Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kas k6ik eesti kutid on pealiskaudsed v22rakad?
 
tydruk 03. detsember 2013, kl 19.28
v6i t6mban mina neid ligi sest ma olen inetu. ainult purjus kuttidele meeldin kahjuks, ahistavatele alkohoolikutele nagu mu isa. see on nagu needus. kui n2gu ei ole v6id samah2sti 2ra surra samal ajal kui bimbodele j2tkub triljoneid austajaid.
 
see on loll provokatsioon! 03. detsember 2013, kl 19.33
Muud midagi :) Ei ole inteuid tydrukuid ega naisi, on hoolitsemata naised... midagi saad endaga ikka teha, isegi kui looduse poolt pole ilu kaasa antud.
 
tydruk 03. detsember 2013, kl 19.43
ma olen teadlik meigi olemasolust ja sellest, kuidas seda kasutada. kasutan oma teadmisi.

see et sina sellesse ei usu ei tee mehi v2hem pealiskaudseks. ma lihtsalt soovin et nad k6ik poleks kas pealiskaudsed v6i isekad.

ma tean, soovi yhte k2tte ja... :D
 
ok 03. detsember 2013, kl 19.48
Usun ikka :) Lihtsalt veits tobedad yldistused. Vaata siis vanemaid mehi, siingi on kuhjaga neid, kes hingeilu tahavad imetleda ja seda olulisemaks peavad.
 
******** 03. detsember 2013, kl 19.51
Pigem hoia kaugele joodikute kogunemiskohtadest ja proovi muid võimalusi tutvumiseks.
 
tydruk 03. detsember 2013, kl 20.03
nagu raamatukogu? v6i kohvikus. come on. l2hen sinna suure neoonsildiga et olen vallaline ja meeleheitel, l66ge mulle kylge v2lja arvatud tydrukuid halvasti kohtlevad v2rdjad? erinevalt ilusatest tydrukutest pole minu jaoks siiamaani lihtsalt kohalolemisest kahjuks piisanud.

ja internetis on mehed ainult seksi j2rel v6i otsustavad pildi j2rgi. been there, done that.
 
tydruk 03. detsember 2013, kl 20.04
tundub et k6ik tahavadki kohtamas k2ia ainult selle jaoks et kaunistust enda k6rvale saada v6i siis kedagi salaja k****da. 6rnusest pole siin riigis kellelgi puudu, olgu nii kylm kui tahes.
 
:) 03. detsember 2013, kl 20.11
Hari ennast, nii ihuliselt kui vaimselt. Õpi eesti keeles kirjutama. Lollid tüdrukud ongi salaja k*******eks.
 
soe soovitus 03. detsember 2013, kl 20.15
Tutvu kuskil vene noormehega ja sa ei kahetse, nad pole nii külmad, austavad oma ema ja oma tüdruksõpra, tean, millest räägin.
 
yxikmees 03. detsember 2013, kl 20.29
Kirjuta mulle ardi.s@neti.ee
Mina ei joo ei suitseta,ka ei otsi ma naist iluasjaks.Põhiline,et poleks ülekaalus ja ei suitsetaks.
 
olavsu1 03. detsember 2013, kl 20.32
no kui välimust antud ei ole tuleks kasutada teisi vahendeid. potid-pannid, hääl ja muusikariistad, arstimise vahendid, jne

http://shop.pillipood.ee/

kas see on täiesti tundmatu maailm?
 
tydruk 03. detsember 2013, kl 20.34
the estonian language sucks *** :):)

vene meestest olen kuulnud nii palju, et vihma k2est r22sta alla, kuigi suhtlemisoskus on neil 100% parem. loodaksin pigem l22ne ja skandinaavia peale. rootsi n2iteks. aga kui ainus avenyy nendega tutvumiseks on internet siis ei saa mingitest sygavatest tunnetest ju r22kida :(
 
tjah 03. detsember 2013, kl 20.38
ära üksikmehele mine -ta on varsti 50 ja 7 last.
küll leiad, usu.
 
nuhh 03. detsember 2013, kl 20.43
tead, mitte vaid noormehed pole jobud, vaid ka täismehed 50ndates
 
olavsu1 03. detsember 2013, kl 20.47
_tydruk 03. detsember 2013, kl 20.34_

nuh, sellise suhtumise korral on olukord lootusetu.
 
alu 03. detsember 2013, kl 20.50
närvid täitsa läbijah? joo parem ennast ka täis, paistavad siin riigis kõik normaalsemad..
 
tydruk 03. detsember 2013, kl 21.07
kahju et ma l22nes ei ela kus tydruk on rohkemat kui kas ilus n2gu keda poputada v6i siis peksukott kellest keegi ei hooli. eestis leidub ainult 2te tyypi kutti - see kes on ilusa tydruku poolt v6etud ja see kes on ahistajast r2mps.

ja siis r22gitakse MINU suhtumisest nagu MINA oleksin see kes inimesi halvasti kohtleb ja ainult v2limuse p2rast 2ra p6lgab? v2ga v22rastunud inimesed.
 
alu 03. detsember 2013, kl 21.12
joo, neiuke, joo
 
olavsu1 03. detsember 2013, kl 21.39
_kahju et ma l22nes ei ela kus tydruk on rohkemat kui kas ilus n2gu keda poputada v6i siis peksukott kellest keegi ei hooli. eestis leidub ainult 2te tyypi kutti - see kes on ilusa tydruku poolt v6etud ja see kes on ahistajast r2mps._

Väga vähe tead! Sa ei saagi väärt mehi näha, sest sa ise ei oma väärtust, et sulle keegi korralikest meestest ligi tuleks!

Tšellot mängid? Võta see instrument ja tee üks ots Pariisi. Natuke aega demonstreerid ja siis on kallim olemas.
 
03. detsember 2013, kl 21.48
Tegelikult pole asi nii hull, kui sulle tundub. Inimesi on igasuguseid. Ilmselt oled ka valest kohast otsinud, kui üldse. Leidub ka eestlaste seas mehi, kes naissoost lugu peavad. Kust neid leida, on aga parem küsimus. Välimus ei ole kohe kindlasti number üks asi, mille pärast tutvuda ei saaks. Piisab vaid sellest, kui ennast kindlana tunda igas olukorras. Mina eelistaksin iga kell keskmise välimusega inimest, kellega mul millestki rääkida oleks, kui ülesmukitud ja tuunitud vòltsi bimbot. You know what i'm saying. :)
 
alu 03. detsember 2013, kl 22.05
kuradima heatahtlikud on siin mõned samal ajal, kui teemaalgataja on kõik liigitanud mingiks saastaks..
 
tydruk 03. detsember 2013, kl 22.45
nii huvitav kyll - miks ma olen liigitanud mehed kes joovad ja peksavad naisi saastaks? viga peab MINU suhtumises olema et ma ei tolereeri sellist k2itumist ja vaeseid mehikesi nii julmalt hukka m6istan :D

ju siis m6ni ei tunne end isiklikult puudutanuna.

minu jaoks on k6ik mehed sellised, sest miks nad peaksidki mind paremini kohtlema? ma ei ole ju ilus. j2relikult ei l2he ma kuskile ja kui l2hengi, inetuid ju terve maailm t2is. meeste jaoks on ainult ilus naine v22rt hoidmist, ylej22nud on selle jaoks et oma l6putuid vihaprobleeme nende peale v2lja valada.
 
mnjah 03. detsember 2013, kl 22.56
tydruk, olen sinu mõtetega päri. Imestan ainult, kuidas sa nii noorena juba nii arukas oled. Ilmselt põhjus selles, et pidid jotast isa kõrval üles kasvades kiiresti täiskasvanuks saama, sest joodik on ju hullem kui laps ja vajab ise kantseldamist.

Mina ei oska midagi lohutavat öelda, sest mõtlen meestest üsna samamoodi nagu sinagi.
 
' 03. detsember 2013, kl 22.57
jah täpselt nii ongi. tuleb lihtsalt elu lõpuni oma koledat nägu varjata. ja meestega üldse mitte suhelda. sealt tuleb aint solvanguid.
 
saritutvuja 03. detsember 2013, kl 23.16
tydruk,

Sa ei vaja suhet, Sa vajad mõistmist. Sul on sõpra vaja.
Internetis on igasuguseid mehi, pole mõtet oma 20 kogemuse pealt teha üldistusi 2 miljoni mehe kohta :-)
Head eneseleidmise teed Sulle :-)
 
olavsu1 04. detsember 2013, kl 00.59
Neid sõpru saab tal paganama raske leida olema.
 
tydruk 04. detsember 2013, kl 09.17
ma ei vaja s6pru ega kedagi peale yhe kuti kes mind h2sti kohtleks. kahju et see siin riigis v6imatu on. kui ma oleksin ilus siis muidugi ajaksin teist juttu aga kahjuks inetu naine peab kogema millised koletised mehed on kuni ilusad elavad unistustemaailmas.
 
reaalsus 04. detsember 2013, kl 09.39
Sinu jutt näitab väga hästi, milline inimene sa oled. Sellise suhtumisega tõmbadki just pealkirjas mainitud inimesi enda juurde:)
Kõige lihtsam on teisi inimesi süüdistada, kuigi võid hoopis ise süüdi olla. Natuke enesekriitikat ei tee paha. Hakka ENNAST muutma ning näed, et maailm ei olegi nii hirmus:)
 
elukogenud mees 04. detsember 2013, kl 19.38
tüdruk ära kadesta bimbosid,sest olgugi et neil on palju austajaid kõlbavad nad lühiajaliselt olles rändauhinnad . tegelikult valib mees naise ja laste ema pigem tagasihoidliku halli hiirekese . ole enesekindlam ja pole inetuid naisi . kui tuleb aeg tuleb ka sinu õige ,edu sulle ja pea püsti
 
mnjah 04. detsember 2013, kl 20.36
Kuule, elukogenud mees, kas sa ise ka usud seda jura või? Me ju teame kõik, et bimbo ongi seepärast bimbo, et keegi on nõus tema ilus olemise kinni maksma. Ja üldse, kogu see jutt - küll tuleb see õige, hoia pea püsti jne on ju täielik BS. Või tahad ise teemaalgatajat kosida? Ei? Mida oligi tarvis tõestada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!