Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sõimake nüüd...
 
ütle nüüd 14. jaanuar 2014, kl 19.37
sul tekkis harjumus teistele inimestele haiget teha?
just sedasama, mida sa ise kartsid? huvitav...
 
näkk 14. jaanuar 2014, kl 19.44
ehmatad siin korralikke mamsleid, tulevad loevad su hambad ka varsti üle :))
lähme nüüd parem teeme üks drink ja võtame vabalt ;)
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 19.45
Vivian on väga naiselike kehavormidega;)
Neljakümnene peabki välja nägema nagu neljakümnene, muidu on midagi paigast ära...
Muidugi on enda iseloomustamisel raske olla objektiivne, kuid ma püüdsin olla aus.
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 19.48
näkk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ehmatad siin korralikke mamsleid, tulevad loevad s
> u hambad ka varsti üle :))
> lähme nüüd parem tee
> me üks drink ja võtame vabalt ;)


Ma pole napsumees (kellele kahjuks, kellele õnneks). Sorry.
 
kalli 14. jaanuar 2014, kl 19.50
naiselik kehavorm ;)-ga lõpus? et siis tümikas on? ja 40 ta pole, 35 nii filmis kui tegelt. sa justkui loeksid kiirelt silmadega, eriti ei süvene, kas reaalses elus ka selline? et naine nagu telku tasutal sumiseb, sa elad oma elu peaasi, et seksi saab? :)
 
Euroopas 14. jaanuar 2014, kl 19.52
Miks te hindate ausust, kui justnimelt valetamine on näide kõrgemast intellektuaalsusest: peab ju olema primitiivne aju, et kohe välja tulistada kõik mis keelele satub. Arenenud aju mõtleb keerukamaid lahendusi välja, kui et tulistab ausalt mõtlemata kõik keele pealt välja. Teisalt, elu ongi eba-aususele suuresti ehitatud. Näiteks spordialadel on igasugune võltslikkuse ilme näitamine väga edukas ja intelligentne (male, pokker jne), äri ja poliitika valetab enda kasuks, ja inimsuhetes on valel oma koht. Näiteks praegu jookseb kinos Stallone'i poksifilm, kus kogematta tegi ema lapse naabrimehega, kuid abiellus järgmine päev teise mehega kes arvas et laps on bioloogiliselt tema oma ja kasvataski valeteadmises lapse üles- kui seda valetamist poleks olnud, siis poleks selle lapse elu õnnelikum tulnud. Jne, vale on väga vajalik asi elus ja hinnata selle vastandit- ausust- on naiivne.
 
näkk 14. jaanuar 2014, kl 19.53
tundeline kuivik? :))
eieiei, väga hea!
lihtsalt pole minu jaoks....
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 20.13
omg Kirjutas:

> kas sul mõni puudus ka on?
>
> kas
> sa soovid lapsi, kas sa suudad neile turvalise kod
> u tagada ja nad suureks kasvatada?

Täiuslikke inimesi pole olemas. Olen liiga tagasihoidlik. Mõtlen enne kaua, kui otsustan (järelikult on otsusvõimega raskusi). Mul pole kõrgharidust. Hetkel pole tööd (kuid see on ajutine). Ma tegelen praegu vähe spordiga. Olen praegusel eluperioodil rohkem virtuaalmaailmas, kui mõnele meeldiks.
Mulle meeldivad lapsed väga! Ma adun samas, et nende kasvatamine on hoomamatu vastutus... Muidugi olen ma ennem ise söömata, kuid ma ei suuda vaadata lapse kurbadesse silmadesse, kellel on kõht tühi... Kunst ei ole lapsi teha, kunst on nad inimesteks kasvatada... Mul pole võib olla kõike, mida heal isal olla võiks, kuid mul on süda "õige koha peal".
Seda nii mõnedki isad enda kohta öelda ei või...
 
pla-pla 14. jaanuar 2014, kl 20.14
 
Byron 14. jaanuar 2014, kl 20.18
Töö ja kinnisvara puudumisest pole lugu - neid asju saab alati parandada. Sinu probleem on selles, et sa ei paista ise oma olukorraga rahul olevat, kipud ennast süüdistama ja haletsema.

Sõlmi endaga rahu, muutu õnnelikumaks ja enesekindlamaks, siis leiad naise kohe ja iseenesest.
 
alu 14. jaanuar 2014, kl 20.22
autor paneb täiesti siira, avameelse ja otsekohese tutvumiskuulutuse, oma soovi ja kohe hakkavad mingid paksperzed (mhmh) närima. pole ime kah muidugi-neid arvati ju isegi töötu poolt ja pimesi mängust välja:)
 
Raha 14. jaanuar 2014, kl 20.23
Naiste magnet on raha. Teinekord öeldakse, et hoopis muud asjad on, nagu enesekindlus, huumorimeel, jne jne- kuid need kõik asjad tulenevadki rahast, on raha, siis on aega huumorimeelt arendada ja kindel olla jne.
 
alu 14. jaanuar 2014, kl 20.24
"Sõlmi endaga rahu, muutu õnnelikumaks ja enesekindlamaks, siis leiad naise kohe ja iseenesest."

ilmselgelt siia ja paljudesse teistessegi teemadesse igal juhul ja ka veinisena sobiv copypaste, mis ainult kinnitab selle panija sinasõprust iseendaga:)
 
mhmh 14. jaanuar 2014, kl 20.34
Kas vanglas on ka internet?
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 20.49
kalli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naiselik kehavorm ;)-ga lõpus? et siis tümikas on?
> ja 40 ta pole, 35 nii filmis kui tegelt. sa justk
> ui loeksid kiirelt silmadega, eriti ei süvene, kas
> reaalses elus ka selline? et naine nagu telku tas
> utal sumiseb, sa elad oma elu peaasi, et seksi saa
> b? :)

Vivian on 35, teda kehastav näitleja Elisabet Reinsalu on ilus naine (ja ilma igasuguse irooniata). Iga normaalne mees tahaks sellist naist enda käevangu.
Pole tähtis, kas naine on 35, 40 või 45, oluline on see, et ta oleks iseendaga sõber. Inimene peab seesmiselt särama, siis kiirgab see ka väljaspoole.
Seks pole minu jaoks sugugi esmatähtis. Jah, see on üks elu oluline ja lahutamatu osa. Kuid on palju olulisemaid faktoreid. Jah, ükski suhe pole küllalt püsiv, kui seksis klappi pole, nõus. Kuid inimene ei ole masin. Kui on super voodielu aga inimeste vahel pole muid pidepunkte, on suhe määratud hukule, varem või hiljem.
 
tokkroos 14. jaanuar 2014, kl 20.56
suhe on suhe, kui mõle,mad saavad sellest suhtest seda, mis nad soovivad, tahavad ja pakuvad ka seda vastu - kui üks osapool kidub ja on kitsi või teised soovid, siis nii ongi... vaikselt läheb asi lõpupoole... tahtmatult.
Kui seksuaalelu ei toimi, siis on lõpp vältimatu. Pinguta palju tahad.
Ainult see vältimatu haudumine, kui sa seda lõpetad - see võiks olematu olla,, aga ilma vist kahh ei saa. eriti kui oled sinna suhtesse ka tundeid lisanud.
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 21.01
lillelaps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siis vajad sa naist, kes samuti asju oluliseks ei
> pea, kellel pole oma elamist ega tööd. Kahekesi sa
> aksite olla teineteisele toeks.


Soovin leida naise, kes võtaks mind sellisena, nagu olen... Sellepärast mängingi lahtiste kaartidega.
Ja kui ta on Inimene (suure algustähega), siis pole mulle tähtis, kas ta on printsess või lihtne koristaja.
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 21.30
ütle nüüd Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sul tekkis harjumus teistele inimestele haiget teh
> a?
> just sedasama, mida sa ise kartsid? huvitav.
> ..

Kui naine näeb meest, kes talle sümpaatne tundub, proovib ta märkide abil: pilgud, flirt, võib olla vestluse algatus - talle läheneda ja kui mees selle katse sujuvalt summutab, kas see peaks haiget tegema? Kui suhe on juba sujunud tunneteni, siis küll... Siis peab olema väga palju taktitunnet, et säästa inimest haiget saamast.
 
jumal küll 14. jaanuar 2014, kl 21.34
kui hea jutumees...
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 21.35
mhmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas vanglas on ka internet?


Kas sa kuulud kah inimeste hulka, kes arvavad, et kõik mehed on kas sead, vangid või juba võetud?
 
koma 14. jaanuar 2014, kl 21.38
jumal küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui hea jutumees...


jutumehed jäävad reeglina ainult jutumeesteks
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 21.39
jumal küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui hea jutumees...


Püüan jõudumööda vastata...
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 21.41
Aga mida naised tegelikult tahavad?
 
alu 14. jaanuar 2014, kl 21.48
hea kyssa, luuser:) siiani on ainus ligilähedane õige vastus sellele, et nad ei tea ise ka, mida tahavad.
 
Rha 14. jaanuar 2014, kl 21.49
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 21.55
koma Kirjutas

> jutumehed jäävad reeglina ainult jutumeesteks


Jutumehed jäävad jutumeesteks reeglina siis, kui naised ootavad ilusaid valesid pilduvaid mehi. Sellega püütakse nad sujuvalt võrku. Hiljem, kui tõde valest eraldub, ollakse juba klammerdunud, sest kardetakse haiget saada.
Jutumehi aga ei võeta tõsiselt, sest tundub uskumatu, et tänapäeva pahelises maailmas otsustab keegi veel naiivselt siiras olla...
 
täitsa blond 14. jaanuar 2014, kl 21.56
Naised tahavadki kõike seda, mida sa pakud. Kahjuks on sellest vähe...Naised on sunnitud olema pragmaatilised ja nad tahavad ka kindlust, et mees suudab teda toita, katta ja kaitsta....kasvõi sel ajal, kui ta on rase või istub lastega kodus.
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 21.59
Rha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Raha.


...et hiljem muutuda Viviani klientideks...
 
täitsa blond 14. jaanuar 2014, kl 22.10
Raha ei tee kedagi õnnetuks, rahuldamata vajadused teevad.
Vaadake Maslow püramiidi ja saate aru, milles point.
 
mhmh 14. jaanuar 2014, kl 22.10
Ühe mehe kohta tead sa hirmus palu Vivianist ja tema tegemistest ning olemistest. Mina naisena pole viitsinud seda seebikat vaadata, aga näed, sina tead. Ma ei tea, kogu see jutt tundub siin kuidagi hirmus vale. Võimalik, et mu vaist petab, aga tavaliselt mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!