Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pekine mees
 
:) 01. mai 2014, kl 22.03
Ei ole Sul mingit vihmavarju vaja. Me kõik oleme juba ammu NATO suure kaitsva vihmavarju all :)
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 22.09
Poiss, auväärt füüsikaõpetajat võiks teietada.

Laena siis vihmakeepi, kui varju all me kõik juba oleme nagu seenemikud sügisel.

Ja suhtu lugupidamisega endast vanemasse inimesse!
Ennist jäi jutt pooleli, et kui sa panid ennast kirja kolmapäeval kella 15ks järeltöösse, siis vaata, et tuled kohale ka! Kahte järetööd ülejärgmisel nädalal teha ei saa. Selle ühe märgin siis sul "tegemata", kui sa ei vea enda koibi minu kabinetti.

Ja ära nätsuta nii palju selle nätsuga. Klassijuhataja ei päästa sind sel semestril selle veerandihindega.
Istud mul klassis esimesse pinki ja jalad hoiad ka ilusasti pingis, ei suhtle endast taga istuvate õpilastega!
 
:) 01. mai 2014, kl 22.11
Appi kui range õpetaja! Kas me sellist Eestit tahtsimegi?!
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 22.17
Pole range õpetaja midagi. Rangust ongi vaja. Teiesugused poisiklutid ainult ajavad seda palli seal väljakul taga, aga reaalse elu asjadest ei tea midagi.

Arvutad mul järgmiseks tunniks ära oma päevase energiavajaduse ja teed mul paar ülesannet soojusjuhtimise kohta. Muidu lähed väljamaale ehitajaks ja paned boileri ka valesse kohta. Ma ei luba sellistel poistel enda füüsika tunnis käia, kes suu lahti pealt vaatavad, kuidas mina tahvli ees ülesandeid lahendan.
Sest kui spordi pärast minu tunnist puudud, siis vähemalt pead oskama seda füüsika keeles lahti seletada.

Sina oled vaba laps. Sa ei tea midagi rangusest ja korrast, mida meile siin vanal ajal tehti.
Austust võiks ikka olla.
 
:) 01. mai 2014, kl 22.23
Just nii, härra õpetaja. Kui austus, siis austus. Puhtast sügavast austusest söandan meenutada, et tund on läbi ja käes on söögivahetund ning kui Te ei kiirusta, võib juhtuda, et võite Villemi suurepärastest suutäitest suu puhtaks pühkida.
Mina kui korralik koolipoiss lähen aga kähku puhkama, sest homme on koolipäev. Head ööd!
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 22.29
Sina poiss, vaata, et sa homme kell kaheksa koolis oled nagu energia jäävuse seadus!

Kes sul lasi arvata, et ma meessoost isik olen?

Mõte mulle endale. Õpilastega ei tohi kunagi liiga familiaarseks muutuda.

Ja palun sulge kabineti uks, kui klassiruumist välja lähed. Ma teen aknad lahti siin vahetunniks ja tuulutan veidi.

Sööma jõuan. Mul on talongid.
 
imu 02. mai 2014, kl 10.16
Tore jutuajamine siin. Pekised mehed saavad siis ainult pekiseid naisi või kuidas?
 
kah pekine 02. mai 2014, kl 18.00
Mulle tundub, et pekised mehed satuvad kokku vanade füüsika õpetajatega.
 
imu 02. mai 2014, kl 18.07
Ei satu ma kellegagi kokku, jooksu pistan.
 
õde 02. mai 2014, kl 18.14
Kena õpetaja-õpilase rollimäng siin käimas. Polegi varem midagi sellist lugenud.
 
kah pekine 02. mai 2014, kl 18.16
imu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei satu ma kellegagi kokku, jooksu pistan.

Ei jookse midagi. Õpetaja kutsub sind tahvli ette varsti.
 
imu 02. mai 2014, kl 19.23
Mis tahvli, mul on aipäd. Kas naised lähevad samuti paksuks kui ei seksi või kuidas.
 
kah pekine 02. mai 2014, kl 19.32
Kullake, naistel kaob eluisu ära. Ülesöömine on ehtne näide selle kohta, et midagi kompenseeritakse millegi puudujäägi arvelt. Keha on hinge tempel. Mõistuse, keha ja meele eest peab hoolt kandma ja neid korras hoidma.

Küll aga on selge see, et naised tahavad kvaliteeti.
 
kah pekine 02. mai 2014, kl 19.34
Kõik sõltuvused või äärmused tulevad millegi puudujäägi arvelt.
 
kah pekine 02. mai 2014, kl 19.37
Sõltuvused ei ole midagi muud kui millegi tuimestamine või mingi asja eest enese välja lülitamine - emotsioon, tunne vms.

Kehtib nii naiste kui ka meeste puhul.
 
imu 02. mai 2014, kl 19.42
Neti puudumine küll sõltuvusi ei tekitaks. Euro on kvaliteetne kui seda on rohkesti.
 
Tai-Ne 02. mai 2014, kl 19.42
Ja kõiki sõltuvusi me toidame enda alaväärsuse arvelt... Sellest nad elavadki - nagu paelussid sisikonnas ja kogu aeg sisisevad- tahan, tahan, tahan...

See on nagu reaalsuse eitus.

Minu sõltuvus on maine - pehme diivaninurk, kui vaip jalgealt tõmmatakse, ja söök... Kui silmad selgeks lähevad, siis saan kõik jälle jonksu...
 
aseksuaalne naine 02. mai 2014, kl 20.43
Kui oleksid inimene, kellega mul on meeldiv ja huvitav koos olla, siis minu puhul oleksid sul täpselt samasugused väljavaated kui luukõhnal v lihastes mehel. Küll aga ei taha ma üldse seksi, kuid see vist ei sobiks jälle sinule?
 
imu 03. mai 2014, kl 19.39
Ma ei mäletagi, mis see seks on ja suhtlemine üldse.
 
eemisele 04. mai 2014, kl 18.29
Aga sa proovi end toimuvaga kurssi viia - googel aitab...
 
imu 04. mai 2014, kl 18.44
Ei ole Google nii võimas.
 
üks paharetist naine 04. mai 2014, kl 19.43
Ära hakkab tüütama see kehakaalu jutt, see on igav :)! Kõndige vanalinnas, vaadake eluterveid turiste, ärge põdege! Kellel on rohkem võimalusi, reisige, elus on palju muud kui kehakaal. Normaalkaalus põdev eestlane ei ole täiuslikum inimene kui ülekaalus. Ma ei ole kunagi sõpru ja sõbrannasid kehakaalu järgi valinud, alles on nad kõik, hoolimata sellest, mis kaalunumber hetkel ees on. Kaal muutub, aga suhted ja sõprus ja inimene jäävad. Ma ei saa aru, kuidas näiteks saab minu kaal häirida kedagi teist, peale minu enda :)! Kui ei viitsi suhelda ja teistega arvestada, siis võib muidugi põhjuseks tuua ka ülekaalu ja rahapuuduse :)!
 
imu 05. mai 2014, kl 17.56
Kaal saab vägagi mõjutada suhtlemist, mõtle juba kooliajale, kus paksemad lapsed olid alati norimis objektid. Mitte et ma ei viitsi suhelda aga suhtlemine väsitab.
 
eelmisele 05. mai 2014, kl 19.28
Nii et sina olid see norija?
 
nugis 07. mai 2014, kl 09.32
imu, kui paks sa oled siis?
 
imu 07. mai 2014, kl 15.23
 
Nonni 07. mai 2014, kl 16.14
See 90 pole miski paksuke, see tavalise mehe kaal. Mulle just paksemat sorti mehed meeldivad. Kus kandis asud ja mis vanus?
 
90 07. mai 2014, kl 19.14
pole ka naise puhul veel mingi paksuke, vaid lihtsalt veidi tugevama kehaehitusega
 
imu 07. mai 2014, kl 20.44
võimalik aga mind häirib.
 
Imule 07. mai 2014, kl 21.03
Kui Sind Su liigne kehakaal häirib, siis võta midagi ette. Ega keegi teine ju Sinu eest Sind saledamaks ja trimmimaks muuta ei saa. Ja kehakaal ei ole asi, mida ei oleks võimalik tahtmise korral muuta (nagu mõned muud füüsilised puudused nagu näiteks lühike kasv, väike meheuhkus, ebaproportsionaalsed kehaosad).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!