Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naist päevasteks seksikohtumisteks
 
28 mees 08. veebruar 2014, kl 22.00
28 aastane pandava välimusega pikka kasvu ja sportlik mees otsib naist kellega aeg-ajalt päevasel ajal seksi eesmärgil Tallinnas kohtuda.

Huvi korral kirjutada mulle e-mail. Siin ei loe ja e vasta ning kõik edasised postitused minu nimel saavad olema siinse raskekahurväe fiktsioon.
 
gospel 08. veebruar 2014, kl 22.19
Täitsa lolliks läinud, tahab pulka suretada lihtsalt niisama mingi li-bu leida, oi-oi-oi, kui mäda ja madal indiviid. Kas nii luuaksegi moraalseid õigeid püsiväärtusi ja sama õpetatakse lastele, oi-oi-oi
 
MarcoReicopf 08. veebruar 2014, kl 22.43
Ma paneks sind küll igasse auku, tule aga seie musike!
 
isa 08. veebruar 2014, kl 22.43
28 mees, ära siis pahanda, kui aastate pärast minu poeg sinu tütrega, kes loodetavasti saab olema ka pandav, lõuna ajal kokku saama hakkab seksi eesmärgil.
 
vanaisa 08. veebruar 2014, kl 23.57
isale,
nii see oli, on ja jääb
 
õde 09. veebruar 2014, kl 09.08
28 mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees otsib naist kellega aeg-ajalt päevasel aj
> al seksi eesmärgil Tallinnas kohtuda.

Milline naine oleks nii odav?
 
xxx 09. veebruar 2014, kl 11.47
no mida, kui kolm kuival olevat ei taha, või enamasti ei julge, siis ärge teiste eest rääkige.
Üks vastikumaid inimliike on need teiste eest rääkijad ja enamasti ei saa nad enda eluga hakkama.
Neid kes kuival ja tahavad, on väga palju,
elu vajab elamist
ja miks mitte leida püsiv partner ajaks, kuni selle õige otsingul.
 
naine 09. veebruar 2014, kl 12.37
Kui neid partner-eid palju on siis ei taha hiljem leitud õige ka sind.
 
vastuväide 09. veebruar 2014, kl 13.03
Tädi, miks sa nii arvad? Hea kaup on igalpool müüdav ja kui leiab õige omanik,nagu sa väidad, sõltub see temast, kas jääb talle või mitte.
 
naine 09. veebruar 2014, kl 13.22
Hea naine või mees ongi hea kaup.Jääda võib,kui väärtused kattuvad.See oli sinul vale otsus,enne oleks pidanud kindel olema.Teised saavad ja sina ei saa.Anna andeks aga ei saa tõesti aru.Miks nii tegid.Sellist elu pole kunagi soovinud ei endale ega sinule.
 
yx47m 09. veebruar 2014, kl 13.27
vastuväide, loetust ikka aru said?
Kui lõpuks leitud õige loobub sinu mineviku tõttu, siis niisama kargajaid leidub alati aga ükski neist ei pruugi õigeks osutuda. Müüdav kaup :D
 
õde 09. veebruar 2014, kl 13.31
to xxx

Sinu mõtteviisi on meeste jaoks kasulik levitada, kuid naistel kahjulik järgida.
 
n54 09. veebruar 2014, kl 13.39
õde:
oled vist suht nooruke. Sel juhul on tõesti mõtet otsida normaalne partner, kellega koos elus edasi minna. Pole mõtet raisata häid otsinguaastaid meeste peale, kellega ei idane, ei mädane.
Kui oled minuvanune, siis on rahuldava elukaaslase leidmine loteriivõit, millega ei saa arvestada. Sellegipoolest, mõni pilet ikka ostetakse igaks juhuks.
Naise ja ka mehe keha pole sellistest sotsiaalsetest ja moraalsetest kaalutlustest paraku teadlik, tema nõuab ikka oma, tõstab mässu ja märatseb. Seksi-abi ei olegi siinkohal tühi sõnakõlks.
 
õde 09. veebruar 2014, kl 16.40
Ma ei ole vanuse mõttes nooruke, polegi nii kaugel see aeg, kui võin ka oma vanust number neljaga kirjutada, pigem sotsiaalselt ebaküps. Ei suuda harjuda mõttega, et seks võib olla ilma tunneteta tegevus, lihtsalt füüsilisest vajadusest. Ma tean, see on lapsik ja ebaküps arusaam elust, aga niisugune ma juba olen.
 
naine 09. veebruar 2014, kl 16.50
yx47m Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vastuväide, loetust ikka aru said?
> Kui lõpuks
> leitud õige loobub sinu mineviku tõttu, siis niisa
> ma kargajaid leidub alati aga ükski neist ei pruug
> i õigeks osutuda. Müüdav kaup :D

------------------------------------------------------
A-asemel kargaja valida?Mis uus newtoni seadus või?Ei istu sina sellisel toolil,et kellelegi mineviku tõttu etteheiteid teha.Teinud see otsus siis,kui uus olemas.Aga see "hetkeline vajadus sinul" on tõesti taunitav ja ebaeetiline.
 
n54 to õde: 09. veebruar 2014, kl 20.34
täiskomplekt on alati parim. Ja ka tunnete järgi elada on parim. Kui see vaid õnnestuks.
Ka mina olen sotsiaalselt vististi ebaküps, leides paljutki sellest paraja jama olevat. Loe Hellsteini "Teadjat", see mõjub kosutavalt.
Kui vaadata jällegi ühiskonda koosluse või süsteemina, siis võib nurgatagust nahistamist vaadelda spontaanse ressursside ümberjagamisena. Kui paaril on ühtsus hinge, vaimu ja ihu tasemel, pole arvatavasti midagi vaja ümber jagada.
 
ck 11. veebruar 2014, kl 11.35
Tihti kiputakse tegema suuri silmi, eriti naised, et mis mõttes lihtsalt seks ja ei tundeid ega pühendumust. Olles ise vaba mees ja ei soovi ennast siduda püsivasse suhtesse, siis sekspartneri leidmine ei ole probleem. Seda just püsisuhtes/abielus olevate naiste hulgast. Ja ma ei mõtle kindla armukese pidamist. Üllatavalt tihti on just esmapilgul suhtes olevad tagasihoidlikumad naised valmis väga kergelt voodisse hüppama. Seega milleks pidevalt suuri silmi teha ja ainult mehi litsakuses süüdistada. Ikka kaks poolt on sekssuhtes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!