Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mõnusad olete :)
 
Carriba 22. mai 2014, kl 20.41
Olen siis mõned päevad vaadanud ja lugenud kommentaare ja kes mida ütleb :)
Pean ütlema, et kõige paremad ja mõnusamad inimesed tunduvad olevat:
Mansion ghost, Agnes, Tom ja Hülgehall kuub...need oleksid inimesed kellega ma reaalselt ka tuttavaks sooviksin saada :)

Seega mis te arvate?
 
Tom 22. mai 2014, kl 20.48
mina telhvist välja ei tule, kui siin lobamisest piisab, siis võin "tutvuda" küll :)
 
Carriba 22. mai 2014, kl 20.49
Tom, see sobib küll kuid eelistaksin siiski privaatsemat kirjavahetust :) Kui see jälle Sulle sobib :)
 
Tom 22. mai 2014, kl 20.56
vaevalt, ma kasutan oma pärisnimega postkasti (laiskusest) ja seepärast ma säält kellegagi siit suhtlema änam ei akka. sry
 
Ai fõun. 22. mai 2014, kl 21.14
Tore. Olen ka nende tegelaste vastuseid vaadanud. Mul ääretult hea meel, et keegi ei hakka mulle külje alla ujuma. Saabki rahus olla ja see ongi mu taotlus, et ainult kedagi närvi ajada.
 
Tom 22. mai 2014, kl 21.18
kuule aihv õun, sa olid siin mõned kuud tagasi ka KU (vist) nime all? igatahes mingine sinusugune noor tatt siin laamendas samamoodi, kõik teemad patras täis ja ajas mutid kihevile :D
 
Ai fõun. 22. mai 2014, kl 21.26
Ma olen aifuuna, eks? Moodsalt ikka ütle. :D KU nime alt ma küll kommenteerinud ei ole. Seda vastutust ma ei võta. See on ju lõbus, kui mutid kihevil ja viha täis. :D
 
irooniapõõsas 22. mai 2014, kl 21.28
ei, too Ku oli pigem tolle Kübaramoori taoline tegelane.
 
Tom 22. mai 2014, kl 21.32
kübaramoori mai tunne, aa see õunake on küll terane, teab, kuhu vajutada, et mutid kiunataks. samas ei ole otseselt tige kah, selline röemsameelne :)
 
irooniapõõsas 22. mai 2014, kl 21.34
Daam Kübaraga.
Pole selel aifööni vajutusi tähele veel eriti pannud. Aga vbl, kuna ma pole kiunuv mutt.
 
Ai fõun. 22. mai 2014, kl 21.37
Mida siin ikka tigetseda, aga maa peale peab mõne tegelase küll tooma. Mõni läheb ikka eriti äksi täis siin roosas vahumullis. Lahe on seda lõhkuda. :D
 
Tom 22. mai 2014, kl 21.39
aa, see daame, aa ta pidi ju vaid 27 olema, minu jaoks titt mis titt, seepärast vb ei ole tähele pandki :)
 
soovitus 22. mai 2014, kl 21.44
To carriba-võta kõik, las teevad kambaka.
mansion ghost 22. mai 2014, kl 21.47
deddybear86 pole ju sellest kübaramoorist vanem midagi ;)

Üks sootu haldjas helesinisest õhuvirvendusest, ilmub eiteakust ja õngitseb midagi. :D)
Vana ogalik nii alasti konksu ei võta.
 
Hülgehall kuub 22. mai 2014, kl 22.30
Oleme-oleme mõnusad, ei saa salata..a mulle jäi hiljuti silma üks huvitav alias Rein Vald, vat need postitused olid alles tase..siukest vaataks ise ka, eemalt ohutust kaugusest muidugi..
 
Carriba 22. mai 2014, kl 22.30
Ma olev veidike ajast maha jäänud :D Ei jõua siin teiega sammu pidada:)
 
Carriba 22. mai 2014, kl 22.33
Vot see Rein Vald on alles tegelane, loe ja imesta :D
 
Tom 22. mai 2014, kl 22.51
ma tegin uvitava järelduse, pääle IP on kogu see hvoorumi naispere ekstrasenside uvilised. muidu ikka kilkavad nii mõnedki siin õhtuti, aa täna mitte keskit :D
ja ainuke mõistlik põhjus on selles, et telekast tuleb midagi :)
aa pole ullu, varsti akkab jalka mm ja siis on mehed kadund ;)
 
Rein Vald. 22. mai 2014, kl 22.55
Sorry hülgehall, aga homondus mulle ei istu...
 
irooniapõõsas 22. mai 2014, kl 23.01
või siis on teised naised oma printside poolt toomingaõisi nuusutama viidud...
aga ekstasensid ei huvitaks siis ka, kui kodus töökorras telekas oleks.
 
Tom 22. mai 2014, kl 23.09
selleks, et kevadist lehka ninna tömmata, pole vaja jalutama minnagi, piisab akna avamisest. aa muidugi on väljas, värskelt niidetud muru pääl see lehk veel eriliselt tugev :)
 
Carriba 22. mai 2014, kl 23.23
Ilusat õhtut. Mina lähen eurosport 2-te edasi vaatama:)
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 00.09
Näete, igaühele midagi:) Mina teie vaimustust selle Rein Vald`i suhtes ei jaga ja õnneks on see elukas lühema keti otsa pandud või koguni puuri pistetud.
Mina armastan jätkuvalt Agnest jt delfimnutte:)
 
Peletis 23. mai 2014, kl 00.17
...täitsa blond värk :)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Peletis 23.05.2014 00.22.
 
Tom 23. mai 2014, kl 10.01
olen kah tb-ga üht meelt, see reinvald jätab vähe kohtlase mulje, aa no siis mõnele sobib :)
muidugi, ega selle telhvi põhjal kah midagi järeldada saa, arva, kui keegi siin oma tegelikku mina näitab. tegemist ikkagi pigem (sõna-/näit-)kunstiga :D
 
Tom 23. mai 2014, kl 11.41
mulle jubedalt meeldib see kõrvalolev tsitaat :) see väljendab siinse foorumi olemust nii tabavalt :)

"Kui surnud oled, siis ei saa ise sellest aru, ainult teistel on raske. Samamoodi on siis, kui sa loll oled"

aa teisalt on siin ka tarku ja meeldivaid inimesi, seepärast ma siit veel läind ei olegi :)
 
irooniapõõsas 23. mai 2014, kl 11.49
No ma olen ka siis vähe diip....leidsin sihukese tsitaadi:
"Tark inimene võib vahel lollitada, loll inimene võib pidevalt targutada"
 
Pert Vere 23. mai 2014, kl 11.53
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No ma olen ka siis vähe diip....leidsin sihukese t
> sitaadi:
> "Tark inimene võib vahel lollitada, lo
> ll inimene võib pidevalt targutada"

Kurat.

Vaatasin peeglisse ja olen nüüd mõnda aega vait.

:D
 
m e e s 23. mai 2014, kl 11.58
viimasele :D
 
mees 23. mai 2014, kl 11.58
kurat, eelviimasele ikka :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!