Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
palju julgeid mehi?
 
helin 03. veebruar 2014, kl 18.46
Friigid ei nuta kirstu juures. vaid mõtlevad, kuidas pärandus kätte saada.
 
enya 03. veebruar 2014, kl 18.48
vaatan imestades neid, kellele on kõige tähtsam elus see, mida teised inimesed neist arvavad. need poleks nagu lapsepõlvest veel välja kasvanud. arvamuski on ainult üks hetk, 10 min. hiljem võib juba teisiti arvata ja hoopis kellegi teise kohta. igaüks elab oma elu, milles on oma muresid liiga palju, et kulutada veel aega kellestki millegi mõtlemisele.
 
Mees32 03. veebruar 2014, kl 18.55
Miks peaksin nutmist häbenema, kui on meeletult valus. Aga kahjuks ei tule neid pisaraid,isegi väga lähedase inimese kaotuse korral. Hinges ja südames on tohutu piin ja valu, tahaks selle endast välja lasta, kasvõi nuttes. Kuid ei suuda, ei tule neid pisaraid. Valu, mis jääb nutmata hakkab sees painama kui vähk, kelle tahaks endast välja lasta. Aga mehi on erinevaid, kes nutab, kes elab selle muul viisil välja, kasvõi sportides.
 
tiibadega kurat 03. veebruar 2014, kl 21.07
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.32.
 
Pert Vere 03. veebruar 2014, kl 21.47
ebaseaduslik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
mõne
> d kardavad nutta isegi matustel oma vanemate kirst
> u juures, et äkki pole mehelik.


Surnud ema kätt viimast korda oma käes hoides olid vist mu viimased raskemad nuuksed.
Kirstu ääres voolasid vaid pisarad. Niipalju kui ähmaselt mäletan.

Vesi on ikka vahel silma tulnud, kasvõi meeleliigutusest.
 
arvaja 03. veebruar 2014, kl 21.54
Pert on vist vanem mees juba?
 
Pert Vere 03. veebruar 2014, kl 21.54
ebaseaduslik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mitte just nii, et otseselt keegi kirstu juures
> hurjutama hakkaks, et mis pillid, aga üldiselt me
> este omavahelises kõnelustes kostab, et nemad juba
> ei nuta, mitte mingil juhul ja kes nutab, on emme
> kas.

Need pole mehed, kes nii räägivad.
Pakuks, et oled ise noor ja oled kuulnud sellist juttu vaid hilisteismeliste suust. See on tühi kehklemine ja eneseupitamine.
Tõelised Mehed nii ei räägi.
Nad teavad, et kui asi nii kaugel, siis... siis ongi nii.
Just täna nägin pisarat 76 aastase silmas. SEE ei olnud vanadusest.



---------------------
arvaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert on vist vanem mees juba?
------------------------------------

Millest selline arvamus? Aga jah, kellele vanem, kellele noorem.

Olen keskealine.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 03.02.2014 21.56.
 
Naine 03. veebruar 2014, kl 21.56
Ka mehel on lubatud nutta ja see on palju mehelikum (inimlikum), kui oma haige hing viinaklaasi uputada.
Subjektiivne arvamus, aga selle juurde ma jään.
 
ebaseaduslik 03. veebruar 2014, kl 22.01
Tõsi ta on, et nooremad mehed ärplevad rohkem ja püüavad iga hinna eest mehelikud näida. Vanemad mehed lihtsalt ON mehelikud. Neil pole enam tarvidust maailmale midagi tõestada. Kel silmad ja kõrvad, näeb ja kuuleb isegi.
 
Pert Vere 03. veebruar 2014, kl 22.03
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ka mehel on lubatud nutta ja see on palju meheliku
> m (inimlikum), kui oma haige hing viinaklaasi uput
> ada.
> Subjektiivne arvamus, aga selle juurde ma
> jään.


Pean su arvamusest lugu... aga silmavesi jäägu meestel siiski raskemate juhtude, kui nendegi tarbeks.

Väike brändikogus aga haige hinge raviks kulub samuti mõnikord harva ära. Palju see hing ikka haige on.
 
joodik 03. veebruar 2014, kl 22.08
kui on piisav kogus viina, siis jätan nutu teiseks korraks ja olen täna rõõmus.
 
n54 04. veebruar 2014, kl 17.45
vandumine on hädaldamine ebatsensuurses vormis.

Shokiseisundis pisaraid tavaliselt ei tulegi. Need vallanduvad alles siis, kui shokk vallanduma hakkab.

Ja kasvatus, et mehed ei nuta, viib õnnetuseks selleni, et ega nad ei naera kah. Samas, kus naised, need õnnelikud lõkerdavad sellest, teisest, kolmandast. Vaadake, järeldage.
 
irooniapõõsas 04. veebruar 2014, kl 19.37
Kui vandumine oleks hädaldamine ebatsensuurses vormis, siis kutsutaks neid hädasõnadeks, mitte vägisõnadeks.
 
kaili 04. veebruar 2014, kl 20.07
olen näinud tõeliselt suurt, tugevat mehemürakat nutmas kui väikest last ja sel hetkel ei tulnud mulle mõttessegi, et see võiks olla ebasobiv või ebamehelik.
 
seda et 04. veebruar 2014, kl 20.58
olen nainud mehi nutmas, eks nad on ju ka ainult inimesed ja miski inimlik ei ole neile vooras. meeste nutmine on kindlasti teistsugune kui naistel, kel vahel vaga kergelt pisarad jooksma hakkavad. meestel peab ikka olema tosine pohjus, nagu sygav kurbus voi valu.
 
dima 04. veebruar 2014, kl 22.10
ei suutnud palju aastaid nutta. ka polnud inimest, kellele oleks tahtnud seda näidata. kui ta leidsin, usaldasin tema nähes oma tundeid ka vahest pisaratega näidata ning kohe varsti ta eemaldus minust..
 
mõistuse vaheaeg 04. veebruar 2014, kl 22.22
mehed ja naised vist saavad isegi mõistest "nutmine" erinevalt aru. mehed kujutavad, et nutmine on ainult see, kui kolm taskurätti annab kuivaks väänata ja mustad triibud põskedel. nutmine on ka see, kui üksik pisar veereb aeglaselt üle põse või lihtsalt silmad on veekalkvel.
 
Pert Vere 05. veebruar 2014, kl 11.03
mõistuse vaheaeg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mehed ja naised vist saavad isegi mõistest "nutmin
> e" erinevalt aru. mehed kujutavad, et nutmine on a
> inult see, kui kolm taskurätti annab kuivaks vääna
> ta ja mustad triibud põskedel. nutmine on ka see,
> kui üksik pisar veereb aeglaselt üle põse või liht
> salt silmad on veekalkvel.

Nii vist on jah. Kui ikka vaid silma korra vesi läind, pole see miski nutt.

---------
irooniapõõsas
04. veebruar 2014, kl 19.37
Kui vandumine oleks hädaldamine ebatsensuurses vormis, siis kutsutaks neid hädasõnadeks, mitte vägisõnadeks.
---------

IRWWW
Väga hea :-))))))
 
täitsa blond 05. veebruar 2014, kl 14.24
Õigel mehel tuleb pisar silma, aga naise kombel lahinal nutvat meest ma küll näha ei tahaks...õnneks pole näinud ka...tehku seda omaette.
Isegi mina olen piisavalt "mees" ja nutan siis, kui keegi ei näe.
 
tiibadega kurat 05. veebruar 2014, kl 16.15
 
to tiibadega kurat 05. veebruar 2014, kl 16.32
Arvan, et suurem osa neist piirangutest on meeste eneste (meestekeskse ühiskonnakorra) seatud.
 
üks naine 05. veebruar 2014, kl 18.36
mina pole oma meest kunagi nutmas näinud, ka mitte matustel. samuti vihkab ta minu pisaraid. külm ja tundetu minuarust.:(
 
alu 05. veebruar 2014, kl 22.10
ilmselge, et ka mehed nutavad. mõni nutab isegi naiste järele, kadunud või lahtunud armastuse järele, mis mõnel suure tunde silmamoonduril otsa juhtus lõppema. hiljem häbi endalegi tunnistada.
et aga avatud kapoti kõrval võtab silma märjaks, on kyll uudis.
 
sõrmkübar 05. veebruar 2014, kl 23.00
parem mees, kes suudab nutta kui tuim monstrum.
 
tb 05. veebruar 2014, kl 23.22
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Blond, ma tõ
> siselt loodan, et Sa ei kohta kunagi oma elus situ
> atsiooni, kus Sa ei suuda piisavalt "mees" olla...
>
Armas tk, tänan sind, aga neid hetki on mu elus olnud rohkem, kui üks naine kanda jaksab. Nutmiseks on omad kohad ja omad inimesed, kes seda näha võivad...
 
t.k 06. veebruar 2014, kl 20.16
Just, Blond...privaatsed kohad, privaatne seltskond, see kõik on tavajuhul, siis jõuad "mees" olla. Kahjuks on ka neid olukordi, kus pole aega või võimalust varjuda, oledki lageda taeva all kõigile näha...juhtub.
********************************************
"...omad inimesed, kes seda näha võivad..."

Ja kui Sulle ei näidata, siis ei usaldata Sind piisavalt, mõtle sellele...
**********************************************

Mõtlesin. Olen näinud pisaraid auto kõrval...masin läks mahakndmisele. Ka see on võimalik.
**************************************************
"Arvan, et suurem osa neist piirangutest on meeste eneste (meestekeskse ühiskonnakorra) seatud."

Kas on? Kas naistele kehtivad piirangud on siis enamuses naiste seatud?
 
alu 06. veebruar 2014, kl 20.52
kusjuures, kui maha kandmisele läheks auto, milles oled armastanud kedagi päikseloojangul, millega oled viinud kedagi synnitusmajja ja toonud sealt lähedased ära, millega oled sõitnud läbi tuiskude ja tormide ning mis on alati õigeks ajaks kohale viinud kõik kallid ja tähtsad inimesed sulle ja mis ise maha kantavana on päästnud teiste elud..usun, et selle auto kõrval peaks ikka nutma kyll ja on täiesti ykskõik, mida sellest keegi arvaks. arvajaid ja arvustajaid on lihtsalt liiga palju selleks, et oma inimlikkust või sygavat kurbust tagasi hakata hoidma.
 
murelikult 06. veebruar 2014, kl 21.08
alu ega sa haigeks ei hakka jääma juhuslikult? sinult sellised inimlikult romantilised mõtteavaldused panevad tõsiselt kartma rasket haigust.:D
 
NäkkDonalds 06. veebruar 2014, kl 21.09
awww, alu, see oli nüüd küll nunnusti öeldud. Ausalt.
 
õde 06. veebruar 2014, kl 21.17
Mees, kui sind on tabanud tõsine kaotus (tööst ilmajäämine, majandusliku kindlustatuse häving, lähedase inimese surm, lahkuminek armastatust), siis ma aktsepteerin sinu pisaraid.
Aga kui auto katki läheb või on vaja päästa lähedase elu vms kriis, mis vajab mehe otsustavust, jõudu ja mõistust, siis palun, ära hakka pisaraid valama. Siis ma ei tea enam üldse, mida teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!