Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida üks 40-50 aastane mees elult tahab?
 
Peletis 13. aprill 2014, kl 07.34
Püsisuhtes on omad plussid ja miinused. Vabalt suheldes on võimalik miinused välistada. Nii meestel kui naistel.
Vabadus on suhtes kohustuse puudumine "midagi pakkuda", võimalus olla see, kes oled ja toimetada oma parema äranägemise järgi.
Mingeid üldistusei enamlevinud käitumismudelite kohta saab teha, kuid petmisekahtlustus tegelikus reaalsuses teenitakse välja.
 
piripiiga 13. aprill 2014, kl 10.39
Peletis - kuidas on võimalik miinuseid eraldades plussid alleshoida? kui oled vabalt suhtleja, siis ei ole sul ju ei püsisuhte plusse, ega miinuseid.
 
õde 13. aprill 2014, kl 12.59
Pluss koosnebki ju kahest miinusest.
 
50 mees 13. aprill 2014, kl 15.35
1.tead, et keegi ootab kodus
2.kahekesi on odavam elada
3.on lõbusam koos aega parajaks teha
 
Tark mutt 13. aprill 2014, kl 15.46
Loen siin ja arutan omaette, et mehed ja naised tahavad üsna samu asju. Põhiline, et neid/meid aktsepteeritakse sellistena nagu oleme ja ei esitataks, täpsemalt, ei surutaks vägisi peale oma elunorme-reegleid.
Üks nähtus, mis negatiivseid emotsioone võimendab, on ealine iseärasus-väljakujunenud iseloomu ja harjumusi naljalt ei muuda ja oh häda kui keegi, kellega suhtled, neid muuta tahab.
Mina olen seda meelt, et inimene õpib kuni elab. Kui ta tahab. Kui on vaja, siis tuleb ka muutuda. See ei tähenda, et peaks kellegi pilli järgi tantsima, aga suhtes olemine vajab aega ja kohanemist, saamaks aru, missugused on mängu piirid ja palju neid tohib ületada, ilma, et suhe ohtu pannakse. Väga palju ja põhjalikult tuleb tegeleda oma egoga-see aitab tasakaalu leida. Oluline on olla kõigepealt enda vastu aus. Kui saavad kokku kaks inimest, kellel on ühelaadsed vajadused ja elu mõistmine, siis peaks olema võimalik ka suhtes püsida.
 
Tom 13. aprill 2014, kl 16.15
targa mutiga üldjoontes nõus. kuna ma ise olen ilgelt laisk inime, siis talun ma enda kõrval vaid teist samasugust. näiteks ei ole mul mingi probleem terve pääv voodis vedeleda ja ainult seksiga tegeleda. seepärast sobibki mulle vaid naine, kes vaid nõksu võrra vähem laisk, kui mina. nimelt võiks ta paar korda päävas mulle miskit süüa valmistada :)
 
kuum tükk 13. aprill 2014, kl 16.25
tõelime kahurvägi.mitu korda siis ööpäevas,Tom?
 
Tom 13. aprill 2014, kl 17.11
sa kuum tükk ei oska lugeda või? paar korda päävas ongi paar korda. ma muidugi tean, et kaalu langetamise kohapäält oleks mõistlik 6x päävas süüa, aa ma olen arjund 2x päävas sööma ja sellest täitsa aitab. :)
kui sa aga seksi silmas pead, siis kordade arvu pole võimalik lugeda, see ju pidev protsess.
 
õde 13. aprill 2014, kl 17.46
Jah, Tom, sa oled seksijumal
 
Tom 13. aprill 2014, kl 18.04
tänan õde ;) mulle on seda ennegi ööldud :D
kuigi, kui nüüd aus olla, siis telhvimuttidel pole selle kohapäält mõistlik suud lahti teha. esiteks, nad ju ei seksi ja teiseks, nad ju ei seksi kindlasti kohe minuga :D
 
tiibadega kurat 13. aprill 2014, kl 18.10
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.24.
 
Tom 13. aprill 2014, kl 18.21
õigust räägid, kuradike :) ei ole mõtet neid kordi lugeda jah, kõike on vaja teha ikka isu pärast, mitte kohustusest.
mis aga telhvimuttide peletamisse puutub, siis olen ma nagu NATO, eidutusvõime on piisav, et oma suveräänsust tagada :D
 
omg 13. aprill 2014, kl 19.41
Mis see ütlemine ongi… näljane räägib leivast. Õnnelikus suhtes ja rahuldava intiimeluga inimesel pole mingit vajadust igas teemas ja pidevalt pöörata jutt selle peale, kui võimekas seksikunn ta on ja kui väga keegi naine teda armastab, ümmardab ja hoolitseb. Mees, kel on eneseväärikus olemas, ei kekuta nagu mingi plika. Pealegi lubas üks tomtalib juba ammu siit minema kaduda, lausa eraldi teema oli sellele pühendatud. See näitab, kui vähe mõne mehe sõnadel kaalu on.
 
õde 13. aprill 2014, kl 19.46
:D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati õde 13.04.2014 19.53.
 
lõbu iseendast 13. aprill 2014, kl 19.50
tom läks onaneerima.
 
Tom 13. aprill 2014, kl 20.52
omg, sa oled meil siin ikka vaid suurest röemust ;) onju? ja kindlasti kirjutad siit igale jorsile, kes oma meilika vaid julgeb välja panna :D eks?

äi ole ma siin oma suguelu kiitmas või telfimuttide tünnjaid kehasi ning laiu tagumikke laitmas. minu siinviibimise põhjus on ikka vaid puhas lust :) lusti pärast käin teile nalja tegemas, aa kui te sest lugu ei oska pidada, siis on see juba teite piiratuse asi, jai sõltu must mitte üks raas :)
eks muidugi saab ka lustimata olla.

https://www.youtube.com/watch?v=Y1st6O1tqII
 
nalja kriteeriumid 13. aprill 2014, kl 21.02
kuskil on täiesti olemas, seaduspärasused või reeglid, et kuidas nalja teha ja misasi on naljakas.
tomi soolosex nüüd küll naljakas pole, pigem kurb.
 
täitsa blond 13. aprill 2014, kl 21.04
Tom
Ma juurdlen juba tükk aega selle üle, et kes siis raha majja toob, kui sina kõikseepäev voodis vedeled?:)
 
Tom 13. aprill 2014, kl 21.10
tb, hea küsimus :)
ma võiks nüüd poliitiku kombel suurt temakoogiat ajada, aa eks ma vahest tüdinen isegi voodis vedelimisest ää ja siis teen miskist tööd vahelduse mõttes kah.
ja loomulikult peab naine jõukas olema, söögid ju tema poolt ja äste süüa mulle meeldib :D
 
täitsa blond 13. aprill 2014, kl 21.22
No siis peab sul küll kuldriist olema, Tom.
 
Tom 13. aprill 2014, kl 21.27
tb, täitsa mööda :(
kõikse tavalisem on, ei miskit erilist, aa kuna suurim ja võimsaim suguelund on aju, siis seda ma kasutangi ;)

aa nüüd küll aitab, vaja natuke ajutööd teha...
 
alu 13. aprill 2014, kl 22.31
vaat, kes siia kelkima on taassaabunud:D eitea, kuidas sis yks nn ylelöömine sai võimalik olla, Tom, sina oled ju seksikunn..ja mina kõigest nähtamatu ja olematu riistaga alu?

"Minu eluaegses abielus tädi ütles ikka, et mees võidab abielludes puhta särgi, aga naine ei võida midagi"

selle peale ytleks, et ylbe värk. mees kannab puhast särki, saab ehk praekartulitki veel ja peab aru saama, et naine ei saa kõigeselle eest midagi. arvaks, et taolise arvamuse avaldajad, isegi mõtlejad ei väärigi meest. isiklikult pole kyll tarvis mingi siunaja muti pestud särki ja kooritud kartuleid, käigu nahhui kõige täiega.
 
lükkab ratastooli 13. aprill 2014, kl 23.39
no alu vanamehele peab nahhui matusekõne ja enne vahetab vanainimese mähkmeid ka. ja elu nagu lill.
mansion ghost 13. aprill 2014, kl 23.50
´alu´l on vähemalt võimalus surra "saapad jalas" aga ilkuja peab dementsena taluma alamakstud sanitaride mõnitusi.
 
õde 14. aprill 2014, kl 07.53
Alu, sa oled ka seksijumal
 
Senza la Donna 14. aprill 2014, kl 08.03
Ma vaatan, et õde on oma põhitööd hakanud tegema - käib müüda palateid ringi ja silitab patsientide päid: "Ei ole kandiline, lapsuke, ei ole kandiline" :D

Kuigi, midagi oled sa siiski häbenema hakanud ja ära kustutanud. :)
 
täitsa blond 14. aprill 2014, kl 08.42
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaat, kes siia kelkima on taassaabunud:D eitea, ku
> idas sis yks nn ylelöömine sai võimalik olla, Tom,
> sina oled ju seksikunn..ja mina kõigest nähtamatu
> ja olematu riistaga alu?

Juba minu kadund vanaema manitses....tüdruk, hoia delfimeesetest eemale:)
 
õde 14. aprill 2014, kl 09.45
Haha, väga hea, Senza :)
See ärakustutatud kommentaar oli Tomi seksuaalelu teemal, aga see pole tegelikult tõesti minu asi.
 
Senza la Donna 14. aprill 2014, kl 09.48
Tomi seksuaalelu on ju nagunii avalik asi, mida seal häbeneda peaks olema? :D
 
alu 14. aprill 2014, kl 10.14
täitsa blond,

milline imeline ettenägelik memm siis, et tulevad internet, defi ja mehed sealtkaudu. tõsi kyll-jeepe ta vist ei osanud ette näha:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!