Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuse kutse hotis -nalja nabani :))
 
Sammalhabe 03. detsember 2013, kl 10.41
.... tuli siis hot'i hea tutvumise kuulutus, no arvata võib et mingi saast üks miljonitest aga lugedes sai palju irvitatud :
Ma nagin oma email, et eesti dating site.
Ma olen uksik. Mul ei ole teisel poolel.
Olen otsimas partner abielu.
Olen sundinud ja live Turkmenistan Asgabatis.
Ma olen 35-aastane. Minu nimi on Elena.
Pikkus on 171 cm. Ja kaal 57 kg.
Mu silm on sinine, ja ma olen blond. Joonis normaalne.
Mul ei ole halbu harjumusi, ma ei suitseta, ei joo. Mul ei ole lapsi.
Olen otsimas partner abielu.
Ma tahan, et alustada vestlust teiega. Kirjuta mulle, kui ma teid huvitada.
Ma ootan oma vastust niikuinii.
Mikor valaszolj, valaszolj nekem itt kapuzava@yahoo com

et kellel huvi andke minna , sest" ootan oma vastust niikuinii"
 
tõlkest 03. detsember 2013, kl 10.49
Ju ta on lasknud internetis kusagil masina poolt oma kuulutuse tõlkida.Tema ise eesti keelt ei valda ja nii ei saagi üle lugeda,mida too raal kokku kirjutas.
 
keegi 03. detsember 2013, kl 10.56
mingi petuskeem
 
ei ole petuskeem vist 03. detsember 2013, kl 11.37
meeleheitlik katse turkmenistanist välja saada. See, mis seal toimub ajab tõesti pimesi abielluma. 10 punkti ettevõtlikuse eest

Ja kellele sobivad pilusilmad, siis see on suur võimalus. Sašlõki armastajaile samuti.
66 patsi ja tubeteika koos suure suguvõsaga saate pealekauba, õnnistus missugune!
 
spamm 03. detsember 2013, kl 11.48
neid tuleb kogueag. mõnel on isegi pilt kaasas. neegritega on ka. ei jõuaks naerda, pole aega.
 
küsimus? 03. detsember 2013, kl 11.51
Kuis nad siis sinu hot´ile tulevad - kuskilt on infoleke, et sellised adred on olemas?
 
see 03. detsember 2013, kl 11.59
kellele need tulevad on ise ennast tutvumissaidile ülesse riputanud, sama naljakas....
 
Yxikmehele 03. detsember 2013, kl 15.58
Peaaegu sobiks, aga vanus... (!)
Küll on kahju!
 
olavsu1 03. detsember 2013, kl 16.26
selliseid:

Tere Kallis, Minu nimi on Naomi, kena ja hooliv noor tüdruk. Ma leidsin oma profiili lehele ja tõesti valisin huvi teid, saame olla sõbrad, kui sa ei pahanda?. Kuid minuga otse sellele minu era e-posti aadress (fetosanaomi@hotmail.com), nii et võin saata teile minu pilte ja ka tutvustada ennast korralikult teile, vähemalt meie jaoks üksteist tundma rohkem seda parem.
Ilusat päeva, kui ma oodata Kiiresti vastust sinult.
Lugupidamisega
Naomi.
===================
Hello dear, my name is Naomi, a nice and caring young girl. I came across your profile page and really picked interest in you, can we become friends if you do not mind?. However, contact me directly to this my private email address ( fetosanaomi@hotmail.com ) so that i can send you my photos and also introduce myself properly to you, at least for us to know each other more better.
Have a nice day as i await a soonest response from you.
Sincerely yours,
Naomi.

tuleb aegajalt otsing näitab neid kui üleilmselt tuntud spämmereid.
 
yxikmees auuu! 03. detsember 2013, kl 17.58
yxikmehele sobiks ikka, yks aasta ei loe, järgmine aasta ta niikuinii jälle muudaks oma tingimusi. Google traduction' i abil saaksid suheldud ka, kui neil yhist keelt pole :)
Edu ja õnne!!
 
hej det lyder godt 06. veebruar 2014, kl 10.34
jeg er en mand på 49 år og haver 2 drenge på 21 og 18 år di bord udeboende jeg er smilende varm og udadvendt frisk og kærlig med glad sind god overskud det spændende arbejde der giver mig udfordringer hver dag jeg elsker at være noget for andre mine interesser er familie venner camping gåture engod middag med 2 lys hjemmehygge danse bowling og kom ud at rejse jeg kan li dyr og børn men og biler og musik jeg går til musik men du vel høre mere kan vi set om vi skal ses en dag jeg vil godt høre mere om dem hilsen jess
 
m 06. veebruar 2014, kl 10.58
kirjutasin nats selle Jelenaga. Alguses küsisin ise raha, et kui maksab, siis tulen talle külla...tema aga vastuseid ei loe, saatis muudkui pilte ja läks oma plaaniga kogu aeg aste edasi, kuni sinna maani, et on nüüd Seremetevo lennujaamas ja vaja reisidokument osta, aga rahad on otsa saanud jne. Siis saatsin ta pikalt ;)
 
irw 06. veebruar 2014, kl 11.04
No delfi mehed, see ju Teie unistuste naine. Tal peaks postkast juba üle ajama. Äkki tal on sõbranna ka, saavadki kõik delfi mehed naisele.
 
Pool kinga 06. veebruar 2014, kl 23.51
Jah, tuleb tunnistada, et ma ka naersin. Aga no mis siin naerda, kui Türkmenistanis on juba silm siniseks löödud, siis tuleb sealt kiiremas korras ajama panna. Eriti paljulubav on see, et kuigi minu silm on sinine, on joonis ikkagi normaalne!
Ega ma geograafias väga käpp ei ole, aga kas sealt Türkmenistanist tuleb tõesti sinise silmaga blondiine? Pruuni silmaga mustjuukseid nagu ootaks sealtpoolt?
 
hej og tak for din billede du er køn 07. veebruar 2014, kl 16.38
men jeg kan osse li din ord og du sere sød ud jeg vel osse haver en seriøst forhold så jeg vel godt mødes med dem og lærer dem og kende det glæder jeg mig til du kan bare sige du vel have min telefon nr og sige vi skal ses en dag hilsen jess
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!