Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin...
 
44+n 27. veebruar 2014, kl 20.39
...soovida ükshaaval neid siin ära leierdatud tundeid ja kogemusi oleks liiga lihtne. Sooviks midagi palju paremat, midagi palju kättesaamatumat ja ebatõenäolisemat...sooviks täiuslikku armastust, tingimusteta. Usun, et soovi sõnadeks vormimine aitab kaasa soovi täitumisele.
 
Hülgehall kuub 27. veebruar 2014, kl 20.51
Hoidku jumal tingimusteta armastuse eest..see on otsetee põrgusse,
 
M50 27. veebruar 2014, kl 21.01
Nõus viimasega :)
 
44+n 27. veebruar 2014, kl 21.08
Kas seletaksite, miks see põrgutee on?
 
lihtne 27. veebruar 2014, kl 21.09
inimesed on lihtsalt kuulnud kusagilt seda väljendit ning ei tea tegelikult mida selle all mõeldakse...
 
sire 27. veebruar 2014, kl 21.44
Tingumusteta armastus on kindlasti näiteks ema ja väikelapse vahel - armastus kõigest hoolimata.
Mees ja naine omavahel? Meie ühiskonnas? Need peavad ikka paar parajaid vabu hingi olema, seda heas mõttes.
 
õde 27. veebruar 2014, kl 21.52
44+n Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...sooviks täiuslikku armastust,
> tingimusteta.


Kahju küll, aga pole olemas. Igaühel on tingimused, kasvõi välimuse, vanuse, iseloomu vms osas. Ka see on juba tingimus, et armastus olgu tingimusteta.
 
44+n 28. veebruar 2014, kl 17.16
See ei ole tingimus, et armastus oleks tingimusteta. See on mõiste, omadus, kirjeldus, mitte tingimus. Nii nagu ämbritest rääkides eraldame plastmassämbrit plekkämbrist.
Ei pea olema tingimusi ka vanuse, välimuse jne. osas. Omavaheline keemia peab olema.
 
mina 28. veebruar 2014, kl 18.17
Pakun vali, higi ja pisaraid.
 
tibi55 28. veebruar 2014, kl 21.39
ainult naised armastavad tingimusteta. mehed seavad tingimusteks küll kehakaalu,küll välise ilu jne. kahjuks .
mansion ghost 28. veebruar 2014, kl 21.44
tibi55, puhtalt hüpoteetiliselt aga kas tuleksid mulle hommepäev ja jääksid? Ei mingeid tingimusi :D
 
paks rahakott 28. veebruar 2014, kl 22.12
Ainuke ajend tingimuseta armastuseks.
 
tibi55 - to mansion ghost 01. märts 2014, kl 08.56
ma oleksin valmis tulema ja jääma kui tekib sinu vastu armastus - loomulikult on see ainus tingimus.
mansion ghost 01. märts 2014, kl 09.27
tibi55, selle ainsa tingimuse eelduseks on terve tingimuste kogum, igaühel küll veidi erinev :D
 
tibi55 01. märts 2014, kl 12.13
mõnikord pole vaja ühtegi tingimust - armastus tekib esimesest silmapilgust.
 
44+n 01. märts 2014, kl 13.10
mansion ghost ja tibi55 lõpetage teoretiseerimine, saage kokku, vaadake teineteist üle ja loodan, et sobite :)
mansion ghost 01. märts 2014, kl 23.57
Akuda selle 44+n´ga oleks?
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 00.08
Tore, et naistel nii erinevad soovid on,...mina soovin ainult tingimustega armastust.
mansion ghost 02. märts 2014, kl 00.19
Õigus ta ju on, tingimusliku armastuse puhul on kõik paigas (no võiks ju olla) aga tingimusteta tunne on sihuke ettearvamatu, ei tea millal plahvatab :D Aga ükskord see juhtub kindlasti.
mansion ghost 02. märts 2014, kl 01.00
44+n, pane oma kontakt üles ja hakka valima.
Saladuskatte all võin sosistada, et 44+ ei ole parim peibutis, ikka sire säär ja lehviv lokk, masajalgu on siin niigi.
 
tibi55 02. märts 2014, kl 06.57
Kui tahad armastada, ei tohi karta kaotada kontrolli, sest armastus ei allu kontrollile. Mind näiteks ei huvitagi mehed, kes on arad...
44+saab valida hulga nooremate meeste hulgast - ja see on fakt. Tore, et isegi 55-selt on neid võimalusi.
Aga kõik oleneb saatusest - miska on ka kenad inimesed sageli vastu tahtnust üksi. Olen ka ise vaikselt otsustanud et ainult selline kui ma ise - ilma ootuste ja tingimusteta, avatud inimene, on minu oma.Ja enamuses on nad nooremad, mis ei ole mu eesmärk. Kui me ei kohtu, siis pigem olen üksi edasi.
 
44+n 02. märts 2014, kl 09.20
Panin kontakti üles. Kui on ettenähtud, siis juhtuvad asjad iseenesest ja ka soovid täituvad. Kui ei ole ettenähtud, siis ei juhtu ka parimal tahtmisel midagi.
Sire säär? Peibutis? Tahad üle vaadata ja hinnangu anda, et kas sire säär või masajalg?
 
Agnes 02. märts 2014, kl 09.52
Mina eitea..kuidagi tõulooma tunne tekiks, kui mees tahab näha, kas jalad on peenikesed või jämedad.
Mitte, et välimusel tähtsust ei oleks, aga no ei kõla kutsuvalt.

Ja selline provotseeriv "tahad näha vä" viitab põhjendamatult kõrgele enesehinnangule.
44+ naisel võib säär olla veenilaienditeta ja sire, see oleneb geenidest, aga ülevalpool..tselluliidist ei pääse keegi, aga midagi ilusat ja eksponeeritavat selles ka ei ole.
 
tibi55 02. märts 2014, kl 10.05
tselluliidist pääsevad väga paljud ja isegi paksud.See oleneb maitea millest aga ameti tõttu näen paljaid naisi kogu aeg ja uskuge või mitte, paljudel ei ole mingit tselluliiti. tõmmake uttu selle jutuga.
 
Agnes 02. märts 2014, kl 10.14
Okei, jääb nii, et enamus 40++ naisi on tselluliidivabad :)
 
möhhhaidii 02. märts 2014, kl 10.27
tsellu on võtnud silmanägemise neil ära
 
44+n 02. märts 2014, kl 13.48
Agnes, miks muretsed minu enesehinnangu pärast, kuidas puutub sinusse minu sääre siredus või säärest kõrgemal asuv? Vabanda, aga ei ihalda omasoolisi, relax.
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 13.59
Olgu, Agnes...järgmine kord näitan sulle oma tselluliidivaba pee ette:D
 
välisest ilust 02. märts 2014, kl 14.17
Algsest teemast eemale, aga tselluliidist rääkides... kui ma õigesti mäletan, tekkivat see naissuguhormoonide tõttu.
Treenitud naistel ei pruugi olla, kuna rasva% on sedavõrd väike. Aga kui tavasuuruses naisel pole tselluliiti, siis on tema östrogeenidega midagi pahasti. Karvakasv on kindlasti tihedam seal, kus ei peaks jne. Edasi mõelge ise :)
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 14.25
Ei ole see nii. Tselluliidil ja naissuguhormoonidel on küll seos, aga see on absoluutselt vale, et tselluliit on normaalne nähtus normaal-või ülekaalu juures.
Isegi alakaalulised modellid juba tselluliidis, seega ärge ajage segi tselluliiti tavalise rasvas ahtriga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!