Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teadmiseks uutele
 
mh 29. mai 2014, kl 14.56
Ja kellele need püsiasukad siis ette jäävad, kardad, et internet saab otsa või?

Püsikad hoiavad siin teemasid üleval. Vaadake ammumöödunud foorumi algusaegasid, siis oli tõesti ainult tutvumiskuulutus ja kõik, keegi teemat ei arendanud..
 
mh 29. mai 2014, kl 14.58
"muusikal

cristal 05. oktoober 2002, kl 13.23

Tere.
Kas leidub kahte muusikalihuvilist meesterahvast kes oleksid toredateks kaaslasteks mulle ja minu sõbrannale ühel etendusel novembri alguses?"

Huvitav, kas cristal on nüüd, 12 aastat hiljem õnnelikuks saanud?
 
n a i n e 29. mai 2014, kl 21.56
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja kellele need püsiasukad siis ette jäävad, karda
> d, et internet saab otsa või?
>
> Püsikad hoiav
> ad siin teemasid üleval. Vaadake ammumöödunud foor
> umi algusaegasid, siis oli tõesti ainult tutvumisk
> uulutus ja kõik, keegi teemat ei arendanud..

See ongi siin tutvumine, mitte mingi Aristotelese filosoofiakool või totrate youtube linkide spämmimiskloaak.
 
jajah 29. mai 2014, kl 21.59
Mine keeda endale rahustavat teed, vaata peeglisse ja mõtle, kus viga on.
 
tutvuja 29. mai 2014, kl 22.05
Ühine muusikamaitse ja ongi alus tutvumiseks loodud.
n a i n e, äkki proovid mõnda viharavi tugigruppi, seal peaks sulle mõni sobiv mees leiduma.
 
hm 29. mai 2014, kl 22.11
n a i n e palu kenasti siinseid meessooesindajaid võib olla saad mõne nõuande edasiseks eluks ja arenguks.
mansion ghost 29. mai 2014, kl 22.11
´n a i n e´, Sa primitiivne eluvorm, tõesti arvad, et tuled siia ja võtad riiulilt sobiva? Et siin ootab hordide kaupa just Sind ootavaid mehi-sõpru. Suhtlemise käigus, niipalju kui seda olnud on, oled kahtlejadki eemale peletanud oma nipsakusega.
 
hm 29. mai 2014, kl 22.15
...näed siis, mõttelugejad on isegi olemas :)
 
n a i n e 29. mai 2014, kl 22.32
Teis siin pole kelleski ju meest, et oma kondine tagumik arvuti tagant välja vedada ja väljagi minna. Ise veel enamuses uhkedki selle üle.
 
Tom 29. mai 2014, kl 22.36
n a i n e, ma olen siinsetga paljudega väljas käind, kümnega kindlasti, aa särasilma leidsin ikkagi väljastpoolt telhvit. seega ei maksa aint siinse keskonna pääle loota, kuigi ka siin on imelisi inimesi :)
 
n a i n e 29. mai 2014, kl 22.38
Tom, ära valeta, sina oled siin see kõige mökum ninanokkija ja althüppaja.
 
Tom 29. mai 2014, kl 22.41
lugesin mõttes üle, sain 13, aa vb olen mõne ää kah unustand. igatahes pooled siinsed naised on mul ää nähtud :D
 
... 29. mai 2014, kl 22.47
kuraditosin...:D
 
n a i n e 29. mai 2014, kl 22.48
Tom, tule siis homme välja, kui nii kõva mees oled.
 
Tom 29. mai 2014, kl 22.50
ei tule, mul särasilm olemas, mis siis, et etkel kaugel :)
 
n a i n e 29. mai 2014, kl 22.53
mott - jutupaunik oled ainult. Kui sa arvad, et ilma romantiliste soovideta kokku ei võigi saada, siis oled sa ikka palju rumalam mees kui välja paistab!
 
:) 29. mai 2014, kl 22.55
Võin kinnitada, et ta saab väga hästi ilma soovideta kokku, ainult valib natuke, et kellega :)
 
Tom 29. mai 2014, kl 23.00
:) räägib õigust, niisama mai viitsi välja tulla, miskit peab mulle ikka uvi ka pakkuma. etkel mul aga uvis puuduvad
 
;-D 29. mai 2014, kl 23.06
ikka ja jälle leidub keegi, kes võtab kätte ja veeretab oma tutvumissaamatuse püsikate kaela.
ma küll ei mäleta, et kellegi tommiga 100a tagasi, mais, kohtunud oleks
 
faktid 29. mai 2014, kl 23.07
Kinnitavad, et Tom on möku
 
n a i n e 30. mai 2014, kl 07.34
ärge põdege minu pärast,
teie kui püsiasukate väited, ei saa v saab on lihtsalt teie kadeduseuss ja lootus, et keegi veel ei saa mida tahab ja jääb ka teie moodi siia püsiasukaks :D
 
:) 30. mai 2014, kl 07.42
Väike vihje- enamus püsikaid on reaalselt toredad ja intelligentsed inimesed, kellel on oma reaalelu ja seetõttu nad siit tutvusi ei otsigi. Käivad ja lobisevad, teevad aega parajaks.
Tohib küsida, mida on kadestada "n a i s e s"? Või milleks kadestada?
mansion ghost 30. mai 2014, kl 07.59
´n a i n e´, keegi ei põegi Sinu pärast. Eks see kadeduseuss on ka sihuke hapu viinamari ladvaoksal teema. Püsiasukad, kes pikemalt paigas püsivad, tekivad erinevates foorumites ikka, sõltumata kellegi kapriisidest. Milleks püsikaid süüdistada, kui ei oska end huvitavaks teha ja pealegi igalpool ei liigugi just Sinule sobivaid persoone. Kui Sa tuhised elust läbi nagu tõmbetuul, kusagil peatumata ja oled solvunud, kui kohe ei saa seda mida ihkad. Võibolla satub ka siit läbi astuma see "keegi" aga Sina oled juba läinud, pettunud ja tige.
 
püsistatistik 30. mai 2014, kl 08.49
n a i n e on ise ka juba kergelt püsikalõhnaline. Juba mitu päeva figureerib ja tülitseb siin. Paar päeva veel ja kirjutame ta siia sisse.
 
johhaidii 30. mai 2014, kl 10.59
Kuule, keegi äkki on tähele pannud sellist alafoorumit nagu- LASE AUR VÄLJA?
Vot seal mökitagegi, see ongi selleks tehtud, et aega mõnusasti veeta ja plära ajada. Mille krdi pärast tutvumise all parem mögiseda on? Jutu järgi keegi püsikatest isegi ei otsi tutvust. Halooo, mida te siin siis teete, turumutid? Kaks tükki koos, siis kolmas on suus. See ongi ainus põhjus siin istumiseks, et äkki keegi paneb jälle mingi nõmeda kuulutuse üles ja siis saab hambaid teritada. Et igav oodata poleks, siis asustatakse mõni teema pikemaks ära ja jäädakse seal lalisedes ootele. Nii kui midagi tekib, nii asutakse kohe rünnakule kari kiibitsejatest ja kiilumeestest sabarakke kannul, kes siit siis, ma ei teagi mida otsivad. Kõige jälgimad ongi just need sabarakud. Oma vaimukuse tase on ümmargune null, aga väljavalitud iidoli ehk püsika tobedusi on varmad toetama.
 
viimasele 30. mai 2014, kl 11.25
Soe soovitus, võta n a i s e g a ühendust, tundute ideaalselt sobivat :)
 
radiridiralla 30. mai 2014, kl 11.28
johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, keegi äkki on tähele pannud sellist alafoor
> umit nagu- LASE AUR VÄLJA?
> Vot seal mökitagegi
> , see ongi selleks tehtud, et aega mõnusasti veeta
> ja plära ajada. Mille krdi pärast tutvumise all p
> arem mögiseda on? Jutu järgi keegi püsikatest iseg
> i ei otsi tutvust. Halooo, mida te siin siis teete
> , turumutid? Kaks tükki koos, siis kolmas on suus.
> See ongi ainus põhjus siin istumiseks, et äkki ke
> egi paneb jälle mingi nõmeda kuulutuse üles ja sii
> s saab hambaid teritada. Et igav oodata poleks, si
> is asustatakse mõni teema pikemaks ära ja jäädakse
> seal lalisedes ootele. Nii kui midagi tekib, nii
> asutakse kohe rünnakule kari kiibitsejatest ja kii
> lumeestest sabarakke kannul, kes siit siis, ma ei
> teagi mida otsivad. Kõige jälgimad ongi just need
> sabarakud. Oma vaimukuse tase on ümmargune null, a
> ga väljavalitud iidoli ehk püsika tobedusi on varm
> ad toetama.

hästi öeldud, toetan.
 
irooniapõõsas 30. mai 2014, kl 11.29
vauvauvau...sulle endale on vist seda "lase aur valla" alafoorumit vaja. Vaat pole need asjad nii lihtsad, et minge ja olge seal. Mingil põhjusel on just see foorum selliseks kujunenud, mõni sotsioloog oskab ehk seletada. Kui sulle ei meeldi, et siin teemade/kuulutuste all spontaansed vestlused ja teemaarenused tekivad, siis palun väga, pole vist vähe neid keskkondasid, mis pelgalt kuulutuse ülespanekut lubavad.
vot sihukese artikli leidsin ka
http://wallblog.co.uk/2012/09/14/the-social-dyna...
 
Pert Vere 30. mai 2014, kl 11.32
johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, keegi äkki on tähele pannud sellist alafoor
> umit nagu- LASE AUR VÄLJA?

Sinu postituse tooni järgi peaks sinagi selle panema näiteks "halva kogemuse" alla :-)



> Jutu järgi keegi püsikatest iseg
> i ei otsi tutvust.

No ära kõike juttu ka usu. Arvan et 95% otsivad tegelikult ikka. Mingi väike, nimetu lootus on ilmselt säilinud, et ehk mingil päeval tuleb see Keegi.
Kuulutustele, kui mõni selgelt mittepüsikas on kirjutanud, vastavad nad ilmselt ka, aga tõenäoliselt mitte foorumi püsinimega.
Nii et - ehk ei peaks neid siiski siit ära ajama.

See väidetav kari kiibitsejaid on ilmselt samasugused "püsikad", kes lihtsalt püsinime endale ei viitsi võtta.


Küll aga olen ma nõus erinevate tutvumiskuulutuste risustamisega, niisama plõksimise eesmärgil.

Las need kuulutajad tutvuvad ja sõnastavad endi kuulutusi, kuidas ise tahavad. Igaüks pangu selline selleni, milleni ta küündib ja kellegi asi ei peaks olema keelt teritada selle peal.

Kui vaja, saab ju igaüks teha teema, mis oleks nö mittekuulutajatele, ning siis ei segaks ju neis suhtlemine kedagi?
Igas rubriigis on nö oma seltskond, tõenäoliselt väga ei taheta mujale kolida, seda enam et siin olla säilib ka mingi lootus ikkagi tutvuda :)
 
vahel püsin siin 30. mai 2014, kl 11.40
Aga ikkagi, need kes kardavad vestlusi ja teisi inimesi saavad alati ajalehesabas oma tutvumiskuulutuse avaldada. Keegi ei tule sel juhul romantikat solkima.

Püsikad võibolla ütlevad, et nad ei otsi tutvusi, aga elu pole päris must-valge ja kunagi ei tea kus ning kuidas elu muutuda võib. Olen arvamusel, et kui kellegi olemine või käitumine mulle ei meeldi, siis on see puhtalt minu probleem. Ma kas eemaldun või ignoreerin. Oma elu tuleb ikka ise meeldivaks teha, mitte selle pekki minekus teisi süüdistama jäädagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!