Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mõnusad olete :)
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 22.24
lihtsalt blond
No sa vahi...ma polegi ainuke, kellel on torudega jeepide fetiš:)))

Aga et ma olevat olnud töönarkomaaniga abielus? Kust see info pärineb?
 
lihtsalt blond 23. mai 2014, kl 22.33
tb... ei ole siis nii või? Mulle on selline mulje jäänud :) Ei midagi isiklikku. Kui väidad vastupidist, siis... väida :) Ma küll ei usu, et sa mingi jobuga abielus oled olnud :)) On ilmselt midagi, mille järgi me endale sarnase saatusega naised ära tunneme!
 
Tom 23. mai 2014, kl 22.35
lihtsalt blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tglt, tekkis mul küsimus Tomile: sa ajedsiin
> võõraste naestega lobajuttu, kas see kompenseerib
> armukese pidamise? No, päris blond küsimus muidugi,
> aga... tahaks ju teada, kuidas need mehed tegelikult mõtlevad

vot, mul juhtmed pikad, mis mõttes armukese pidamine? mul on mu särasilm (kes etkel põle kodus, vaid on mul skaibi otsas) ja sellest mulle piisab. seega mai pea mingit armukest, seda ma saaks ju teha vaid siis, kui abielus oleks, aa ma isegi põle abielus mitte :)
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 22.41
lihtsalt blond
Mitte ainult torudega jeebifetiš ja väidetavalt sarnane saatus, aga sa oskad isegi minu stiilis kirjutada...pole paha:)
Mul on tunne, et üks võimas ja jämedate torudega jeep on mul varsti ukse ees ja võin rahumeeli teatepulga sulle edasi anda.
 
lihtsalt blond 23. mai 2014, kl 22.43
Tom, küsimus oli armukese pidamises... Ma olen lihtsalt blond, päriselt ka :) proovin siis uuesti sõnastada: Kas delfis jutustamine kompenseerib vajaduse armukest pidada? Teadagi on see iga abielumehe unistus, vähemalt blondise naise arvates.
 
vot tase 23. mai 2014, kl 22.44
Tomil naine koristab Soomes!
 
Tom 23. mai 2014, kl 22.46
lb, see kompenseerib suhtlemisvajaduse, mitte armukest :)
loomulikult ma seie ei satu, kui särasilm jälle kodus, aa seni, kui ta eemal, seni ma siin lobamas :)
 
Tom 23. mai 2014, kl 22.47
tase, kahjuks panid nüüd pikalt mööda, aa jäägu sulle see rõõm nii arvata :D
 
Agnes 23. mai 2014, kl 22.48
lihtsalt blond,

Küll üks loll ikka jõuab küsida...Ära esita küsimusi, millest su pähklisuurune aju niikuini läbi ei näri.
 
lihtsalt blond 23. mai 2014, kl 22.50
Tom, sul on siis ikka olnud armuke..., kunagi enne särasilma? Pole hullu, eks sinagi oled... lihtsalt mees :)Mul ka lihtsalt suhtlemisvajadus :))
 
Tom 23. mai 2014, kl 23.11
lb, sa oled mingi nuhk vä? teabeametist? kapost? prokuratuurist? :D

kuula parem muusikat :)

https://www.youtube.com/watch?v=euhgMBgTB34

ääd ööd :)
 
lihtsalt blond 23. mai 2014, kl 23.21
Ääd öö, Tom! Pole ma ei nuhk ega keegi, kes sind päriselt tunneks, ka mitte mõni exarmuke mitte :) Nii,et ära muretse, olen lihtsalt blond :) Lugu iseenesest oli deep :)))
 
reetmine 24. mai 2014, kl 00.17
no siin ringi aeledes rahuldab tom ennast täiega. veebisexi ei teegi oma vanamooriga? või ei seisa, kui netis tähti peab tippima?
 
õde 24. mai 2014, kl 09.11
Mulle meeldivad siin omal kombel kõik püsikad, ei hakkaks eraldi nimesid välja tooma, unustan kellegi ehk mainimata. Huvitav see virtuaalsuhtlus, pole inimest kunagi näinud, aga ikka nagu juba tunneks teda. Minu arvates on inimesed netis ehedamad ja avameelsemad, kui reaalis. Anonüümsus kaitseb.
Mul natuke kahju, et selline tegelane nagu n54 siit kadus, ta uppus libadega võitlemisse.

Aga ilm on võrratu :)
 
irooniapõõsas 24. mai 2014, kl 09.48
Vaidlen vastu. Ilm on ju-be!:)
 
Tom 24. mai 2014, kl 10.09
IP, me oleme siis sinuga samast parteist :)
mu meelest ei ole ka jubedamat ilma, kui kuum ilm. 24-25 on maksimum, mis ma ää kannatan, kõik mis üle selle on jäle!

külmaga paned riided selga ja on hää, aa kuumaga ei tee miskit, kui ikka palav siis palav, koori või paljaks :(
 
irooniapõõsas 24. mai 2014, kl 10.57
Kusjuures Eesti kliimas on see kuumus kohe eriti rusuv. Subtroopikas on ka palav ja peab mööda seinaääri käima, aga on kuidagi talutavam. Vbl sellepärast, et seal lõppeb sihuke päev reeglina äikesetormiga.
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 11.54
Olen IP ja Tomiga samast klubist.
Armas Jumal...ma tegin sinuga diili, et tahan sündida Põhjamaale, seega palun täida oma lubadus. Aitäh!
Siinkohal on sobilik mainida, et Sul on üks palve veel täitmata....selle asemel kütad siin ilma soojaks:(
 
Tom 24. mai 2014, kl 12.01
tb arvad, et jumal annab sulle torudega maasturiga mehe? ei anna, ise pead otsima :)
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 12.06
Ilma oskab peesse keerata, küllap saab selle lihtsa asjaga ka hakkama:)
 
Agnes 24. mai 2014, kl 12.21
Sahmakas külma vett lööb kuuma kivi lõhki..püüdke kas kogu aeg kuumad..või vähemalt sooja/sooojemad..olla ja te kaifite seda samamoodi nagu mina :)
Ma vihkan külma ja talve ja enda riietesse pakkimist.

Muus osas õe jutuga sama meelt, aga n54..nii vähe, kui ma teda lugesin, siis tema jaoks oli siin elu liiga raske. Küps naine küll, aga delfi pinget ei talunud :)
 
irooniapõõsas 24. mai 2014, kl 12.29
Mu probleem selles ongi, et ma olen väga kuumavereline.
Aga kesk-kevad on mulle kõikse sobilikem, 15-20 kraadi sooja on mõnus ja paras.
 
Tom 24. mai 2014, kl 13.47
mina naudin ka vihmast suve. ka pääle äikest on tavaliselt mõnus. kevadised lõhnavad varahommikud on aga mu lemmikud, siis tunnen ma end lihtsalt suurepäraselt :)
 
n54 24. mai 2014, kl 14.03
Agnes,mul oli või on veel üks polt,kes minu suhtlemisvaegust leevendab.kui võimalik,siis olen kohe siin Delfis aga ega teist meest ka otsida enam ei viitsi.
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 14.04
...jaaa, mulle meeldivad ka kevadelõhnad, ööbikulaul, paduvihma robin plekk-katusel, peale äikest selgeks paukunud õhk, ploomide ja õunte lõhn sügisel ja paks sätendav lumi talvel:)

Suvel on sääsed, parmud, sitikad, satikad, ussid puugid, torkiv päike, sulav asfalt, kellegi koledad kannad ja varbad eskalaatoril mu nina ees ning vastikult kleepuvad ihud...öööhhh:(

Praegu on õige aeg meest otsida,....kuigi mulle meeldivad pruunid mehed, mitte minusugused...
 
Tom 24. mai 2014, kl 14.48
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kellegi koledad kannad ja varbad eskalaatoril mu
> nina ees ning vastikult kleepuvad ihud...öööhhh:(

sa blond oled ikka lilliput küll, kui eskalaatoril kannad silmeette jäävad :D
aa siis peaks sulle ju jeebimehed sobima küll, need kah enamasti sellised lühemat kasvu :)
 
Agnes! 24. mai 2014, kl 14.57
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.37.
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 14.58
Sa ära üppa midagi, Tom.
172 cm koos lisadega ja saan mehi valida...ei pea ainult korvpallimeeskond olema, vott.
Saa oma jeebipuudusest ükskord üle:)
 
Tom 24. mai 2014, kl 15.02
mina ei tunne jeebist mingit puudust, vajadusel võtan garaažist ja sõidan, aa seda vajadust lihtsalt ei ole :) (teine asi oleks muidgi siis, kui peaks mõne blondiga sebima).
aa tubli kümme senti lisasid on kah hää, aa mu meelest ikka natsa napp. käävangus jalutamiseks peaks ilma lisadeta veel natsa pikem olema.
ei midagi isiklikku, lihtsalt kogemustest väidan nii :)
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 15.16
Mina tahan mehele alt üles vaadata, mitte ta paljast pealage passida...mitte et mul kiilakate vastu midagi on...oeiii:)

käävangus...issant, nagu mingid vanurid promenaadil...ikka käest kinni käiakse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!