Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Häid jõule ja õnnelikku uut aastat!
 
Talib 23. detsember 2013, kl 16.22
Kui ma siin umbes aasta tagasi andsin uusaasta lubaduse, et võtan kaalust veidike alla, siis praeguseks võib öelda, et täitsin oma lubaduse kuhjaga - 20 kilo läks nagu niuhti. See aasta ma kahjuks aasta lõpus enam Delfisse ei satu ja seepärast ma annan oma uusaastalubaduse juba jõulude puhul ära - järgmine aasta ma siia enam kirjutama/tutvuma ei tule. Seegi aasta oli see vaid halbade asjaolude kokkulangemise tõttu nii.
Õnneks on asjalood niipalju paranenud, et see nurk on minu jaoks ebavajalikuks muutunud ja naerutamas ma siin teid käia ka rohkem ei viitsi.
Aga tutvujatele soovin, et te kõik ikka leiaks omale kaaslase, et täitsa blond leiaks päris, mitte delfimehe, et alu leiaks noore naise, kes talle karja lapsi sünnitaks (ehk siis pääsevad ka 4kympised oma pinnust laias tagumikus), et Tfc leiaks oma vesihiirekese, et punapea leiaks targa mehe, kelle kuulamise kõrvalt ta ka ise kuulatud saaks ja üldse, et kõik oleksid uuel aastal vähe röemsamad :)

Hääd jõulu teile ning õnne- ja röemurikast uut aastat!
Tom
 
Ilus naine! 23. detsember 2013, kl 16.32
Aitähh,sullegi kõike sama ja veel rohkemigi veel.
Küsimus sulle,kas sa leidsid siit kaaslase selle veedatud aasta jooksul siin lehel?
 
Kole naine! 23. detsember 2013, kl 16.35
Mu mees võttis kaalust alla ja mina võtsin ta tagasi.
 
alu 23. detsember 2013, kl 16.40
tänud, Talib, parimat sullegi edspidiseks:)
 
That fat cat 23. detsember 2013, kl 17.51
Jah, Talib..:) oskad kohe südame alt soojaks teha, nagu hea hõõgvein mandlite ja rosinatega..õnne ma ei soovi (kui oled hea inimene, tuleb õnn ise su juurde), muidu kõike muud olgu palju ja rohkemgi veel..
 
tiibadega kurat 23. detsember 2013, kl 20.31
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.17.
 
täitsa blond 23. detsember 2013, kl 21.21
Armas Talib:)
Suur tänu sulle päris mehe eest ja sulle soovin vastu kauaoodatud särasilma!

Ps. seekord võiksid oma uusaastalubadust siiski murda:)
 
??? 23. detsember 2013, kl 21.49
kas see TalibTom kosis kuradi või ingli?
 
:) 23. detsember 2013, kl 23.12
Särasilma. Kumma silmad säravad?
 
Talib 24. detsember 2013, kl 00.10
Nii kuradil, kui Inglil silmad säravad :) Mõlemad on toredad, aga seekord sai valik siiski väljaspoolt Delfit tehtud. Isegi väljaspoolt eestit, seega maailm on suur ja lai, särasilmi leidub ka päris pimedates maailmanurkades :)
Ilusat-mõnusat pühadeaega teile kõigile :)
 
muidugi 24. detsember 2013, kl 00.16
mees annab sõna ja mees võtab sõna:)
mis nimega järgmine aasta siin naisi sõimad?
 
999 24. detsember 2013, kl 13.12
:DDD et need numbrid püsiksid sul sedapidi :D ja mitte üks voodoo neid alla ei tiriks :D
 
vapsik 24. detsember 2013, kl 13.55
Talib, palju edu Sulle! Ja et silmades sära ei kustuks. Häid pühi!
 
n54 24. detsember 2013, kl 14.01
mõneti jääb küll ebaselgeks, kas foorumist kavatseb kaduda Talib, Tom v mõlemad. Seega on jäetud ruum vingerdusteks. Häid soove sellegipoolest.
 
teadja 24. detsember 2013, kl 14.28
Asja mõte seisneb selles, et hiljem tulla ja kustutada oma tekst siin ära. Püsikunde hüved ja võimalused.
 
Tom 24. detsember 2013, kl 14.56
teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Asja mõte seisneb selles, et hiljem tulla ja kustu
> tada oma tekst siin ära. Püsikunde hüved ja võimal
> used.


See püsikundelus ei ole mingi eelis, seda kontot ei ole võimalik kustutada ja seepärast saigi kord need tekstid ää muudetud. Aga püsikundede äda on see, et neile saab alati personaalset sõimu saata, iseasi, kas muidugi neid peab siin lugemas käima :D
Ma muidugi nii ää ei kao, et üldse siia ei sattu enam, loen ikka, kui aega on, aga tutvumiseks esialgu küll igasugune vajadus puudub :)
 
böö 24. detsember 2013, kl 15.47
Vingerdaski välja.irw
 
Kats38 ja kasulik 24. detsember 2013, kl 23.18
Häid pühi!
 
üks paharetist naine 25. detsember 2013, kl 13.38
Soovin suurt õnne, mis on Teie endi meisterdada, ja häid pühi!
 
Talib 30. detsember 2013, kl 23.01
Kuri saatus ei jäta mind sel aastal kuidagi maha :( asjaolude tahtel sattusin veel korraks siit läbi astuma, aga tõesti vaid selleks, et soovida teile kõigile ilusat uut aastat.
Et te ikka julgeks siin tutvuda ja tuttavaks saada. Ei ole see seltskond siin midagi nii lootusetu, minagi olen siit leidnud omale paar toredat sõbrannat, kellega kindlasti ka edasi suhtlen, aga mitte siin ja avalikult. Tore on ju inimestega lävida kui sõpradega ja mitte ohata kunagi kurvalt, et sa oled keegi, keda ma kunagi tundsin.



Hääd uut tutvumisaastat teile.
 
nimetu 31. detsember 2013, kl 00.16
"Tore on ju inimestega lävida kui sõpradega ja mitte ohata kunagi kurvalt, et sa oled keegi, keda ma kunagi tundsin."

Just nimelt, ühinen, kuigi jätkuvalt üksinda, lõppu vanale ja sinist hobuseaastat - õnnelikku!
 
Ingel, endine Ingel 31. detsember 2013, kl 14.34
Sinist taevast ja kõrgeid, harvu pilvi teile kõigile...uuel aastal siis...
Eriti dialoogijaile, kes mu sarkasmi ja jutulõnga adusid ja kaasa ilkusid...(kõuts, kats, kurat, sosin, tom, n54, ja jummalteabveelkesjamisnimeall...;) see oli mmmõnus...

Möödunud aasta oli kui moodne kunst, esmapilgul arusaamatute värvilaikude kogum, mis nagu koomahaige ebastabiilne unenägu lõuendile kantud.... aga vat läbi sai, õnneks!

Ja, et uus oleks siis rohkem klassikalise kunsti mõõtu, kus iga detail on just see, milleks ta püüdlikult maalitud ja kontekstis... koos sinu soovide ja mõtetega...

Aga seniks, tsiteerides klassikuid: Las lennata!
Ingel

p.s. selle kõige laiema ja kirevama ilutulestiku taevasse laiali lahvatmise ajal, vaatan teid natuke kõrgemalt ja saadan mõttes kõike head, meile otsijaile...
p.p.s. kribasin ka Lutsu nime all kuskil siin sügavustes.... :)
 
Ingel, endine Ingel 31. detsember 2013, kl 14.44
Ja vot ei viitsi olla enam hea ja korralik.... nüüd on aeg meeletusteks ja meelelisuseks... ulludeks tegudeks ja uitamisteks avakosmoses.... milline ja kus see siis parasjagu ei oleks...
Ka kaaslane võiks olla samasugiune, ainult natuke sellisema meelsusega, kes meid sealt vajalikul hetkel ka maapeale tooks... et siis nati nagu piloodikalduvustega juht või nii....

Aga muidu.... elu ongi ju elus!
 
võõras 31. detsember 2013, kl 14.49
isiklikult ei tunne teemaalgatajat, sellisest nimest siin kuulsin ka alles selles teemas. minu ligi 10-aasta kogemus selles keskkonnas ütleb, et neid suure hurraaga minejaid on ennemgi olnud ja uue nimega tagasi tulnud või soovib seda t.a öeldagi?
 
eelmisele.. 31. detsember 2013, kl 15.13
Npo mis võõras sa siis enam oled, kui siin 10 aastat ilam jälginud?
Pilvi Kirsi on sinu kõrval ikka poisike siis külll...
 
parandus 31. detsember 2013, kl 15.13
....ilma jälginud?
 
parandus 31. detsember 2013, kl 15.43
...tydrukutirts kui ta just...?
 
parandus 31. detsember 2013, kl 15.51
... naine ei ole... ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!