Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 19.55
No ei ole ju:(
Ma ei saa tõesti neist teistest aru, kes paluvad, et õnneotsijatel palun mitte tülitada....mida küsivad, seda saavadki.

Kordame siis veel üle...
Palun mulle üks kena, mehelik, edukas, rikas, lahke, intelligentne, esinduslik, hea, hell, sportlik, võimekas, huumorimeelega, korralik, puhtuse järgi lõhnav, alates 180 cm, korraliku ja töökorras riistvaraga, mis käivitub minu peale, mind jumaldav ja õnnetoov Mees....maasturiga otseloomulikult.
KIIRE!
Pärast täiendan...
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 19.59
Lisa 1.
TERVE, mittesuitsetav, heade elukommetega, suurte kogemustega, ilma vuntsideta, tumedate juustega tervete valgete hammastega....

Pärast täiendan...:)
 
n54 26. veebruar 2014, kl 19.59
Ka minul on samad salasoovid tulevase partneri suhtes.Auto võib olla ka tavaline aga ainult paar aastat vana.Tänan ,sind,täitsa blond.
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 20.01
Lisa 2.

Kaal norm KMI ülemisel piiril...
Nüüd sai vist kõik....
Tänan:)
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 20.02
n54, sina tee oma taotlus

SEE MEES on MINU:)))
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 20.03
Vabandust....

Lisa 3.
Vanus 45-50 a.

Tänan:)
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 20.05
Lisa 4.

Mõnedes punktides võimalikud ka kompromissid ja läbirääkimised...
Pakkumine palun mailile taitsablond@hot.ee
Tänan:)
 
n54 26. veebruar 2014, kl 20.06
ei tee mingit taotlust.olen elu aeg olnud otsekohene.mehel peab ka seisma ja ikka õhtu jooksul ennast mitu korda viima lahingu asendisse.pole mul seda autot vaja kui sellega kaasneb ka õnnetu auto omanik.
 
Hülgehall kuub 26. veebruar 2014, kl 20.08
Olen hetkel päris tasa, ei ütle ühtki sõnakest, laon nisama pasjanssi, joon ülikanget rohelist teed tatramee ja mandlitega ning kuulan, kuidas tumedanahalised sudaani poisid teisel pool jõge varbaga vett katsuvad ja soojendusharjutusi teevad..
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 20.09
Kas sa ei kvalifitseerugi?:(

ahhjaaa, veel..
Lisa 5.
Ma soovin seda meest päriseks.
 
n54 26. veebruar 2014, kl 20.12
Päriseks on siis uus sexi alaliik?
 
Agnes 26. veebruar 2014, kl 20.13
Kas siin joodikust impotente liigub, kes sooviksid mu rahast lagedaks teha?
Mina sooviksin ühte sellist, sest loeb armastus ja ainult armastus.
Aitäh.
 
Agnes 26. veebruar 2014, kl 20.15
Oih, unustasin öelda, et olen õnneotsija.
 
Mari 26. veebruar 2014, kl 20.18
Joodikuid liigub siin aga kas nad on ka impotendid,seda ma ei tea.
mansion ghost 26. veebruar 2014, kl 20.19
Peale ´blondi´ sõnavõttu on märgata delfivaalade aktsiate tõusu :D
 
täitsa blond 26. veebruar 2014, kl 20.26
Mansion...midaaa?

Palun tõlget!
 
punapea 26. veebruar 2014, kl 21.04
jumala eest, no ei taha ju teid keegi, isegi kummitused mitte:D
aga teemale ma pihta eriti ei saanud, et kes siis need on kes mehi halvustavad? kui nimeliselt ei oska välja tuua, siis ikka need kes siin aastaid tulutult tutvunud, end paiste söönud ja veiniga-viinaga liialdanud, välimuse kaotanud ning oma rosina peaaegu olematuks kuivetanud. pidev seksipuudus (regulaarse ma pean silmas) ajab frustratsiooni. sinna juurde jube üüratu tooli külge kleepuv hauduv tagumik, kiirelt mööduvad aastad üksikuna ja sant iseloom. see kõik teeb oma töö. ega siis neil muud üle jää, kui vurr delfisse vähegi mehe nimega mehi sõimama. ei huvita tegelikult, mis elu need haledad emased elavad kuid suht rõve hall mass on nad küll. Agnes ja täitsa blond on veel talutavad, blond hoiab head huumorit üleval, mida Agnes kipub natuke hapuks ajama. igal juhul parem kui mitte s..gi:D
mansion ghost 26. veebruar 2014, kl 21.16
Ihhhiiii, kummitus pani kõik nõudmised ritta ja ...
... ei leidnudki midagi ülemõistuse olevat :D
Ainult, et kuipalju sihukesi kandidaate vabalt ringi liikumas on ja vaevalt igale blondile jagub, olgu või parima(te)le ;)
Kui nüüd see "mees" oma soovid/nõudmised ritta laob, võib juhtuda - et ei juhtugi midagi ;)
 
Hülgehall kuub 26. veebruar 2014, kl 22.07
Vastan enam-vähem kõigile kvalifikatsioonitingimustele, välja arvatud üks - mind ei saa päriseks, mitte keegi mitte kunagi..
 
daaa 26. veebruar 2014, kl 22.11
..sa oled lihtsalt paljudele lühiajaliseks tarbimiseks või oli see vastupidi.. sa tarbid naisi nii kaua kui tunned et sul on vabadus...
 
Kivivalvur 26. veebruar 2014, kl 22.22
Tere Agnes.
Seda ei ole palju palutud
 
tiibadega kurat 26. veebruar 2014, kl 22.28
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.52.
 
Agnes 26. veebruar 2014, kl 22.59
Kui kummitus ja hülgehall nii pretensioonikat loetelu rahulikult võtsid, siis võib vabalt tegemist olla meestega, kes polegi lollid (sellele täpsem seletus on femistides - "kas naistele on kõige tähtsam raha")..või on siin mängus hoopis Täitsa Blondi võlu ja salapära :)
Tahaks maha pidada traktaadi, et mida siis need väärt mehed siin teevad..aga mida ma ise siin teen? Olen ma väärtusetu, sest väärt naine ammu nurruks väärt mehe kõrval​. Ennetades sõimu, ütlen, et nõustun olema väärtusetu..aga vb olen hoopis isekas. Vahet pole, olen see keda arvate mind olevat.
 
to Agnes 26. veebruar 2014, kl 23.06
Kas kummituselt ja hülgehallilt pole veel taha saanud, on lootust? Ülejäänutest on teises teemas mõttetute loetelu seoses delfi üritustega:)
mansion ghost 26. veebruar 2014, kl 23.09
Ohoo, keegi tunneb end juba ilmajäetuna :D
 
Agnes 26. veebruar 2014, kl 23.20
Ei ole saanud. Pole lootust ka..kuigi see vist pidi viimasena surema :)

Delfis peab ikka delfi keeles rääkima :)
Aga võtke teadmiseks, et mind pole kauaks ja siis te oigate siin igavuse käes ja leierdate volüümiteemal.
 
to Agnes 26. veebruar 2014, kl 23.26
Lähed ja tuled jälle, nagu kärbes sita peale. Internett on tasuta, kui baarileti ääres keegi enam välja ei tee ja pooltühja klaasi sügavmõttelisest põrnitsemisest villand saab:)
 
Agnes 26. veebruar 2014, kl 23.32
Käi p.ersse alu, see oled sina kes siin käib ja kirjutab mingite lollakate nimede alt!

Täiesti kummaline, aga ma otsisin enne Põhja Tallinna loo välja ja kuulasin refrääni ja leidsin, et see on kuidagi täpselt..
 
to Agnes 26. veebruar 2014, kl 23.35
Eks alu ole ennegi süüdi olnud selles, mis kellegil tagumiku küljes või muidu peast puudu:)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 00.25
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vastan enam-vähem kõigile kvalifikatsioonitingimus
> tele, välja arvatud üks - mind ei saa päriseks, mi
> tte keegi mitte kunagi..

Ütlesin ju, et läbirääkimised ja kompromissid on võimalikud:) Tegelikult ma liialdasin nats,...ei taha ma päris päriseks, noh, ööseks võiks igaüks ikka oma koju minna, aga südames võiks päriselt olla.
Kle, hall, oled sa siis kena mees ja paks pole ja riistvara kõik funkab kenasti?:)Maastur on?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!