Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks meessõpra
 
Pert Vere 23. mai 2014, kl 13.43
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pühajumal, kus on teemad alles - püstijalusex tabu
> reti otsa tõstetud kääbusega. Vastik :/

Agnes, kas sul läks fantaasia käima?
Kui juba käima läks ja kääbikukepp taburetiga ei sobi, siis võid ju näiteks... hmm... hmm... no näiteks sellist seksi ette kujutada, kus naine on peapeal.
 
irw 23. mai 2014, kl 13.49
"kellega koos räägitakse, käiakse ja tehakse samasuguseid asju nagu samasoolise sõbra puhul, isegi kui vaja, minnakse koos poodi aga minule shoppamine ei meeldi."

sõpra saadetakse vahel perse, sõimatakse eideks, katsutakse jõudu, nagu surutakse kätt ja räägitakse naisi taga ning seda mitte heas toonis. kindlasti on hakkamas naissõber kõigeks selleks valmis solvumata ning sõber alati ikka edasi:DD
*jää parem ikka oma liistude juurde edasi, kui sult seksi ka ei saa, siis keegi ei viitsi mingit naissõpra kätel kandma hakata..
 
Agnes 23. mai 2014, kl 14.46
"näiteks sellist seksi ette kujutada, kus naine on peapeal"

Ma nimetaks selle joogaks, mis on enesetapp kõige sügavams tähenduses..kus inimese loomus peab surema selleks, et uuesti sündida ja mis on halba sellises uuestisünnis või siis elluäratamises :)
Kiskus keeruliseks :) Lihtsam on kaasa mõelda koikus lätakil vedelevast mehest ja selle otsas trallitavast naisest :)
 
Edwin 23. mai 2014, kl 17.09
Otsid sõpra, mitte seksi, aga sõber ei tohi olla 180 cm :D

Tunnista, tahad, et mingi täkk sind koiniks. Aeg latti alla lasta, vanus juba sealmaal. Mehed vahivad ikka paarkümmend aastat nooremaid näitsikuid
 
Tom 23. mai 2014, kl 17.11
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kiskus keeruliseks :) Lihtsam on kaasa
> mõelda koikus lätakil vedelevast mehest ja
> selle otsas trallitavast naisest :)


mis on koikul vedelemisel viga? igati mõnus ju ;)
aa tegelt on nii, et mu särasilm on selline vabameelne ja lustiline tegelane ja seepärast on mul vana konservatiivina vaja old teda taltsutada, et mitte väga rahvarohkes kohas seksima akata. aa noh, vahest muidugi pole vastu punnind ja seepärast on igasugu naljakaid poose ja kohti ää proovitud :)
 
Agnes 23. mai 2014, kl 17.16
Eksole, ikka vaja siukest shõud, mida saadab veel ahastav sexikisa, teiste ees korraldada..nagu õppefilm :)
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 17.29
Jeerum, kas te üldse muust ka mõtlete kui ainult seksist...kohutavad inimesed:)
 
Tom 23. mai 2014, kl 17.35
tb, viimasel aal ei mõtle, aa Pert kurivaim on nii pervert, et suunas teema sinna :D

vaatasin just teema algust ka ja kuna siin teemas keegi konkreetselt tutvund põle (ei ühtki meiliaadressi), siis võib edasi läbustada :)
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 17.40
Aga kas mina ka tohin siis nats seksist rääkida...ikka oma lemmikust:)
 
Tom 23. mai 2014, kl 17.44
aa kesse keelab, Agnes vaid pirtsutab siin ;)
tegelt on seks mõnus ja mai sa aru, miks sellest rääkimine nii keeruline inimestele on. mulle küll pole :D
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 17.58
Rääkimine on käkitegu, aga katsu sa leida väärt mees, kellega teha:(
 
n a i n e 23. mai 2014, kl 18.01
Põhimõtteliselt ei ole sõbra leidmisel vanusepiirangut ja Edwinile teadmiseks, et kui on kirjas, et sõpra - siis tähendab seksita.
 
Tom 23. mai 2014, kl 18.23
tb, see puhtalt su isiklik probleem :)
"Ülimalt tähtis asjaolu, erakordne ülesanne kutsub teid kloostri varjulisest rüpest, paastu ja palve juurest maailma minema, et teisel viisil meie issandat teenida. Otsige preili Agnes von Mönnikhusenit! Vaenlaste ja sõprade seast, maa alt ja maa pealt. Kui leiate, siis ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete joodikud, vargad, liiderdajad, laiskvorstid, taignapead!"
sina oled oma Agnese leidnud, nüüd katsu ka see Gabriel kah kätte saada :D

aa sult, teemaalgataja, tahaks ikka teada, miks peab sõber (seda enam kirjasõber) olema mees ja vähemalt 1,8m pikk? kassa akkad sõbraga mingeid katseid tegema, et parameetrid tähtsad?
 
naine 23. mai 2014, kl 18.27
Tom ,saame kokku ja siis räägime.Suhu ma võtan kindlasti aga kas sa mulle sisse ka sõidad,seda pead ise otsustama.
 
n a i n e 23. mai 2014, kl 18.28
Tom, mina ei otsi kirjasõpra.
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 18.31
Tom, vaata, minu isiklik probleem on see siis, kui ma tahaksin näputööd teha:)....seega on see kindlasti vähemalt ühe mehe probleem ka.
Jah, Agnese leidsin, lisaks selle teise nunna ka ja loodan, et ka Siim on leitud, aga Gabriel küpsetab mind eriti kaua ja hoolega:)

n a i n e...võta me plära siin positiivselt..hoiame su teemat vähemalt esireas:)
 
Tom 23. mai 2014, kl 18.33
aa ole siis aus ja ütle, et tahad meest, mitte sõpra. sõbra ja mehe kriteeriumid vähe erinevad. sõbraks sobin ma nii mõnelegi, aa meheks vaid ühele. selles point ongi ;)
 
naine 23. mai 2014, kl 18.35
Tom on jutumees ainult.Lööb kohe põnnama kui mingi ettepanek tehakse.Paistab olevat Kämbla-Tom.
 
Tom 23. mai 2014, kl 18.37
tb, no krt, kui sa nii hää välja nääd, kui väidad, siis mis kunst see on mõni mees rajalt maha võtta! või lihtsalt julgusest jääb puudu? oia silmad lahti ja kui nääd sobivat objekti, siis lihtsalt katsu tähelepanu endale tõmmata ja asi vask. kaua see mehe konksutamine ikka aega võtab? :D
 
n a i n e 23. mai 2014, kl 18.38
ok, täitsa blond :)

Tom, kui on kirjas, sõpra, siis tähendabki sõpra. Neid, kes sõbra leidmisel loodavad seksi võib enamus olla, mina nende hulka ei kuulu.
 
Tom 23. mai 2014, kl 18.49
n a i n e, vat mai saa ikka aru, esiteks ei ole mingit kontakti jäätud, see on kahtlane, teiseks, milleks sõbra pikkus? mul on igasugu pikkuses ja laiuses sõpru ja mai tee neil selle järgi vahet, küll aga valisin ma seda, kellega voodisse minna ja seal on väline atraktiivsus tõesti tähtis. kui ma ütleks, et ma blondide ja punapäädega ei suhtle, siis oleks mul ju mitu hääd sõpra vähem. mai diskrimineeri inimesi nende välimuse järgi, küll aga vahest eelistan küll, mis sääl salata :D
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 18.49
Tom, sa oled ka kuumarabanduse saanud vä?
Millal ma väitnud olen, et hää välja näen?
Lihtne delfivaal...kaloss, marati pesu ja kandadeni sitsikleit. Küsi Agnese käest kui ei usu.

Teemasse kah..
naine, sa pead eriti kole olema, ainult siis on lootust meessõpra saada...või panusta mõnele pedele.

Mauno-Tauno aeee, kus te olete?
 
Agnes 23. mai 2014, kl 18.54
"kas te üldse muust ka mõtlete kui ainult seksist"

Näljased räägivad ikka leivast..leiva maitsest ;)
Mina olen lihtsalt harrastussportane..joogasõber.
 
Tom 23. mai 2014, kl 19.02
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, sa oled ka kuumarabanduse saanud vä?
> Millal ma väitnud olen, et hää välja näen?
> Lihtne delfivaal...kaloss, marati pesu ja
> kandadeni sitsikleit. Küsi Agnese käest kui ei usu.

no see põld ju väga ammu, kui Agnes siin väitis, et lasi ühe ehvektse blondiini taskus maha (või saatis bussipääle, vahet pole). ma miskipärast arvan, et see olid just sina. ;)
ja ükskord sa ütlesid ühe alu pandud lingi pääle, et sa olid sama nägu noorena (vihjeks, et see lingil olev neidis kasutas Marilyn Monroe pilti). seega ma teen lihtsalt loogilisi järeldusi, ei muud. (puarroo, juu nõu)
 
irooniapõõsas 23. mai 2014, kl 19.09
kaloss ja kandadeni sitskleit on vägagi ehvektne.
 
n a i n e 23. mai 2014, kl 19.16
Ärgem unustagem põhiteemat, mina soovin meessõpra.
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 19.17
Tom, sa ei saa ometi nii blond olla, et usud blondide juttu:)
Tegelikult olen ma tumedat verd nagu mustlaseit ja meenutan pigem ....Agnes, aita nüüd:)
 
Tom 23. mai 2014, kl 19.21
ega ma blonde eriti ei usu jah, eks seepärast saigi brünett valitud ;)
aa igas vales peab terake tõtt olema, et see usutav välja paistaks, seega tuleb see terake üles lihtsalt leida :)
 
Mauno 23. mai 2014, kl 19.39
Tom oli eile meiega Koplis saunas peol.Poiss ei piiksatagi sellest peost.Ta ei kahetse midagi.Viina oskab võtta ja igale ühele ei anna.
 
Tom 23. mai 2014, kl 19.46
n a i n e Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ärgem unustagem põhiteemat, mina soovin meessõpra.

sellega on keerulisem, kuna su tingimused viitasid millelegi füüsilisele, siis mina ei kvalifitseeru ja ülejäänd siin on ju mingid naised, kaasa arvatud see mauno.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!