Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mees 48 teema, mille kommenteerimine lukustatud?
 
Tom 05. juuni 2014, kl 21.39
TB, aa sa otsi see teema kuskilt alt üles ja kirjuta sellele mehele, ta ju siin nkn ei tutvu :) äkki ongi see Õige :)

*aa mul oleks kahju küll, kui sa ää kaoks, siin niigi vähe normaalset rahvast ju.
 
Täitsa Blond 05. juuni 2014, kl 21.45
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 20.59.
 
Tom 05. juuni 2014, kl 21.51
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, kui mees tahab, siis mees kirjutab ise. Või
> pean ma ise kätt ka paluma?


aa miks mitte? kuigi tegelt siin nüüd suurt vahet ei ole, sest see kääpalumine vaid puhas formaalsus, sobivus peab ikka enne olema :)
 
munk 05. juuni 2014, kl 23.57
Moderaator, kes mängib liiga palju nunnakloostri öövahti, jääb varsti oma tühja foorumiga kahekesi.
 
õde 06. juuni 2014, kl 07.04
Moderaator on kaotanud reaalsustaju või on keegi uus tööle võetud, kes ei saa aru kommentaariumi mõttest.

Kirjutasin eile küsimuse moderaatorile, et mis mõtet on kommentaaridest ja klikkidest elatuvas kommentaariumis iga teine teema lukku panna? Samal ajal läbustab ühes teises teemas aastaid juba haige inimene oma seksuaalfetišiga kõik teemad ära, aga selle vastu ei võeta midagi ette. Vastuseks kustutati mu küsimus lihtsalt ära.

Kuhu või kelle poole peaks pöörduma, et see mode märatsemine siin lõppeks?
 
Hülgehall kuub 06. juuni 2014, kl 08.20
Pigem tundub see teemade lukkupanemine olevat teatavat laadi isikupõhine projekt, antud härrasmees on vististi ka varem siinses Foorumis ühtkomateist korraldanud...elame-näeme, mina isiklikult kavatsen ka siin tsaupakaa teha ja mujale kolida, jahti pidama..saakloomade puudus on masendav,
 
punapea 06. juuni 2014, kl 10.03
see nn mees 48 on järelikult püsikas, kes pika kommenyeerimise käigus end paljastaks. selleks ka paljud kirjutavad ja ka see m48, et "siin ei kommenteeri" ja soovib teistele püsikatele igasugust jõudu ja muid kibestumuse märgist tulenevaid õelutsemisi:D
kui mõni uus nii kirjutaks, oleks imelik, kuna tema ei tunne veel seda keskkonda. seega uusi siia ei tule. see koht pole atraktiivne.
mina muidugi aiman, kes see püsikas on ja teema lukustada lasi, aga te kirjutage, äkki joppab... :D

samas olen endiselt veendunud, et tutvumiskuulutusega teemas pole viisakas oma mula ajamas käia:P
 
Mittekeegi Olikord 06. juuni 2014, kl 10.50
Ebaõiglus lokkab igas eluvaldkonnas, teemade lukkupanemine virtuaalses keskkonnas tundub (minule) üsna tähtsusetu. Ka saakloomade puudus on tähtsusetu :) Seni kuni teil on kodu, lähedased, töö (st mingi sissetulek), elementaarne toit ja riie, ei ole küll mingit põhjust mingi moderaatori peale erutuda.
 
to punapea 06. juuni 2014, kl 10.53
Kas sa räägid alust?
 
punapea 06. juuni 2014, kl 11.07
ei. ma ei kirjuta alust:D
 
:) 06. juuni 2014, kl 11.15
kummitusest kirjutab:)
 
alu ja alu 06. juuni 2014, kl 11.31
Nagu sarved siin mõnele pähe kasvanud, ei unune nagu eesti kroon ammu peale euro tulekut?
 
punapea 06. juuni 2014, kl 11.45
ma ka tutvun aga ei saa soojagi sisse kui keegi situb teema täis.näit.küsitakse kohe,et kas rosinasse lased panna jne.
 
õde 06. juuni 2014, kl 12.32
Ma arvan, et alu ei naase siia enne, kui on kauni printsessi omanik ja saab kõigi delfikate ette võidukalt asetada maharaiutud lohe pea.

Ja siis saavad kõik 4kympised vaalad jälle nii et tolmab.
 
saatanlik irwe 06. juuni 2014, kl 12.56
"Ja siis saavad kõik 4kympised vaalad jälle nii et tolmab"

Jah, las õitsevad vahepeal ja arvavad end hõrkudeks printsessideks, kellele ei suuda keegi ei öelda:DD
 
Täitsa Blond 06. juuni 2014, kl 13.58
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 21.00.
 
Tom 06. juuni 2014, kl 18.38
punapää, kumma sa kahtlustad, mind või majavaimu? :) vb on siin veel mõni meievanune, aa teised põle oma vanust siin nii täpselt avalikustand.

aa mind ei maksa kahtlustada, ma tõepoolest ei tutvu ja käin siin vaid meelt lahutamas. isegi pedetom mind eriti ei sega, kuigi temal paistab minuga mingi probleem olevat :D
 
punapea viktoria 06. juuni 2014, kl 22.15
sind jah, Tom. kummitust mitte. kummitus on normaalne:D
 
issandhalasta 06. juuni 2014, kl 22.32
Kummitus pole Tomist normaalsem, ta on selgrootu lödipüks :D
Ja saage oma alust lõpuks üle!
 
issandhalasta 06. juuni 2014, kl 22.36
Kummitus/yx47m/misiganes on siin varem ka kuulutusi tootnud, õndsas usus, et keegi teda ära ei tunne :)
 
?? 06. juuni 2014, kl 22.38
 
issandhalasta 06. juuni 2014, kl 22.44
Ja siis võid nüüd selle teadmisega rahumeeli tuttu minna :)
 
õde 06. juuni 2014, kl 22.46
Jah, arvan sama, et kummitus on yx47m.

Ei midagi, lihtsalt äraarvamismäng :)
 
punapea 06. juuni 2014, kl 22.52
seda kindlasti, et on. see oli kohe selge. aga kummitus on absoluutselt normaalne mees:P ma pole mingit lödisust ja argust täheldanud. pigem põhimõttekindel mees, kes teab, mida/keda ta ei taha:D
 
issandhalasta 06. juuni 2014, kl 22.54
Siin pole midagi arvata, see on ammu teada. Avalik saladus või nii :)
 
... 06. juuni 2014, kl 23.16
ei halasta see issand midagi, saad täie laariga...
 
lugesin natuke 06. juuni 2014, kl 23.59
no on mis on, aga minule on jäänud järjekorras selline mulje, et:
kass, aka hylgehall kuub, on mees, kes teeb seda asja kummita ja on liiderlik ja otsib liiderlikke naisi armukeseks, kes siis omakorda kassi,hallist kuuest saadud voodihaigused edasi kannanvad omakorda oma perekonda ja need siis ilmselt omakorda edasi kuhugile mujale, kui ka armuksest otsivad jne

aga see teine on selline rahuolevam, vaiksem, veits soliidsem kuid mine sa tea, igal juhul siin ta v'ga säranud pole oma voodieluga nagu hylgehalli pruudid seda siin tegid
nuuh, edu siis teile :)
mansion ghost 07. juuni 2014, kl 09.05
"Kummitus/yx47m/misiganes on siin varem ka kuulutusi tootnud, õndsas usus, et keegi teda ära ei tunne :)"

Kummitus pole ühtki kuulutust "tootnud", küll on aga mõnedega veidi privaatsemalt lobisenud ja tutvust sobitanud. Keegi pole kummitust näinud, v.a. üks, kes sai "autoportree".
Aga toredaid äraarvamismänge seltskonnale, keegi siiski midagi teab.
 
orav näris käbijuppi 08. juuni 2014, kl 12.15
mees 48, veelkord otsimas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See, et keegi moderaator teema sulgeb, on muidugi
> üllatav!
> Teema, kuhu kuulutuse panin, on saame
> tuttavaks- eeldab juskui tutvumis lehekülge?
> Ag
> a see selleks, kas tõesti siis siin lehel ei käi e
> nesekindlaid vabu naisi, kes endale kaaslast otsiv
> ad, üllatav. Kas kõik istuvad tasulistel saitidel,
> või elataksegi mõnuga üksi, pea teki all ja kanna
> tatakse, või lihtsalt unistatakse?
> Julgust palu
> n, naised vanuses 45-49 ja vabad, armsalt naiselik
> ud, õrnalt pehmed, olete oodatud tutvuma!

No mis sa sahmid? Käib-käib siin ka enesekindlaid vabu naisi, aga mis teha, kui sinu seatud piiridesse ei sobi? Vanusepiirist noorem, pikkusepiirist pihem, isegi üle alakaalu... Jälle üks tühi jackpot :(
 
punapea 08. juuni 2014, kl 13.25
mansion ghost, miks sa oma "autoportree"-d siia ilusasse pisikesse kastikesse üles riputada ei taha? ma vaataks huviga, milline see kummitus välja näeb:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!