Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pimekohting
 
vanem härra 24. veebruar 2014, kl 09.14
Kust võtate julguse kohtumiseks võõra inimesega.
 
vastus 24. veebruar 2014, kl 09.16
Kõik on ju alguses võõrad.
 
Oi Kuitore 24. veebruar 2014, kl 09.20
vanem härra, mis Sinuga küll juhtuda võiks pimekohtingu käigus, et kardad? :) Naljakas, millised hirmud inimestel on...
 
vanem härra 24. veebruar 2014, kl 09.26
Aga milleks kohtuda kui 95% kohtingutest ei vii kuhugi. Pealegi see väsitab.
 
Oi Kuitore 24. veebruar 2014, kl 09.30
Teema algatasid julguse kohta, nüüd lisandus lootusetus ja väsitavus... Vaata peeglisse (nii seinal rippuvasse kui hinge omasse) ja mõtle, miks see nii on. Julgen väita, et pimekohtingud on põnevad ja viivad alati kuhugi.
 
Kohtingul käija 24. veebruar 2014, kl 09.34
Härra, kui Te ennast nii vanana tunnete,et kohtingul käimine väsitab, siis lösutage lesol voi sohval edasi ja las nooremad käivad kohtingutel. Teil läheb pigem vist varsti hooldajat vaja.
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 09.35
vanem härra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga milleks kohtuda kui 95% kohtingutest ei vii ku
> hugi. Pealegi see väsitab.

Garanteeritud tulemuseni viib vaid käik litsimajja ja ka see on vaid meeste privileeg:)
Vanem härra teab ehk kenamat võimalust, mis viiks "kuhugi"?
 
N49 24. veebruar 2014, kl 09.47
No milleks teha oma elu keeruliseks pimekohtinguga?See on põnev nooremana...vanemana oleks aus ennast enne fotol näidata,siis jäävad pettumused ja väsimused ära...
 
vanem härra 24. veebruar 2014, kl 09.52
Võib-olla siis pildiga tutvumiskoht aga mulle ei meeldi ennast kusagil reklaamida.
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 09.53
Mees saatis pildi...kena mees, nii et mina põlvist nõrk. Kohtumisel selgus, et see jääb minu poolt viimaseks.
Teine mees ei olnud nõus pilti saatma, tahtis pimekohtingut.
Hing aimas halba, aga siiski nõustusin...mees võttis mind põlvist nõrgaks. Hiljem näitas ka pilti ja pildi järgi ma poleks temaga kohtuma läinud.
 
N55 24. veebruar 2014, kl 09.55
Sama siin, enne pimekohtingut võiks härra nii palju vaeva nähta, et enda ülisuuruses tehtud kolmekuu tagune foto kohtumise eel prouale e postkasti läkitada.Äkki vähendab see teie enda kui ka proua jalavaeva, ei peagi kohtuma. Jäävad pettumused ära.
Ei taha härra ju oma meelt sellega rikkuda, kui oodatud 35 aastase asemel veereks kohale paks margareeta, kes oleks härrast 30 cm ka pikem. Selle koha peal ma mõistan, kui härra kurdab, et pimekohtumised pole teda siiani kuhugi viinud.Ikkagi enda kaal ja pkkus kirja nagu ka oodatava daami kaal ja pikkus, et vähemalt esialgu selles osas klapitakse, siis kumbki saadab oma täispikkuses foto. See annab kindla aluse, et pettumust ei tule või teise kindla aluse, et kohtumine jääb ära, kui ka kaaludele ja pikkusele vaatamata nägu ei meeldi. Kaunist Vabariigi sünnipäeva!
 
to täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 09.57
Sinust saab aru, et tahad olla see, kes pildil on kole aga reaalis on ilus. Õnneks pildilt on 100 prossa näha, kes ilus ja kes kole.
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 10.02
Tore, et minust nii hästi arvad.
Mina olen alati enda pilti näidanud, et härra ei peaks kohtingul minestama...aga ainult neile, kellega on plaan kohtuda.
 
Oi Kuitore 24. veebruar 2014, kl 10.19
Vanema härraga on selge - tegelik tahtmine kohtuda puudub. Väärt vanemad härrad on ammu õnnelikus kooselus, otsijad jäävad otsijateks.
 
teine blond 24. veebruar 2014, kl 10.23
plaanisin ka siin tutvust sobitada, aga kui siin ainult endised missikanditaadid
sebivad, siis ei hakka vaeva nägema.
Kui 50-selt ikka veel pildi järgi valitakse, otsin teist liivakasti.
Oi õudus, et reaalis sellistega teed ei ristuks.
mansion ghost 24. veebruar 2014, kl 10.29
Eks see "väärtus" ehk "väärt olek" on üks suhteline mõõde. Ei maksa arvata, et "vabahärrad" kõik aina otsivd või siis lootusetud luuserid on ;)
 
meestele 24. veebruar 2014, kl 10.30
Ega see pimekohting niisama jalutuskäik linna või kuhu iganes ole.Selleks tuleb ka valmistuda kui tahad, et see millenigi viiks.Need mehed, kes tööpostilt otse kohtingule nagu poodi pooliku järele, peavadki leppima vaid poest saaduga.
 
Oi Kuitore 24. veebruar 2014, kl 10.52
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks see "väärtus" ehk "väärt olek" on üks suhtelin
> e mõõde. Ei maksa arvata, et "vabahärrad" kõik ain
> a otsivd või siis lootusetud luuserid on ;)


Teatud eluperioodil sai natuke ringi vaadatud ja oma kogemuse põhjal väidan, et "väärt" mees, kes 50+ vanuses ikka veel otsib, on suuremate puudustega kui keskmise väärtusega mees. Puudused on erinevatel inimestel erinevad, aga ühine omadus on suutmatus teise inimesega kohaneda ja tahtmine teist allutada. Õnneks pimekohtingute aeg on minu jaoks möödas, kuid meenutan seda aega ikka muigega :)
 
n55+ 24. veebruar 2014, kl 11.00
Kas 50+ vanuses on juba tõesti täiesti ükskõik, millise välimusega inimene on kõrval? Mina nii ei arva, eelistan ka enne kohtamisele minekut mehe välimusega tutvust teha läbi foto. See hoiab ära joodikutega, lohakatega ja asotsiaali kalduvustega meestega tutvumise.
 
n55+ 24. veebruar 2014, kl 11.02
Suhtesõltumatud inimesed on nõudlikud,nad ei vaevu end igasugustega siduma, sellepärast nad otsivadki kaua endale sobivat kaaslast.
 
Agatha 24. veebruar 2014, kl 11.03
Ei pruugi 50+ olla suuremate puudustega.Ta võis jääda leseks või lihtsalt pikk suhe sai ühel päeval läbi.
Kohaneda uue kaaslasega on selles eas tõesti raske.Ja kas peabki kokku kolima? Pigem nautida koosolemise hetki,vastavalt soovile.
 
to meestele 24. veebruar 2014, kl 11.03
õieti öeldud.
 
to Agatha 24. veebruar 2014, kl 11.07
Eks sa siis naudi ja selleks otsigi neid mehi,kes ka naudivad, mitte ära kamanada neid mehi, kes sinust mööda vaatavad . Kes otsivad põhjalikult ja kaua, kes pealiskaudset ringiaelemist ei kannata, ise ka ei tõmba ringi.
mansion ghost 24. veebruar 2014, kl 11.11
´n55+´ & ´Agatha´, tänud mõistmast ;)
Võibolla see kohanemine polegi nii raske ja piinarikas kui selle õige ära tundmine. Ja 50+ tekib kahtlusi asja mõttekuses ;(
mansion ghost 24. veebruar 2014, kl 11.16
"Kes otsivad põhjalikult ja kaua, kes pealiskaudset ringiaelemist ei kannata, ise ka ei tõmba ringi."

Tõesti ei soovi olla üks paljudest, isegi mitte see viimane loll ;)
 
näed ja ei mürista 24. veebruar 2014, kl 11.27
või valmistuma peab,
selle kohta ütleks,
et söö kodus nagu kuninga juures,
siis sööd kuninga juures nagu kodus.
See „valmistuja“ jääb kohe mängust välja, põhjendada ei ole mõtet,

ja see väitja ja niimoodu mõtlejad võiks ka koju jääda
väidan, et "väärt" mees, kes 50+ vanuses ikka veel otsib, on suuremate puudustega kui keskmise väärtusega mees
50+ ja ikka veel üksik NAINE ootab ingli kohta, sulle ei tunne kaasa, aga sinu kaasale küll

Ja n55+
eelistan ka enne kohtamisele minekut mehe välimusega tutvust teha läbi foto. See hoiab ära joodikutega ...

Või et pildi järgi tunned joodiku jne ära,
aga miks siis oma eelneva elu joodikutega oled veetnud, mitte ei mõista:)))
et nüüd siit loodad veel midagi leida, lihtsameelsus või rumalus, vali ise.

Suhtesõltumatud inimesed on nõudlikud,---ja otsivad partnerit pildi järgi, oigama paneb selline loogika

...nad ei vaevu end igasugustega  siduma
KAS TÕESTI; meenuta oma sidemeid:)))

Agatha – tänan, olin juba lootust kaotamas, et mõtlemisvõimelised on kõik Eestist jalga lasknud
või välja surnud ja idiootide riik saabunud, nagu piibel ennustab
 
targutan 24. veebruar 2014, kl 11.41
näed ja ei mürista Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> või valmistuma peab,
> selle kohta ütleks,
> e
> t söö kodus nagu kuninga juures,
> siis sööd kun
> inga juures nagu kodus.
> See „valmistuja“ jääb k
> ohe mängust välja, põhjendada ei ole mõtet,
>

> > ja see väitja ja niimoodu mõtlejad võiks ka koju
> jääda
> väidan, et "väärt" mees, kes 50+ vanuses
> ikka veel otsib, on suuremate puudustega kui kesk
> mise väärtusega mees
> 50+ ja ikka veel üksik NA
> INE ootab ingli kohta, sulle ei tunne kaasa, aga s
> inu kaasale küll
>
> Ja n55+
> eelistan ka enn
> e kohtamisele minekut mehe välimusega tutvust teha
> läbi foto. See hoiab ära joodikutega ...
>
> V
> õi et pildi järgi tunned joodiku jne ära,
> aga
> miks siis oma eelneva elu joodikutega oled veetnud
> , mitte ei mõista:)))
> et nüüd siit loodad veel
> midagi leida, lihtsameelsus või rumalus, vali ise.
>
>
> Suhtesõltumatud inimesed on nõudlikud,---j
> a otsivad partnerit pildi järgi, oigama paneb sell
> ine loogika
>
> ...nad ei vaevu end igasugusteg
> a  siduma
> KAS TÕESTI; meenuta oma sidemeid:)))
>
>
> Agatha – tänan, olin juba lootust kaotamas,
> et mõtlemisvõimelised on kõik Eestist jalga laskn
> ud
> või välja surnud ja idiootide riik saabunud,
> nagu piibel ennustab

noh, kallike, sind on ära tuntud. sinu postituste ümber hõljuvad helesinised auraolendid :)
 
vanem härra 24. veebruar 2014, kl 11.51
Suuremad puudused ongi põhjuseks.
 
Oi Kuitore 24. veebruar 2014, kl 11.57
vanem härra, kui tead, mis on Su puudused, siis saad ju selle küsimusega tegeleda :) Igas vanuses on võimalik paremuse poole areneda. Enesehaletsus ei muuda olukorda paremaks. Edu Sulle!
 
kuri naine 51 24. veebruar 2014, kl 12.01
Kõigil on siin õigus, samas

- miks vihastute ja hakkate kiruma, kui inimene kellest olete enne kohtumist oma peas kujutluspildi loonud ei vasta Teie ootustele? Kas probleem on temas või teie ülepaisutatud ootustes?

- Miks siis karta pimekohtumist, eriti rahavarohkes kohas? Teie väärtus ei lange sellest, et teine inimene ei sobi Teile.

Miks mina ei ole kohtunud, ajapuudusel näiteks. Samuti ei ole ka minevikust veel väljakasvanud. Mul on üks ebamäärane austaja, kellele olen hakanud aina rohkem mõtlema. Ta ei ole täiuslik, samas väga väärt mees.
Tutvujatele on kõik teed on lahti, loen siinset foorumit huviga, on häid kilde ja huvitavaid persoone. Miks arvatakse Eestis, et 50+ ei suuda luua ülihead liitu, samas on Taanis, Rootsis, Austrias üsna loomulik, et minnakse õnnelikult teisele ringile, kedagi ei nimetata " objektiivselt" vanaks või paksuks.

Soovin kõigile rohkem tolerantsust ja eneseusaldust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!