Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahaks armuda.
 
teadja 19. detsember 2013, kl 18.03
On selliseid inimesi olemas, kellesse armuda ja kus te olete?
 
M 19. detsember 2013, kl 18.05
Millisest soost ja vanusest inimestega tegu on kellesse armuda tahetakse?
 
tb 19. detsember 2013, kl 18.07
On, aga ma jõudsin sinust ette.
On selliseid inimesi olemas, kes aitaks sellest vabaks saada?
 
teadja 19. detsember 2013, kl 18.08
Mehesse. Vanus 30+, aga eelkõige võiks ta mees olla, vanusega pole sel eriti pistmist.
 
M 19. detsember 2013, kl 18.13
No, aga lao otsitava kriteeriumid letti ja jäta kontakt andmed. Lisa natuke endast kuigi palju ja head ootamist.
 
mnja 19. detsember 2013, kl 18.20
eks need inimesed on igal pool, pead ainult ülesse leidma.
 
teadja 19. detsember 2013, kl 18.20
Ma tahaks armuda, mitte kriteeriume vahetada.
 
Armi 19. detsember 2013, kl 19.02
Ma arvan, et arvuti tagant ära minnes on suurem tõenäosus, et leiad kellegi kellesse ära armuda.
 
teadja 19. detsember 2013, kl 19.06
Mure ei ole selles, et ma arvuti tagant ära ei käiks ja inimesi ei näeks. Vahet pole.
 
Irma 19. detsember 2013, kl 20.39
tore soov, küll Sa leiad otsitava.
 
Tauno 19. detsember 2013, kl 20.45
Irma,ma armusin sinusse.Hallo,kas kuuled?
 
Irma 19. detsember 2013, kl 20.52
kuulen küll ;)
 
Tauno 19. detsember 2013, kl 21.02
..aga kas tunned ka ?
 
Irma 19. detsember 2013, kl 22.11
;)ikka tunnen, kuidas muidu
 
Tauno 19. detsember 2013, kl 23.25
Irma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ;)ikka tunnen, kuidas muidu


juhuuu, juba virtuaalselt sisenen su mokkade vahele, mõmmmm
 
M27 19. detsember 2013, kl 23.33
näitan nokut vanematele naistele...
 
saritutvuja 19. detsember 2013, kl 23.49
teadja,

Selliseid inimesi, kellesse armuda, on palju.
Küsi endalt, kas Sa tõesti tahad armuda, halvemal juhul järgneb sellele valu hinges, mida valuavigistid ei leevenda ka aastate jooksul. Paremal juhul oled muidugi seitsmendas taevas õnnelik :-)
Kui riski võtad, siis enamusel juhtudel saad kõrvetada, jackpotti võites naeratad elu lõpuni :-)
 
kontv66ras 21. detsember 2013, kl 01.32
hea on olla armunud ja leida endas selle varal jõudu näha ning teha asju teisiti.
kui vastust ei tule, on hea armumisest lõpuks üle saada ja naerda oma naiivseid lootusi ning kujutlusi.
hea on olla eneses ja saatuses kindel ning julgeda oodata uut armumist.
aga üldse ei ole hea olla armunu "objekt", kui endal parasjagu üldse hoogu sisse ei tule...
 
kehva iseloomuga tulehark 21. detsember 2013, kl 10.52
Armuda on ju imelihtne. Lihtsalt armud ja kõik. Aga raskeks läheb hoopis sel hetkel kui tahad et sinusse armutakse. Kuidas küll see saavutada?
 
t.k 21. detsember 2013, kl 11.03
Trambi jalgu sõjakalt vastu maad ja anna oma tahtmisest kõvahäälselt märku...
 
Talib 21. detsember 2013, kl 11.28
kehva iseloomuga tulehark Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Armuda on ju imelihtne. Lihtsalt armud ja kõik. Aga
> raskeks läheb hoopis sel hetkel kui tahad et
> sinusse armutakse. Kuidas küll see saavutada?

Ma arvan, et parim variant on endaks jääda. Armumine on suhteliselt lühiajaline (keemiline) protsess me ajus ja kui see otsa saab, siis parem oleks, kui sellest pilt sinust väga ei muutuks.

Hoopis teine teema on aga see, kui sinusse ollakse meeletult armunud ja sa ei tea, mida sellega peale hakata. Kas lihtsalt nautida seda hoolitsust ja tähelepanu? või tõrjuda ja jääda külmaks? või lihtsalt põgeneda?
 
** 21. detsember 2013, kl 11.49
See teine teema on kordades hullem. Lihtne oleks nautida, kuid kas poleks see vale teise suhtes? Tõrjumine on ka lihtne, kuid kas ei teeks sedasi teisele haiget? Põgenemine pole ka just keeruline, kuid kas teise teadmatusse jätmine on parim lahendus?
Keegi tark soovitas (väheke teiste sõnadega küll) olla karm ja õiglane, ning pea ühe löögiga otsast raiuda...tasapisi uuristamine pidavat valusam olema...
 
Talib 22. detsember 2013, kl 06.55
**, häbi tunnistada, aga olen ka päid raiunud, samas ei ole ma enam kindel, kas see alati aitab. Vahest on siiski tablett tõhusam peavalu ravim, kui giljotiin.
Seni, kuni kohustused (ka moraalsed) puuduvad, võib protsessi ka nautida. Milleks endale head asja keelata?
 
kriss 22. detsember 2013, kl 07.46
Just pidin mainima, et veidi hullem, kui ise oled kellegi ihaldusobjekt. Vägagi väsitav, ma ütleks. Pahasti ei taha inimesele öelda, kergematest vihjetest ei saa üldse aru... nokk kinni, saba lahti -efekt.
 
yxikmees 22. detsember 2013, kl 07.50
Mina soovin samuti armuda. Armuda naisesse,vanuses kuni 34a,kes on ka lastetu,mittesuitsetav,ylekaaluta ja kellele meeldib elu maal.
Olen oma kodus.
 
kriss 22. detsember 2013, kl 07.54
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina soovin samuti armuda. Armuda naisesse,vanuses
> kuni 34a,kes on ka lastetu,mittesuitsetav,ylekaal
> uta ja kellele meeldib elu maal.
> Olen oma kodus
> .

Voi, jeesus...
 
** 22. detsember 2013, kl 08.01
Raiu järgmine kord valges, siis näed, mida teed... korralikult eemaldatud pea tagasi ei kasva. Igaks juhuks võid ju mõned sillad ka seljataga ära põletada ja kaevudesse tatistada...
Selles ei ole enam mina nii kindel, et ikka võib niisama nautida põhjendusel, et mul on hea, mõlemal peaks olema hea...
 
** 22. detsember 2013, kl 08.02
Kriss, joo veel üks kohv, ärkad üles ja saad ise ka aru, et 22. detsember 2013, kl 07.50 polnudki Jeesus :)
 
kriss 22. detsember 2013, kl 08.07
** Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kriss, joo veel üks kohv, ärkad üles ja saad ise k
> a aru, et 22. detsember 2013, kl 07.50 polnudki Je
> esus :)

** - Märkasin ise ka lõpuks, et panin veits puusse. Kohvi peaks tõesti tegema, kui vaid see masin minuni roomaks...
 
tiibadega kurat 22. detsember 2013, kl 08.12
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.13.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!