Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uus päev ja uued teemad
 
mina 21. detsember 2013, kl 15.34
Punapea, mõtlesin tükike aega ja välja mõtlesin. sa võid mind ju uuesti vee põhja saata halli habet kasvatama, aga mina olen alati mina ja labase libamisega pole kunagi tegelenud. nii et täitsasid ei topi kuhugi!!!
lollid jäävad lollideks ja las olla neilgi oma lõbu.
 
täitsa blond 21. detsember 2013, kl 18.34
Talib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täitsa blond, see pop ja noortepärane on termin su
> noorusest, seepärast ma seda kasutasingi ;)
> Te
> gelikult mõtlesin ma seda, et oleks sa natuke julg
> em oma tegelike tunnete avaldamisel, oleks sa päri
> s vahva mutt. Praegu mõjub su esinemine liigse esi
> nemisena.

Ok, sul on vist õigus. Kirjutasin Jõuluvanale juba ammu kirja...ruudulisele lehele ja pliiatsiga, nagu vanasti...aga siis oli kiri hommikuks kadunud, nüüd vedeleb siiani padja all.
Uued ajad, uued kombed...netti peab üles riputama, äkki siis läheb teele.
Toksin ta siis öösel siia kõikidele ilkumiseks ja luban, et ei mängi täitsa blondi.
 
Talib 21. detsember 2013, kl 18.40
Tead, täitsa blond, see, et sa tutvuda tahad, on loomulik, aga tee seda natuke kavalamalt, looritatumalt, aga ära seal juures omi häid külgi ära unusta. Sul nad täitsa olemas, arvaku need ülejäänud kadetsejad mida tahes :)
 
täitsa blond 21. detsember 2013, kl 18.48
kle, kirjuta äkki ise minu eest see tutvumissoov valmis?
Saaksin ise kah oma headest külgedest teada:D
Ära siis seda unustada mainimast, et eriti ilus olen ma 25 m pealt ja pimedas:D
 
Talib 21. detsember 2013, kl 21.03
Täitsa blond, vot nii kõikvõimas ma ka ei ole, et oskaks mehi nagu kärbseid liimile tõmbava kuulutuse teha :) Sulle aga soovitan kuulutuses võimalikult täpselt kirjeldada seda meest, keda sa otsid: vanus, haridus, sissetulek, juuste värv... ühesõnaga kõik, mis sa ühe mehe juures tähtsaks pead. Kui sul veel vanas ajast mõni ideaalmees silme ees, siis teda kirjeldagi. Kui mõni siinne lugeja ses kirjelduses end kas või osaliselt ära tunneb, siis on sul tutvudes juba võimalik leida mingeid endale meeldivad jooni (olgu selleks või paks rahakott). Igatahes endast räägi vähem ja vaid neid asju, mis meestele kindlasti meeldivad. :)
Edu sulle tutvumisel ;)
 
täitsa blondi sekretär 21. detsember 2013, kl 21.20
Kuulutus: mina 47 aastane, 90 kilo kaaluv ja 181 cm pikkune sale naine, kelle poisipea viimased karvad said üleeile uue vesinikblondi triibu peale, tutvun mehega. Mees: pikem kui 185 cm, kaal ei oma tähtsust , vanuses 45-65 aastat, soovitavalt heas toonuses jõusaalis trügija, vähemalt ettevõtte omanik, kindla elukohaga majas, mis asub pealinnas.Tutvumisega kiire!
 
:) 21. detsember 2013, kl 21.23
Kas mitte alu polnd jõusaalifänn?
 
ähkija sapp 21. detsember 2013, kl 22.02
ah sealt jõusaalist pingutamisest see despoot alu sapp ja vandumine kostabki delfika foorumisse. hmm, ega vanal mehel kerge ole jõusaalis rabistada.
 
täitsa blond 22. detsember 2013, kl 01.00
to täitsa blondi sekretär 21. detsember 2013, kl 21.20

Kle, sihukest mammut-sekretäri ma küll endale ei palkaks, sa peletaksid kõik meeskliendid ära:)
 
tühi mure 22. detsember 2013, kl 01.17
no sul pole sekretäri ju olemaski, mis sa siis tühja muretsed nende meesklientide pärast.
 
alu 22. detsember 2013, kl 03.15
on ikka mullad...pertvere on meil jõusaali näputõste kangelane:)
 
onanismus 22. detsember 2013, kl 03.28
onaneeri aluke, saad öösel magadagi ehk?
 
täitsa blondi sekretär 22. detsember 2013, kl 09.02
Bossi, see tähendab, täitsa blondi eest kirjutasin tema eest meheotsimise kuulutuse, vanatüdrukust täitsa blond ei saa ega saa mehele, äkki nüüd veab.
 
täitsa blond 22. detsember 2013, kl 18.18
täitsa blondi sekretär Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Bossi, see tähendab, täitsa blondi eest kirjutasin
> tema eest meheotsimise kuulutuse, vanatüdrukust t
> äitsa blond ei saa ega saa mehele, äkki nüüd veab.


Oled vallandatud intellektuaalse omandi varguse ja usalduse kaotuse tõttu!
 
bõhhvõhh 22. detsember 2013, kl 18.20
Plontu vaata postkasti :-)
 
:) 22. detsember 2013, kl 18.45
Jõhker värk, vallandamine enne jõule.
 
to bõhhvõhh 22. detsember 2013, kl 18.56
bõhhvõhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Plontu vaata postkasti :-)


Kes neist Plontudest?
 
.. 22. detsember 2013, kl 19.05
Neid Pluntusi on mitu või? Tegelt mul ei jõua kohale, miks peab teate jätma, et kiri postkastis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!