Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kättemaks tuleb valus
 
n54 16. detsember 2013, kl 11.10
kui keegi elab mullis, on see tema valik. Ka meie ilmselt elame mullis, me olukord võib olla isegi halvem, kui kahtlustame. Inimene vajab niipalju tõde, kui taluda suudab, rohkem ei võta ta vastu niikuinii.
 
jalgamaks 16. detsember 2013, kl 11.10
Siin pole midagi arvata, vaid nii on. Kättemaksuga tegelevad rumalad inimesed, tark õpib oma vigadest ja läheb eluga edasi. Loomulikult ma tean, et minu seisukoht ei leia toetust, sest sellistes portaalides valitseb vaen, vihkamine ja rumalus.
 
mnjah 16. detsember 2013, kl 11.13
Täpselt nii ongi, ihaldavad kättemaksu,s est on palju neid sarjafilme vaadanud, kus nutt ja hala ,nutt ja halla ja sõimaine ning suure kättemaksu kraaksumine. Elu aga pole film ja siin tuleb ikka ise tark olla, mitte meestele end voodisse sokutada. Kas tõesti arvate , et mehed on nii rumalad ja arvavad, et see voodissesokutamine oleks sul nagu esmakordne, et sa niimoodi ei käitugi iga mehega, kellega tutvud. Mees kasutab ära ja jätab maha. Naine peab endast ikka lugu pidama, intiimelu tuleb kõne alla ainult siis, kui on juba armastus ja töötav suhe.Pole suhetki aga minnakse mehele voodisse, no see on ju kergete naiste komme.Ja selliseid naiseks ei võeta ju.Mida ja kellele kätte maksad, vaata peeglisse ja näed, et oled ennast ise karistanud.Oma rumaluse eest.
 
n54 16. detsember 2013, kl 11.16
sirvisin poes MA Väljataga uudisteost: sealt mõte: andesta, muidu ei saa saatus, Jumal, Universum, kes iganes pahategijale väljateenitud palka maksma hakata. Kuni sa pole oma õppetundi selgeks saanud, ei saa ka sündmuste käik oma rada minna.
 
2 16. detsember 2013, kl 11.19
tiibadega kurat, Teiseks, ei lähe mitte üks mees, ka kõige isasem, külapeale niisama vaheldust otsima, kui kodus on kõik korras. Lugupeetud abikaasa on ise lasknud asjadel sinnamaani jõuda.
--------------------------------------------------------

väheke toobised olete siin või? ise oled kellelegi "sellist" toetust pakkunud või? tiibadega kurat pole vist kunagi rase olnud? teatud ajal ei kasutata teise olukorda ära, see on alatu. sama kehtib ka naiste kohta. mul on mitu tuttavat meest, kes käisid kaugemal perele raha teenimas ja naised kasutasid olukorda. halloo, miskit ei vabanda sellist sigatsemist. järgmise raske olukorra ajal peres joostakse jälle tädi tissi alla nutma, et peres pole kõik korras. vahet pole, kas naine või mees leiab endale vabanduse "seiklusteks", l.itsi löömiseks jääb see ikka. väärikas mees ei sebista siin, äärmisel juhul käib ära mõnes tasulises kohas.
või siinsed naised teevad meestele erandi ja pakuvad toetavat tissi, mille all oleks nunnu pisaraid pühkida?
 
alu 16. detsember 2013, kl 11.24
"Tasub mõelda, kui "tore" ikka on isa, kes kõrvalt paneb, mis eeskuju ta oma lastele annab, kas suurem on kahju või kasu?"

loll naine see, kes isa laste silmis mustama hakkab, olgu see siis milline iganes. omale au ei tee, ise ju valis taolise nendele isaks..
 
onju nii? 16. detsember 2013, kl 11.36
alu põhimõte:
olgu mees missugune tahes, keegi ei tohi teda kritiseerida, et lapsed või ka ümberkaudsed inimesed saaks aru, milline siga ta tegelikult on. IRW
 
n54 16. detsember 2013, kl 11.41
samas võib öelda, et loll mees, kes lolli naise oma laste emaks valis. Aga küsimus oli antud juhul selles, et isa hakkab mustama tema armuke. Seega loll mees, kes lolli armukese valis, või kuidas?
 
2 16. detsember 2013, kl 11.45
onju nii?,

kõige, kõige suuremad s.itapead (see on väga leebelt öeldud) on need, kes panevad oma nägemuse kättemaksuks teiset vanemast lastele.
 
alu 16. detsember 2013, kl 11.45
ei ole nii, et keegi ei tohi meest kritiseerida. nagunii kritiseeritakse, seda ei suuda tagasi hoida ka kõige tasakaalukam naine. aga lapsed võiks vanemate vahelisest arvete klaarimisest kyll välja jätta. kui ema hakkab laste silmis isa mustama (petmiste eest), võib tagajärg olla hoopis see, et hakkavad ema imelikuks pidama. ise ju valis omale taolise nende isaks..
 
n54 16. detsember 2013, kl 11.50
see, mis alu kirjutab, on õige nagunii. Ka mina hoidusin lapse isa lapse kuuldes kirumast, täiesti põhimõtteliselt. See pole aga käsilolev teema. Praegu on küsimus, kas marruaetud armukesel sobib meest laste silmis mustata või mitte. Ja et kas loll oli siis mees, naine või armuke. Üks ei välista teist, teine kolmandat ega kolmas esimest.
 
alu 16. detsember 2013, kl 11.51
ilmselge muidugi, et lapsed sellest ei pääse-lolle, lobamokk ja muidu lastetuid naisi on siingi kyll, kes enda haletsemiseks ja ära kuulamiseks kindlasti oma järeltulijaid kasutaks, et mehi siunata ja enda häda paisutada:)
 
ühesõnaga 16. detsember 2013, kl 11.52
asi on nii?
armuke on igal juhul loll, ka siis, kui mees valetas, pettis ja trikitas. mees on igal juhul puhas poiss, mehed võivad põhjusega või põhjuseta kõrvale panna, see ei tee kellelegi midagi, ei oma naisele, lastele ega armukesele.
näha, et igaüks tõlgendab seda lugu oma mätta otsast ja oma rikutuse tasemelt. maruvihane ei ole kirjutanud, kuidas ja mismoodi ta selle mehega tutvus ja mismoodi lugu arenes, aga kõva sildistamine käib täie hooga. keegi isegi ei küsi enam maruvihaselt lisainfot, et reaalset pilti saada, vaid lahmitakse oma mõttemaailma tasandil.
 
n54 16. detsember 2013, kl 11.56
alu, kuidasmoodi saavad "muidu lastetud naised" oma järeltulijaid ära kasutada? Mina püüdsin ennist üles võetud dementsuse-teemas sinu eest kosta, aga...
 
alu 16. detsember 2013, kl 12.07
"keegi isegi ei küsi enam maruvihaselt lisainfot, et reaalset pilti saada, vaid lahmitakse oma mõttemaailma tasandil."

minuteada avaldatakse siin arvamust. ehkki see ei pruugi meeltmööda olla, ei arva eriti keegi, et kättemaks oleks mõistlik, kuna on ebaselge, keda see täpsemalt tabama peaks.
et armuke on kalts-see on juba ammu teada ja uut teemat pole tegema mõtet hakata.
 
alu 16. detsember 2013, kl 12.08
n54,

jah emme.
 
n54 16. detsember 2013, kl 12.12
alu, kui ennast minu järeltulijaks pead, on sinuga juba väga kehvasti.
 
alu 16. detsember 2013, kl 12.21
tänan veelkord muret tundmast, emme
 
n54 16. detsember 2013, kl 12.25
 
2 16. detsember 2013, kl 12.31
nõrganärvilistel mitte lugeda!
veab siin, et Eestis elame, saame siin rahulikult arutada kes on loll ja kes on süüdi. irw
vaatasin eile ühte vene realityd, kus uurijad lahendasid tühermaal leitud hauast kahe laiba juhtumit. naisarmukese meestuttav lahendas asja nii, et teda petnud naise mattis uimaselt aga elusalt ja teise naisega abielus olevale nooremale mehele lasi peale julma peksmist hauda valangu järgi (ma ei oskagi seda tõlkida). "tegijad" olid mitte slaavlased vaid tõmmumad mehed. vaevalt, et keegi seal noormehelt küsis, kas abielus on raske aeg.
noor leinav lesk lapsega nuttis, aga parem ükskord ja korralikult.
 
alu 16. detsember 2013, kl 12.37
mõistetav, et kättemaksu hauduv plaanib ka seda teha kõige väjapaistvamal moel, kuid tulemus on vist pigem kusagil avalikus foorumis poole oma vihast välja sisisemine ja ylejäänud poolega pole muud teha, kui elus endaga kaasas vedada koos aastatega turjal. ja muidugi teha uute tutvumiste puhul omale ette ninnunännu nägusid, et polegi oma kullatykki veel leidnud, näe:)
 
hih 16. detsember 2013, kl 12.53
alu on ju täpipealt selle maruvihasega ühte masti, vihkab ja halvustab kõiki naisi valimatult, teadmata neist ise midagi. sa tead ju kõige paremini, mida maruvihane tunneb.
 
alu 16. detsember 2013, kl 12.55
hih,

vale. valitud tunnevad ennast lihtsalt ära:)
 
hih 16. detsember 2013, kl 13.07
miks ma uskuma peaksin, et vale, ah? oled nii usaldusväärne ekspert? irw
 
tiibadega kurat 16. detsember 2013, kl 13.28
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.02.
 
kuradile 16. detsember 2013, kl 13.36
mehed on vait kui kuldid rukkis. neid kasutatakse kogu aeg lihtsalt ära halbade naiste poolt. fakt.
 
sosin 16. detsember 2013, kl 13.39
see kättemaks ei tasu ära :D

teiseks, hmmm ükski mees-naine pole teineteise omand ka abielus.
kui suhted luuakse, siis enamasti vabal tahtel ja eks see ole igaühe enda südametunnistuse asi, kuidas tal kokkulepped mujal on.
ma loon abielus mehega suhte, kui ta mulle meeldib :) ja ei muretse, mis kokkulepped tal oma naisukesega on.
ma muretsen, kas ma ise antud tingimustes ikkagi rahule jääksin... ehket kaalun enne suhte loomist, kas see on olukord, kus ma olen õnnelik ja mul meeldib olla...

aga kedagi vägisi endaga suhtesse ma ka meelitama ei hakkaks... ei vaba-vallalist ega seotud-lubatud :)
kõikse ikka toimikse enamasti osapoolte vastastikkuse huvitatuse korral :)

alu, kui ma olen uue suhte ootuses-loomises, siis ongi mul ainuüksi õige teha ninnu-nännu nägu, et ma pole seda va kullatükki leidnud! kui ma oleks, siis ma ei looks ju uut suhet?!
miski pole jääv ... hetke kullatükk võib aja jooksul muutuda hoopis savipätsiks ja no vaat ei huvita enam... siis lähen ikka seda uut ja õiget kullatükki otsima :D
inimsed muutuvad ja nende eelistused ja ka maailmapilt... seega peab muutma partenrit, kui eelmine on jäänd ajarattasse kinni... mingi tee läbiti koos ja siis ühel tee otsal valiti teineteisest erinev suund ja teelised jätavad hüvasti.
edasi võib minna üksi, aga kui liitub kaasteeline, siis miks mitte koos jälle kulgeda?

ei leia, et terve elu üks ja ainumas raame peaks jäigalt enda meelte ümber hoidma :)
avatus muutusteks oleks õigem ... voolavus vainii...
ja voolavus ei tähenda sealjuures tuuleipp olemist, vaid ikka sihikindel teadmine - kes ollakse, mida vajatakse :)
 
sosin 16. detsember 2013, kl 13.47
kättemaks ongi just nagu kuradike ütles - kättemaksja enda emostioonide möll. pilt eest ära ja lammutab-möllab-märatseb...
pole seda kerge kanda, aga hiljem kui pea taas klaar ja pilk selge, on ikka täiega hull "pohmakas" ehket süümekad, sest tegelt toimiti iseenda sisemiste tõekspidamiste vastu
meil kõigil on sees õige-vale kaalud ja need töötavad tegelt väga täpselt ja õiglaselt... lihtsalt emotsioonide möllus kui haavunud ego räuskab, eiratakse neid tõekspidamisi...

kuid mis tehtud, see tehtud... jääb vaid loota et järgmine kord ei löö emotasioonid üle pea ja sama ämber jääb kollektsiooni lisamata :)
 
tiibadega kurat 16. detsember 2013, kl 13.47
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.03.
 
Mees 16. detsember 2013, kl 13.49
Ei julge.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!