Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ettepanek
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 21.21
Agnes, mul on su head nõu praegu hädasti vaja...lähme krt kuskile privasse ...ma teen ise sulle skaibi, kui sa nii blond oled:)
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 21.26
Kui siis ainult ihasse! :)

Pean sulle ise gmaili tegema või, saaks videokõnesid pidada ja puha, krdi blond maütlen :)

Ootan kirja!
 
õde 24. veebruar 2014, kl 22.36
Nujah, kui delfi meestest asja pole, siis naised peavad siin omavahel sheerima ja toa võtma :)
 
muig 24. veebruar 2014, kl 22.43
Milleks neist meestest siin asja peaks olema? Paarile naisteka blondile kohe sadulasse kargama, kui need veiniuimas nikgu tahaks? Irw. Ärgem kaldugem teemast kõrvale algatuseks..
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 22.47
Täitsa kaine olen:) Iga terve naine vajab seksi, aga mõni elab veel 18-s sajandis vist, et isegi seksist rääkida ei tohi.
muig, oled proovinud mulle sadulasse karata, et julged siin hõisata?:D
 
õde 24. veebruar 2014, kl 22.48
No kas maksab olla nii üleolev :)
Olen kindel, et sellised tšikid nagu blond ja Agnes on igast asendist absoluutselt vastupandamatud :)
 
irw 24. veebruar 2014, kl 22.53
ligi viiekümnesed eided on tšikid jah, irw
 
muig 24. veebruar 2014, kl 22.56
Igast asendist? Jah, jutuks hea küll..
 
punapea 24. veebruar 2014, kl 23.06
no aga kui välimust kirjeldada ei julge, peab vähemalt jutt hea olema:D
mitte keegi ppole siin veel oma välimust kirjeldada osanud, millest on kahju. huvitav oleks ausaid ülestunnistusi lugeda:P
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 23.10
Blond olen...ja ma kirjeldasin ennast n leheküljel väga põhjalikult.
 
punapea 24. veebruar 2014, kl 23.13
blond, sind ma juba tean:D mõtlen neid teisi siin, kes kritseldavad tähti, aga teemas ei püsi:P
 
punapea 24. veebruar 2014, kl 23.17
näirks mind huvitab, millised näevad välja siin kirjutavad mehed, kuidas nad oma välimust kirjeldaks. et kas on tõesti nii, et siin ainult vanad, lüheldased ja runalavõitu mehed või on ka erandeid?:D
 
muig 24. veebruar 2014, kl 23.25
Siin on taoline anomaalia, et on erakordselt väärt naised pead pööritama paneva siseilu ja lummava välimusega ning täiesti mõttetud mehed. Ilmne ebaõnn!
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 23.45
punapea
Vaata, see huvitab mindki:)
Ma olen lausa pakkunud neile rikastele ja ilusatele siin, et saame kokku ja hindame üle, aga kadunud kõik need kiidukuked:)
Tuletan siiski meelde, et ma võistlen 4kympiste kategoorias...väga lodevale 3kympisele teen ka ära, aga mingi tšikk ma pole:)
mansion ghost 24. veebruar 2014, kl 23.55
Noh, rikas ma pole ja ilus kah eriti mitte aga vat seda blondiini tahaks näha küll ;)
 
muig 25. veebruar 2014, kl 00.05
Hindame üle? Seda tehakse üldiselt siis, kui hinnanguga on miskit viltu läinud. Mitte siis, kui keegi ei viitsi seda andma minnagi..suurte sõnade peale.
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 00.19
Kohe mittekuikuidagi pole jäänud muljet, et siinsed mehed ennast üle hindaks. Siin on vaid küpses eas Tõelised Mehed, kes endast poole nooremat naist ihkavad.
Ja absoluuutselt iga täiemõistusega naise unistus on mõnda endast paarkend aastat vanemat vanameest hooldada, talle lusikaga jogurtit kõrist alla toppida ja haiget eesnääret tupsutada? Näh, üks otsibki santi teelürpijat.

Nüüd siis on teada, miks küpsed mehed nooremaid naisi tahavad - et keegi neid põetaks!

:)
mansion ghost 25. veebruar 2014, kl 00.28
Oh, Agnes, ei maksa stampides kinni olla. Tegelikult on asi tiba keerulisem ja võibolla on Sul mingis osas isegi õigus. Ei need mehed kõik põetajat otsi ;)
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 00.33
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Noh, rikas ma pole ja ilus kah eriti mitte aga vat
> seda blondiini tahaks näha küll ;)

Ma soovitan pigem Agnest.
Ta on noorem, on vähem pretensioonikam (ise ta ütles), kohaneb maaeluga paremini, tahab vähem süüa, on palju ilusam, palju blondim ja 100 korda veel kärtsum kui mina. Sul käiks surmani kodus sihuke äkšn ja külamoorid kaagutavad kadedusest endal hambad suust:)
Aga vinge musta jeebi pead talle küll pangalaenuga ostma ja ega minagi vähemaga lepiks:)
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 00.37
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kohe mittekuikuidagi pole jäänud muljet, et siinse
> d mehed ennast üle hindaks. Siin on vaid küpses ea
> s Tõelised Mehed, kes endast poole nooremat naist
> ihkavad.
> Ja absoluuutselt iga täiemõistusega na
> ise unistus on mõnda endast paarkend aastat vanema
> t vanameest hooldada, talle lusikaga jogurtit kõri
> st alla toppida ja haiget eesnääret tupsutada? Näh
> , üks otsibki santi teelürpijat.
>
> Nüüd siis
> on teada, miks küpsed mehed nooremaid naisi tahava
> d - et keegi neid põetaks!
>
> :)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Seda sinu teksti lugedes on mul silme ees su armas barbienägu ja ei jõua ära imestada, et sellest võib sihuke tekst välja tulla:))))))
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 00.39
Aitähh Blond, oled ikka hea sõber küll!
Misma peaksin kummitust hakkama kantseldama või! Halloo! Ma tahan ikka elujõulise isasega ringi reisida, autos sexida, juttu rääkida, schampust juua..
mansion ghost 25. veebruar 2014, kl 00.42
Mis Sa pirtsutad, ka kummitus võib täiesti elujõuline isane olla, pole viiskümmendki veel :DDDD
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 00.45
Agnes, aga vanadel ju kah eelis, koolevad ruttu ära ja saad siis poole noorema võtta:)
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 00.48
Maitea. See on nagu põrsa kotis ostmine..Krt, mehi ei saa usaldada..

Hällõu, kas siin liigub kummituse exnaist võimidagi..meil siin tekkisid mõned küsimused tema erekteerumise kohta. Aitäh.
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 00.49
Blond,

Aga kui koolemine võtab kaua aega, siis ikka vaheta mässusid ja sööda. Lihtsam on titt teha.
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 00.59
Agnes, aitab...ma rohkem täna ei suuda:DDD
Sa võid julgelt mõne kummituse võtta,... kutsud mind külla, teeme blondinalja ja vanamehel on lämbumissurm naeru läbi on garanteeritud:D
Raha jagame pooleks!
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 01.03
Vähemalt sai naljagi :)

Head ööd!
 
?? 25. veebruar 2014, kl 17.55
kas blondid tutvuvad? miks nendega keegi kohtuda ei taha? miks need kes kohtunud on (alu ja tom näiteks) neid igal võimalusel vältida püüavad? kas nad on siis tõesti nii jubedad? või pealetükkivad? või rahaahned? huvitav, eks?
 
!!! 25. veebruar 2014, kl 18.26
sest viinamarjad on hapud:)
 
punapea 25. veebruar 2014, kl 18.30
ei usu, et see siin paika peab, et hapud viinamarjad. pigem on tegu rosinatega:D
kindlasti tahetakse nendega kohtuda, aga nad on võimelised kohtuma ainult linnamaasturiga sõitva mehega:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!