Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
otsin teistsugust meest
 
alu 09. veebruar 2014, kl 20.10
oletame: senise kogemuse 3sõnalised laused olid-
jah, ma kuulsin,
jah, ma juba tean,
ei, ma ei tea,
jah, sain aru,
muidugi, ma helistan
jah, lähen läbi (poest),
jah, armastan sind,
ei, ei taha abielluda,
etc.

kuidas synnivad need laused naise jaoks, kes on ennast säästnud? oletatavalt ei ole ta oma jutuga säästnud ei ennast, suhet ega meest..asi on olnud kontrolli all.
 
finito 09. veebruar 2014, kl 20.12
Kõnekad küll, aga ei taha mingit ristsõnamängu, kus tuleb tähendusi ära mõistatada, Hülgehall kuub. Lihtne ja selge elu, mille eelduseks on suu õigel ajal lahti teha.
 
finito 09. veebruar 2014, kl 20.17
Oletused omaenda halbade kogemuste baasilt ei pruugi kaugeltki märki tabada, alu. Säästame pigem puutumata loodust kui iseendid, kas pole mitte nii?
 
alu 09. veebruar 2014, kl 20.32
järelikult läksid oletused täppi ikka kyll, kui need kohe minu halbadeks kogemusteks tembeldati:)

huumorisoon on/pole?
 
finito 09. veebruar 2014, kl 20.43
Pole vaja midagi tembeldada, ainult lugeda sinu postitusi, alu. Järeldustega ma tegelen ise, jäta see minu hooleks.Kogu huumor seisnebki selles, et huumorisoon puudu.
 
tubli 09. veebruar 2014, kl 20.48
Oled finito!
Hea on veel kui oskab 3 sõna öelda,mõnel ei tule seegi suukesest välja.Paraku pole ka lihtne teistsugust leida.Kelle kohta saab öelda:"teistsugune mees",seegi on Läände ära läinud.Siia delfi on jäänud kõvad arvamusliidrid,kellel kodus midagi peale arvuti teha pole.Arukas naine vajab enda kõrvale ka arukat meest.Ja elu toimib,see on õige.Aga otsi see õige üles.Ole tubli!
 
Hülgehall kuub 09. veebruar 2014, kl 20.49
Lihtne ja selge ning läbipaistev on vesi, mida oma kraanist klaasi lased joosta, kaua sa paljast vett ikka jood,
 
alu 09. veebruar 2014, kl 20.54
"Arukas naine vajab enda kõrvale ka arukat meest"

ja kui ta ei leia või oska võluda, on ta siis arukas või? ei leia, sest arukad on läände läinud..irw
 
finito 09. veebruar 2014, kl 21.00
Kui selget ja läbipaistvat vett juua enam ei taha, siis joo midagi muud, Hülgehall kuub. Kohvi, teed, kakaod, viskit, viina, rummi, õlut.
 
Kevadest... 09. veebruar 2014, kl 21.01
Enam ei joo paljast vett.Ka muudes asjades tuleb olla kindel ja võrdväärne "PARTNER".
 
täitsa blond 09. veebruar 2014, kl 21.08
Hea finito! Annan sulle head nõud....ära raiska oma kallist aega siit "teistsuguse" mehe otsimisega.
Siin on kõik "ühesugused".
Mine loe parem Senza....lugu forellitiigist:)
Meest, kes oleks nagu mehe eest, siit ei saa, aga nendega on tore lõpmatuseni targutada:)
 
Triin 09. veebruar 2014, kl 21.10
Ma arvan, et finito ja täitsa blond- te naised ju leiaksite ka reaalist mehe:) Kohe kevad tulemas, kleidid selga ja võrgutama:)
Mina küll oma totaalse muutumisega löön laineid!
 
alu 09. veebruar 2014, kl 21.12
kõik yhesugused siin? halloo. siin tulevad oluliselt pikemad laused meestel, kui 3 sõna.

aga minge parem kuhugi tiiki ära jah, tädid:)
 
finito 09. veebruar 2014, kl 21.18
Tahaksin ikka vähemalt ühe sõnameistri hulgast välja valida. Esialgu ongi üks silma jäänud, kellega võiks kohvi jooma minna.
 
õde 09. veebruar 2014, kl 21.19
Tjah, kui need 3 sõna mehel on "ma armastan sind", siis täitsa piisab ju?
 
täitsa blond 09. veebruar 2014, kl 21.20
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan, et finito ja täitsa blond- te naised ju
> leiaksite ka reaalist mehe:) Kohe kevad tulemas, k
> leidid selga ja võrgutama:)
> Mina küll oma totaa
> lse muutumisega löön laineid!

Ma olen muide selle tõetera juba ise avastanud....endalegi üllatusena.
Siin tiigis käin lihtsalt sellepärast, et need "ühesugused" mehed on mulle kalliks saanud ja tahan näha, kuidas neil hästi minema hakkab:)

Enne ma siit ära ei lähe, kui alu ja yx47m on oma "õnned" leidnud:)
 
alu 09. veebruar 2014, kl 21.24
ok. õde, kas lyhendame täitsa blondi piinu? teda muidugi ei või uskuda, sest ta ikka läheb, jätab hyvasti..ja tuleb tagasi.
 
täitsa blond 09. veebruar 2014, kl 21.27
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ok. õde, kas lyhendame täitsa blondi piinu? teda m
> uidugi ei või uskuda, sest ta ikka läheb, jätab hy
> vasti..ja tuleb tagasi.

Mis parata, kui tõmme teie vastu nii suur on:D
 
õde 09. veebruar 2014, kl 21.27
 
alu 09. veebruar 2014, kl 21.32
õde on kuidagi nii tagasihoidlik, malbe ja tasane. äkki on hea naine?
 
täitsa blond 09. veebruar 2014, kl 21.36
Ma ka soovitan õde...
Õde, sa ole pai ja saada nendele teistele ka mõni halastajaõde, saangi sest telfineedusest lahti:)
 
Hülgehall kuub 09. veebruar 2014, kl 21.44
Kõik need joogid on ikkagi veest, eri lisandid ja protsessid, seega on ka elu nagu vesi, millest maitse ja soovi järgi teed kas kohvi või viskit, võid truu olla ühele margile, võid katsetada erinevaid maitseid..
 
alu 09. veebruar 2014, kl 21.57
kuub,

sul jooksis kuidagi kinni või? tutvumise nurgake on!
 
Hülgehall kuub 09. veebruar 2014, kl 22.25
Elu on näidanud, et naistele ei loe mitte ükski argument, mis ei haaku nende loogilise mõtlemisega,
 
kiimakott 09. veebruar 2014, kl 22.50
Kas peale vestlusoskuse muid oskusi ka vajatakse?;)
 
Jah 09. veebruar 2014, kl 23.03
Kõik oskused võiksid olla tasakaalus.
 
maasukas 09. veebruar 2014, kl 23.07
finito Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahaksin ikka vähemalt ühe sõnameistri hulgast väl
> ja valida. Esialgu ongi üks silma jäänud, kellega
> võiks kohvi jooma minna.

Soovita paalun :(
Annan eelise - kui sulle ei sobi siis küsiks tagasihoidlikult kas ma ka võin minna...
ma ei saa midagi aru, kõik tunduvad seni nii vaenulikud
 
Senza la Donna 09. veebruar 2014, kl 23.35
Suuri sõnameistreid siin jagub, välja kohvitama tulijaid ka mõne leiab, aga muuks otstarbeks siit kaaslast otsida eriti ei tasu. Valik on väga kesine. Pealegi, mida sa teed inimesega, kes viimased kümme aastat on siin vaid tutvunud?
 
huvi pärast 09. veebruar 2014, kl 23.59
vana sa oled Senza
 
yx47m 09. veebruar 2014, kl 23.59
Senza la Donna, ma eeldan, et tegu on linnainimesega, täpsemalt siis ehk tallinlasega. Elad korteris, heal juhul eramus, kusagil äärelinnas. Mis on ühel tegusal mehel seal teha, peale õllega diivanil telekavahtimise. Ahjaa, muidugi kohustuslik entertainment prouale. Olen mitmeid aastaid linnaelu maitsnud ja tean millest räägin. Elate nagu rotid kingakarbis, ime siis, et üksteisest kõriauguni saab ja sajatades eri suunas jooksete. ja kõik algab otsast ja algab taas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!