Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida üks 40-50 aastane mees elult tahab?
 
Triin 04. aprill 2014, kl 14.20
Huvitav, mida ootab just sellises vanuses mees naiselt ja üldse elulult? Kogemuste pagasja elutarkus ju suur...
Selles vanuses lapsed juba suured, majad püsti ja elu nagu lill:)
Aga ikkagi lahutatakse- millest siis on kõige rohkem puudu?
 
Tom 04. aprill 2014, kl 14.26
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Aga ikkagi lahuta
> takse- millest siis on kõige rohkem puudu?


mõistmisest.
ja kui ei ole mõistmist, siis pole ka muud
 
kkk. 04. aprill 2014, kl 14.29
Alu on selle valdkonna spetsialist.
 
Triin 04. aprill 2014, kl 14.29
Mõistmine väga lai mõiste?
Naine ei saa ju mõista seda, miks mees nädalalõpud sõpradega veedab , miks mees väga armukade on jne...
 
Tom 04. aprill 2014, kl 14.31
ongi lai mõiste ja asjad mis lahku ajavad on ka erinevad, aga mahuvad selle mõiste alla :)
 
kipsipoiss 04. aprill 2014, kl 14.36
1 Et tervis enam-vähem sellisena veel ca paarkümend aastat vastu peaks. S.t. et hea küll kui kuskilt aeg ajalt valutab aga palun mitte midagi enamat ;-)
2. Ei viitsi enam teha selliseid tööpäevi nagu varem, ehk võiks mõtelda pensionipäevadele just seoses tervisega.
3. Pensioniajaks võiks olla sisse seatud mingi meeldiv maanurgake linnalähedases külakolkas.
4. Otsiks välja mõne unustussevajunud hobi ja toimetaks selle kallal edasi.
5. Aeg-ajalt teeks kusagil väikese tiiru, näiteks nuustakule ja tagasi ;-)
6. Eriti tore oleks kui saaks surra ilma suurt sõda nägemata. :-)
 
küsin 04. aprill 2014, kl 14.46
Tom,
kui tohib pisut täpsustada.
Kas mõistmise puudumise all pead silmas seda, et sinu tundeid ja mõtteid naeruvääristatakse, alahinnatakse vms., ei osata sulle moraalselt toeks olla
või seda, et lihtsalt on lahku kasvatud, huvid ei kattu ja teed lähevad seetõttu lahku?
 
Tom 04. aprill 2014, kl 17.15
küsin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom,
> kui tohib pisut täpsustada.
> Kas mõistm
> ise puudumise all pead silmas seda, et sinu tundei
> d ja mõtteid naeruvääristatakse, alahinnatakse vms
> ., ei osata sulle moraalselt toeks olla
> või sed
> a, et lihtsalt on lahku kasvatud, huvid ei kattu j
> a teed lähevad seetõttu lahku?

tahestahtmata läävad suured tunded mingi etk üle, aa siis peaks vastastikune mõistmine ja oolivus asemele tulema. kui seda aga ei juhtu, siis "kasvataksegi" lahku. muud midagi. sellelt pinnalt aga tulevad igasugu olmelised näägutamised ja loomulikult ka (noori) mehi enam piinav seksi puudus.

aa mis sest vanast asjast ikka meenutada, elu lääb edasi ja ega siis asjad seepärast seisma jää :)
 
:) 04. aprill 2014, kl 17.16
Huvitav, miks 44 aastane naine sellise küsimuse esitab? Kuna kohe tätub 45 ja võimalused jäävad järjest väiksemaks kedagi leida?
Mida ootab 40-50 aastane naine elult ja mehelt?
Naisel on raske mõista, et mees läheb veedab nädalalõpus aega sõpradega, aga mees peaks mõistma, et naine käib kaks korda nädalas jõusaalis? :)
 
Volli 04. aprill 2014, kl 18.17
Kuidas pinsini vastu pidada.
 
48 olen 04. aprill 2014, kl 18.57
ei muud kui värsket, saledat, seksikat noort liha ja head keppi. mitte mingil juhul väsinud ja amortiseerunud vaala..
 
M42 04. aprill 2014, kl 19.08
48 olen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei muud kui värsket, saledat, seksikat noort liha
> ja head keppi. mitte mingil juhul väsinud ja amort
> iseerunud vaala..

Unistada ju võid. Kui muidugi mingi superrikkur oled, siis ehk tänu sellele saad ka, aga kui oled tavaline, aga heas vormis mees, siis parimal juhul võid mõne hästisäilinud blondiini saada, igal muul juhul pead amortiseerunud vaalaga leppima. Kurb, aga nii on.
 
laes oleva ootused 04. aprill 2014, kl 19.12
vananevatel meestel ootused laes ja tegelike võimalustega suur vahe sees. Miks peaks üks vaba noor naine tahtma vana meest, kel elatusrahad maksta ja muud hädad lisaks. No ei unista iga noor naine leseks jäämisest. Vanadel meestel ka mure, et noor naine nad üle elab, nende vara läbi lööb jne.
 
aitäh ei maksa midagi 04. aprill 2014, kl 19.14
loota, et noor naine vana mehega voodit jagaks aitäh eest, on ka ju kaugel reaalsusest.
 
Liivakell to M42 04. aprill 2014, kl 19.21
M42, kui julged, võid mulle kirjutada. Blondiin ei ole, vaal ka mitte ja jeepi ei nõua.
 
M42 04. aprill 2014, kl 19.28
sry, ei hakka ma kellelegi kirjutama. Kui vahest siit läbi astun ja midagi huvitavat leian, mis kommenteerimist väärt, siis kirjutan ka, aga tutvuda ei soovi.

Üksigi hea olla, seda tuleb osata nautida ;)
 
küsin 04. aprill 2014, kl 19.34
Hmm, Tom, see vastus ei olnud ammendav, sest ma leian, et mõista saab ka endast erinevat inimest ja lahku kasvada / lahku minna võib vägagi mõistvalt.

Näiteks minu jaoks on oluline, et suhe oleks mõlemale inspireeriv. Kui jääb alles vaid hall olme ja vaimset koosarenemist ei toimu, siis ei ole enam ühist teed, kui ühe või mõlema poole jaoks on elus edasiarenemine oluline.
Näägutamine on märk, et inimesed lihtsalt vegeteerivad.
 
Triin 04. aprill 2014, kl 20.37
Minu arust ei olnud Tomi vastus ammendav.Teemaks on 40-50 aastased mehed.Vegeteerime me kõik siin maailmas ja igaüks eri moodi ja veel erinevalt mehed vanuses 40-50 aastat.Püsime ikka teema piirides ja siis käesolev aruelu kannab vilja.
 
Triin-teemaalgataja 04. aprill 2014, kl 20.43
Teema on lihtsalt aruteluks..
Ilma mingi tagamõtteta:)
 
Domina 04. aprill 2014, kl 21.08
Olen mõlema M42 poolt kirjutatud kommentaariga nõus, või noh, jagan arvamust.
 
Triin 04. aprill 2014, kl 21.31
:)- mida mina tahan?
Kuna kevad käes, siis jube tore oleks, kui üks usin mees mulle peenrakastid aeda ära ehitaks.
Täiesti probeleem- ehitusfirmalt ju sellist teenust võtma ei lähe- nii väikse töö pärast keegi ei hakka isegi pakkumist tegema.
 
Senza la Donna 04. aprill 2014, kl 21.33
Domina, kas sa oled siis ka hästi säilinud blondiin, või kvalifitseerud veel noore ja seksika liha alla? :D

Liivakell, vihjeks võin öelda, et M42 meiliaadress oli siin mingis teemas just üleval.
 
50 mees 04. aprill 2014, kl 21.49
Mul on peenrakastid aias, keegi võiks sinna midagi külvata.
 
Domina 04. aprill 2014, kl 22.29
Senza, ma ei kvalifitseeri ennast ei nii- ega naapidi, lihtsalt jagan arvamust, et kui tahad palju saada, siis peab endal ka olema midagigi pakkuda. Ja olgem ausad, 48 aastasena nõuda omale noort ja värsket liha, siis...

PS! ma ei kvalifitseeru ka amortiseerunud vaalade kategooriasse, lihtsalt pidasin vajalikuks mainida :)

Ja veel tahan mainida, et ei ole vaja nii meeleheitlikult seda küljeluud ka otsida, üksi on tõepoolest ka hea, mõnel juhul ka väärikam.
 
:) 04. aprill 2014, kl 22.57
hapud, rsk, hapud need viinamarjad:)
mansion ghost 04. aprill 2014, kl 23.19
:), miks arvad, et ´Domina´ viinamarjad hapud on? Kõik ei pea ju meeleheitlikult kedagi/midagi otsima.

Vanust on juba parasjagu, et enam ei pea tühiasjade pärast tõmblema. Võib rahulikult elust mõnu tunda olemata kellegi lükata-tõmmata. Peaasi, et tervis alt ei veaks. Milleks rabeleda nagu hull, et kellegile meelepärane olla. Miks üldse peakski end veel kellegiga siduma - kellegiga, kes seni on lõppematult seda "ÕIGET" püüdnud tabada.
 
Rauno 05. aprill 2014, kl 01.02
Asi on lihtne, kuskil 25-35 aastane mees peab tõmblema ja tõestama naisele, et tema on see õige inimeseloom kellega just kõige õigem paarituda ja järeltulevaid põlvkondi saada

Üle 40-mne aastane naine ei pea naistele enam midagi tõestama ja vanematele naistele ei pea üleüldse midagi tõestama või järgi jooksma ehk teisisõnu on selles eas pigem naistes juba suva, sest nagunii enamus ei käi sellise kategooria alla, kellega pikemalt tahaks elu nautida. Reaalselt on selles vanuses palju muudki teha, kui naiste järgi joosta. Noooo ehk võib-olla mingi noore saleda hirvekese järgi ju jookseks, kui mehele on veel keha - jõudu - vitaalsus ja raha antud
 
Triin 05. aprill 2014, kl 06.59
Tänan,Sind Rauno.Väga asjalik ja huvitav artikkel.Ega tõesti 40-50 ei viitsi enam naiste taga joosta.Kui ikka esimesel korral asi ei õnnestu,siis järgmist korda ei tule.Mulle on paljud öelnud,et minuga nad võivad liini ajada(alles 44a.vana),aga teiste meeste lapsi ei viitsi kantseldada.Naudiks ainult mind.Päikest kõigile tänaseks.
 
Peletis 05. aprill 2014, kl 08.22
Keskeas inimene võiks olla aru saanud, et kaaslane on ja jääb vabaks inimeseks ka suhtes olles, mitte ei muutu omandiks.
Triin, jäädki üksikuks, kuniks saad aru, et suhe ei tähenda koduabilise omandamist, kuniks oled muutunud mõistvaks, kuniks enam ei taha ja ei tõmble tühiste asjade pärast jnejnejne.

Unistus noorest lihast on kõnekas inimese mõttemaailma valgustaja. Kummitus, kas polnud :) sellele suunatud?
Alati on olnud ja jäävadki olema 10-20 aastase vanusevahega suhted, kus on küsimus tunnetes, mitte materialismis.

Nautides üksiolemise võlusid, ei oleks ei oleks me keegi siin. Midagi jääb puudu, kusagil on tühik- näiteks suhtlemisvajadus?
Kummitus, miks peab suhtes rabelema üritades meelepärane olla? Keskeas võiks juba niisama olla, olla koos koosolemise pärast.
 
mees 05. aprill 2014, kl 10.43
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!