Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
40+ vabad naised
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 14.46
Mees 40+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täitsa blond, mul tekkis sama mõte selle teema käi
> gus, ainult et naiste osas.

eieiei...naiste osas see ei kehti, sest noortel naistel valutab koguaeg pea.
40+ 50- naine on parim, neil ei valuta kunagi pea:)

Pert
Kõigepealt on vaja rikas mees leida ja ma kardan, et kui leian, siis olen talle truu.
 
Tom 14. mai 2014, kl 15.12
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kõigepealt on vaja rikas mees
> leida ja ma kardan, et kui leian, siis olen talle
> truu.

paadund optimist ;)
aa telhvist see sind ikka ei päästa, tee või tina :)
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 15.22
Täitsa blond, tule näita mulle 40+ 50- naist kellel pea kunagi ei valuta.
Või siis tee oluline täiendus:
"40+ 50- naine on parim, neil ei valuta kunagi pea:)" + parandus: naabrimehe jaoks.
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 15.23
Tom
Sa võid siin sajatada palju tahad, aga ma pole debiil, et tulen otse väärt mehe seljast siia rahvale kaagutama, mitu korda mind üpitati või mitu valguannust...:)
Kui kadunud olen, siis rõõmusta, et keegi sai vähemalt õnnelikuks, mitte ei unista siin telfis 24/7, nagu sina:)
 
Tom 14. mai 2014, kl 15.29
tb, debiil sa kindlasti pole :) selles mai kahtlegi, lihtsalt blond oled ;)
 
paus, 15 minutit 14. mai 2014, kl 15.31
Mees 40+ sinu jaoks mõtlemise koht. Miks siis ikkagi su 40+ 50- naisel pea sinu jaoks valutab, aga naabrimehe jaoks mitte?
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 15.34
Seda ma mõtlengi, suht pikka aega juba
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 15.39
Mees 40+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa blond, tule näita mulle 40+ 50- naist kelle
> l pea kunagi ei valuta.
> Või siis tee oluline tä
> iendus:
> "40+ 50- naine on parim, neil ei valuta
> kunagi pea:)" + parandus: naabrimehe jaoks.

Ei saa näidata, kardan, et paned minu pea ka valutama.
 
Küsimuste küsimus 14. mai 2014, kl 15.51
Peavalu? Mul küll pea valutama ei hakka, kui põnev ja seksikas mees läheneb. Küll on mu pea valutama hakanud, kui veel abielus olles enne voodisse minekut mehelt valjuhäälseid negatiivseid märkusi sain. Nimelt ei kannata hääle tõstmist mehe poolt mitte üks raas. Mehele aga vist tundus, et see on sobiv sissejuhatus voodis leppimiseks...ja heaks seksiks. Pigem jään seksita, kui sellise stsenaariumi järgi pean tegutsema. Kui mees40+ on ikka veel valmis tutvuma ja häält minu peale ei tõsta, siis võiks kaaluda...Kuidas see aadress oligi? Hotis minu teada punktiga aadresse ei ole?!
 
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 16.03
Valjuhäälseid negatiivseid märkusi?.. hmm, jaa, igaüks motiveerib nagu oskab :)
Kui kasutad alias meiliaadressi, on hotis punkt meilis lausa kohustuslik.
 
mees 50 14. mai 2014, kl 16.04
sellises eas armumisega enam ei tegele ja igaüks istub oma kinnisvara otsas.
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 16.41
Kinnisvara takistab armumist?
 
Tom 14. mai 2014, kl 17.53
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kinnisvara takistab armumist?


kahtlemata! aa muidugi siis, kui ühel poolel on ja teisel ei ole. kui mõlemad ilma, siis pole probleemi ja kui mõlemil on, siis samuti :D samamoodi takistab jeebipuudus tõsist armumist ja ka sinna pole miskit parata :D
kapitalistlikud elutõed, muud midagi :)
 
n-50 14. mai 2014, kl 18.31
mees 50 - miks selline pessimistlik arvamine. vastupidi, kõigeks valmis
 
naljanaine 14. mai 2014, kl 19.21
Selles vanuses vabal naisel on tõenäoliselt juba olemas keegi kellega voodirõõme maitsta. Kui ta tahab kedagi lisaks, siis tahab ta sellest mehest midagi enamat kui toyboy'ks olemist. Ehk siis tõenäoliselt soovib head sõpra, inimest, kellega on igas mõttes hea koos olla, ning suhtlemine ei piirduks vaid kähkukatega.
 
kuidas aru saada? 14. mai 2014, kl 19.47
Et siis 40 ja edasi naise voodirõõmud seisnevadki vaid kähkukates seni, kuni teda ka keegi ära jaksab kuulama hakata:DD
 
naljanaine 14. mai 2014, kl 19.52
Mida lühisuhe siis veel saab tähendada? Mu meelest viitab see ilmselgelt kähkukale. Voodirõõm tähendab ikka hoopis midagi muud.
 
Riin 14. mai 2014, kl 20.41
Mina ka armukeseks olla ei tahaks. Aga keegi ei keela armastada abielumest, kes tõsiselt meeldib. Tunded ei küsi perekonnaseisu.
Ja olla ka õnnelik, et saab inimesega lihtsalt rääkida maast ja ilmast.
Mees ise ei teagi, et kuivõrd üks naine ta järgi hull on.
Aga pole vahet, elus saavutatud teine level. Kõike ei peagi endale saama. Tuleb olla õnnelik ka sellega, et on olemas toredaid mehi- abielumehi.
Naisena abielumehe voodit soojendama ei lähe.
 
GoldQ 14. mai 2014, kl 20.51
Mees 40+ 14. mai 2014, kl 10.57
Tere!
Selline küsimus. Väga palju on 40+ vabu naisi, kes otsivad endale kaaslast. Meest pole, aga ei nad ei ole ka nõus lühisuhtega või lihtsalt vahel abielumeestega kohtuda. Ainult püsisuhet tahetakse. Huvitav, miks?


--------------------------

Really? Ega 40+ pole enam mingi tibi, et jõuaks mööda baare-diskosaale ringi ajada ja saba lehvitada. Pööningul on korrastus tehtud...
 
Hülgehall kuub 14. mai 2014, kl 21.22
Sa ei vaja kunagi seda, mis sul juba olemas on, vaid seda, mis sul olla võiks..
 
tomi moor 14. mai 2014, kl 21.31
taunitom, miks sa veel siin sirgeldad? kas oma vanamoori talje on 1 cm ülearu vä? või on ikka liiga vana, et kui saaks neid kahekümneseid.. ole nüüd aus, mida ikka tegelikult tahaks kui ometi saaks..
 
40+ 14. mai 2014, kl 21.57
vaba, vallatu, peavalutu, teeme ära :)
 
küsimuste küsimus 14. mai 2014, kl 23.04
Kui mõtled mind, siis mina otsustasin juba nii mõnedki tunnid tagasi, igatahes enne siinset kinnisvarakonverentsi.
 
40+ 14. mai 2014, kl 23.13
on N ja mõtleb ikka iseennast :)
 
Eeva 14. mai 2014, kl 23.56
40ne naine teab juba mida ta elult tahab. Mingid mõttetud lühisuhted lihtsalt ei paku midagi. Milleks siis?
mansion ghost 15. mai 2014, kl 00.01
´Eeva´, kas pole tiba tagantjärgi tarkusega tegu :D)
Milleks üks 40+ naine, pealegi kahtlase minevikuga?
 
punapea 15. mai 2014, kl 00.07
mansion ghost, siin teemas otstaksegi neid "kahtlase minevikuga" naisi. seega selline küsimus on ju välistatud, kui jutt lõhisuhtest:D
 
Eeva to mansion ghost 15. mai 2014, kl 00.09
Vastasin autori küsimusele, võiksid ka selle läbi lugeda ;)
mansion ghost 15. mai 2014, kl 00.18
Vastus Eevale, kes väitis:
"40ne naine teab juba mida ta elult tahab. Mingid mõttetud lühisuhted lihtsalt ei paku midagi."
Teemaalgataja mure oli aga:
"Selline küsimus. Väga palju on 40+ vabu naisi, kes otsivad endale kaaslast. Meest pole, aga ei nad ei ole ka nõus lühisuhtega või lihtsalt vahel abielumeestega kohtuda. Ainult püsisuhet tahetakse. Huvitav, miks?"

Ja ma panin küsimuse/vastuse kokku ja küsisin ka ;)
 
Eeva to mansion ghost 15. mai 2014, kl 00.26
Küsida võib kõike, aga eelarvamused on üleliigsed ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!