Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised mõtlevad ennast ise meestest vaesemaks ehk eesti naise stereotüüp.
 
teema on tõstetud õigesse rubriiki kus on ka vastuseid oodata:) 05. mai 2014, kl 09.31
Ma ei saa aru mis teil viga on, naised? Kogu aeg käib üks hädalamaine et raha on vähe, palgad on väikesed. See on juba teie mõttelaadi kangastunud, te ei saagi sellest lahti, niimoodi mõeldes see ainult süveneb.
Hallo, paljud mehed saavad teiega samapalju palka, paljud isegi vähem. Aga ometigi on vaja nina krimpsus ringi käia ja kõiki siunata, lasta meestel endale klubis välja teha, lasta endale asju osta. Minu tutvusringkonnas on see küll väga levinud, mehed maksavad kõige eest. Enamus naisi ei maksa ööklubis põhimõtteliselt ise jookide eest, üks ütles et ta ei hakkagi kunagi ise maksma.
Muidugi on ka erandeid.
 
Hülgehall kuub 05. mai 2014, kl 09.50
Ma olen juba vastanud, hea küll..vastan veel korra - kui tahad saada, maksad..kui tahad anda, maksad topelt,
 
piripiiga 05. mai 2014, kl 10.47
a sa suhtle mõnikord ka muude naistega kui ainult ööklubides käivatega. võid lausa üllatuse osaliseks saada!
 
hallile 05. mai 2014, kl 10.47
koopereeru aluga, temal on ka elust ja naistest nii jäledad kogemused, et paneb igapäevaselt naistekas anonüümselt, ma rõhutan - anonüümselt, tatti pritsima ja lõppu ei paista tulevat. sest teile mõlemale jubedalt meeldib endale ette kujutada, et naised on teile liiga teinud ja teie pole mitte milleski, ma rõhutan -mitte milleski süüdi, sest te olete lihtsalt nii head ja väärt mehed.
 
Agnes 05. mai 2014, kl 11.00
"Hallo, paljud mehed saavad teiega samapalju palka, paljud isegi vähem"

Kõik ei ole nii arenenud kujutlusvõimega, et suudavad rotile kuldse kuu selga mõelda.
 
alu 05. mai 2014, kl 11.00
sugugi mitte kõik naised ei siuna ega vingu raha yle. ikka need, kel mingi koristaja või muu "odav" myygitöö amet pidada on. pikalt seal nagunii vastu ei peeta oma suutmatuse ja kõrge nõudmise juures, lõpuks ollakse ikka mingis saiapuruses voodis kõhuli cv'sid saatmas ja maailma parandamas.
või siis kujutatakse end ette totaalselt läbiseksituna kellegi jeebiomaniku auto rooli, kui karjääri teinud ja elukyps naine, kes kõigele ylalt alla vaatab:)
 
autorile 05. mai 2014, kl 11.02
kas sa veider mehike tahad, et naised sulle palitu ka selga aitavad? Mis imelik mõtteviis, ma pole elu sees enda eest kuskil maksnud, kui meesterahvaga kohtingul olen.
 
Agnes 05. mai 2014, kl 11.07
O, üks töötu on pakiraami küljest plehku pannud.
 
alu 05. mai 2014, kl 11.13
naiste rahulolematust võib tingida ka nähtus, et karv ei läigi. st pelgalt veinisena ja sõjakana ei kannata ju kuhugi urkasse uusi tutvusi looma minna. oleks vaja uusi riideid ja mitte neid, mis kusagil kottides kopitavad. oleks vaja head kosmeetikat, kuid mille, koristaja palga eest või, kui selle eest saab napilt odavaid veine ja sokolaadi:)
 
Agnes 05. mai 2014, kl 11.23
Mjah, töötu roti mõtlemisvõime on ikka väga piiratud, ei ole vaja seda enam rohkem tõestada, vaid lävida endasuguste pooletoobiste vendadega.
 
to Agnes 05. mai 2014, kl 11.28
Tunned ennast nagu ära või?:DD
 
alu 05. mai 2014, kl 11.33
tööga roti või muidu närilise elu on aga orjadele ja lollidele proovimaks, kas saab mõne viljasalve end sisse närida. tööst ja palgast ei jatku, ei tule välja, ei saa hakkama:)
 
Agnes 05. mai 2014, kl 11.37
:DD - lämbu ila ja naeru kätte!

Nagu ei tunne ennast töötuna või.
Mõni pooletoobine..Tahad tutvustan mõnda sulle?
 
Agnes 05. mai 2014, kl 11.39
Kas keegi seda lolli jalutama ei tahaks viia?!
 
Lex 05. mai 2014, kl 11.41
Alukene, kui aastaid kõrvad kikkis võõraid elusid elada ja jätta isiklik elu tagaplaanile, siis koguneb igasugune saast ajju ja hakkab seal omatahtsi hullama. Tulemuseks ongi Alu primitiivsed sõnavõtud naisteka foorumis. Kahtlustan, et mitte ainult siin... Seega, rohkem isiklikku elu ja rohkem seksi, Alu! Nii ei kahjusta spermapeetus su geniaalset mõtteväljendust!
 
to Agnes 05. mai 2014, kl 11.42
Kas saiapuru torgib või?:DD
 
Agnes 05. mai 2014, kl 11.46
Haige pervert, mida sa fantaseerid seal..
Jalutama ei taha minna, võin paela kaela sulle panna?
 
alu 05. mai 2014, kl 11.49
Lexikene,

ja mõni teine ka. mul on teile ilus luuletus.

Ennem muutub meri muruks
Joomata jätan viinagi
Ennem närin noku puruks
Teiega ei seksi iialgi

Onju ilus. kaunist päevajätku!:)
 
Agnes 05. mai 2014, kl 12.00
Viige mind jalutama ja siis närige mu riist ribadeks :)))

Lollimaja..aitab kah sexkorraks :)
 
Lex 05. mai 2014, kl 12.02
Alukene, impotendid ei seksigi. Kah mul üllatus, ära ravi oma probleemi kui e taha, ma ei seksiks sinuga iialgi, sest reeglina meedlib mulle ikkagi seks mehega, mitte mees-naisega. Head kevadet ja hoia pea uhkelt püsti (muu ju ei seisa)!
 
alu 05. mai 2014, kl 12.03
ahjaa. olgem optimistlikumad, naised. seksita olek on vaid a ju ti ne. tulevad soojad ja sääsed, tuleb ka seks:)
 
to Lex 05. mai 2014, kl 12.05
Tal ei seisa tõesti.
 
Lex 05. mai 2014, kl 12.06
Imeilusaid unenägusid, Alu!:)))
Emotsionaalselt madala intelligentsiga inimesed ei suuda kuidagi erutada, kahjuks. An'alitse rõõmsalt edasi musirull! :D
 
alu 05. mai 2014, kl 12.07
Lexikene,

tunnistan yles-ei tõuse jah. nii mõnegi teise peale kah. nõgus selg peab ikka olema:)!
 
Lex 05. mai 2014, kl 12.11
Nõgusa selja saab treenides. Tead mida treening tähendab? siin ärplemise ja naiste sõimamise vahelduseks võiks pisut hantlitega vehkida, saaksid verevoolu liikmetesse ja ajju taastada. Mis arvad?
 
alu 05. mai 2014, kl 12.13
arvan, et mine ja saa siis oma selg nõgusaks. vb tahab peale sääse ka keegi:)
 
õde 05. mai 2014, kl 12.14
See noku läbinärimise mõte on muidugi intrigeeriv ja uus lähenemine, aga mulle tundub, alu, et seekord oled küll suu pisut liiga täis võtnud. Minu arusaamist mööda hindavad mehed oma riistvara nii kõrgelt, et pigem magaks terve rea kõikvõimalike gabariitide ja varieeruvas vanuses telfimuttidega, kui et nende hinnalise varaga midagi halba juhtuks.
 
tädi vastab 05. mai 2014, kl 12.16
See naine,kes elab üle oma võimete, jääbki vinguma ja teda ei aita isegi kolm meest,kes seda laiska voostrit üleval peavad. Mehed, otsige oma munad üles ja ärge pidage üleval laiskureid!!! Muidu jääte ise ka viletsaks ja kiduraks, ei suuda endale toidulauda kindlustada kui võtate omale mingi täitmatu puugi naiseks. Need naised ,kes hakkavad kohe hädaldama, et raha pole ja palk väike, need ei kõlbagi naiseks mehele, las vinguvad üksi. Mehed on ise süüdi kui peavad üleval mingeid puuke. Jäta puuk maha ja võta arukas haritud ja tark naine, kes ei ela üle oma võimete.
 
alu 05. mai 2014, kl 12.17
õekene,

eks ma siis tea, kelle poole pöörduda, kui midagi juhtub:)
 
Bibi 05. mai 2014, kl 12.18
To õde, eks need magavadki, kellel funkab. Kui ikka ei tõuse, siis ka ei maga. Moraali jutt on hale eneseõigustus oma füüsilistele hädadele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!