Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
lähen minema!
 
olnud/lugenud 26. veebruar 2014, kl 11.20
Nüüd lõpuks sai mul mõõt täis. Tulin nagu alati, viskasin teemadele pilgu peale ja ütlen ausalt, süda läks pahaks. Ärge te keegi end sellepärast solvatuna tundke, mul sihuke nõrgavõitu süda, tema süü. Pange aga edasi, aga mina astun maha. See lõpmatu ketramine ja sisutühi aja/ruumi raiskamine viskas üle. Head jäämist!
 
möhh 26. veebruar 2014, kl 11.23
Hea teada. Ma jään veel veidiks.
 
Hülgehall kuub 26. veebruar 2014, kl 11.24
Varsti oled tagasi....
 
möhh 26. veebruar 2014, kl 11.26
Kõik ei tule kordusringile uue nimega, on jäädavalt minejaid.
 
Ingel, endine Ingel 26. veebruar 2014, kl 11.27
Kas see peaks olemagi siin tootmisliin, kus iga 3 sekundi järel saab lattu lisada mingi produkti?
Vahel on vaja mõnel mõttel kõvasti kõlada, et ütleja sellest ka ise aru saaks. Vahel vaja sõnadele peeglit, et tagasipeegeldust saaks hinnata. Osadel ehk vaja endast ja oma probleemidest distantseeruda, et näeks suurt pilti. Ja selleks see ju sobib.

Lihtsalt inimesed erinevad, nende ootused samuti.
Ja kõige suhtelisem on aeg.
 
kit 26. veebruar 2014, kl 11.42
Kas teemaalgataja poolt oli see nüüd sisukas sõnavõtt? Mida uut ja informatiivset annab teadmine, et nüüdsest pole siin enam üht anonüümset lugejat?
 
hallile 26. veebruar 2014, kl 11.42
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Varsti oled tagasi....


räägid oma kogemusi?
 
erkpunane 26. veebruar 2014, kl 11.46
mitte ainult.
 
Oi Kuitore 26. veebruar 2014, kl 11.59
Mõistlik on lahkuda ennem kui sõltuvus tekib. Teemaalgataja väljaütlemisest kõlab pettumus ja soov, et keegi keelitaks teda siia jääma...
 
Ingel, endine Ingel 26. veebruar 2014, kl 12.04
Või soovib ta, et kgi selgitaks talle fenomeni, miks see siin ikka toimib?
 
Oi Kuitore 26. veebruar 2014, kl 12.06
Või saavutas ta kõrgema arengutaseme :D
 
irw 26. veebruar 2014, kl 12.09
Jääjad püüavad endale meeleheitlikult selgeks teha, et autor-mineja on loll, vastupidiselt neile, irw.
 
lollus on suhteline - nagu aegki 26. veebruar 2014, kl 12.20
olen kindlalt loll nende jaoks, kes mind sarjavad, et vaölin inimesi mitte nende vara järgi vaid selle järgi, mis neil peakolus on.

olen kindlalt loll nend ejaoks, kes mind sarjavad, et ma ei alusta minu jaoks igavat suhet - juba ette igav, sest mees himustab vaid mu jalgu, eirates minu mõistust või oskusi seda kasutada.

olen kindlalt loll nende jaoks, kes seda soovivad.

olen kindlalt loll vahel ka enda jaoks.
 
Hülgehall kuub 26. veebruar 2014, kl 13.06
Maakera on ümmargune, nii et kui nüüd siit Foorumist astuma hakata ja muudkui aga astud-astud-astud-astud-astud-astud/vahepeal ujud ookeanis ja siis jälle../ astud-astud-astud, siis lõpuks oledki jälle tagasi...ja näed, et mitte kui midagi pole muutunud,
 
Oi Kuitore 26. veebruar 2014, kl 13.17
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jääjad püüavad endale meeleheitlikult selgeks teha
> , et autor-mineja on loll, vastupidiselt neile, ir
> w.


Tunned ennast lollina? Oled see mineja? Oled jääja? Hetkel oled sa siin - loll või teistest parem, on sel tähtsust...
Kaldun arvama, et siin me pole keegi päris need, kes isikunimega tuvastatutena. See ongi ju auru välja laskmise koht (vähemalt mõnele), ajaviitmise koht (paljudele) ja neutraalne suhtlusvorm (kõigile).
 
tahan sulle öelda 26. veebruar 2014, kl 13.29
mida teised soovivad, see on nende rida
mida sina soovid, see on sinu teema
jah, enda jaoks peegeldame ennast
aga mis selles siis valet
on häid päevi, on muredega olemisi
kõike tuleb ette
peaasi, et ei ajaks segi
mis on siin ja mis on südame ligi
 
Elu ise 26. veebruar 2014, kl 13.45
Kirjutatud sõna, öeldud sõna, siin või seal.
Ta on oma töö teinud.
 
Oi Kuitore 26. veebruar 2014, kl 13.49
Elu ise, kummal sõnal on rohkem kaalu, kas sellel, mis kirjutatud või mis öeldud? Kas sellel, mis siin või mis seal? :)))
Huvitab just Sinu seisukoht :)
 
ajalooline paratamatus 26. veebruar 2014, kl 18.11
Vahel on lühike pliiats tõhusam kui ka kõige pikem mälu.
Ingel olin.
 
n54 26. veebruar 2014, kl 19.19
Tõesti,lahku ennem kui tekib sõltuvus.Mina olen juba sellises sõltuvuses,et ei mäleta enam,et miks ma siin saidis aina trükin.Tuli meelde-mehi otsin.
 
eelmisele 26. veebruar 2014, kl 19.23
mehi või meest?
selles on küsimus...
 
n54 26. veebruar 2014, kl 19.24
Ikka meest.Vanust juba on aga meeste rivi ei taha enam.
 
n54 26. veebruar 2014, kl 22.23
Meestelt rivi saamise asemel kasutan oma loovusest tekitatud taburetti, see on seksuaalsuse kõrgem pilotaaz ja alati etem kui terve jalgpalli meeskond. Kuiva võitu küll vähe on, aga ega alati saagi kõike head korraga.
 
to Oi Kuitore 27. veebruar 2014, kl 12.07
Sa oled kohe siia sattunutest eriliselt loll eit!
 
Oi Kuitore 27. veebruar 2014, kl 12.48
to Oi Kuitore Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled kohe siia sattunutest eriliselt loll eit!


Erinevalt Sinust ei ole ma siia sattunud, vaid viibin siin teadliku otsuse tulemusel. Tundub, et üsna omasuguste keskel, sest vastasel juhul tunneksin rahulolematust ja lahkuksin :)
 
sädistaja 27. veebruar 2014, kl 15.53
Õige otsus, teemaalgataja!
 
n54 27. veebruar 2014, kl 18.45
no näe, minu ustavad epigoonid ka eile platsis olnud. Armsale Udukuulile meenus äkitselt, et tegelikult otsib ta foorumist hoopis mehi (mida mehist ta minus leidis, aru ma'i saa), tema hea kolleeg Nahkpüss nühib aga hoolega taburetti. Vahest riputab ta siia edaspidi ka oma tabureti pildi v pildi endast tabureti peal.

Ja mida mina siit otsin: Esialgse plaani järgi ka meest, tegelikkuses tuleb aga maailma parandada elik hullukestele aru pähe panna. Eks ta ole.
 
totakas 27. veebruar 2014, kl 18.55
mis see taburett siia meestejahti puutub?n54 istub tabureti peal ja otsib meest.
 
vaatleja 28. veebruar 2014, kl 07.43
nii ongi, siin istuvad enamuses mingid mõttetud tegelased, ei tutvu nad kellegagi. Kes on enda paksuks söönud, kes on maailma peale tigedad jms. Tutvumise nurgake on aga käivad need, kes on võimetud tutvuma. Küllap ka inetu välimus on inetu sisu taga - see on kõige selgem põhjus. Mida inetum seda ilusamat on vaja ja nõudmised sellised, et hoia ja keela. Rasvarullid, vistrikulised kannid, närtsinud ja muidu trollid.
 
alu 28. veebruar 2014, kl 08.28
just. ja siis on veel mingid kõrvalseisjad, vaatlejad, kes on nagu lillekesed pasameres:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!