Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õnne valem
 
omg 27. jaanuar 2014, kl 21.18
Lollakad valemid, nende järgi peaks ju igal aastal või vähemalt üle aasta endale uue "ideaalse" partneri võtma.
 
Ku 27. jaanuar 2014, kl 21.39
Keskkooli võrrandid ongi elukauged.
Elage ikka oma mõistuse järgi, mis on põhjendatud ära, kas siis loogika poolt, looduse/statistika poolt või mis iganes asi on milelle elus toetute.
 
n54 04. veebruar 2014, kl 18.53
tõstan teema ettepoole...
tegin need näidisarvutused, et räigelt visualiseerida selle väidetava ideaali tegelik hind: üleliigseks osutuvad pooled mehed ja kõik kesikka jõudnud naised. Kuid just sellisest ideaalist lähtuvad paljud mehed siin foorumis, nõudes lühidalt: "defektideta naiselaadset toodet väljalaskeaastaga peale 1980 või 1985). Nõudke siis edasi...
Huvitav, et muidu terane yx47m siinkohal sõna ei võtnud.
 
mure lik 04. veebruar 2014, kl 18.58
kas n54 on napsune? varasemalt on alati loetavate postitustega silma hakanud, nüüd täiesti maha käinud, kahju.
 
n54 to mure lik 05. veebruar 2014, kl 18.53
loe mu teemat "vabandan". Et mu isehakanud dublant napsune on, kusjuures täiesti võimalik. 4. veebruaril käisin foorumis siiski isiklikult ja vabandan väga, kui mõne näpuka tegin.
Mul on selline halb harjumus. Nimelt olen kasutanud sageli ebakindlat võrku, mis suvalisel hetkel tagant võib kaduda. Sellest harjumus asju kähku käibele lasta. Pärast näen isegi, et imelikud asjad sees v midagi segi ajasin. Praegu ka kiire, 2 min pärast pean arvutist aurama. Terviseid,.
 
nojah 05. veebruar 2014, kl 20.38
n54 lihtsalt delfistus ära.
Delfi mõjub muidu mõistlikele inimestele nii.
Mul on sellest väga kahju.
 
loomult mässaja, kogemata 06. veebruar 2014, kl 12.05
Ku Kirjutas:
------------------------------------------------------
Mis siin teemaks on- parim vanuse vahe või?
Mehe poolt tuleb lapse kasvatamise finants, ja selle
summa võib lauale panna kohe peale eostamist ja minema jalutada, ja selleks sobib mistahes vanuses suguküps mees, olenemata vanuse vahest.
-----------------------------------------------------


Et siis milleks? eostamiseks või raha lauale panemiseks?
Avaldan sulle väikese saladuse: vanusevahest ei olene midagi - ikka asi inimestes ja nende otsustes. Aastaarvud siin rolli ei mängi. Mõni mees (ka naine) on oma noorusega kordades targem kui eeldatava elutarkusega mees (või naine)... Ja peale vahekorda makstakse vaid prostituutidele, enne äraminekut siis..
 
n54 06. veebruar 2014, kl 17.25
misasi see delfistumine on ja mismoodi käib? Kõige huvitavam on muutuse toimumine sel ajal, kui arvutisse eriti ei pääsenud.
Aga nüüd olen poolteist tunnikest onlines, õhinat täis.
 
täitsa blond 06. veebruar 2014, kl 17.28
Õnn on üürike hingetõmbehetk kahe jama vahel.
 
õde 06. veebruar 2014, kl 17.30
to n54

Tegelikult on sinu kommentaarid ikkagi libakommentaaridest selgelt eristatavad, sest libaja(d) kirjutavad kirjavigadega ja ka sõnastus on hoopis erinev. Aga soovitaksin ikkagi teha registreeritud kasutaja, siis ei saa keegi su nime all lollusi siia kribada.
 
n54 06. veebruar 2014, kl 17.40
Mulle libamine põhimõtteliselt meeldib, andekalt tehtuna on see lihtsalt üks paroodia vorm. Kusjuures, parodeerida saab vaid seda, mis isikupärane ja seega äratuntav.
Aga libajal peaksid olema teatud eetikareeglid:
1) libada siis, kui libatav on sellest teadlik (st parasjagu foorumis) ja saab soovi korral reageerida;
2) mitte kirjutada libatava nimel solvavaid kommentaare kolmanda(te) isiku(te) aadressil;
3) Ja kui liba kellelegi kangesti seksi hakkab pakkuma, seksigu temaga siis ise. Sest oma ihu pakkumine pole EWs seadusevastane, teise ihu vahendamine aga küll.
Ning nojah, eks annet pea ka ivake olema.
 
Jaaaah 06. veebruar 2014, kl 18.38
Isegi seksimisel.
;P
 
IEI 10. veebruar 2014, kl 16.27
On siis kellelgi õnne valem?
või tuleks pigem öelda, et probleemidest ja kitsaskohtadest hoidumine ongi õnn?

Et kui ei ole õnnetust- siis on õnn?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!