Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
50 varjundit
 
Agnes 15. mai 2014, kl 18.13
Õde,

Millest selline arvamus, kui sa pole seda lugenud? :)
 
irooniapõõsas 15. mai 2014, kl 18.17
Kas see raamat on kuskil mingi kohustusliku kirjanduse listis v? Mulle piisas sellest eespool lingitud ülevaatest, et ma teaks, et ma seda raamatut ei loe ka siis, kui see viimane raamat maamuna peal oleks.
 
Agnes 15. mai 2014, kl 18.25
Tõsi, see pole nüüd just väärtkirjandus ja pole mingi kaotus, kui raamatuga ahju kütta.
Kas raamatu lugejad eristuvad teistest? Või eristuvad mittelugejad?
Inimesed, nende huvid ja eelistused on erinevad.
Mõni arvab, et saun teeb terveks - mulle mõjub jubedalt.
Mõni arvab, et liha peab sööma - mulle laibad ei sobi.
Mõni armastab rattaga sõita - mina joosta.
Kas me peame nüüd siis kõik ühtemoodi olemavää?
 
tookes 15. mai 2014, kl 18.37
lugesin onu Bella halle varjundeid raamatupoe riiuli taga. Naerda sain, aga ise katsetada ei viitsi.
 
õde 15. mai 2014, kl 18.42
Ma pole öelnud, et ma pole lugenud. Umbes 1/2 esimesest osast sai suure vaevaga loetud, edasi lõppes jaks.
 
tookes 15. mai 2014, kl 18.45
seda vaatasin minagi, et proua teos liiga paks, Bella peos, vast piisab jaks.
 
iga 10-nes 15. mai 2014, kl 19.21
ma võtaks selle iga kümnenda, nagu küsitlusest olevat selgunud: vaid 10,7 % meestest peavad naist ka inimeseks.
mansion ghost 15. mai 2014, kl 19.26
paraku küll mitte iga naise sootunnustega kahejalgset :D)
 
Tom 15. mai 2014, kl 20.19
iga 10-nes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma võtaks selle iga kümnenda, nagu küsitlusest ole
> vat selgunud: vaid 10,7 % meestest peavad naist ka
> inimeseks.

see meenutab mulle üht kunagist reisi lõunaosariikidesse, kus mingis poesabas oli turismigupitäis naisi ja siis saba lõpus üks üksik mees ning uhkete vuntsidega müüja palus seltsimeestel naistel lahkelt kõrvale astuda ja INIMENE läbi lasta, et ta saaks enne teisi ää tenindet. :)
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 20.23
Vaat, mis on meie vagurate öökapiraamat:)

Vaga ja peaaegu süütu pr Helju unistab räigest BDSM-st, aga mind tõmmatakse häbiposti ainuüksi romantilises maasturis minetist unistamise pärast.

Olgu, saan aru, et olen liiale läinud ja edaspidi räägin ainult eale kohaselt meritähest:)
 
Tom 15. mai 2014, kl 20.30
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Olgu, saan aru, et olen liiale läinud ja edasp
> idi räägin ainult eale kohaselt meritähest:)


see meritäht töötab vaid kahel juhul - sa pead kas silmipimestavalt kaunis olema või siis peab su partner sind ennastunustavalt armastama. igal muul juhul on see meritähevärk lootusetu ämmer :D
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 20.46
Tom
Järjest räigemaks see asi siin kisub....
Tahad öelda, et mineti jaoks sobib ka viimane peletis?
Õukeiiii, ma siis jään oma armsa ja sissetöötatud meritähe juurde:)
 
Tom 15. mai 2014, kl 20.53
tead, mai oska öölda, kes sulle sobib või kes mitte. mina see igatahes ei ole ja võõraste muredega ma oma pääd ei vaeva.

aa minetitegemise juhised olid siin ka just olemas, eks ise loe ja vaata :)
http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/suuseksipatud-seitse-asja-mis-pole-kuidagimoodi-vabandatavad.d?id=68671183
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 21.01
Tom, ma ei viitsi sinuga enam minetist pläägutada...õpeta parem oma särasilm välja, kaua sa teda ikka üpitad:)
 
Tom 15. mai 2014, kl 21.04
kes räägib, kes teeb. isegi ilma õpetamata ;)
 
Agnes 15. mai 2014, kl 21.11
"see meritäht töötab vaid kahel juhul - sa pead kas silmipimestavalt kaunis olema või siis peab su partner sind ennastunustavalt armastama"

Joppenpuhh..Tom..missa sa oled siis nüüd meil silmipimestavalt kaunis või..äkki su särasilm on pime?!

Kle, Tom, sul on halastussex..keegi ei kadesta seda..tegelt ka.
 
:) 15. mai 2014, kl 21.17
Nadinunnadinaa, Tom kena mees, kinnitan :)
 
:DDD 15. mai 2014, kl 21.18
Agnes, see oli kümnesse:D
 
Tom 15. mai 2014, kl 21.18
vaevalt ta pime on. ma isegi tean, et ta pole mitte värvipime. aa ju siis lihtsalt pimestatud :D

muidugi ma saan aru, et jalad ristis istuvatel blondidel on seksi mõttest raske aru saada, aa ma võin teid lohutada, on naisi, kellele seks meeldib. ja isegi väga.
 
imestaja 15. mai 2014, kl 21.25
Mingi halli vaese vanamehega? Sellel särasilmal on ilmselgelt väga kanged läätsed, mis lihtsalt purgipõhja moodi vastu läigivad.
 
Agnes 15. mai 2014, kl 21.31
Tom,

asi pole selles, et sex ei meeldiks, vaid selles kellega seda tehakse. Soolosex ja hädapärast käes olev särasilm, kuna paremat pole..see on sama mõttetu nagu unepealt saadud orgasm..ega see pole ju sama, mis sex ja rahuldus sellest.
Ütleme siis nii, et sa lihtsalt nühid särasilma seljas paugu lahti. Onju nii? Sa ei armasta teda! Sa ei taha teda endale! Sa ei taha temaga koos olla! Ta lihtsalt on. Aga vaata..meie ei taha lihtsalt olla, enne olen ilma! Aamen.
 
:D 15. mai 2014, kl 21.37
Kui nüüd tõtt öelda, siis Agnese viimases postituses oli lausa sügav mõttekoht.
 
hm 15. mai 2014, kl 21.39
Sa ei taha teda endale!


Iga inimene on iseseisev ja ei kuulu kellelegi. Tõesti mõttekoht.
 
Agnes 15. mai 2014, kl 21.45
Ma ei mõtle endale tahtmise all seda, et hoian keldris luku taga.

Nagu idikatega räägi..
Inimesed on erinevad..bla..
Mõned armastavad jagada ja käivad üritustel, kus saab paare vahetada, mõnele sobib visiitkooselu, mõned on ja tahavadki koos olla..seda viimast ei kujuta ma ise ka päris hästi ette, miskipärast hakkavad nad mõne aja pärast närvidele käima ja siis tahaks küll keldrisse hoiule panna :)
Ah, vahet pole - keppige kuidas ja kellega tahate.
 
Tom 15. mai 2014, kl 21.47
hm, väga õige tähelepanek. ma pole kunagi neist armukadetatest inimestes aru saand, kes arvavad, et teine inimene neile kuulub. see, millised on minu või tema tunded ei omagi tähtsust. me ei taha teinetist omada, aga meil on koos tore ja hea olla.
(see nüüd oli vahelduseks ka tõsiselt ööldud, kui mõni aru ei saand) ;)
 
Hülgehall kuub 15. mai 2014, kl 21.52
Ütle, kelle oma sa oled ja ma ütlen, kelle oma sa järgmisena oled..
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 23.00
Tom Kirjutas:
------------------------------------------------------
> muidugi ma saan aru, et jalad ristis istuvatel
> blondidel on seksi mõttest raske aru saada, aa ma
> võin teid lohutada, on naisi, kellele seks meeldi
> b. ja isegi väga.

Tuleb välja, et siin vaid kaks korralikku naist ongi, Agnes ja täitsa blond, kes hoiavad jalad ristis ja suu kinni, kuni ilmub mees (kaks meest), kes tahavad rohkemat kui ainult tuima nühkimist.
 
N37 nüüd juba N38 15. mai 2014, kl 23.08
Pole ammu saanud nii südamest naerda, kui teie kirjavahetust lugedes! Jätkake samas vaimus! :D
 
Tom 15. mai 2014, kl 23.21
tsölibaadis elamine ei pea veel tingimata vooruslikust tähendama ;) aa sest õige ootamisest ma saan isegi aru, sest tunnetega seks on alati parem, kui tunneteta (ma nüüd ei saa aru, kas blondidel kogu seks siiani ongi vaid tuimast nühkimisest koosnend, et muud ei suuda seksiga seoses meenutada)
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 23.25
Tom, vastupidi...kui seni on saadud ainult väga head sexi, siis ei taha mitte kuidagi leppida tuima nühkimisega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!