Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tervist!
 
öökulli sugulane 11. mai 2014, kl 21.41
loodan, et teie tööandjad siin ei käi ega saa haisu ninna, kuidas te oma tööaega veedate.:)
 
täitsa blond 11. mai 2014, kl 22.22
Siin veedetud aeg on tühine ja seegi käib paralleelselt nats asjalikuma tegevusega:)
 
näha ja kuulda 11. mai 2014, kl 22.37
mis sa blond valetad, ööpäevast ikka suurema osa passid siin, paralleelselt kahte asja tehes on mõlemad metsa poole.
 
artist 11. mai 2014, kl 22.51
taidlen siin, sest loodan veel mehele saada.:D
 
täitsa blond 11. mai 2014, kl 23.13
näha ja kuulda Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis sa blond valetad, ööpäevast ikka suurema osa p
> assid siin, paralleelselt kahte asja tehes on mõle
> mad metsa poole.


Rõõm sinuga tutvuda, kes sa minu tegemiste ja siin veedetud ajaga nii hästi kursis oled ja minu peale oma kallist aega raiskad:)
 
Agnes 12. mai 2014, kl 08.21
Ilmselt selleks, et omada ülevaadet(nagu kommenteerija näha ja kuulda)kui palju keegi siin oma aega kulutab, peab ise ka oma berzet laiaks istuv kontorirott olema.
Kõige haledam selle asja juures on see, et pea iga kommentaari jaoks leiutatakse endale uus nimi, mis ilmselgelt räägib inimese argusest ja teadlikkusest iseenda mõttetust plämast, mida ta suust välja ajab ja iseenda lollust peabki erinevate nimede taha pugedes varjama.
 
mäh? 12. mai 2014, kl 08.40
Agnes jäi vist öösel saamata, pritsib nüüd siin tatti.
 
ütlen välja 12. mai 2014, kl 13.38
see pole argument ega midagi, et kõik aastaid ühe nimega kommijad on kõik jõle julged. neil on hoopis suurem esinemisvajadus ja edevus, et kõik ikka näeks ja kuuleks kui targad ja ilusad nad enda väitel on.
ma võin igas teemas iga kommi tarvis ise nime leiutada ja kuskil ei ole öeldud, et see on keelatud, ammugi mingi agnes ei tule siin pröökama. kekuta nii nagu heaks arvad ja ära kavatse teisi kamandama hakata, selleks otsi omale mees ja utsita seda.
 
Tom 12. mai 2014, kl 13.43
ütlen välja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
BLA-BLA-BLA

ja missa nüüd ise parem oled? vingud lihtsalt nimetult, aa ise samamoodi aastaid kuival. paras kah! :D
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 13.48
Loomulikult pole keelatud iga kommentaari jaoks erinevat aliast kasutada - võid olla nii metskannikas kui ka kannikamets, aga ega sinu enda olemus sellest ei muutu ju ikkagi..püsinime kasutamine näitab pigem seda, et tegemist on ühe ja sama inimesega, kes julgeb ka oma arvamust ja mõtteid välja öelda..vahel rumalaid, vahel tarku..esinemisvajadus ka, mis seal salata..eks me kõik vaja oma 5 minuti tähesära, aga meeldivam on siiski lugeda mõne väljakujunenud "staari" sõnavõtte, tead mida arvata ja oodata..niiehknaa on see kõigest lava ja maskid on kulisside taga virnas, ootamas kandjaid..
 
ütlen välja 12. mai 2014, kl 13.49
kui ma panen autori reale kirja Mari, kas siis ei vingu ja olen iga öö saanud?
 
ütlen välja 12. mai 2014, kl 13.54
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loomulikult pole keelatud iga kommentaari jaoks er
> inevat aliast kasutada - võid olla nii metskannika
> s kui ka kannikamets, aga ega sinu enda olemus sel
> lest ei muutu ju ikkagi..püsinime kasutamine näita
> b pigem seda, et tegemist on ühe ja sama inimesega
> , kes julgeb ka oma arvamust ja mõtteid välja öeld
> a..vahel rumalaid, vahel tarku..esinemisvajadus ka
> , mis seal salata..eks me kõik vaja oma 5 minuti t
> ähesära, aga meeldivam on siiski lugeda mõne välja
> kujunenud "staari" sõnavõtte, tead mida arvata ja
> oodata..niiehknaa on see kõigest lava ja maskid on
> kulisside taga virnas, ootamas kandjaid..


siin tuleb seda kuulsuseSära ikka tundide kui mitte kuude ja aastatega lugeda, ju siis ikka esikohal on edevus ja järsku näkkab ka nagu keegi eespool kirjutas. seda eesmärki ei saa ka kuidagi unustada.
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 14.00
Aga mis takistab oma isikliku aliase kasutuselevõttu ja selle all sõnavõtmist ? milleks häbeneda oma puudusi ja pahesid..siin ravitakse sind kiiresti terveks, täiesti tasuta kusjuures..
 
ütlen välja 12. mai 2014, kl 14.10
mitte miski ei takista, võin kasvõi praegusest hetkest hakata näiteks Ravivajaja nime all kirjutama kui sel mingi sügavam mõte oleks.
kas sinu pahed on juba viimseni välja ravitud?
 
Tom 12. mai 2014, kl 14.11
ütlen välja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui ma panen autori reale kirja Mari, kas siis ei
> vingu ja olen iga öö saanud?


kui vingumise lõpetad, siis ehk võib karta, et oled saand, muidu ikka ilma :D
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 14.17
Mõtle mõte valmis ja astu pardale..siin juba oodatakse sind, inimkatseteks..
ei ole, päris palju on veel alles..
 
ravivajaja 12. mai 2014, kl 14.27
minu teada on inimkatsed illegaalne tegevus ja pole isegi naistekas lubatud. kui kohe nõelu küünte alla ei hakata ajama, siis võiks ju proovida.
mõtegi on valmis: miks naised naiste vastu on verisemad kui mehed meeste, Tom välja arvatud, näksib tajutava heatahtlikkusega?
 
Tom 12. mai 2014, kl 14.31
minu häätahtlikuse pääle võid alati loota :)
aga vingujaid ja virisejaid mai salli, ülejäänutega lõõbin niisama :)
 
ravivajaja 12. mai 2014, kl 14.47
lootma ühe mehe peale on liiga palju ilma virisemata samuti, Tom.
 
Tom 12. mai 2014, kl 14.51
minu pääle ei saa loota jah, isegi mu särasilm ei looda mu peale, kuigi ega ma teda pett põle :)
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 14.54
Mõte on hea ja teemakohane, kuid sellele peaksid siiski naised vastama, mehed on kõigest süütud ohvrid..
 
ravivajaja 12. mai 2014, kl 15.23
miks mitte siis luua pretsedendi delfis ja küsida ka ohvrite arvamust, usun, et sellest oleks kasu ja osapooled saaksid targemaks.
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 16.07
Mehed on pragmaatilisemd ning harjunud koostööd tegema ja vajadusel ressursse jagama, aeg-ajalt tõesti purelevad, nii et veri väljas, kuid siis rahunevad jälle maha, see on juba loomuses..naistel on asjad vähe teisiti, nende jaoks tähendab teine naine eelkõige ohtu turvalisusele ja mugavusele (kui on tegu mehe jagamisega..), muus osas on tegu juba ealiste iseärasustega..
 
ravivajaja 12. mai 2014, kl 16.25
ealistest iseärasustest paluks täpsemat teavet ja seda ka, mismaalt see piir kulgeb, kus naiste kraaplemine läheb ealisuse süüks?
 
to öökulli sugulane 12. mai 2014, kl 17.32
Noh,said vastuse. Nad on jah mööda tutvusportaale seigeldes kõik omavahel tuttavad, alustasid nad 10aastat tagasi ja siiani, juba sügavas pensionieas maadamid puha, omavahel tuttavad. Kord mängivad meest, kord noort naist- elu neil nagu lill, tööd pole, pensioninatuke jookseb ja nii nad elavadki siin, enamus Tartust või lõunast-maalt.
 
öökulli sugulane 12. mai 2014, kl 19.16
to öökulli sugulane -

10 aastat delfis? see on mingi nali?
 
kümme ja pool aastat delfis 12. mai 2014, kl 19.27
Mis nali? Pole siin mingit nalja. Kui sa teaks kui kurnav see igavesti noorte meeste sebimine on. Ega ju ise meest tegelikult enam ei tahagi, aga nigu needus kohe kallal, ei saa siit enam minema.
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 19.39
Tean ühte lugu abielumehest, kes armastas väga oma naist, isegi nõnda, et kinkis talle iga päev suure sületäie lilli..lugu lõppes sellega, et mees armus lõpuks lillepoe müüjannasse, kes oli aidanud tal neid lillekimpe teha, ja nad elavad nüüd õnnelikult armsas pisikeses provintsilinnakeses ja peavad kahe peale bürootarvete kauplust..
See oleks minu mõistukõneline vastus küsimusele, miks naised omavahel nõnda veriseks minna võivad..
 
infiltreeruja 12. mai 2014, kl 20.38
Kaks inglit jäid ööbima rikkasse perre. Pere ei olnud külalislahke ega pakkunud inglitele ööbimiseks isegi mitte tuba, vaid pani nad ööbima külma keldrisse. Kui nad asemeid tegid, märkas vanem ingel seinas auku ja müüris selle kinni. Seda nähes küsis noorem ingel:" Miks sa seda teed?" Vanem ingel vastas:"Asjad ei ole sellised, nagu paistavad." Järgmisel ööl ööbisid nad ühes vaeses, kuid külalislahkes peres. Võõrustajad jagasid inglitega oma vähest toitu ja pakkusid neile magamiseks oma voodeid, et nad võiksid hästi välja puhata. Hommikul ärgates leidsid inglid peremehe ja perenaise nutmas. Nende ainuke lehm, kes oli perekonna ainus tuluallikas, lebas laudas surnult. Noorem ingel küsis vanemalt:"Esimesel perel oli kõik olemas, ometi sa veel aitasid neid. Teisel perel ei olnud midagi, kuid nad olid valmis meiega kõike jagama, ometi sa lasid nende ainsal lehmal surra. Miks sa nii tegid?"
"Asjad ei ole sellised, nagu paistavad," vastas vanem ingel.
"Kui me keldris olime, nägin, et seinas olevasse auku on peidetud kulda. Sealne peremees oli ülbe ega soovinud head teha.
Ma parandasin seina ära, et ta kulda ei leiaks. Järgmisel ööl, kui me voodis magasime, tuli surmaingel peremehe naisele järele, kuid ma andsin talle lehma. Asjad ei ole sellised, nagu paistavad"
Me ei tea kunagi kõike. Isegi, kui sul on usk, vajad ka veendumust,
et kõik, mis juhtub, on sulle kasuks. Seda mõistad üksnes aja jooksul.Mõned inimesed ilmuvad korraks meie ellu ja kaovad, mõned ilmuvad hetkeks ja saavad meie sõpradeks. Eluaegseteks sõpradeks. Eilne on ajalugu. Homne on teadmatus. Tänane päev on kingitus.
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 20.50
Sel ilusal suvepäeval, kui avastasin, et oskan vee peal kõndida, oleksin keset jõge kihutavate skuutrimeeste käest peaaegu peksa saanud..jäin neile lihtsalt jalgu,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!