Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised mõtlevad ennast ise meestest vaesemaks ehk eesti naise stereotüüp.
 
alu 05. mai 2014, kl 12.20
tädi vastab,

jutt jumala õige. aga tee see puukidele ka selgeks. nende arust nad on ju seksijumalannad vähemalt:)
 
õde 05. mai 2014, kl 12.21
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> õekene,
>
> eks ma siis tea, kelle poole pöördu
> da, kui midagi juhtub:)

Eks abi küsida ikka võib, aga ma pole allkorruse probleemidele spetsialiseerunud, nii et vaevalt minust abi oleks. Nõuannetega ikka võin aidata, sellest pole kahju.
 
Tom 05. mai 2014, kl 12.22
vot, mai saa nüüd aru, kas teil kõigil siin nädalavahetus vett vedama läind ve?
saage kokku ja seksige, siis poleks vaja foorumis nii kurja äälega karjuda :)
 
Hülgehall kuub 05. mai 2014, kl 12.25
Noh, vähemalt ei tõsteta seda teemat enam kuhugi mujale ümber..
 
alu 05. mai 2014, kl 12.25
õekene,

ä muretse. ma kysin siis nõu siit mõne seksinälgas mutikese käest. aga ainult nõu:)
 
alu 05. mai 2014, kl 12.26
Tom,

palun. ole hea mees ja roogi ise oma räimesid:)
 
Muhahaa :))) 05. mai 2014, kl 12.29
:)))) Tom, esmaspäeval ei tohi nii julma nalja teha, lihased ei ole veel sellise naerupingega harjunud. Kokku saada mõne delfi kana-mehega ja veel seksimise eesmärgil?! Sa ei mõelnud seda ju tõsiselt, ega ju. Seksimiseks on ikka mehelikud mehed.
 
Tom 05. mai 2014, kl 12.32
vot, mai tea, kellega te siin seksite, või pigem siiski ei seksi, aa mul mu särasilm olemas ja temast mulle küll :)
võiksite ikka omavahel kopereeruda, kui mujalt leidmisega nii tõsised raskused on :)
 
saa nüüd aru 05. mai 2014, kl 12.34
Tom, kellel on ja kellel pole raskuseid. mina seksin meeleldi, kuna ei pea muretsema seismise ja tõusmise pärast, ka selg ei ole veel küüru vajunud :)
 
ahhahhmuu 05. mai 2014, kl 12.35
"Seksimiseks on ikka mehelikud mehed"

Seni saad siis sääski oodata, kuni need lõtvu ja naerust vaevatud lihaseid märkavad:DD
 
eelmisele 05. mai 2014, kl 12.37
Kõike ei saa ka enda järgi arvestada, sh lõtvunud ja gravitatsiooni jõule jalgu jäänud lihaseid :P
 
kohe mitte ei saa aru 05. mai 2014, kl 12.50
mis moel te ise sellest paremaks muutute kui vastastikku üksteisi maha teete???????
 
??? 05. mai 2014, kl 12.52
Ise küsin, ise vastan? :)))Bumeragist oled midagi kuulnud? Ju oled siin kõvasti bumerange lennutanud,et nad nüüd valusalt tagasi laksavad.
 
kohe mitte ei saa aru 05. mai 2014, kl 12.55
ma küsin seda teie, mitte iseenda käest. niipalju võiks kaklusest ikka oidu alles jäänud olla.
 
õde 05. mai 2014, kl 12.57
Tom, mitte ainult nädalavahetus, see oleks köömes. Paljudel siin terve elu täiega vett vedama läinud :)
 
alu 05. mai 2014, kl 13.07
õde,

mis läind see läind. kui aga lootus pole veel kustunud, et kord mingi jeebimees laseb autosse sooja, pole ju kõik veel kadunud:)
 
to alu 05. mai 2014, kl 13.09
"...aga lootus pole veel kustunud, et kord mingi jeebimees laseb autosse sooja, pole ju kõik veel kadunud:)"
Paistab, et said oma orientatsiooni paika :)
 
õde 05. mai 2014, kl 13.27
Jeebimehi oma eluõnne eest vastutama panna ei saa.
 
alu 05. mai 2014, kl 13.36
lootus ju ei sure:)
 
Agnes 05. mai 2014, kl 17.31
Mõni võiks oma eluõnne ja lootustega kuidagi hakkama saada. Eide kombel lõhverdamine nende täitumisele leida mõni halastajaõde, kes kurva saatuse ära kuulab, kaasa ei aita.
 
aluvanamehe mured 05. mai 2014, kl 19.09
ao sel vanamehel ikka muresid juba esmaspäeval. kepinälg ajab netti lõhverdama? tõeliselt tülgastav vanamees.
tomi vanamoorist särasilm aeleb täna siis mujal ringi, nagu me tomi sexelu aruandest lugeda võime?
 
Tom 05. mai 2014, kl 19.40
aluvanamehe mured Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> tomi vanamoorist särasilm aeleb täna
> siis mujal ringi, nagu me tomi sexelu aruandest lu
> geda võime?


mul vähemalt on, mille kohta aru anda :D
sa vaeseke võid sest aint unistada.
aa särasilm teeb juba telefoni otsas kurba äält küll, ma teen aga südame kõvaks ja lõpetan tööd enne ää, kui tema manu torman :)
 
meestejaht 05. mai 2014, kl 20.17
mis vanal naisel ikka muud teha kui telefointeel mehi taga ajada, olgu selleks või tom.
 
aruandaja moor 05. mai 2014, kl 20.19
tom kirjutab: sa vaeseke võid sest aint unistada.

millest peaks sinusuguse suhtes nagu unistama? me pole õnneks ju kunagi kohtunud.
 
mnjaaa 05. mai 2014, kl 21.54
tom on siin palgatud vanadele naistele vastama.
mansion ghost 05. mai 2014, kl 21.57
Keegi peab ju õige pisutki positiivsust neile pakkuma, muidu aina materdatakse :)
 
alu 05. mai 2014, kl 22.01
mulje jääb, et lahkelt jagatud positiivsus muudab siin nii mõnedki kehad ja pead veel palju pakumaks, kui muidu on. ainus, millega veel tähelepanu saab, ehk siis vana naise nõgus selg:)
 
hind 14.95 05. mai 2014, kl 22.06
alu, miks sulle see rippuva ja esiletungiva "kõhulihasega" naine meeldib neist pesumodellidest?
vaskakul üleval?
miks sa arvad, et su muljed muidu kedagi huvitaks? vana mees näeb ilmselt ju valesti..prille pole vä?
mansion ghost 05. mai 2014, kl 22.06
Ega heategu karistamata jää :D)
 
halb fototöötlus 05. mai 2014, kl 22.09
igal juhul tegemist halva fototöötlusega nende modellide kallal. naiste lõuad on pikad piltidel st kogu kere on pikemaks venitatud ikka nii 10 -20 protsenti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!