Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Üksi sõitev Ferraari ootab kaaperdamist ....
 
irw 24. november 2013, kl 22.32
kuule alu, rahune maha ega sind küll keegi kuhugi ei kutsu, isegi mitte sõitma! sina pead elu lõpuni Pille ja Katiga leppima.
 
täitsa blond 24. november 2013, kl 22.34
Tomil õigus, vanainimesed ei taha p.rse vastu maad mingi ferraariga sõita, ikka suur must ja isane peab üks korralik auto olema...Porsche Cayenne kõlbab kah.
 
alu 24. november 2013, kl 22.34
irw, olengi rahulik, jälgin teemat ainult.
 
n38 24. november 2013, kl 22.43
sa p*iider Tom pole kohe mitte naiste lemmik)
 
Tom 24. november 2013, kl 22.46
tb, kui x5 on lihtsalt igav ja iseloomutu auto, siis kajenn on suisa rõve. ma siiani ei saa aru, miks porrshe sellega oma nime ää määris.

Brüett, edevate asjade omamine ongi edevus, kas sa saad seda endale lubada või mitte, sel vahet polegi ;)

alu, ferraariga tallaandmine tähendabki kiiret elu lõppu (kuskil võpsikus), mul aga selle paratamatusega nüüd nii kiire kah pole.
 
Tom 24. november 2013, kl 22.48
n38, miksa nüüd minu nime all ei kirjuta, ega ma keela ju, lihtsalt pane märkus juurde, et sa see pidevas nikunäljas tegelane.
 
täitsa blond 24. november 2013, kl 22.48
Tom, las ta olla rõve, ma olengi vähenõudlik ja mu lai ahter mahub kah kenasti sisse ära :)))
 
Tom 24. november 2013, kl 22.53
tb, ma tean üht blondi kajenniga naisterahvast (me lapsed laulavad koos), äkki see oledki sina?
 
täitsa blond 24. november 2013, kl 22.59
Jeerum, mul pole kajenni...unustasin end unistama:) Aga pikalt vastu ei punniks, kui sihukest pilli mulle pakutakse:)
 
alu 24. november 2013, kl 23.47
ole optimistlikum-kajenni pole aga kanni on kyll!
 
täitsa blond 25. november 2013, kl 00.07
alu, vat see oli kena kompliment.
 
?! 25. november 2013, kl 00.39
Põle need ferraarad ega lambod mingid traktorid. Torumiga peaks hoopis sõitma, see selline eesti naise tõugu. Hää suur ja rahulik. Huayra, stingray, ariel atom vot sellise taltsutamine oleks midagi. Ferraara sama haruldane eestis kui korras zaz968A.
Ära kutsu kaaperdama vaid proovisõidule. Pluss on see, et proovisõitja ostab kütuse!
 
M 27. november 2013, kl 09.57
kenderil igatahes sinine Ferrari seega oled keegi teine:)
 
raul 27. november 2013, kl 10.13
No lähme siis sõidame.
 
Brüett 29. november 2013, kl 12.35
Veider, on vaadata ja lugeda neid kõiki kommentaare. Ei saa aru meestest kes, hakkavad siin kohe inetusi ütlema? Kas Teil, meestel, on miski haigus siin end välja elada. Mis siis sellest on kui Naine on blodide kiharatega ja sõidab ringi cayanniga????
Tom kui sa siin kipud neidusid halvustama, siis palun õpi kuidas kirjutada, see juba näitab, et oled veidike arengust maas :) Ja kui sa ei tea kuidas miskit õigesti kirjutatakse, siis googelda või võta lahti ÕS.

Kui siia kuulutuse panin, siis lootsin ikka tutvuda siin ehk mõne noormehega aga ei :) Siit saab juba aru, sõnavara kasutuse ja õigekirjast, et see lihtsalt pole võimalik :))

Ilusat päeva jätku Teile.
 
alu 29. november 2013, kl 12.40
head päeva muidugi ja tegelikult kui hea ju, et selle aja peale isegi said aru kogu tutvumise mõttetuses:)
 
Brüett 29. november 2013, kl 12.51
Pole siin mitmeid päevi käinud ja täna tekkis üks vaba hetk, et siia tulla ja lugeda neid "kauneid" kommentaare :). Eks ma teinekord tean, et kui tuju kehv siis tuleb vaid see foorum lahti võtta ja lugeda mingi suvalise kuulutuse kommenntaare, siis automaatselt, nagu nupule vajutades läheb tuju paremaks :))
 
mnja 29. november 2013, kl 16.46
nii et pole ühtegi asjalikku siin? Eks siin saabki poppi ja noortepärast sõnavara õppida :P
 
pronokkija 29. november 2013, kl 17.06
Mmm oi tahaks selle Ferrariga kihutada. Hea meelega loeks legendi kõrval. :-)
 
esimes 30. november 2013, kl 23.13
kas valge iludus läks talveunne tänase lumega?
 
pronokkija 01. detsember 2013, kl 00.02
Kummiboxis.:-D
 
mugav mees 01. detsember 2013, kl 22.21
Esiteks pole Ferrari mugav, iga jummala tänavaauk on per...s tunda. X-5 on muide vägav mugav, kes pole sõitnud, ei maksaks iriseda. Teemaalgataja, oma kolmekordsete küsimärkidega, tekitab veidi küsimusi... Aga kuna eeter meil siin vaba, siis tuld:)
 
to mugav mees 01. detsember 2013, kl 22.27
Teeks bemmiga mõned tiirud või, kui juba jutuks läks?
 
mugav naine 01. detsember 2013, kl 22.30
MB ML on veel mugavam kui X5:)
 
alu 01. detsember 2013, kl 23.07
ferarri pole mugav ja x5 on väga mugav..irw, taolise jutu ajaja unistab siiani veel x5´st oma vana e kassi mb vedruistmelt.
 
täitsa blond 01. detsember 2013, kl 23.16
Milline on siis mugavaim auto? Mingite Ferraridega pole mõtet siin eputada, neid meie tänavatel eriti ei liigu.
 
olavsu1 02. detsember 2013, kl 00.50
 
tankija 02. detsember 2013, kl 08.21
iludused sõitke siia, tangin teid eest ja tagant... mul on pikk ja paraja jämedusega volla
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!