Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun
 
stiletto 02. juuni 2014, kl 00.32
Millele Madise pilk peatuma jääks?
 
pole 02. juuni 2014, kl 00.33
Motivatsioonipuudus on nii mõnegi hea ürituse juba enne alustamist lõpetanud.:)
 
stiletto 02. juuni 2014, kl 00.35
Veel üks nõuanne. Põgene mehe eest, kelle sõnavaras esineb sõna " ei viitsi".
 
pole 02. juuni 2014, kl 00.40
Stilettole: Sul on tõesti asjalikud nõuanded! Mina aga olen vist selline naine, et mind just kahjuks kipuvad sellised vallutamatud kindlused ahvatlema...
 
Madis 02. juuni 2014, kl 00.44
Pilk jääb peatuma, kui kandja ja stiletto kenasti kokku sobivad. Tuleb kahjuks tunnistada, et sellist pilti ei näe just liiga sageli.
 
Madis 02. juuni 2014, kl 00.46
"ei viitsi" esineb minu sõnavaras üsna tihti, mis siin pattu salata. Peamiselt küll selles võtmes, et ma pigem lasen masinal tööd teha ja naudin protsessi:)
 
stiletto 02. juuni 2014, kl 00.47
Kummaline, isegi mina jään vahel pikalt mõnele kauniskingale järgi vaatama ja ometi olen ma väga nõudlik enda ja kriitiline teiste suhtes.
 
stiletto 02. juuni 2014, kl 00.50
pole, ma olin ka enne vallutaja, aga usu mind, see pole seda tohtut vaeva väärt, sest sa jäädki seda kindlust uuesti ja uuesti vallutama. Hea on selle asja juures muidugi see, et see ei lase sul ennast lõdvaks lasta.
 
pole 02. juuni 2014, kl 01.03
Stilettole: Ma pole tegelikult mingi vallutaja. Ka mina naudin protsessi, nagu ilmselt ka Madis!
 
stiletto 02. juuni 2014, kl 09.03
Tähtis pole mitte sihtpunkt, vaid teekond ise, kui sa käid seda koos kalli inimesega. Sel juhul pole tähtsust ka *kingal*, selle brändil, kogusel ja kontsa kõrgusel.
Vallutamine tundub olema ühepoolne protsess ja naisena oleksin ma pigem vallutatav kui vallutaja.
 
pole 02. juuni 2014, kl 12.48
Ka mina tahaksin pigem vallutatav olla. Aga kuidagi on nii kujunenud, et mu ümber aina naised. Ja kui ongi lähedusse mehi sattunud, siis on need rohkem Madise tüüpi - s.t. vaatlejad, kes kas naudivad protsessi (s.t. flirti) või on pigemini arad vms. Mulle tundub, et tänapäeval 40+ mehed ongi sellised (vähemalt haritud mehed). Omaette tüüp on aga osa nooremaid mehi, kes ei pelga 40+ naisele külge lüüa. Siiski pole ma veel sellele ahvatlusele siiani järele andnud.
 
stiletto 02. juuni 2014, kl 20.44
Ma olen seni arvanud, et ka mees tahab naise ainuke olla, aga eksisin vist. Või on info minu kohta liiga napp?
mansion ghost 02. juuni 2014, kl 20.57
"Ma olen seni arvanud, et ka mees tahab naise ainuke olla, aga eksisin vist."

See väide on pädev ajaskaalal, vaevalt keegi tahab olla see viimane tola kes riismed saab.
 
stiletto 02. juuni 2014, kl 21.01
Täiskasvanud inimeselt oleks vist tobe süütust nõuda.
Süütu ma tõesti pole, õnneks, aga mingis ajaskaala lõigus peaks olema vaid üks mees korraga.
 
pole 02. juuni 2014, kl 21.59
MG-le: Millisel ajaskaala jaotusel saab inimese kohta öelda "riismed". Kas see sõltub sinu meelest inimese, ehk siis antud juhul ilmselt naise, vanusest või kasutatud partnerite arvust. Kas ütled siis oma 80 aastase vanaema kohta näiteks: need siin on inimriismed või 50-aastase naise kohta: see siin on naiseriismed?!
mansion ghost 03. juuni 2014, kl 00.17
Kaks kõrgelennulist demagoogi on kummituse stampretoorikaga paika pannud. :D)

40+ (haritud)mehed on suhtes või vähemalt kord nais(t)e reetlikkust kogenud ja on edaspidi ettevaatlikumad. Tavaliselt on kusagil ka "lapsed järelmaksuga" ja uus projekt ei mahu eelarvesse. Arvatakse isegi, et neil on pisutki vastutustunnet. Aga ärge nukrutsege, saadaval on hulgi spermadoonoreid, kelle üllas eesmärk on "tõuparandus", ehk "seemet" levitada. Haridust on neil küll enamasti vähevõitu aga pealehakkamist mitme eest :) Õnneks või õnnetuseks ei ole lahkmejooneks siiski haridustase.
Teisel, või looja teab mitmendal, ringil eeldada süütust on naeruväärne. Aga sellega on hea pirtsakaid paika panna - elupõletajat ei taha, järelikult kõlbab vaid süütu.
Kui inimesel on seljataga loendamatu(väike taotluslik liialdus) hulk erineva pikkusega "suhteid" siis erilist usaldusväärsust see küll ei näita. Omandatud käitumismuster on visa kaduma ja nagu karsklaseks hakanud joodikul, võib (aga ei pea) tagasilangemine ootamatult tabada. Keegi pole ju kellegi oma, "you know" ;) Aga printsessid arvavad millegipärast, et mees peaks õnnest sillas olema, kui mõne "väga kogenu" arveid maksta saab.
Mõtlev mees valib võimalusel pisut tagasihiodlikuma ja püsivama variandi.

Aga, MEHED, kaks naisterahvast on hakkamas, mida te passie. Tegudele :)

*Kummitus võib omale pirtsutamist lubada.
 
lugeja 03. juuni 2014, kl 01.27
Ma ei loe kuskilt välja, et need kaks naist väga kogenud suhtekorjajad on. Teema isegi algas sõnadega, üks mees korraga.
Kummitus, see on sinu vaba valik, et sina oma väärastunud mustrit elu lõpuni kaasas kannad, aga see ei anna sulle õigust tampida samasse mustrisse neid, keda sa isegi ei tunne.
 
mööduja 03. juuni 2014, kl 06.30
Mustrisse tampimise mulje saab tekkida ainult "pihta saamisel", selle puudumisel on tavaline lugemismaterjal.
 
Hülgehall kuub 03. juuni 2014, kl 09.49
Lühidalt kokku võttes, mehed ei ole koerad, et alfaisaste lauajääkide pärast pureleda..
 
N42 03. juuni 2014, kl 10.00
Kuid naised peaksid alfaemaste poolt ära nätsutatud lauajääkide pärast silda viskama?
 
Hülgehall kuub 03. juuni 2014, kl 10.21
On selline ütlus meeste ja naiste erinevuse kohta - mis sisse, see sees ja mis välja, see väljas,
 
Mittekeegi Olikord 03. juuni 2014, kl 11.51
Tundub mõistlik olla ühe tavalise mehe naine ja kõrvalt vaadata jahti pidavaid alfaisaseid...

Ei kadesta neid, kes jahti peavad, kadetsevad ja pettuvad, kuid naised võiksid veidi endast lugupidavamad küll olla ja mitte igale mesijutu puhujale end avada...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mittekeegi Olikord 03.06.2014 11.52.
 
pole 03. juuni 2014, kl 12.32
Olukord paistab olevat tüüpiline...milleks teha palju sõnu selle üle, mis igale veidigi elu jälginule selge on. MG: läbi sinu sõnade räägib tõeline kibestumus, mis teat. hetkel ja teat. vanuses võib kardetavasti meid kõiki tabada. HK: Kõlab samuti kangesti kibestumise moodi. Ma ju ei tea, mehed, mida olete pidanud naiste tõttu halba kogema, aga arvata, et süütud neitsid teid teie endi pärast ihaldama hakkavad, on küll liiast...Oleks küll väga kurb, kui mõni süütuke teisse kogemata armuma juhtuks. Mida on teil neile pakkuda peale kibestumuse taaga.
 
Mõistlik mees 03. juuni 2014, kl 12.35
aga mul pole naist. kuidas see võimalik on?
 
Mittekeegi Olikord 03. juuni 2014, kl 12.44
Mõistlik mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga mul pole naist. kuidas see võimalik on?


Mida Sinu mõistlik olemine sisaldab? :)
mansion ghost 04. juuni 2014, kl 00.33
"Kummitus, see on sinu vaba valik, et sina oma väärastunud mustrit elu lõpuni kaasas kannad, aga see ei anna sulle õigust tampida samasse mustrisse neid, keda sa isegi ei tunne."

`lugeja´, ka Sina ei tunne kummitust ega neid kahte südikat naisterahvast. Või oled üks neist?
Peab tunnistama, et monogaamia on tõesti üks väga väärastunud muster ja kummitus on oma võimaluse ära kasutanud. Ning peab märkima, et edukalt :) Tõenäoliselt jään sellesse mustrisse tõepoolest elu lõpuni, kui ei leia uut, samavõrd "väärastunud" partnerit, kelleta elu võimatu näiks. Aga ülejäänud võivad rõõmsalt nautida kõike, mida elul pakkuda on, kummitus[ed] püüavad sellesse mitte sekkuda. Võibolla ongi õnn pealiskaudsuses ja minnalaskmises. Võibolla.

"... aga arvata, et süütud neitsid teid teie endi pärast ihaldama hakkavad, on küll liiast...Oleks küll väga kurb, kui mõni süütuke teisse kogemata armuma juhtuks. Mida on teil neile pakkuda peale kibestumuse taaga."

´pole´, Sul on mingi vimm süütute vastu? Kadedus? Saa üle :)
Võibolla, aga mitte ilmtingimata, on neil "kibestunutel" palju rohkem pakkuda, kui lustlikel elupõletajail. Iial ei või teada, mis kõva ja ogalise kesta sees peidus on :) Aga jäägu teadasaamine väheste privileegiks (ei pea Süütud neitsid olema) :D)

Aga kus on tutvujad?
Ärge ometi kummituse "oigeid ja hammastekriginat" kartke, ei ta hammustama ulatu.
 
pole 04. juuni 2014, kl 01.24
MG-le: Millisest minu lausest loed välja, et ma otsin elupõletajat? Pole kunagi mõttessegi tulnud elupõletajat otsida. Ka süütute vastu puudub mul igasugune vimm. Aga, olles üldiselt optimistliku meelelaadiga ja tolereerides üldjoontes kõiki inimesi ja ka kõiki elulaade, kui nad just teistsugustele ohtlikud pole, loodan veel leida seda õiget, kellega olla (üllatus, üllatus!) monogaamses suhtes. Kusjuures monogaamia ei pea tähendama minu jaoks kooselu selle klassikalises mõttes.
 
stiletto 05. juuni 2014, kl 17.08
Siin pole mehi, kes oleksid soovinud mu stilettokollektsiooniga tutvuda, kahju.
pole, kui sul huvi on, siis kirjuta mulle mailile.
 
Tom 05. juuni 2014, kl 17.27
mina kuskile kirjutama ei akka, ilmselt ka mitte keegi teine, sest mu meelest põle sa ise oma meili välja pand :D
kui sa loodad, et sulle saab personaalse teate saata, siis arvesta, et seda saavad teha vaid registreeritud kasutajad (elik selles teemas vaid MG) seega, tee aga oma elu nii raskeks kui saad ja siis sõima selle eest teisi :D
 
to Tom 05. juuni 2014, kl 18.21
Kas teema autor sõimab?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!