Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Charlotte koob võrku
 
advertisement 22. aprill 2014, kl 19.31
Ämblikud on väga head loomad
neid hoidma peab, nad meile õnne toovad...

Saaks inimeste kohta ka nii öelda, poleks elul vigagi. Paraku on inimeste maailmas teised reeglid ja pole harvad juhused, kus reeglid üldse puuduvad.
Olen siin umbes kahe aasta jagu lugenud ja vahel sõna sekka öelnud, rohkem küll lugenud, ja proovin aru saada, milles on viga, et tutvujaid jagub, aga tulemust netu.:)
Kui vaadata postitusi, siis tundub, et enamus kirjutajatest on filosoofid ja hingeteadlased, vahel pannakse ikka selliseid "teaduslikke" sõnavõtte kirja, et hakka kasvõi aukartusest värisema. Jääb mulje, et kõik teavad peensusteni, kuidas peab elama ja armastama, kahjuks on need teadurid ikka üksikud.
Sagedasti tuuakse argumendina esile valiku nappus ja kõrged nõudmised, millele enamasti ükski vastassugupoole esindaja ei ulatu, unustades, et vastas on samasugused elufilosoofid, kes selle väikese luiskeloo kergesti läbi näevad.:)
Millest see tuleb, et naisteka naised on nii erudeeritud, diskuteerivad kõikvõimalikel teemadel, aga millegipärast ei ruttagi mehed neid tarkpäid endale pessa tassima? Äkki meestele ei meeldigi nii väga naine, kellel jutt vahetpidamata kerib ja on otsast otsani tarkust täis?
Võib-olla ongi alul ja teistel tema mõttekaaslastel õigus, et enam kui tarkus ja doktorikraad, loeb jalgade siredus, rinnapartii suurus ja silmade selgus?:)
Mis on parem, kas kaotada suur, sügav armastus või seda elus mitte kunagi kogeda?
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 19.43
Ära üldista, mina olen näiteks loll, jalad on sirged, rinnapartii on muljetavaldav ja silmad liiga selged..aga mehed on hoopis pirtsud või laisad.

Vastus sinu filosoofilisele küsimusele ka..ma ei tea:(
 
advertisement 22. aprill 2014, kl 19.46
Sa oled siis see erand, mis reeglit kinnitab äkki?:)
 
loeb kullakott 22. aprill 2014, kl 19.49
Võib-olla ongi alul ja teistel tema mõttekaaslastel õigus, et enam kui tarkus ja doktorikraad, loeb jalgade siredus, rinnapartii suurus ja silmade selgus?:)
no alu väitis, et tal kulda vähe, sellepärast naisi ei saagi.
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 19.49
Sa unustasid ju mõned üldnõudmised naisele, seepärast ma saingi laiata:)
 
advertisement 22. aprill 2014, kl 19.55
Üldnõudmisi ei hakanudki meelega üles lugema, muidu läheks jumala päike enne looja kui sellega valmis saaks.:)

Proovi siiski filosoofiline küsimus katki hammustada.
Kui sul veel proteese ei ole, peaksid jagu saama küll.:)
 
to advertisement 22. aprill 2014, kl 20.04
Siinsed naised on valivad. Kui korra solvad, oled mängust väljas. Mitte keegi ei taha Sind enam.
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 20.05
Kaval oled, krt...:)
Pärast siis hea resümeerida, jälle üks kapifilosoof, aga ise elada ei oska.
Ok, ei oskagi, muidu ma siin ei passiks.
Panid nüüd mõtlema...
Ilmselgelt on õnnelikum see, kes ei teagi, millest ta ilma jäänud on.
Kaotatud armastus on kohutav, sest oled suure osa endast (hingest) jäädavalt kaotanud.
Hea on see, et tead, mida otsida ja kui leiad, saad kuhjaga tagasi selle, mille viis keegi teine.
...ahhmaeitea...targamad teavad...
 
advertisement 22. aprill 2014, kl 20.21
Räägitakse, et on ainult üks armastus elus. Oled selle kaotanud, siis teist enam ei tule. Otsida võid, aga enam ei leia ja ersats ei paku rahuldust. Elu elada nii nagu oleks iga silmapilk sellest viimane.
 
irooniapõõsas 22. aprill 2014, kl 20.21
Nendest kahest variandist pole kumbki parim, mõlemad on halvad.
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 20.24
Vb on sul õigus, aga..
Võib-olla just see üks tõeline ja ainus armastus on alles kogemata ja eelmine oli vaid mingi pinnavirvendus?
 
irooniapõõsas 22. aprill 2014, kl 20.24
advertisement Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Räägitakse, et on ainult üks armastus elus. Oled s
> elle kaotanud, siis teist enam ei tule. Otsida või
> d, aga enam ei leia ja ersats ei paku rahuldust. E
> lu elada nii nagu oleks iga silmapilk sellest viim
> ane.

Vot seda ma ei usu. Või noh, kindlasti on ka selliseid inimesi olemas, kes klammerduvad mingi eluperioodi või inimese külge ja kui selle kaotavad, siis ülejäänud elu elavad kui varjus.
 
to advertisement 22. aprill 2014, kl 20.27
Ühega elad koos aga armastust võib tunda mitme vastu elu jooksul. Koos saab elada sellega, kellega on võimalik ära harjuda.
mansion ghost 22. aprill 2014, kl 20.30
"Räägitakse, et on ainult üks armastus elus. Oled selle kaotanud, siis teist enam ei tule. Otsida võid, aga enam ei leia ja ersats ei paku rahuldust. Elu elada nii nagu oleks iga silmapilk sellest viimane."

Selles on mingi kurb tõetera aga kas pärast ARMASTUST peab amokki jooksma nagu homset ei tulekski. Ei tea. Igaühele oma.
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 20.35
Ma küsin veel kõvema häälega...kus krt te teate, et möödunud armastus see ainus ja õige oli?
Vb on palju palju palju vingem veel ees?
Minu teada ei ole armumisele ja armastusele vanusepiirangut seatud...seega, niikaua kui elan, niikaua võib kõik veel ees olla.
 
punapea 22. aprill 2014, kl 20.41
"Mis on parem, kas kaotada suur, sügav armastus või seda elus mitte kunagi kogeda?"
------------------------------
kui sa seda koged, siis sa seda enam ei kaota, ja kui pole kunagi kogenud, ei tea sa, millest ilma jäänud oled:P
 
irooniapõõsas 22. aprill 2014, kl 20.42
Ega ei teagi, enne kui parematele jahimaadele minemas oled.
mansion ghost 22. aprill 2014, kl 20.42
Jah, mõni armub iga kolme kuu tagant kellegisse põnevasse :D) Iial ei tea millal see õige ükskord ette jääb. Võibolla on järgmine siiski parem kui käesolev või eelmine? Alati jääb kahtlus. Äkki ...
 
Peletis 22. aprill 2014, kl 20.43
Sellest, mis tunde küüsis vaevled, võiks aru saada. Lisaks jeepidele jahid nüüd ka vinget armastust? Blond värk...
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 20.47
Kummitus...sina jäädki seda ühte taga nutma ja pigistad elu ees silmad kinni?
Igaljuhul ...kui valida antaks, siis ma valiksin sellise "mina", kes iga kolme kuu tagant armub.
Teemaks on siin armastus, mitte armumine:)
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 20.48
Pole veel kuulnud, et jeep takistab armastamast:)
 
Peletis 22. aprill 2014, kl 20.56
Iga kolme kuu tagant samasse inimesse armumine on ok, erinevatesse...blond värk.

Jeepi võib ka armastamiseks kasutada, nii seest kui pealt. Edu :)
 
täitsa blond 22. aprill 2014, kl 21.01
Tänan, Peletis:)
Ma arvan, et me mahume kenasti sinuga siia delfi ära, sest meie siht on erinev. Seega, palun keskendugem toredasse, mitte minu tagasihoidlikusse persooni:)
 
tb 22. aprill 2014, kl 21.05
..toredasse teemasse...
 
Hülgehall kuub 22. aprill 2014, kl 21.07
Mis on parem - kas vedeleda poris näoli ja vaikselt kustuda, sest silme ees on vaid pori, või vedeleda poris selili ja üritada end ikka ja uuesti püsti ajada, sest silme ees on taevatähed...valikuvabadus, ma ütleks...
 
kummitab 22. aprill 2014, kl 21.08
Olen ka ghost-i korra näinud, põgenemisega läks kiireks:)
mansion ghost 22. aprill 2014, kl 21.10
Hülgehall, allegooria on rabav aga kus Sa neid tähti näed?
 
Hülgehall kuub 22. aprill 2014, kl 21.12
Tähed on taevas, seal kus Linnutee meie tunnetega peitust mängib..
mansion ghost 22. aprill 2014, kl 21.13
Enamus kustunud tähtede tuhmuv sära.
 
täitsas blond 22. aprill 2014, kl 21.14
Selle teema autoril on õigus...lugege avaloo esimest lõiku ja siis veel natuke...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!