Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
milleks naine?
 
tildemeeri 30. mai 2014, kl 20.46
mehed, öelge nüüd ausalt, milleks naine vajalik on. ainult seksiks , onju. või noh, vaielge vastu ja loetlege siis naise muu otstarve ka üles.

oletame, et olen frigiidne. kes tahaks minuga tutvuda? :)
 
joobert 30. mai 2014, kl 20.51
Seks on overrated. Ma pean naist peamiselt selleks, et ta hoiab tolmu mööblist eemale, suudab pruuni triibuga alukad säravvalgeks küürida ning tänapäeval ei maksa alahinnata tervislikku sooja toitu, mis ta igapäevaselt pakub.
 
piiks 30. mai 2014, kl 20.56
ega pikkamööda tänapäeval naine minetab oma tähtsuse

palju lapsi omada on luksus
võrdsus teeb oma töö - kõike naiste asju peab ka oskama, kui tahad naiseta hakkama saada
naised jälle tunnevad suurt vabadust, siis järelikult ka kohustusteks jääb vähem aega

nii ongi, et reaalselt kaotab ajapikku kooselu mõtte, vahetatakse partnereid vastavalt vajadustele ja sisemisele nõudmisele
nii palju stressi elus ju
 
vaata lähemalt 30. mai 2014, kl 21.48
mehel on naist vaja kui ta tahab peret ja järglasi, naistel pole mehi üldse vaja.
 
sokk 30. mai 2014, kl 22.08
Kui seksivärki enam ei tee, siis on meest vaja, et oleks kellega juttu ajada.
 
nojah 30. mai 2014, kl 22.09
Meest tuleb ikka meelde siis kui konserviurk vaja avada...
 
novot 30. mai 2014, kl 23.49
meil ju pole üldse üksteist vaja :) suhtleme virtuaalselt, rahuldame end ise või juhusuhte käigus... no milleks kooselu ja külg külje kõrval nühkimist vaja...
 
kuido(kuits) 31. mai 2014, kl 00.54
mul on naine selleks, et mu perset pühkida sest ma olen invaliid,seksi nagunii ei tee
 
Tom 31. mai 2014, kl 08.50
novot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> meil ju pole üldse üksteist vaja :) suhtleme virt
> uaalselt, rahuldame end ise või juhusuhte käigus..
> . no milleks kooselu ja külg külje kõrval nühkimis
> t vaja...

see on hää point küll, mai kujuta kah ette, et peaks mingise naise veel omale koju segama võtma. külas käia on tore, aa et keegi mu privaatruumi trügib - parem mitte :)
 
arvan 31. mai 2014, kl 09.36
Sokkide pesemiseks.
 
novot 31. mai 2014, kl 09.59
Tom, kas särasilm siis juba unustatud... :)
 
Tom 31. mai 2014, kl 10.13
Head meest jätkub kõigile ,)
 
nais 31. mai 2014, kl 10.15
Kellega siis veel tüli norida.
 
Daam Kübaraga 31. mai 2014, kl 12.27
Tohohh, kus nüüd on arvamusi.
Mees või Naine võetakse ikka sellepärast, et teineteist täiendada, koos ollakse tervik. Koos ollakse tugevamad. Koos ei tohi olla sellepärast, et lihtsalt Sul oleks keegi. Niikaua kuni inimesed sellest aru ei saa siis niikaua ei püsi ka tänapäeva suhted.
PS. See on kõigest minu arvamus.
 
daamile 31. mai 2014, kl 12.32
naiivitar.
eelnevad vastajad olid ausad...
 
Daam Kübaraga 31. mai 2014, kl 12.36
Ausad?? See pole ausus vaid mõnitamine.
 
daamile 31. mai 2014, kl 12.38
kus sa elanud oled? see on REAALSUS.
 
soovitus 31. mai 2014, kl 12.39
Kui tahad mõnitust näha, siis vaata peeglisse.
 
Daam Kübaraga 31. mai 2014, kl 12.39
Tallinnas elan viimased 11 aastat juba :)
 
daamile 31. mai 2014, kl 12.42
naiivitar.
või siis elult hellitada saanud...
 
kesk 31. mai 2014, kl 12.43
Just nimelt, et oleks keegi kui oled vanem inimene.
 
Daam Kübaraga 31. mai 2014, kl 13.02
Me hakkame enda kõrval inimesi ehk praegusel juhul kaasat võtma väga kiirelt enesestmõistetavat. Ta on juba olemas, et miks ma pean siis rohkem pingutama. Juba sel hetkel, kui see moment on käes, siis see suhe juba veereb tasakesi allamäge. Sellest lahutusest või laiali minekust ei puudu palju, see on vaid aja küsimus. Tahest tahtmata sellistes olukordades inimesed hakkavad otsima mujalt seda, mida nad enam kodus ei saa. Ehk siis tähelepanu, head sõna jne. See kehtib nii mehe kui naise puhul.
Iga leek kustub kord kui sellele leegile puid juurde ei visata. Vot see on reaalsus.
 
Daam Kübaraga 31. mai 2014, kl 13.08
Soovitus : Ma iga päev vaatan peeglisse( vahest isegi mitu korda päevas) ning sealt vastu vaatav inimene küll ei ole mõnitus :) Täitsa viks ja viisakas naine vaatab ilusti naeratades vastu :)
 
ah 31. mai 2014, kl 13.14
Kõigepealt tuleks lahti rääkida termin NAINE.
 
juudas 31. mai 2014, kl 13.31
suguorganite erinevus mehest = NAINE

naisel võib olla mehelikke jooni välimuses, käitumises, oskustes jne, kuid alakeha määratleb...
 
Daam Kübaraga 31. mai 2014, kl 13.45
Naine on naissoost täiskasvanud inimene. Alaealist naissoost inimest nimetatakse tüdrukuks.

Naist eristavad mehest erinevad suguelundid ja teisesed sootunnused, näiteks erinev karvakasv ning kehakuju.

Lisaks bioloogilisele soole on inimesel ka sotsiaalne sugu, ehk ühiskonnapoolne ootus, milline peaks olema naine. Tänapäeval sarnaneb see, mida ühiskond ootab naiselt, üha enam sellele, mida ühiskond mehelt ootab.

Kas sobib selline vastud :D
 
daamile 31. mai 2014, kl 13.47
lisaks naiivsusele ka teoreetik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!