Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kättemaks tuleb valus
 
täitsa blond 15. detsember 2013, kl 22.00
kas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täitsa blond on mingi põhikohaga abielumeeste alus
> kott, et teemaalgatajat materdab? olid juures ja n
> ägid, kuidas asi oli? tahab alu kiitust välja teen
> ida jälle?

alu kiituse teeniksin ma välja siis, kui olen max-lt 35 ja igas teemas määgiksin talle tunnustavalt kaasa.
Seniks kannan ma uhkusega tema vihatuima 4kympise tiitlit:)
Abielumeeste aluskott?....ei tea, pole proovinud, va omaenda meest.
Aga minu sümpaatia kuulub endiselt meestele, va mõned naised:)
 
1 15. detsember 2013, kl 22.01
punapea, aga vaata kui agressiivselt see maruvihane siin käitub, ehk oli ta selle mehega samuti ise väga pealetükkiv ja nõudis lahutust ja mida iganes veel.
 
kas 15. detsember 2013, kl 22.02
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > täitsa blond on mingi
> põhikohaga abielumeeste alus
> > kott, et teemaal
> gatajat materdab? olid juures ja n
> > ägid, kuid
> as asi oli? tahab alu kiitust välja teen
> > ida
> jälle?
>
> alu kiituse teeniksin ma välja siis,
> kui olen max-lt 35 ja igas teemas määgiksin talle
> tunnustavalt kaasa.
> Seniks kannan ma uhkusega
> tema vihatuima 4kympise tiitlit:)
> Abielumeeste
> aluskott?....ei tea, pole proovinud, va omaenda me
> est.
> Aga minu sümpaatia kuulub endiselt meestel
> e, va mõned naised:)

sellepärast sul meest ei olegi.
 
punapea 15. detsember 2013, kl 22.06
1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea, aga vaata kui agressiivselt see maruvihan
> e siin käitub, ehk oli ta selle mehega samuti ise
> väga pealetükkiv ja nõudis lahutust ja mida iganes
> veel.


------------------------
mis siin oletada, kes mida täpselt tegi. selge on see et üks neist on kindel pettur ja sellisel võiks maruvihane küll midagi maha võtta:D
ja kuidas sai maruvihane seda üldse nõuda, kui ta ei teadnudki väidetavalt, et mees avielus ja naine rase?
aga kui nii oli, siis jah, vastikud mõlemad:P
 
That fat cat 15. detsember 2013, kl 22.07
See on see, kui pikka aega pole lund olnud ja inimesed lähevad pimedusest ja porist sõgedaks ja hakkavad endale igast olematuid asju (armastus, truudus, ausus jms.) endale ette kujutama..
 
täitsa blond 15. detsember 2013, kl 22.09
Tundub, et naistepuudus on tõesti krooniline, et sihukesi sajatavaid naisi peab parema puudusel panema.
 
1 15. detsember 2013, kl 22.11
nii nagu mehed on libekeeled, oskavad hüsteerikutest naised algul mesimagusad olla :)
 
alu 15. detsember 2013, kl 22.12
yldiselt on sellised maruvihased naised laia tagumikuga. või on mõni muu kehaosa selline, mis neile yldse ei meeldi ja ajab pidevlt tuju ära, tigedaks ja maruviha on edasi sealt juba kerge tulema.
ilmselt selline tyypiline lootev armukese tyyp, kes pyyab teise naise meest omale meelitada ja kui see ei õnnestu ka utimaatumi peale (jõuluks jätad ta maha) siis katus sõidab ja kogu vägi suunatakse kättemaksule.
 
n54 15. detsember 2013, kl 22.13
te olete paraku kolmeses süsteemis, kusjuures sina liitusid nähtavasti kolmandana. Naist ei või kasutada kui trumpi, et klaarida enda ja mehe vahekorda.
Kui ikkagi tahad mehele häbi teha, eks kirjuta siia tema aadressid ja aliased, hoia ka edaspidi silm peal. Vingerdagu terviseks, ära seepärast teiste tervist riku.
 
irw 15. detsember 2013, kl 22.14
kuidas oleks maruvihasel õige käitumine sellisel puhul kui pettus ja vale on ilmsiks tulnud?
targad, andke juhendeid talle ometi.
 
punapea 15. detsember 2013, kl 22.16
nii käitubki, nagu ta siin väljendab. mis ta peab nüüd kõik endale hoidma ja vagusi istuma ja pealt vaatama, kuidas see tarakan järgmisesse kööki palukesi näppama läheb?:D
 
1 15. detsember 2013, kl 22.17
tuleb võtta õppust ja viga rohkem mitte korrata. igasugune maailmaparandamine, et meest paljastada on tobe, sest selliseid mehi on palju ja ega kõik naised samuti pühakud pole. kättemaks jätab enda hingele musta pleki ja tuleb bumerangina tagasi.
 
n54 15. detsember 2013, kl 22.18
püüdsin äsja anda, ju ei olnud piisavalt targad siis. Seda, mis kirja autor plaanib, nimetatakse manipuleerimiseks. Ilmselt on mees ka temaga manipuleerinud. Kuid kolmandat isikut tuleks säästa, kui vähegi võimalik.
 
alu 15. detsember 2013, kl 22.20
kuid äkki aitab selline ilge ja nõme teisele sitakeeramine tunda ennast paremini oma vihatud ihus, mis on lai, ja teise naise ees ära põlatud?
 
1 15. detsember 2013, kl 22.20
n54 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vahel on tuliselt kahju, et kõik, mis purunaljakas
> , ei tarvitse olla eetiline (nagu Dzõuli soovitus)
> .

kordan veel ennast ja ühtlasi lisan, et pangu see märatsev maruvihane ennast selle naise olukorda kui mõni delfi tibi tuleb temale seda teatama.
 
punapea 15. detsember 2013, kl 22.20
kättemaks on jama jah. aga midagi ometi peab ta tegema, et ta viha lahtuks. ma ei oska midagi soovitada kui et ära unustada see tolgus ja oma eluga edasi minna ning mitte lasta oma närve rikkuda sellisel. küll see tarakan ka omad vitsad saab ja keegi ta laiaks astub:D
 
irw 15. detsember 2013, kl 22.21
mehed ei maksa kätte? pole isegi mõelnud sellele? kui naine neid petab, siis võtavad selle muretult teadmiseks ja ei tee mitte midagi? IRW
 
1 15. detsember 2013, kl 22.21
1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no kui selles jamas kübetki tõtt on, siis sa pigem
> karistad seda pisikest vastsündinut, sest igasugu
> sed pinged emal kanduvad imikule üle ja pealegi võ
> ib piim kinni jääda.
> aga ma arva, et see on lam
> bist imetud jura.

see pidi olema:)
 
M42.fi 15. detsember 2013, kl 22.23
nunuhhh

tahad aadressi ja isikukoodi? võib-olla on see just sinu oma, et sa siin kibeled?

Sooviks küll jah. Miks siin muidu vahtu peksta, kui tõendeid ei tule. Ja oma tegude eest olen harjunud vastutama, aga sina oma võib-olla väidetega ära tule paska loopima.
 
n54 15. detsember 2013, kl 22.24
selliseid muudest naistest mehi on tunduvalt rohkem, kui naised uskuda tahavad. Ka minu sõprade hulgas. Kuigipalju leidub ka mehi, kes on olnud naisele põhimõtteliselt truud. Ka minu sõprade hulgas. Samas on nad kõik toredad inimesed.
 
1 15. detsember 2013, kl 22.24
irw, kui petetaks, siis tuleb lahku minna mitte kätte maksta ja samuti oleks tobe teise mehe peale ennast välja elada, sest kui poleks seda meest, siis oleks mõni teine mees.
 
täitsa blond 15. detsember 2013, kl 22.24
Enne kauba soetamist võiks siiski põhjalikult teda tundma õppida. Kui kaup omistas endale omadusi, mida tal tegelikult ei olnud, siis Tarbijakaitseseaduse alusel on ostjal õigus kaup tagastada....st õigele naisele.
Krt marru ajavad sihukesed õngitsejad...temal on mingi õigus...nõuab meest? jeerum, kui loll saab üks naine olla.
 
alu 15. detsember 2013, kl 22.25
huvitav, mis tegelikult on ajendiks sellise kättemaksu puhul? õilis tegu valevorti paljastamisel on ju vaid suitsukate. tegelikult ajab vist naisel ikkagi s..a keema asjaolu, et tema polnud eelistatud vaid lihtsalt ära kasutatud.
 
n54 to 1: 15. detsember 2013, kl 22.26
loomulikult ei tohi seda tegelikult teha. Aga mõtte tasandil täitsa lustakas. Tõmmata zsamae liigutusega vesi peale nii mehele kui iseendale.
 
1 15. detsember 2013, kl 22.26
blond sa oskad positiivselt üllatada, aga näe mina endiselt vaimuvaene ja ei suuda nime välja mõelda:)
 
kas 15. detsember 2013, kl 22.28
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enne kauba soetamist võiks siiski põhjalikult teda
> tundma õppida. Kui kaup omistas endale omadusi, m
> ida tal tegelikult ei olnud, siis Tarbijakaitsesea
> duse alusel on ostjal õigus kaup tagastada....st õ
> igele naisele.
> Krt marru ajavad sihukesed õngit
> sejad...temal on mingi õigus...nõuab meest? jeerum
> , kui loll saab üks naine olla.

sina oma tarkusega passid ka siin ja ikka üksi. proovid küll jätta muljet kui väga valivast daamist, aga seda juttu räägi oma vanaema lambale.
 
n54 15. detsember 2013, kl 22.32
kaup tuleb tagastada sel juhul tootjatele, st mehe esivanematele.
 
täitsa blond 15. detsember 2013, kl 22.34
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav, mis tegelikult on ajendiks sellise kättem
> aksu puhul? õilis tegu valevorti paljastamisel on
> ju vaid suitsukate. tegelikult ajab vist naisel ik
> kagi s..a keema asjaolu, et tema polnud eelistatud
> vaid lihtsalt ära kasutatud.

Täpselt nii.
 
1 15. detsember 2013, kl 22.34
ei ikka delfi naistekale tuleb tagastada.
 
täitsa blond 15. detsember 2013, kl 22.38
Armas kas....kui mind keegi ei taha, siis peaks ju kõik korras olema? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!