Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
midagi uut vormikatele tutvujatele
 
Agnes 29. aprill 2014, kl 17.39
Muideks need naised, kelle KMI on alumise piiri peal, ei pea ilmtingimata ennast näljutama, vaid võivad südamerahus saiakestest ja schokolaadist toituda.
Kalorikoguses näpuga järge ajavad tavaliselt need, kes püüavad "paari lisakilo" maha saada.
 
hehheh 29. aprill 2014, kl 17.44
ole rahulik, minu kehakaal jääb ideaalsesse kehakaalu vahemikku kmi põhjal :)Aga noh maitse asi, näiteks võtame Tanja või hanna-Liisa Võsa, täitsa ok aga mõnda näha tänavapildis jooksevad küll judinad üle kere. Jaaa Alu televiisor on üks asi, reaal teine:)
 
Tom 29. aprill 2014, kl 17.49
telekas petab jah, ma olen tennist siin aegajalt vahtind ja kui telekas tundub Kaia selline tugev ja isegi kergelt jäme olevat, siis päriselus on täitsa ok. tõsi, see aasta on ta vist jälle juurde võtt, aga midagi katastroofilist veel põle.
 
alu 29. aprill 2014, kl 18.04
minul isiklkult ei jookse kellegi kaalu peale mingeid judinaid kusagilt yle ega läbi. isegi kõige räigema ja lõõskava vaala peale mitte. tema on omas mahlas, mina omas ja kokkupuudet need ei oma. aga kokkupuudet taolise arvustamise juures omavad need, kes siiski päris mitte oma ideaalkaalus pole ja ehk vaid olid, pyrgivad sinna tagasi. judistades end mõne peale, kelle kaalu võib ootamatult sattuda. kui mitte ei näljuta ennast:)
 
fertiilne iga 29. aprill 2014, kl 18.05
tänapäeval pidavat see lapsesaamise võime olevat vähemalt 50-nda eluaastani, isegi naistel...
 
kehakaal ja pikkus 29. aprill 2014, kl 18.07
ei kujuta hästi ette 180-cm pikkust neidu 47 kg kaaluvana.. muidex rääkides sünnitusvõimest, siis alla 47 kg polevat see võimalik ja looduse vastu ei saa.
alul pole muidugi muret...
 
mängud tulevaste lastega 29. aprill 2014, kl 18.09
oli ju kirjas, et vana mehe apsed saavad vähiriski. Miks peaks noor naine vanamehega lapsi tegema hakkama, tekitades täiesti ise oma lapsele kordades suurema vähiriski?
 
alu 29. aprill 2014, kl 18.14
kummaline oleks veic ette kujutada, et minu laps synniks mingite võdisevate kintsud vahelt, kelle kandja peab kõike seda ideaalkaalule lähedaseks. päris normaalne ei saaks see laps ka ilmselt olema:)
 
geneetika 29. aprill 2014, kl 18.19
no kun a laps pärib 50% isalt, siis on kahtlemata sul õigus ebanormaalsuse kohapealt, alupapi, + kõrgendatud vähirisk, kuna eostaja on vana viletsa sperma kandaja.
 
hormoonid 29. aprill 2014, kl 18.22
sa alu oled ikka õige jõhker, kui rase naine, kel hormoonid nagunii segamini, peaks veel piitspeenike välja nägema ja laps tuleks siis kotiga kaasa tassida vä? sest ega see kõhupall pole ju ka nägus vaadata?
vanamehed lähevad ikka lollakaks küll.
 
Agnes 29. aprill 2014, kl 18.30
Siin pole midagi arutada..vanemast peast lapse tegemine on rumal ja vastutustundetu.
Kui juba niigi on % suur, et laps ei sünni terve, siis ohustab seda lapsekest veel see, et vana isa kooleb varsti maha ja milline naine (olgu ta noor või vana) tahab jääda üksi haige lapsega.

Titetegemise asemele tuleks mingi muu tegevus leida..nt. vooliks puulusikaid või puitnikerdustega esmaabikappe :)
 
alu 29. aprill 2014, kl 19.28
pole siin midagi prääksuda, kui ise juba titesaamise east väljas, mutid. voolige aga õhku oma suurt armastust ja varuge märgi linasid kuumahoogude kaitseks;)
 
proviisor 29. aprill 2014, kl 19.30
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, äbi tunnistada, aa mu särasilm on must ikka p
> alju treenitum. kuigi ka mina olen üle aastate jäl
> le enam-vähem konditsioonis, siis temaga kahjuks v
> õrrelda ei anna. aa eks ma paranda end ja sügisel
> võib tema juba minu kanni imetleda (kuigi talle me
> eldib see päljast pääst rohkem) :D

Mida Tom siin passib, kui jutuks olnud särasilm olemas?
 
voolivad mutid 29. aprill 2014, kl 19.35
ealupapi, ei maksa mõnitada loodust, on nagu on nende kuumahoogudega, muidex mu äial olid need ka täiesti olemas, kuna testosteroon jookis ju ajudest välja.. sai asendusravi muidex.
aga sul naine sellepärast su prügikasti saatiski, et sa nagu orgasme ei oska naistele tekitada vä?
aga vanaalu maasturipõlastus tuleneb ju sellest, et sellesse autosse sisse astumiseks vajab ta redelit ja põlved ka juba kanged..
 
vaevlevate vanermate laps 29. aprill 2014, kl 19.36
huvitav, et see joodikust türann isa ja kuumahoogudekäes vaevlev ema nii tugeva jälje alu psüühikasse jättis.
 
parimad vähid 29. aprill 2014, kl 19.40
aluvanamees on muidugi veendunud, et temapoolt seemendatav vähk oleks ju parim!
 
Agnes 29. aprill 2014, kl 20.26
Nuijah, ega kui issiks enam ei saa, siis peab jalutama viima :)) ...nagu loomapidamine :)
 
Teistmoodi 29. aprill 2014, kl 21.34
Kuidas saavutada soovitud figuur? Kohtle oma keha armastusega:
http://alkeemia.ee/artiklid/Mari-Metsallik-kohtle-oma-keha-armastusega/l-33/c-1652/
 
kloostri tagant metsast 30. aprill 2014, kl 00.09
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sul sellel särasilmal mõnd sõbrannat pole, kes on
> fertiilses eas ja yksinduses? ja kelle kanni võiks
> imetleda/enda oma vastu pakkuda?

Kohe näha, et vanad sõbrad;)
 
Ime Ilus:) 30. aprill 2014, kl 07.38
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas nt liis lemsalu on jõuline ja tugev? minuteada
> joob ta hommikul klaasi vett omleti näost sisse a
> jamise asemel..ja on ilus vaadata. kuulata kah. er
> inevalt siin mõnest kuni 90cm vöökoht, kes hakkab
> juba päikest varjama.

alu, ole sa tänatud, et meile ka teada andsid, kuidas klaasi vee abil 21 aastaselt noor ja ilus välja näha:)
Sa ei kujuta ette, kui palju klaasistäisi vett mina olen oma eluaja jooksul sisse joonud ja....ei saa märkimata jätta....aina ilusamaks ja nooremaks lähen:)
Kui Liisuke avastaks veel mineti valgurikka ja tervistava mõju...:D
 
Tom 30. aprill 2014, kl 08.01
proviisor Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mida Tom siin passib, kui jutuks olnud särasilm olemas?

kui ma parajasti ei viitsi tööd teha, siis ma käin sind siin tögamas. ;) pure fun, you know :)
loomulikult mai tutvu ja loomulikult ei ole ma siin õhtuti/öösiti, siis on mul mu särasilm :)
 
muidugi 30. aprill 2014, kl 10.45
alu arvates ongi normaalse inimese söögiks hommikul klaas vett. Ja siis raiub nagu hull, et ega nad dieeti ei pea :D :D :D
 
Agnes 30. aprill 2014, kl 12.06
Ime Ilus,

Nii, et siis hoopis see on igavese nooruse saladus :)
Paraku on selle võlueliksiiri kättesaadavus üsnagi piiratud ja sellest poole teelusika suurusest kogusest võib nälga surra, seda enam, et osa tuleb veel peale ka määrida.
Vesi ja sperma pole siiski piisav, et olla heas vormis, schampus ja schokolaad aga küll :)
 
Tom 30. aprill 2014, kl 14.43
ja mina mõtlesi, et mis äda neil naistel selle minetitegemisega on :( nüüd tuleb välja, et puhas materiaalne uvitatus, imevad mehed tühjaks, lootes nii noored ja saledad välja näha.
 
Ime Ilus:) 30. aprill 2014, kl 15.27
Agnes, kas sa siis ei tea, et see tl valgutoitu on sama toitev kui parim kaaviar...ainult maitse pole suurem asi:)
 
alu 30. aprill 2014, kl 17.42
jajah.

imege ilusti. kui on kelleltki imeda:D
 
õde 30. aprill 2014, kl 18.13
Pole jäänud sellist muljet, et Mari Metsallik oma keha armastusega kohtleb. Pigem vastupidi.
 
exnaise valu 30. aprill 2014, kl 19.36
no 50 aastase aluvanamehe kõhnus on ju ta exnaise imemise tulemus.
vana kuivik ja sapine vanamees ees ei saa üle ega ümber..
 
tomis särasilm 30. aprill 2014, kl 19.40
kui vanamees siin netis aeleb, ma naudin mugavalt hotellides oma rõõme..
tööajal jõuab tegus inimene ikka palju...
 
imen lahti 30. aprill 2014, kl 19.53
muidu olen suht hale kaltsnaine, kel pole suhet, sõpru ega tuttavaid istun naistekas ning üritan anonüümselt kedagi maha teha. vahetan nimesid, liban ja ilgun, sest olen tige oma pallikujulise keha peale mida ükski mees hea pilguga ei vaata.
abiks ikka mõttetu elu juures varsti panen end põlema..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!