Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Viimane normaalne mees
 
K 29. aprill 2014, kl 17.28
Mina olengi see normaalne mees, kes otsib korralikku naist.

http://naistekas.delfi.ee/kirevmaailm/uudised/kas-eestist-on-koik-normaalsed-mehed-otsa-saanud.d?id=68565109

Kirjutage mulle ja saame kokku.
 
irw 29. aprill 2014, kl 18.04
ega vanus pole ju oluline
 
K 29. aprill 2014, kl 18.09
Ligikaudu Jeesuse vanus. Aga vanus ei ole jah oluline arvestades, et alles jäi üks auväärses eas linnapea noore näkiga vahele. :P
 
Agnes 29. aprill 2014, kl 18.46
Mu mõistus tõrgub uskumast, et sina oled viimane.
Sa valetad onju? :)
 
K 29. aprill 2014, kl 18.48
Mulle tundub siiski, et ma ei valeta. Kui Sa ei otsi paha poissi, siis mina olen õige. Aga ma arvan, et naisel võiks vöökoht ikka puusadest kitsam olla. :)
 
Agnes 29. aprill 2014, kl 18.53
Mitte võiks, vaid peaks!! Aga see ei puutu siia.

Viimane normaalne mees...krt, mul oli nii hea päev täna ja nüüd kõik tuksis :(
Aga lootus pidi viimasena surma :)
mansion ghost 29. aprill 2014, kl 19.11
Armsad inimesed, mis on normaalne? Või mis on normaalsus?
See on enamus, keskmine, keskpärasus...
Kõik mis sellest erineb on ebanormaalne ehk kõrvalekalle ühele või teisele poole.
Mina jään teatud mõttes ebanormaalseks :D
 
to mansion ghost 29. aprill 2014, kl 19.13
Mis mõttes Sa oled ebanormaalne?
 
Agnes 29. aprill 2014, kl 19.18
Normaalne mees kõlab ju palju paremini, kui enese tutvustuseks öeldud: Viimane ebanormaalne mees..nagu sellised oleks maru nõutud :)!

Aga, et täitsa viimane..ei ole vaja niimoodi õrna hinge traumeerida! :)
 
järjekord 29. aprill 2014, kl 19.20
Järjekord.
Vabandage, kas te olete viimane?
ei, minust on veel hullemaid.
 
liiga normaalne naine 29. aprill 2014, kl 23.37
Oijah. Kuulutus tundus vahva ja mõtlesin isegi kirjutada, kuni... nägin meiliaadressi. Olen endale lubanud, et ei kirjuta mehele, kelle aadress lõppeb hot.ee-ga. No see ei ole normaalne. See on 90ndad või miskit.
 
nfq 30. aprill 2014, kl 13.54
Kuulge aga äkki on tegemist salapärase Joseph K'ga? Vihje on nimes täiesti olemas. Kahjuks lõpeb K jaoks kõik väga ebamugavalt.
 
NaineTln 30. aprill 2014, kl 15.29
liiga normaalne naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oijah. Kuulutus tundus vahva ja mõtlesin isegi kir
> jutada, kuni... nägin meiliaadressi. Olen endale l
> ubanud, et ei kirjuta mehele, kelle aadress lõppeb
> hot.ee-ga. No see ei ole normaalne. See on 90ndad
> või miskit.


No mis sellel hot.ee-l siis viga peaks olema?? Kasutan ise ka seda juba 20a ...
 
HOTT 30. aprill 2014, kl 16.41
see ütleb inimese kohta nii mõndagi. 10MB mailiruumi ja ebamugav ja aegunud kasutajaliides - järelikult see inimene lepibki selliste viletsate asjadega. Eks ziguliga võib ka 30a sõita.
 
nn 30. aprill 2014, kl 16.55
hotis on ka 100mb postkasti mahtu võimalik, rumalad ei oska seda endale tekitada
 
NaineTln 30. aprill 2014, kl 17.16
Hot.ee on nüüd suhtlus.ee ja maht on väga suur - üle 1000MB ...
 
Meili aadressi vaidlus küll normaalne pole 30. aprill 2014, kl 17.48
Aga tõesti gmail on oluliselt parem, kui hot.
Samas põhimõtteliselt poleks ju vahet, sest lõppeesmärk peaks ju olema reaalselt kohtumine.
Huvitav kui pikalt on normaalne suhelda meili teel enne kui reaalselt kohtutakse?
 
õde 30. aprill 2014, kl 18.05
Meili aadressi vaidlus küll normaalne pole Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Huvitav
> kui pikalt on normaalne suhelda meili teel enne
> kui reaalselt kohtutakse?


Võimalikult vähe. 1-2 kirja ja siis kohtuma. Muidu võib hullult palju aega ja energiat kulutada inimese peale, kes reaalis üldse ei meeldi.
 
Celine 30. aprill 2014, kl 19.43
Nõustun õega 100%! Just oli kogemus, kus kirja teel tundus mees täitsa normaalne, aga kui kokku saime, siis selgus, et jah, reaalis ikka üldse ei meeldi. Kuidas see ometi võimalik on, et inimene kirjutab nii normaalseid kirju, aga elus on mats mis mats? Õnneks me vahetasime ainult 5-6 kirja, nii et olge rahulikud, armuda ma ei jõudnud.
 
Samas 30. aprill 2014, kl 22.25
Oleks siis ju kõige parem saata pilt ja telefoni number ja vahetu suhtlus annab ju veel parema ülevaate.
 
õde 01. mai 2014, kl 01.41
Ei soovita kumbagi saata. Pildid valetavad, eriti praegusel photoshopi ajastul ja oma tel numbri jaotamine suvalistele võõrastele võib kätte maksta. Mõned peavad selleks tarbeks kahte telefoni, aga no jumala eest, milleks seda jama veel vaja on. Tundub pisut liiga paranoiline pealegi.

Lihtsalt paar lühemat kirja ja siis kuskil rahvarohkes paigas, mõnes kohvikus päevane kiirkohting, näiteks lõuna ajal. Saab teise inimese üle vaadata, avastada tema välimine ja sisemine ilu )pealiskaudsel vaatlusel) ja siis vaadata, mis edasi saab. Edasi võib ju kirjavahetust pidada ja helistada ja smssida.

Ega tutvumine ja kohtamas käimine mingi lust ja lillepidu pole. Interneti kirjavahetus võib olla väga intiimne, sest netis on inimesed üldiselt avameelsemad, kui näost-näkku suheldes. Ja kui juba seod ennast internetis emotsionaalselt kellegi võõraga ja reaalis kohtudes on emmal-kummal pettumus, siis võib kogu lugu natuke valusaks kujuneda. Me ei taha ju keegi haiget saada. Mõned võtavad kohtinguid lihtsalt ja kergelt, aga kuna mina nende inimeste hulka ei kuulu, siis olen just sellist tutvumisstrateegiat enda jaoks parimaks pidanud. Kui tulemust küsite, siis see on ümmargune null. Nii et ärge tehke minu sõnade järgi.
 
Tom 01. mai 2014, kl 12.35
nujahh, ma olen tutvund nii ja naapidi jai saa öölda, et üks või teine kuidagi ullem või parem oleks :)
kui mõni ahistav kogemus välja arvata, siis on see tutvumine igati meeldiv tegevus ja isegi, kui midagi ei järgne, on vähemalt mõnda aega aeg sisukalt täidetud.
selle õige tunneb aga niiehknaa ää ja selleks reeglina pole aastaid vaja, piisab vaid pilgust ;)
 
to Tom 01. mai 2014, kl 13.17
Mitte ükski naine ei taha meest,kes istub ja sebib naisi naistekas nagu sina seda teed. Sellepärast sind ei tahetagi, kohtud küll aga sind ei soovita omale mehekes, sest sa tuled peale igate kohtumist taas ja taas siia sebima tagasi. Sa oled sõltuv kohtumistest naistega, mitte mees, kellega saab üldse suhet tekitada, selleks sa ei sobi, sa ei taha siinsest käimisest ja sebimisest loobuda ju.
 
Tom 01. mai 2014, kl 13.36
tuutom, no mida sa põed? ma ju ei tutvu siis ammu enam, lihtsalt lõbus on vahest siin igavust peletamas käia. seda enam, et paljusi siinseid naisi ka elusast pääst nähtud ja seega täitsa kogemus olemas, mis või kes keegi on. :)
seega, mina su tutvumist ei sega ja kuidagi siinsete tähelepanule ei pretendeeri :D
tutvu rahus! ;)
 
mh 01. mai 2014, kl 13.38
Jaga kogemusi koos kirjeldustega erinevatest vanadest vaaladest?
 
Tom 01. mai 2014, kl 13.45
mh, looda sa ;)
aa kiidulaulu mu särasilmale jääte küll kuulma, sest mai väsi :D
 
Olen see mina? 01. mai 2014, kl 20.51
Laula, laula suukeneeee!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!