Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
palju siis siin troppe leidub?
 
naksi 06. veebruar 2014, kl 11.27
võtke järjekorda mehed, kes tropid on, esimesed kolm saavad kiiruse eest tropimärgi, mida rinnas kanda.
 
Senza la Donna 06. veebruar 2014, kl 11.31
Defineeri kõigepealt tropp ära!
Kusjuures jahimeestele on tropid vägagi vajalikud asjad ja üht vajalikku vidinat siin halvustama hakata on ka natuke nõme,
 
Hülgehall kuub 06. veebruar 2014, kl 11.32
Mul on vasakul käel ka rohkem sõrmi kui siin leiduvaid normaalseid mehi,
 
naksi 06. veebruar 2014, kl 11.38
http://naistekas.delfi.ee/meestekas/uudised/meestele-10-asja-mida-oeldes-toestad-et-oled-taielik-tropp.d?id=67750543
 
kodukulud alla! 06. veebruar 2014, kl 11.42
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on vasakul käel ka rohkem sõrmi kui siin leidu
> vaid normaalseid mehi,


kes need ülejäänud neli on peale sinu?
 
teema 06. veebruar 2014, kl 11.43
algataja ongi kõige kiirem tropp
 
Ingel, endine Ingel 06. veebruar 2014, kl 11.55
Mingi suguvõsa kokkutuleku organiseerimine või - et Tropid rivvi?

Mulle küll meeldib, kui mu kaaslane mulle ütleb: Sa näed nii väsinud/halb/kurnatud/kohutav välja! Sest ausus suhtes on primaarne - võltspaatost on palju niigi me ümber...
Ja peale seda tõdemust, saan sooja pleedi jalgadele ja tassi kuuma kohvi ning tema kaisus mugavalt õhtut nurruda (tegemata või minemata kuhugi..).

Ja üleüldse on kõik need loetletud asjad KOHUSTUSLIKUD öelda oma sõbrale - kes siis veel kui mitte sõber ei ütle sulle alasti tõtt! See on teave, mis võib sind ennastki üllatada ja sa saad sellest õppida. See viimane nüüd küll igale ei sobi ja seepärast ei saa ka võõrale neid teese edastada...

Aga ma tahan endale vaid selliseid sõpru, kes mulle vabalt ja igal ajal kõike seda oleks võimeline ütlema. Seda mesimagust lipitsemist ja pea ära pööramist on igal sammul järjest rohkem...

Ja sugu ei oma siin mingit tähtsust. Nii naised kui mehed peavad olema nii julged, et seda oma sõbrale öelda.
 
Hülgehall kuub 06. veebruar 2014, kl 13.15
Millal rinnamärgi kätte saab, ?
 
siis 06. veebruar 2014, kl 14.15
saad rinnamärgi, kui mul on mida ninast välja nuusata :)
 
naksi 06. veebruar 2014, kl 14.17
Vabariigi aastapäeval nagu kõik teisedki aumärgid.
 
alu 06. veebruar 2014, kl 18.02
kui oled laia tagumiku ja seejuures mäekõrguse enesehinnanguga, olen tropp ka ilma rinnamärgita!
 
irw 06. veebruar 2014, kl 18.14
näe, kes nägi teemat ja kohal oma "plaati" kordamas. Alu, see kõige seksikam ja kõigis suuruses naiste poolt ihaldatud Alu.
 
!!!!! 06. veebruar 2014, kl 18.36
Sel juhul palun lubada mul olla soota isik. Või mees.
 
tropp 06. veebruar 2014, kl 19.01
no mina olen, mis siis?
 
Ingel, endine Ingel 06. veebruar 2014, kl 19.18
Siis sa meeldid mulle, päriselt. Ja ära end muuda - sinusuguseid läeb meil kõigil vaja.
;P
 
jonny 06. veebruar 2014, kl 19.58
Mulle ka ei meeldi laiad, pekised ja äravajunud tagumikud, meeldivad hoopiski trimmis ning treenitud tagumikud ja kaunid kikkis tissid .....olen kah järelikult sellisel juhul naiste silmis tropp
 
alu 06. veebruar 2014, kl 20.09
"http://naistekas.delfi.ee/meestekas/uudised/meestele-10-asja-mida-oeldes-toestad-et-oled-taielik-tropp.d?id=67750543"

lugedes seda, siis..piisab vaid olla aus, otsekohene ja omada head maitset kui oledki naise silmis tropp, kes ei tunnusta ta pirtsakust vormitus kehas. yldiselt tropid ilmselt ongi need, kes näevad veel maailma ja naisi ka ilma silmakirjalikkuse kaleidoskoobita. täiesti tropp elu..
 
no name 06. veebruar 2014, kl 20.27
ei saagi nüüd aru, kas alu pahandab sellepärast, et ta on tropp või sellepärast, et ei ole...:P
 
alu 06. veebruar 2014, kl 20.34
ei pahanda yldse-lihtsalt vaatlen inimeste enesehinnanguid ja nõudmisi teistele:)
 
no name 06. veebruar 2014, kl 20.37
vaatle pealegi, sellega saad meie tähelepanu kõrvale juhtida oma nõudmistest teistele...;)
 
õde 06. veebruar 2014, kl 20.38
alu, kuidas naiseotsingud edenevad?
Ikka põud, jah?
 
alu 06. veebruar 2014, kl 20.58
tänan kysimast, aga ei otsi ise enam kedagi. kyll ta leiab mind ise, kui on õige aeg selleks. on alati leidnud:)
 
despoot nõuab.. 07. veebruar 2014, kl 02.14
alusugune despoot vaid nõuab: mida iganes oma kiilaneva pealae kõrvale- ja rahvas irvitab juba avalikult torpi üle...
 
7 aastat õnnetust 07. veebruar 2014, kl 02.15
no alu ju kuival viimased seitse aastat.. ja keegi pole isegi otsinud, rääkimata leidmistest..
 
heee-heeee 07. veebruar 2014, kl 10.49
alul siin nimekiri ülekäidutest (vaata mingeid teemasid, kus alult käinud naised teda tulihingeliselt kiidavad - pidavat olema ülbik, mille kallal hambaid teritada ja kellele meeldida püüdma olevat materiaalselt kasulik...) :) kuulujutud, kuulujutud...

Aga olen aluga ses suhtes ühel nõul - mingil hetkel satub su teele, otsimata paaniliselt, just see, kellega oled ja ongi nii, et saab hea. Kauaks - see sõltub nii sellest kes leiti, kui ka see keda leiti sel teel ja kogemata teed ristusid. Ole ainult mees ja tunne ära ja suuda hoida seda tunnet, mis esmakohtumisel teid valdas. ;)
 
õde 07. veebruar 2014, kl 11.13
Ma arvan, et olukord ei tohiks olla väga lootusetu. Kui juba yxikmees endale naise leidis, siis on ehk alulgi veel võimalus.
 
teadja 07. veebruar 2014, kl 12.05
alu on tööl siinses keskkonnas ma arvan, kaadri taga aga see, et ta on abielumees ,kes lihtsalt norib, et teemad ei aeguks, on siililegi selge.
 
987 07. veebruar 2014, kl 13.19
Mees = raha.
Naine = välimus.
Kuidas saab raha olla tropp? Raha paneb maailma liikuma, mitte ei takista seda. Tropp on asi mis takistab.
 
mehelik töö 07. veebruar 2014, kl 16.08
mul mehena oleks küll häbi naiste sõimamise eest raha võtta, aga raha ei haise ju, on ju Alu? ja kõlbab su pappmajade kõrvale ju ka see natuke, mis Delfist tilgub..
 
irf 07. veebruar 2014, kl 19.25
mõni tola veel teab midagi alu kohta isiklikku siia posida? mehel on mõnusalt korda läinud teid kihevile ajada, paksud persed:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!