiendis 18. september 2013, kl 00.09
liskas kõigele on see mammi veel kõva õiendaja: selline pisike "ülemus" kodus tööl ja puhkehetkel. Tõde paksule mammile ei meeldi..kui see just tema suust pole tulnud. Aamen.
 
kollane krimpleenkleit 18. september 2013, kl 00.10
kohtumispaik on kloostri taga metsas. Ole kohal!
 
Härra 18. september 2013, kl 00.11
Brünett, ei pea sa ühti kaalu pärast ojja hüppama, väid tätsa "naiselikud" mõõdud, ehk klassikute silmis rubenslikud:)
Pigem on sinu probleemikse see, et allud provokatsioonidele ja halvustad normaalkaalus naisi.
Häbi, häbi!
 
brünett 45 to härra 18. september 2013, kl 00.19
Kriitika osaliseks olen siin saanud rohkem mina ja kedagi teist ma pole siin halvustanud.Kusjuures ise talun kriitikat väga hästi ja huumoriga.
 
Härra 18. september 2013, kl 00.28
kollane jne
No kuidas nüüd öelda, me vist rääkisime teieteisest mööda.
 
irw 18. september 2013, kl 00.28
mammi ikka hirmus õiendaja ja tema paksu kere kohta peab viimane sõna talle jääma. irw
 
mees 41 18. september 2013, kl 00.34
Tere brünett ära kuula neid eluagseid Delfi kommijaid ja õelutsajaid olen siin lugenud juba pikalt,olen käsi tulema sinuga reedel tantsima.
 
m45 18. september 2013, kl 00.39
Mõned kommentaatorid siin muud ei teegi kui istuvad ööd päevad läbi ja muudkui vahutavad.See näitab seda et inimestel pole midagi teha ja silmaring on väga kitsas.Ja kui sinusugune naine otsib tantsukaaslast siis olen tulija.Kas see meiliaadress on ikka toimiv?
 
kollane kleit 18. september 2013, kl 00.39
ma käisin seal kloostri taga metsas juba ära jah, igasugu huvitavat rahvast oli aga sind ma tõesti seal ei kohanud.
 
mees42 18. september 2013, kl 00.40
Tere brünett ära kuula neid eluaegseid Delfi kommijaid ja õelutsejaid olen siin lugenud juba pikalt,mina pole neid kunagi lugenud ja kutsun sind tantsima.
 
brünett to 42 18. september 2013, kl 00.44
Kirjuta siis mulle meilile.Ma lihtsalt ilmselt eksisin valesse kohta,ei uskund et nii palju negatiivset vastukaja tuleb
 
Härra 18. september 2013, kl 00.46
Ma nüüd olen pisut segaduses, kui muidugi tohib.
Üldiselt on siin kurb ja lõbus samaaegselt.
 
annali 18. september 2013, kl 00.47
loomulikult oled sa sale ja kui figuur on ok, siis ilmselt sobib ka pisut minim seelik. siia ei tasu oma nr-d kirjutada, sest kui pole lapse kaalus, siis oled kohe paks. jutt on veidi tädilik, aga eks 45 võib juba tädi olla kah ja mõni sinu vurfi mees juba märkas. toredat tantsuõhtut.
 
kollane kleit 18. september 2013, kl 00.55
sm Härra, 62 /172/94 siin pole aega segaduses olla, varsti on hommik käes. Sul punased trakspüksid on?
 
m 49 18. september 2013, kl 00.55
Lihtsalt juhuslikult sattusin täna lugema neid kommentaare ja aru ma ei saa,miks te tögate seda pisikest brünetti,kes otsib tantsupartnerit reedeks.Meil kõigil on oma head ja vead ja paksuks teda tembeldada kohe küll ei saa.Ja tundmatta inimest hakata teda kohe maha tegema --häbi istuge siis kodudes arvuti taga ja tegelege onaneerimisega ja klatšimisega.Tunnen naist kes on minuga ühevanune,kes hoolitstud ja iialgi ei ütle et tal vanust 49.Edu sulle brünett kuna ise olen kaugel,siis sel reedel sinuga tantsima tulla ei saa.
 
tere brünett 18. september 2013, kl 01.05
Olen mees 43 ja kui tahtmist on siis tantsida armastan väga.Võin sind õhtul koju ka saata.
 
kummaline 18. september 2013, kl 01.07
Ilmub üks võõras paks naine Delfi foorumisse ja mehed nagu herilased tal ümber.
 
kaua aega ilma 18. september 2013, kl 01.25
eks need "delfihärrad" ole palju aega ilma ka olnud...
 
zummzumm... 18. september 2013, kl 01.38
kiimalised putukad ja herilased...
 
riina 18. september 2013, kl 09.36
see vaene naine saab küll teenimatult mõnitusi. ilmselgelt on ta heas vormis, kindlasti sale.
ole tubli, brünett!

aga siinsetest ilkujatest on ka kahju, ilmselt elus ikka midagi väga halvasti, kui oma frustratsiooni nii välja peab elama.
 
sportlik mees 18. september 2013, kl 12.24
Tark naine jälgib oma kaalu ja ei pea muretsema meeste tähelepanu puudumise pärast.Teine naine jälgib ainult oma meest ning siis imestab,et mehe tähelepanu tema suhtes on pea olematu.Tulen ka sel reedel Sossi!
 
Nii see siin ongi 18. september 2013, kl 17.53
Mina ka 40+ naine ja olen samal eesmärgil siin endale kaaslast otsinud...Täpsustuseks, et just tantsuõhtuks. Ikka on solgiga üle valatud. Neid kommentaare lugedes tekib soov siia pilt üles riputada, miniseelikus ja puha. Numbrid ei ole alati tegelikkuse näitajad. Kohe mitte ei ole. Kui mõni mees otsib numbreid ja talle sobivaid ideaalseid numbreid, siis naist ta leida ei pruugi.
Tundub, et kaaslast tantsuõhtuks leida on veel raskem, kui elukaaslast.
Sos-i klubis olen ka käinud ja kui on hea bänd, pole kohal vigagi. Igatahes ei ole vaja klaasikildudes kõndida nagu mõnes muus kohas.
Eneseusku teema autorile!
 
minge terviseks 18. september 2013, kl 19.54
Rääkige mida tahate, aga Soss on siiski urgas, 90 nadte taseme klubi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!