Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lahutus- phäh! Saa üle!
 
eid_152eb946cca0f4 24. mai 2014, kl 22.06
Kuidas olete Teie üle saanud lahutusvalust? Mis aitab või mida olete teinud selleks, et taas suudate rõõmustada ja tahate inimestega suhelda? Mul on lahutusest möödas juba üle poole aasta aga ei tunne end ikka endisena. Ma tahan sellest juba ÜLE saada ja eluga EDASI minna.
 
mis te nüüd! 24. mai 2014, kl 22.12
pool aastat? mul on lahutusest 3 aastat möödas, aga pole üldse lootust, et ma sellest kunagi üle saan. armastusest ei saa kunagi enam üle.:(
 
mees 24. mai 2014, kl 22.15
Mine siis ümber, inimene võib paljusid armastada.
 
Pert Vere 24. mai 2014, kl 22.23
Istuge kodus, ärge suhelge, ärge flirtige, ärge käige meestega läbi. Ärge isegi mõelge, et midagi võiks aidata.
Siis on kindel, et jätate asisematele ja tegusamatele suguõdedele võimaluse ja ise saate foorumites õelutseda :)
 
kle pert 24. mai 2014, kl 22.25
kellega siin flirtima peaks, sinuga viimati? käi ka kanni õige!
 
VV. 24. mai 2014, kl 22.25
Lähed öösel pimedas metsa, onju, täitsa paljalt kusjuures, otsid kuskilt sipelgapesa ja lased sipelgatel oma kliitorit mudida.
 
Liisi Lahutatud 24. mai 2014, kl 22.26
to mees: ma usun, et olengi suuteline taas armastama aga puudub elurõõm ja see peletab vastassoo esindajad eemale.
 
Pert Vere 24. mai 2014, kl 22.32
kle pert Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kellega siin flirtima peaks, sinuga viimati? käi k
> a kanni õige!

Õigus. Kanni ma küll ei käi, aga minuga flirt on ka tühi töö. Ma ei tutvu igasugustega :) kui üldse.
Mis turtsuma ajas? Tige periood? :)


To Liisi Lahutatud:
Aga kuhu see rõõm kadunud? Vata sellega on sedasi, et alguses võid kasvõi teeselda lõbusust. Tasapisi ehk tulebki keha järgi ja harjudki olema ikka veidi rohkem naerukil inimene.
Ega Vingu-Viiuliga taheta eriti tutvust luua küll, see õige. Aga mõeldes, et oledki viril, ajad end veel rohkem tujutuks. Aja pea püsti, naerata rohkem inimestele ja mine tea, ehk varsti jääb keegi vahele
:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 24.05.2014 22.35.
 
Meeli 24. mai 2014, kl 22.36
Mul lahutusest pea kolmkümmend aastat möödas ja ikkagi veel,kui meelde tuleb,on hingel valus.Ehkki olen oma lastega elu edasi läinud ning enda kõrvale pole saatus andnud ühtegi meest,on hinges selle koha peal valus tühjus.Kurb!
 
Tom 24. mai 2014, kl 22.38
mu meelest oli küll lahutuse pääv röemupääv. ega see abilu juba ennegi suurem asi pold, aa kui sai paprit kätte, siis oli ikka räemu palju. suisa ülemeelikuks kippus kätte. seda soovitan teistelegi ;)
 
piripiia 24. mai 2014, kl 22.39
and my 12 points goes to - Pert Vere

PS! lahutusest ei saa üle saada, kui inimene seda ei taha. mis on see, mis teid nii masendab? ilmajäämine inimesest, kes teid ei armasta? omandiinstinkt peksab sisse? krt, küüned olid juba täitsa tahalöödud, aga ikka vingerdas minema!
 
Tom 24. mai 2014, kl 22.40
Tore, et liba endas kodukandi murde leidnud on, nii on teda lihtsam ka originaalist eristada.
 
Triin 24. mai 2014, kl 22.43
Mine eluga edasi. Pole mõtet taga nutta, mis läinud. Vaata hoopis selle asemel edasi. Ja varsti Sa näed, kui ilus on élu!
 
Pert Vere 24. mai 2014, kl 22.49
Tüdrukud, te kannate ju seda endaga kaasas. Ärge kandke. PÜÜDKEgi krt vähemalt.

Ma saan aru, et naistel emotsionaalne rohkem... aga seni kuni see taak sul selgas, sinna ükski teine mees ei mahu.
Tegelt ka noh.
 
Agnes 24. mai 2014, kl 22.50
See "eluga edasiminek" kõlab alati nii naljakalt :)
Oleks tahtnud siis kehvas abielus paigal tammuda või? Lahutus ongi edasiminek - jama sai läbi!
Ega peale lahutust maakera ei lakka pöörlemast..pöörleb nii, et pea käib ringi ja elu maa peal on võimalik ka ilma abielus olemata :)
 
Triin 24. mai 2014, kl 22.54
Pert Verele: ega meeste puhul samuti:) Unustage kõik vana ja elage täiel rinnal edasi.
 
Tom 24. mai 2014, kl 22.57
tegelt muidugist võib sest teemaalgatajast aru ka saada, kui ta oma meest ikka päriselt armastas. sest kui armastatu ää kaob, siis see võib valus olla, aa reeglina abielus on pigem tegu rutiiniga ja lihtsalt selle muutus ei tohiks nii valusalt mõjuda. igatahes tasub Perdi soovitust arvesse võtta ja natsa röemsam nägu pähe teha. särasilmad leiavad alati omale uue mehe, vinguviiulid mitte kunagi.
 
käpiknukk 24. mai 2014, kl 23.06
kõige parem on üldse mitte abielluda, jäävad paljud mured olematta.
 
irooniapõõsas 24. mai 2014, kl 23.07
Kolmkümmend aastat, vot see on küll karm...kahju lausa neist inimestest, kes oma purunenud õhulosside varemeid taga nutavad.
Eks inimesed on erinevad ja kõik lood ka erinevad, aga selles suhtes Agnesega nõus, et lahkuminek ongi juba iseenesest edasiminek. Vähemalt minu puhul oli see emotsioonide ja põdemise periood enne seda viimast sammu ja sealt edasi juba sirge seljaga ja selge silmaga edasi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 24.05.2014 23.08.
 
sõnad kui taevatähed 24. mai 2014, kl 23.17
Mul ei ole kõike, mida armastan, aga ma armastan kõike, mis mul on...
 
Hülgehall kuub 24. mai 2014, kl 23.17
Esimesest ja ainsast ei saa sa kunagi üle ega ümber, see jääb..ainus, mida teha, on leida oma ajusopis üks pimedam ja kõrvalisem tuba (hea kui lukku käib) ja visata lihtsalt sinna üle ukse, las jäädagi sinna,
 
pooleldi unes 24. mai 2014, kl 23.25
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Esimesest ja ainsast ei saa sa kunagi üle ega ümbe
> r, see jääb..ainus, mida teha, on leida oma ajusop
> is üks pimedam ja kõrvalisem tuba (hea kui lukku k
> äib) ja visata lihtsalt sinna üle ukse, las jäädag
> i sinna,

kuub visatakse varna ja unustatakse, inimest ei saa ära visata.
 
Pert Vere 24. mai 2014, kl 23.30
pooleldi unes Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> kuub visatakse varna
> ja unustatakse, inimest ei saa ära visata.


No kurat kas ajafaktor ei loe üldse?
Peaks ju olema võimalik, step-by-step, samm-sammult inimest mitte enam meelde tuletada, aeg ravib siiski haavad.

Mälestuse sitast tundest, hingevalust tõstadki mõtteist teise tuppa ja paned ukse ka veel lukku.
Ka mina olen kunagi väga-väga ammu nii teinud.
Parim ravi on muidugi uus suhe. Siis ongi mõtted mujal.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 24.05.2014 23.31.
 
Perdile 24. mai 2014, kl 23.35
kui need inimesed nii sitad on, mis te siis abiellute nendega? iseenda lollust näitad, oled võtnud nii sita naise, et pead unustamiseks trikke tegema.
 
Tom 24. mai 2014, kl 23.41
Perdile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui need inimesed nii sitad on, mis te siis abiell
> ute nendega? iseenda lollust näitad, oled võtnud n
> ii sita naise, et pead unustamiseks trikke tegema.


sai saa ikka mõttele pihta :)
aa perdi käitumises tunnen ennastki sutsu ää :)
 
njahh 24. mai 2014, kl 23.41
mis mõte on minevikku taga nutta, kui seda nagunii tagasi ei saa? Tark keeraks näo tuleviku poole ja vaataks, mida tol huvitavat pakkuda on.

Ses minevikus kinnihoidjaid on kuidagi palju tekkinud, seepärast neid AD-de neelajaidki nii palju on...
 
Pert Vere 24. mai 2014, kl 23.41
Perdile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui need inimesed nii sitad on, mis te siis abiell
> ute nendega? iseenda lollust näitad, oled võtnud n
> ii sita naise, et pead unustamiseks trikke tegema.

*Annab kirjutajale käe ja aitab ta ämbrist jälle välja:
"no ikka juhtub, et astud sisse" :-))

Ja nüüd läheme, vuta-vuta uuesti eelmisi postitusi lugema, ning püüame neid ka mõttega lugeda :-))
 
miks ei saa 24. mai 2014, kl 23.42
viskame kõik prügimäele ja oleme rõõmsad edasi.
 
rõõmurull 24. mai 2014, kl 23.44
ma unustan kõik halva juba 5 minuti möödudes ära ja elan täiel rinnal rõõmsat elu. see on minu elu ja kõigest üksainuke. elagu elu! :)
 
Margarita 24. mai 2014, kl 23.51
Ei ole see edasiminek nii lihtne midagi, kui on olnud armastus. Elurõõm kaob ja seda uuesti leida on väga raske.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!