Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahaks meessõpra
 
n a i n e 23. mai 2014, kl 19.51
Siis tuleb mul oodata, kuni keegi mees tahab naissõpra.
 
irooniapõõsas 23. mai 2014, kl 19.58
ma pole siin tähele pannud meeste kuulutusi, kus otsitakse naissõpru mitteseksimiseks.
 
Tom 23. mai 2014, kl 20.01
no nii lambist sa seda sõpra ei leia, midagi peab ikka ühist olema. huvid, maitsed, soodumused, niisama vaevalt keegi tuleb ja ütleb, et saame sõbraks.
esimese asjana võiks omale postkasti teha, kuhu sõbrasoovijad saaks kirjutada. ma usun, et siin on nii mõnigi, kes valikult ei julge kirjutada, aa postkasti küll midagi saadaks. seega, seni, kuni sa midagi ise teind ei ole, sa ka kedagi ei leia. täitsa nigu täitsa blond juba, vaid kaebleb, aa ise kellegagi tutvuma ei lää.
 
Tom 23. mai 2014, kl 20.02
IP, kusjuures kunagi isegi oli selline teema, aa see oli ammu.
 
n a i n e 23. mai 2014, kl 20.08
niisama jah võib keegi mees tulla ja soovida naissõpra, st kui keegi tahab, siis saabki sõbra.
 
irooniapõõsas 23. mai 2014, kl 20.09
nojah, ma olen siinsete püsikatega võrrelde alles õitsvas eas noorik ja ei tea, mis hallil aal juhtus...
 
Tom 23. mai 2014, kl 21.56
IP, veab sul :) kui sa vaid teaks, mihändset porri näiteks see punapää oma nooruses seie tootis, siis see võttis ka selgema pääga meestel silme eest virvendama, aa nääd, nüüd on vooruse etalon ise :D
isegi mu kirjastiili põlgab ää, kuigi, kui peaks talle ta omajagu meelde tuletama, siis äbeneks teine vast silmad pääst välja :)
siin jah igasugust kaadrit läbi joost, kuigi ilusaid etki kah old, nii mõnigi paar siin teineteist leid, aa viimasel aal änam sellist asja pole juhtund. nüüd siin vaid vanad resigneerund püsikad ja mõned pooletoobised. ja see on kõik :(
 
Pert Vere 23. mai 2014, kl 22.08
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eksole, ikka vaja siukest shõud, mida saadab veel
> ahastav sexikisa, teiste ees korraldada..nagu õppe
> film :)

Aga sa korralda shõu teiste ees varjus, aga nii et vaid kisa kosta.
Õppekisa sel juhul...?

Tom, rsk, ah et nii pervert et jälle teema seksile kiskusin? Mine sa kah... Taunosse :d
 
irooniapõõsas 23. mai 2014, kl 22.17
tead sa ole selle Agnese õrritamisega siin ettevaatlik. Ta ju pikalt ilma olnud, vaat veab su kuhugi nurga taha ...eee...õppekisa korraldama:)

kui sa just muidugi taotuslikult ei õrrita:)
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 22.18
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
seega, seni, kuni sa midagi ise teind ei ole, sa ka kedagi ei leia> . täitsa nigu täitsa blond juba, vaid kaebleb, aa ise kellegagi tutvuma ei lää.


Kas sa arvad, et tulen siia pläägutama, kas ja kus ja kellaga ma tutvun....täitsa sooda ikka:)
 
Pert Vere 23. mai 2014, kl 22.22
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tead sa ole selle Agnese õrritamisega siin ettevaa
> tlik. Ta ju pikalt ilma olnud, vaat veab su kuhugi
> nurga taha ...eee...õppekisa korraldama:)
>
>
> kui sa just muidugi taotuslikult ei õrrita:)

IP, ma lihtsalt mõnuga näägutan :-)
Siin delfis võib mida iganes väita, kust meie teame, et ta näiteks praegu ei seksuta kuskil?
Näe, kaebas teises teemas et kann valus :D
 
Agnes 23. mai 2014, kl 22.22
Blond, ma siinkohale sinuga väga ei nõustu, sest terve delfi teab, et sul kedagi pole ja sa juba ammu aeg ilma..fännklaab elab kaasa ja oleks aus sõpradele teada anda, kui oled Mehe ja torud leidnud :)
 
Tom 23. mai 2014, kl 22.24
tb, aga kisa on ju taevani, ei meest, ei jeepi, ei torusid :D
kuisa vait, kut alu rukkis oleks, siis ehk akkaks midagi kahtlustama, aa nii üle pääva siin kaeveldes ei ole miskit tulemust näha :)
 
täitsa blond 23. mai 2014, kl 22.36
Polegi tulemust, aga see eest ma vähemalt tutvun:)
 
Tom 23. mai 2014, kl 22.40
tubli, tb! aa ää niisama tühja kah sahmi, tutvu ikka nii, et mingit tulemust oleks. me siin kõik nii loodame, et lõpuks ikka lääb õnneks :)
 
n a i n e 23. mai 2014, kl 23.48
kui siin on keegi mees, kes tahab naissõpra, andku teada
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 00.02
n a i n e
Ei tahaks küll pessimist olla, aga vaevalt sa sihukest leiad, sest:
1. mehed tahavad seksi.
2. mehed, kes ei taha...noh, ei tõuse enam, vat nemad ei julge hoopiski end sõbraks pakkuda, sest mine tea, mis naisel võib järsku pähe lüüa.
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 00.10
soov leida meessõber :)
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 00.25
Ohh, jumalale tänu...öelnud kohe, et tahad meest ja seksi....sa hirmutad oma sõbra jutuga muidu kõik potentsiaalsed kosilased ära:)
 
vanamehe mured 24. mai 2014, kl 00.30
no tom siis siin netis ju vanaks ongi saanud. hämmastva. ja ikka veel aeleks, kui tõuseks..nüüd pole tast enam muuks asja kui netis meest teeselda.. et ka ngu mehe aemik.. kuigi keegi pole seda vanameest ju iial näinud..
 
n a i n e 24. mai 2014, kl 06.19
Pakkumine jõus, täna võivad siia kirjutada kõik mehed, kes tahaks endale naissõpra.
 
täitsa blond 24. mai 2014, kl 12.02
n a i n e, ära ole naiivne...mina olin.
Sellist meest pole olemas!
Vaikselt tuksub neil püksis ikka väike lootus ja kui see lootus kustub, siis... eks sammuvad sinna, kuhu suunda seesamune ..noh...ikka "seesamune" juhatab.

Nii et, jäävad vaid Mauno ja Tauno?
 
Agnes 24. mai 2014, kl 12.28
Blond,

Las tuksub siis, sellele ei pea tähelepanu pöörama. Parem ikka, kui mingi sootu tegelane olla, kelle peale mingit reageeringut ei teki. Sõprust sõna otseses mõttes pakutakse ikka neile, kes sügavamat huvi ei tekita..siis me nimetame selle mehe-naisevaheliseks sõpruseks.
 
naisik 24. mai 2014, kl 20.43
Aga kuidas leida endale geimehest sõpra? Kus tuleks selleks ringi liikuda?
 
tiibadega kurat 24. mai 2014, kl 21.11
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.49.
 
eelmisele 24. mai 2014, kl 21.16
Koosta vahelduseks üks ratsionaalne ja mõtestatud lause
 
Tom 25. mai 2014, kl 10.28
Eks lauseehitusest oleneb väga palju.Tõesti üks ratsionaalselt koostatud lause ütleb palju rohkem kui ebaratsionaalselt koostatud lause.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!