Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teadmiseks uutele
 
Tom 30. mai 2014, kl 16.22
püsikad püsikateks, aa kui neid ei oleks, siis mina siin ei käiks ka. vot kohe nii karm mees olen :D
tegelikult on alati mingi hasart mängus, eriti tore on siis kui on näha, et mõni paar tekib. tihtilugu aga on ka püsikad siin mingite suvade nimedega ja siis ei teagi, kes see konkreetne oli, kes paarilise leidis.

elus tahaks aga ühe telhvipulma ka ikka ää näha, tea kas mõni (pääle yxikmehe) julgeb siin oma leidu presenterida :)
 
eks 30. mai 2014, kl 16.26
ilus ja harmooniline on hingega inimene...

sellisega tahaks tutvuda.
 
täitsa blond, regamata 30. mai 2014, kl 16.38
eks, kõikidel on hing!
 
eks 30. mai 2014, kl 16.41
täitsa blond, regamata Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks, kõikidel on hing!


oleks see nii...
 
Tom 30. mai 2014, kl 16.42
tb, ää ole ses nii kindel. vanasti, kui sai veel tossamise pahe küüsis oldud, võttis ka kiires tempos toompea mäkke ronimine täitsa ingetuks. nüüd muidugi on tervis parem ja inge kah hää mitme-setme jagu rohkem sees :D
 
irw 30. mai 2014, kl 16.53
1. Meie ei teinud.
2. Teie teete ka.
3. Teie teete veel rohkemgi kui meie.
4. Kui te ei teinud, siis te lihtsalt jõudnud.
5. Kõik on lurjused.
6. Meie ei ole, teie olete.

Kuidas küll keskerakondlaste ja delfi püsikate õigustuste taktika nii sarnane on? :D
 
täitsa blond, regamata 30. mai 2014, kl 17.09
irw...kesse krt siin õigustanud on?
Olen see, kes olen ja teen seda, mida tahan ja mis lubatud on....ning ootan oma hammasratast.
Tõmba sina ka oma irwe ükskord sõbralikumaks ja saad vähemalt mõned head sõbradki:)
 
:P 30. mai 2014, kl 17.40
blondi perset ikka torgib...:P
 
Kaine püsikas 30. mai 2014, kl 17.49
No küll on mehed...üks ei tutvu uvi puudumisel, teine ei kohtu igasugustega...vot sihukesed asjad tekitavad kiusatust tutvuma hakata :)))

"Nad on tugevad ja visad. Ma olen päris kindel, et nad leiavad, ning kõigi teiste kiuste just siit."

Võtan isiklikult, tänud, ilusad laused :)

Tegelikult ei jõua mulle probleemi sisu kohale. Siin on ruumi olla ja kirjutada kõigil. Kõigil on ühed ja samad võimalused tutvumiseks. Kõik saavad toimetada oma äranägemise ja arusaamade järgi.
Lihtne, mina kavatsen olla ka edaspidiselt siin siis kui tuju on, kirjutada sinna, kuhu tuju on ja seda, milleks tuju on...
 
Tom 30. mai 2014, kl 17.57
Kaine püsikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
...

aa mis nime all muidu siin viibid?
 
johhaidii 30. mai 2014, kl 18.10
No nii, raskekaurivägi on end ka kohale vedanud.:) Mõningad veel puuduvad, aga mine sa tea mis nime all keegi parasjagu peab heaks siin olla. Põhjendusi on siis tulnud äärest ääreni, no mis ääres ääreni, kõik ikka sinna ühte serva. Ok, mõnigi on täitsa aktsepteeritav ja loogiline, aga öelge mulle austet turumutid ja niisama klähvijad, mida helli te antud teemaalgataja kuulutuse alla ronisite? Kas teil neid suhtlemise teemasid siin vähe on? Suhelge paksu kassi teemas, ta lausa ju anub, et keegi ta karva pikemaks silitaks, või Alu? Too on ju siia neid sajutsi vorpinud, või tiivulised ja tiivutud inglid ja kuradid? Laske käia ja suhlege. Aga ei, mingi müstiline ja üleloomulik jõud kisub kohe kellegi tutvumisoovi pee punkti keerama. Ok, inimene ähmis ja unustan kontakti või mis iganes, tehakse abistav märkus ja kõik. Miks seal edasi jaurata? Miks keerata kellegi tuju pekki? Inimene tuleb heas usus, et äkki leiab kedagi ja leiabki- karja eneseimetlejaid, karja niisama klähvijaid, karja oma tobeda käitumise õigustajaid. Oskab keegi vastata?
 
Kaine püsikas 30. mai 2014, kl 18.10
Miks küsid?
 
Kaine püsikas 30. mai 2014, kl 18.13
Parem on siia mitte postitada ühtki tutvumissoovi, siin on mingisugused püsiasukad, kes istuvad ja tunnevad vaid naudingut siin istumisest. Tõestatud.
*****************************************

Kle johhaidii, ehk selgitad, milline osa sellest on tutvumissoov? See ju täiesti lobamisteema.
 
kopi 30. mai 2014, kl 18.18
kainetele ja ebakainetele püsikatele veelkord:

1. Meie ei teinud.
2. Teie teete ka.
3. Teie teete veel rohkemgi kui meie.
4. Kui te ei teinud, siis te lihtsalt jõudnud.
5. Kõik on lurjused.
6. Meie ei ole, teie olete.

proovige paremini.
 
johhaidii 30. mai 2014, kl 18.20
Kaine püsikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Parem on siia mitte postitada ühtki tutvumissoovi,
> siin on mingisugused püsiasukad, kes istuvad ja t
> unnevad vaid naudingut siin istumisest. Tõestatud.
>
> *****************************************
>
>
> Kle johhaidii, ehk selgitad, milline osa selles
> t on tutvumissoov? See ju täiesti lobamisteema.

Oled ikka päris kaine? Kuule vaata ringi "püsikas", mis sa arvad, et inimene võttis lihtsalt vaevaks ja tegi sellise teema, et teil oleks hea klähvida? Eks sellele eelnes ka midagi. Silmad lahti, saad nägijaks ja ehk mõistad ka lõpuks millest üleüldse jutt.:) Jumal küll, nagu koolieelikud.
 
vahemärkus 30. mai 2014, kl 18.24
Siin foorumis on:
1.suhtlejad
2.tutvujad-suhtlejad
3.vingatseid, kes siin olla ei taha
4.vingatsid, kes tutvuda ei taha
5.läbijooksjad, kes teavad kuni 10 a vanuseid lugusid peast, aga kes siin kunagi ei käi
6.libad, kes on nii vaimuvaesed, et isegi nime ei suuda välja mõelda
 
Tom 30. mai 2014, kl 18.24
mai viitsi algusesse minna, aa kopi siia kokku kõik kohad, kus püsikad on klähvind. pääle sinu ma nagu teisi ei mäletagi. (kui sa oled n a i n e, kui ei, siis tema ka veel)
 
Kaine püsikas 30. mai 2014, kl 18.34
Kle, johhaidii, see teema algas nii, eksoleju? Avatud silmadega nendin fakti, et püsin selles teemas ja siin ei suuda mina teemaalgataja poolset tutvumissoovi tuvastada. Minu jaoks puhtatõuline tõestatud kiun, ei rohkemat ega vähemat.
 
ei 30. mai 2014, kl 18.39
siin foorumis on

1. püsikad, kes on süütumad kui inglid
2. kõik teised, kes on kurjad ja kadedad.
 
Kaine püsikas 30. mai 2014, kl 18.48
Oot, milleks on vaja tõestada, kes on parem, kes on halvem? Ma veel korra, siin on ruumi kõigile. Trükitavad read ei ole limiteeritud, milles probleem on?
Tutvuste sobitamine ei sõltu kindlasti sellest, kas oled püsikas või mitte. Nurka nukrutsema jääd teistel põhjustel. Personaalsetel.
mansion ghost 30. mai 2014, kl 18.51
Mida me siis siin nüüd näeme?

Kari "mittepüsikaid", kes samas ei tegele tutvumisega, püüab selgeks teha, et pikemaaegsed püsiva identiteediga tutvujad/mittetutvujad on saatanast.

Kummitus ei tutvu igaühega, kuid aegajalt siiski mõne huvitavama persooniga, kel on ühisruumiski midagi öelda peale vingumise.
 
möhh 30. mai 2014, kl 18.54
kuidas saada püsikaks? :)
mansion ghost 30. mai 2014, kl 18.59
"kuidas saada püsikaks? :)"

Tahad lühikest või pikka vastust :D)
 
möhh 30. mai 2014, kl 19.01
pikkus ja sisu peavad alati piisavad olema.
 
jah 30. mai 2014, kl 19.03
need, kes püsikatele vahetpidamata takka ei kiida on vingujad, selge see.
mansion ghost 30. mai 2014, kl 19.15
´jah´, kui Sa arvad, et takkakiitmine on ainuvõimalus, siis tõepoolest - sügav kaastunne, see näitab Sinu selgrootust. Püüad poolt valida, eelistatult tugevamat, et teenida oma pisukest tunnustust. Hale.
 
briis 30. mai 2014, kl 19.17
Kaine püsikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No küll on mehed...üks ei tutvu uvi puudumisel, te
> ine ei kohtu igasugustega...vot sihukesed asjad te
> kitavad kiusatust tutvuma hakata :)))
>

Mul käib ka nõksatus läbi, just sel hetkel, kui teatatakse, et pole tutvumas. Ei tea on see miskit psühholoogilist... Ega ma ise ka tegelt tutvumas ole.
 
jah 30. mai 2014, kl 19.21
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´jah´, kui Sa arvad, et takkakiitmine on ainuvõima
> lus, siis tõepoolest - sügav kaastunne, see näitab
> Sinu selgrootust. Püüad poolt valida, eelistatult
> tugevamat, et teenida oma pisukest tunnustust. Ha
> le.


minul on rohkem sellest kahju, et sa ei oska lugeda või loed meelega välja ainult seda, mida tahad lugeda. umbes nagu savikas.
 
Kaine püsikas 30. mai 2014, kl 19.26
Kle, jah, lugemisoskus on treenitav, alusta kohe täna, ära lükka homseks.

"Mitte saadaval olevad" on nagu viinamarjad, piisavalt kõrgel, et huvi äratada ja piisavalt madalal, et mitte olla liiga hapud. Ehk sedasi? :D
 
eks 30. mai 2014, kl 19.28
siinne tutvumine toimubki vestluskaaslaste teemasid ja kõnepruuki jälgides. kui keegi huvi hakkab pakkuma, saab tema eelnevad 900+ postitust ka läbi lapata ja selle käigus meiliaadressigi teada. reaalse kohtumise ajaks on teine juba tuttav mis tuttav, sest väidame mida iganes, kuid siin keskkonnas tuleb päevavalgele just see, mis ninnunännu armumise käigus nägemata jääb, kuid siiski olemas on. seega, tutvuge just nii nagu see siiani olnud on :)
edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!