Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida üks 40-50 aastane mees elult tahab?
 
vastates teema küsimusele 05. aprill 2014, kl 11.38
Normaalselt elada.Ja seda vastavalt võimalustele ja vajadustele.
mansion ghost 05. aprill 2014, kl 12.12
´Peletis´, ma uurisin päris tükk aega, kustkohast Sa selle "noore liha" ihaluse välja lugesid mu tekstist.
Ja tundub, et üles leidsin :D)
Ei, see on vaid Sinu soovmõtlemine, et/sest nii see ju peaks olema. Kui teiste poolt räbalaiks tõmmatud lehtsaba võõraste lastega ei taha, peab kohe 10-20 aastat nooremat (lehtsaba) ihalema. Vaata ringi!

"Kummitus, miks peab suhtes rabelema üritades meelepärane olla? Keskeas võiks juba niisama olla, olla koos koosolemise pärast."

Keskeas võiks niisama olla sellega, kes on sinnamaani su kõrval püsinud, ühine minevik, elu ja järglased. Aga rabeleda tuleb nende kõrval, kes oleks nagu välja astunud vene muinasjutust. Pealkirja ei ütle, nutikamad teavad ise ;) Jah, selliseid on uskumatult palju ja parem kui neid ei puutu.
 
vastus 05. aprill 2014, kl 13.03
40-50 aastane terve mees tahab uuesti olla noor ja alustada uuesti teistkordselt seda ilusat elu noorena, et naine kõrval oleks noor, temperamentne, sale ja lõbusameelne ning särasilmne. Selleks on aga vaja praegusest vanast tüütust, irisevast naisest lahti saada ja mees lahutabki. Et uue noorukesega otsast alustada, uus noor naine, uus lapseootus, uus väike tita ja tema kasvatamine, uued mured ja uus vananemine.
 
Triin 05. aprill 2014, kl 13.34
Tänan viimast postitajat.Ammendav vastus.Kõik me tahame olla veel korra noored aga ei õnnestu.Veel kord tänud.
 
puku-juku 05. aprill 2014, kl 13.48
Mehe viljakuse määrab elustiil, mitte vanus

http://tarbija24.postimees.ee/2752076/mehe-viljakuse-maarab-elustiil-mitte-vanus

Paraku naise viljakuse puhul on määravaks nii elustiil, kui ka vanus.

Seega vaatan viljakamate ja nooruslikemate naiste poole
 
Triin 05. aprill 2014, kl 13.52
Sinu vastus on ka ammendav kuigi sa oled selle ise spikerdanud.Tänan ka Sind Pepe -Juku.
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 13.55
Kas pole mitte nii, et need 40-50 aastased, kes tahavad "veel kord olla noor" ja seetõttu ümbritsevad end noorte ja värskete asjadega, on lihtsalt minevikku kinni jäänud ja kardavad elus edasi minna (vananeda)? Nad pole inimestena arenenud.
Aga hirm, meeleheide ja rahulolematus ei kao kuskile, hakkab väljenduma käitumises. Halvimal juhul noore naise üle domineerimises.

Näiteks oleme klienditeeninduses kolleegidega avastanud, et kui võtab ühendust silmnähtavalt närviline, pretensioonikas, ennasttäis ja ülbe meesklient, siis tema vanus on 90% juhtudest >50>
 
m50+ 05. aprill 2014, kl 13.59
Mis liinis proua kliente teenendab?
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 14.06
Ei teenenda kedagi, sellist tegusõna pole olemaski.
Aga kommunaalteenuste arveldamise liinis teenindan küll.
Point on selles, et kõike saab rahulikult rääkida, igale probleemile ja arusaamatusele on lahendus. Nimetatud meeskliendid tõlgendavad asju omamoodi, lihtsalt räiuskavad ja dramatiseerivad üle. Teinekord on tunne, et tahavad lihtsalt vinguda, lahendus polegi oluline. Parajad draamakuningannad. Või kuningad ;)
 
m50+ 05. aprill 2014, kl 14.09
Oled poistele liiga suured arved saatnud.Pole raha maksmiseks,oma eit kodus räuskab,ei anna keppi ja tagajärg kohe käes.
 
Tom 05. aprill 2014, kl 14.13
küsin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hmm, Tom, see vastus ei olnud ammendav, sest ma le
> ian, et mõista saab ka endast erinevat inimest ja
> lahku kasvada / lahku minna võib vägagi mõistvalt.

Mõista saab, aga koos elada mitte :) aa mis mu lahkuminekusse puutub, siis oligi see siiski suht rahulik ja mõistev. eks eks muidugi sai aiget, aga mu meelest oli ta selle ka täiega ää teenind.

kui aga nüüd vastata teemas olevale küsimusele, siis ei taha ma mitte miskit erilist. nagu juba ennegi siin ööldud, siis elu on paigas, maja on, auto on, töö, mis ei tapa, on ka. isegi särasilm on täitsa olemas, õnneks ka selline, kellega on mõnus koos olla. muidugi, kui talle voli anda, siis lääb liiga oolivaks kätte, aga õnneks pole see veel koormavaks muutund :)
 
beibe 05. aprill 2014, kl 14.16
Kas Tom sai Musist pruudi?
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 14.18
m50+
poes on ka normaalne kassapidajaga õelutsema hakata, kui pole raha korvilaotud kraami eest maksmiseks?
Äkki on neil draamakuningatel eksnaine ja ekslapsed, kellele vaja elatist maksta, suur pangalaen, kodus pisikesed lapsed, kodune noor naine, kes soovib seksi, aga mehel potentsiprobleemid. See ajab ju ka tigedaks, mis?
 
Tom 05. aprill 2014, kl 14.23
beibe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas Tom sai Musist pruudi?

ei, ta oli mul juba enne olmas, oleks sa musisse tuld, oleks isegi pilti näind :D
 
m50+ 05. aprill 2014, kl 14.34
Minul neid potentsi problasid ei ole.Leiaks ainult sinusuguse heietaja ja hõissa pulmad.
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 14.56
m50+ unista edasi :)
 
Peletis 05. aprill 2014, kl 15.49
Olen selgituse võlgu, Kummitus.
Lause "Kummitus, kas polnud :) sellele suunatud?" tõlge on järgmine- Kummitus, kas polnud `:)` poolt 04. aprill 2014, kl 22.57 kirjutatud tekst suunatud `48 olen` 04. aprill 2014, kl 18.57 teksti kohta vastupidiselt Sinu arvamusele ":), miks arvad, et ´Domina´ viinamarjad hapud on? Kõik ei pea ju meeleheitlikult kedagi/midagi otsima."
Proovin õppida ennast selgemalt väljendama, vabandan :)

Mina aktsepteerin praktiliselt kõiki suhtevorme lähtudes aspektist, et iga suhe on unikaalne, konkreetselt kahe inimese vaheline asi ja kolmandatel ei ole mitte midagi haukuda.
Ei ole sugugi kõik purjetanud keskeasadamasse koos kaaslasega, kuid ma usun, et sellegipoolest ei ole nad kõik loll Ivanid või Snegurotškad. Saatused on erinevad, tehtud valikud on erinevad, jnejnejne.
 
õde 05. aprill 2014, kl 16.04
Aga võib-olla pidas mansion Imekaunist Vassilissat silmas?

Ega vananemine ongi hirmutav. Kõigile. Kuidagi peab sellest hirmust üle saama, selleks on loodus ette näinud keskeakriisi.
 
irooniapõõsas 05. aprill 2014, kl 17.37
Imekaunis Vassilissa on ju positiivne tegelane, noor kena tüdruk, kellele võõrasema liiga teeb, aga kelle lõpuks kuningas kosib.
Ilmselt pidas mansion ghost silmas "Vägeva vähi ja täitmatu naise" vene versiooni.
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 18.00
Eksid, õde, vananemine ei ole kõigile hirmutav.

Keskeakriis tabab laviinina neid, kes ei ole jooksvalt oma elu ja tegemisi analüüsinud ja mingil ajahetkel siis tabavad ehmatusega, et aastad muudkui lähevad ja nad polegi nagu midagi asjalikku teinud, ja et nad tegelikult ei teagi, mida tahavad.

Tore, kui keskealine teeb siis enesele selgeks oma vajadused ja asub neid ellu rakendama, aga jube, kui hakkab paaniliselt ja sihitult ringi sahmerdama nagu peata kana. Kehtib ka meeste kohta. Oma naise 20 aastat noorema vastu vahetamine põhjusel, et noorem on igal juhul parem, on sihitu sahmerdamine.
 
m50+ 05. aprill 2014, kl 18.04
Võtan teadmiseks.
 
........ 05. aprill 2014, kl 18.17
Ei ole sihitu sahmerdamine, kui noore naisega uut elu alustada, miks vanad naised on selle vastu , et mees noore naise võtaks nende asemel?
 
riiklik tellimus 05. aprill 2014, kl 18.33
Eestmaa päästmiseks tuleb vanad naised hüljata ja noorte neidistega iivet teha.
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 18.42
Kui vanamees on oma elu ja valikuga rahul, siis on rahul ja õnnelik. Aga nagu ma mainisin, ühel hetkel jõuab hall argipäev ka nende õuele ja kui sellega ei osata midagi peale hakata, siis on tegemist lihtsalt järjekordsele rehale astumisega. Ja siis need vanamehed elavad oma frustratsiooni teiste inimeste peale välja.
Vihma käest räästa alla karglemine või sihitu sahmerdamine, mõte jääb samaks.

ps. mind ei ole välja vahetatud, me kasvasime mehega lahku, mu eksmees leidis uue naise juba üksik olles.
 
selge 05. aprill 2014, kl 18.48
uskumatu-jätsid mehe kuivale või oled iriseja.
 
eelmisele 05. aprill 2014, kl 19.22
Ma enam ei märgunud ja eksmees leidis parema objekti.Nüüd on aeg teisi õpetada.
 
Triin 05. aprill 2014, kl 20.20
Ja näe,õhtuks jälle teema hukas.Keegi daam hakkas siin rääkima oma füsioloogilistest kõrvalekalletest ja arutelu võttis teise suuna.Loodan ka mina,et "uskumatu"leiab oma printsi ja hormonaalne regulatsioon taastub.
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 20.26
Ei seda ega teist. Pealegi elu ei käi ainult augu ümber. Või, vabandust, primaadi ajuga inimestel käib. Olekski liiga palju tahta, et sihuke midagi rohkemat taipaks...
 
eelmisele 05. aprill 2014, kl 20.36
Mis august Sa rahvale räägid?
 
uskumatu 05. aprill 2014, kl 20.42
Triin? Füsioloogilistest kõrvalekalletest?

Üritad mu kulul odavat populaarsust võita? Et kui ulud hundikarjaga koos, ehk siis võetakse sind kampa ("loodan ka mina...")?

Aga igatahes väga vabandust, et su liivakasti tulin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!