Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Üksikud linnamehed maale kosja
 
Pert Vere 10. juuni 2014, kl 11.29
No mina küll kurikaid ei vaja. Elu ilma arusaamatusteta ongi igav. Mina ka märganud, et tal kuidagi viimased ajad väga kurjad sõnavõtud. Aga no mis seal ikka, inimestel on tihti muresid, mille väljundiks võib ju tegelikult ka foorum olla ja see on andeks antav.

Veidi inetum on muidugi personaalne rünnak, aga eks seegi ole andestatav, sest näitab ütlejat vaid parimast küljest :-)


Kulla "Õde", virtuaalses võitluses ei ole sool iseenesest tähtsust. Sõnaosavus või -oskamatus käib täiel määral võrdselt nii naiste kui meeste kohta. Seega mehelikkuse tõestamise või mittetõestamisega ei ole SELLISEL väitlusel küll midagi pistmist.

Määravaks osutub pigem suutlikkus olukorda analüüsida, empaatiavõime jms.


Paraku oled sa aga oponendi postitust vaid diagonaalis lugenud ja seda ka mitte mõistnud.
Ütlesin ju sulle väga selgelt:
-----
KUI oleks tahtnud solvata oleks pigem küsinud majajäetuse ja kaua ilmaolemise kohta, eksju?
Aga sinu tasemele ma ei tõuse.
-----

Rõhutame sõna KUI, ning juhin tähelepanu, et ma tegelikult vihjasin, et ma EI solvanud ega püüdnudki seda teha, mida kahjuks ei saa öelda sinu kohta.

Katseta uuesti :-)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 10.06.2014 11.38.
 
Hülgehall kuub 10. juuni 2014, kl 11.32
Sa ei pea kellelegi meeldima, ning just see mulle meeldibki..
 
kaksik 10. juuni 2014, kl 11.37
No issand jummal, tule appi! Pert, Sa siis aru ei saa, et, eks ta inetu lugu ole, kui IPd väärtustad ja nummitad ja teised kõik kuival olema peavad...tahaks ju ka nummi olla, eksoleju? Naiselik õelus.
Ideaalne naiselik tõlgendus ütlemiste kohta, "õde" :)Ära uuesti loe ja muudkui jõura nüüd sellel lainel edasi, tehti jah liiga :)Lahe on see, et ma hakkan sedasi ennast päris normaalsena tundma, jebedijee, jätkake samas vaimus :D
 
nojaaa 10. juuni 2014, kl 11.42
pert vere on suunatud siia kommentaaridele vastama, nagu ülim tarkur:))))
 
Pert Vere 10. juuni 2014, kl 11.46
nojaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pert vere on suunatud siia kommentaaridele vastama
> , nagu ülim tarkur:))))

Ma vabandan, läksin jah liiga hoogu.
Enam ei tee. Praegu mitte.

:)
 
õde 10. juuni 2014, kl 11.46
Teate, mis. Vaevalt et minu postitused nüüd kurjemad on kogu delfi kommentaariumi üleüldisest meelestatusest. Aga probleem on selles, et siin on moodustunud mingi eliitklubi, (nende enda arvates), kes siis esinevad, säravad ja teevad oma "inside nalju". Justnagu põhikooli klassi liidrid, paar esikaunitari, korvpallur, paar mõlemast soost takkakiitjat ja kaasajooksikut lisaks. Ja nad on otsustanud valida avaliku foorumi, et suhelda omavahel. Meie / nemad. Omad / võõrad. Omad - iluisad, vahvad, omavahel tuttavad, nii et suudetakse igasugust insidedžouki visata, millest iga mats aru saama ei pea. Ja siis need teised - võõrad, libad, ebameeldivad jne.

Võõraviha on atavistlik, ma saan sellest aru. Aga avalik foorum on suhtlemise ja eneseväljendamise paik. Sisuliselt on delfi jututuba. Jututuba, kus suhtlevad omavahel paar inimest, muutub kiiresti väga igavaks. Siis kaovad vaikselt ka need, kes ehk sooviksid sõna sekka öelda. Jäävad insidenaljade tegijad, kellel peagi üksteisest kõrini saab, sest iga inside nali ammendub ennast, noh, ütleme et kolmandal korral.
 
:) 10. juuni 2014, kl 11.51
Tohib, ma hakkan jooksjaks? :)
 
irooniapõõsas 10. juuni 2014, kl 11.53
Õeke, saa juba üle sellest nummist. See polnud mingi eliitinsaiddžõuk. Lihtsalt siitsamast foorumist, aga teisest teemast vastus minu ühele varasemale kommentaarile. Üksteise kommentaaridele vastamine on ikka lubatud, või mis?:) või peab seda kuidagi privaatselt tegema, et jumala eest keegi ennast puudutatuna ei tunneks?:) Pole ju minu, või Perdi, süü, et sa kõiki teemasid lugenud pole.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 10.06.2014 11.56.
 
Peletis 10. juuni 2014, kl 11.55
Tead mis Õde, kliimaksi leevendamiseks saab abi apteegist. Siin õelutsemine ei aita.



Lähen peegli ette tagasi...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Peletis 10.06.2014 11.57.
 
imeilus ja tark 10. juuni 2014, kl 11.57
ma meeldin endale ja sellest piisab, teie närige üksteist edasi. maamehed oodake, siit ma tulen sest linnamehed mulle ei meeldi.
 
lygeja 10. juuni 2014, kl 12.02
6de, sa oled lihtsalt väiklane.kui keegi kysiks eelneva kohta kes alustas, siis hääletaks kõhklematult et sina.peale selle ei oska sa ka kaotada, vaid hakkad tooma mistahes idiootlikke vabandusi a'la inside naljad ja kohalik eliit. ma ei ole küll kusagil tähele pannud eliiti, kõik v6ivad s6na võtta ja kedagi maha ei tambita, kui s6nav6tja ei tule sihilikult solvamna nagu sina seda tegid.siin on regatud kasutajad ja regamata kasutajad, see ongi kogu "eliit", asja eest said ja vähe veel said! sa võid lamiseda niipalju kui kulub mingist hypoteetilisest omadest-võõrastest või inside naljadest, fakt on aga see, et ise tõmbasid end mittemillegipeale käima ja kukkusid inetult lahmima. Inimesed võivad meenutada vanu kilde, mis kellelegi meelde jäänud, teha omavahel nalja, see on ka inside nali!mida sina selle peale irisema hakkad??
 
kaksik 10. juuni 2014, kl 12.02
Muidugi on süüdi nii Pert kui IP, mis kirjutate siis seal, kus lugeda ei näe? :)
Tead, Õde, küsi kenasti, ehk nad on nii lahked ja nummitavad Sind ka möödaminnes :)
IP ja Pert, palun mulle ka äks nummi :D Tänud ette :)
 
Peaarst 10. juuni 2014, kl 12.05
Ärge norige. Õdede palgad on väikesed ja töö ropp.
 
Pert Vere 10. juuni 2014, kl 12.06
Tasa nüüd, tüdrukud, aitab palun :)

Inimesel on selgelt mingi mure kaelas, mis vajab väljundit väljavalamises. Las ta siis valab.
Ärgem plõksigem, meil kõigil on mõnikord halb ja veel halvemgi.
 
:) 10. juuni 2014, kl 12.10
Saagu vahtu...ja vahtu saigi :)

eliiditu inside nali, kes saab aru see saab :)
 
õde 10. juuni 2014, kl 12.12
Vähemalt on teil vaenlane. Hale tegelikult. Aga toidab seda meie-tunnet.
 
:) :) :) 10. juuni 2014, kl 12.18
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saagu vahtu...ja vahtu saigi :)
>
> eliiditu in
> side nali, kes saab aru see saab :)

Sai jah. Aga mõnes mõttes oli tore ju :)
 
omg 10. juuni 2014, kl 12.24
Hale hakkab küll, kui sassis mõni inimene omadega on.
 
Tom 10. juuni 2014, kl 12.26
mulle küll meeldib aegajal sitasti öölda, tavaliselt annab selleks põhjuse pedetom, aa vahest ka mõni muu aige tüüp. muidu päriselus olengi liiga viisakas, aa siin saab kohe mõnuga laduda, niiet ei pea süümekaid tundma :)
ja igasugu kaklemine on ka foorumis teretulnd, muidu see nummitamine lääbki läilaks kätte :D
 
kaksik 10. juuni 2014, kl 12.28
Õde, hindad end üle. Vaenlased on isiksused, nendes on sisu, nende vastu võideldakse.
Sina proovisid vaenu õhutada ja kirgi kütta, ebaõnnestunult, tekitamata mingitki vajadust kaitsele asuda.
Kuhu mu nummid jäävad? :)))
 
muie 10. juuni 2014, kl 12.32
Tom, ütle kaksikule et ta on nummi:D
 
hm 10. juuni 2014, kl 12.34
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õeke, saa juba üle sellest nummist. See polnud min
> gi eliitinsaiddžõuk. Lihtsalt siitsamast foorumist
> , aga teisest teemast vastus minu ühele varasemale
> kommentaarile. Üksteise kommentaaridele vastamine
> on ikka lubatud, või mis?:) või peab seda kuidagi
> privaatselt tegema, et jumala eest keegi ennast p
> uudutatuna ei tunneks?:) Pole ju minu, või Perdi,
> süü, et sa kõiki teemasid lugenud pole.


Lõin foorumi otsingusse sisse sõna nummi, et lugeda kõnealust postitust.
Hm, kellegil on lühikesed jalad.
 
Täitsa Blond 10. juuni 2014, kl 12.49
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 06.04.2015 13.03.
 
kaksik 10. juuni 2014, kl 12.50
Tom, ütle jah, siis kui koos õltsi lürbime näiteks :) Ma ju olengi nummi, eksoleju? :)))

Noh, igasuguste sõnade toksimine otsingusse ei pruugi veel tulemust anda, hirmpalju teemasid on läinud kõige kaduva teed. Samas on mõistusega inimestel mälu ja nummitamised jäävad meelde. Nagu ka nende mitte saamine :)))
 
Tom 10. juuni 2014, kl 12.58
ohh te mu nummid köik!!!

mai viitsi igaühele eraldi öölda, aa kui te nii väga tahate, siis võin teid ka personaalselt nummitada (kuigi see nummi ja ka see pedetomi vembo on sellised värdsõnad, mida ma päriselus suu siss kah ei võta)
 
kaksik 10. juuni 2014, kl 13.03
Tegid päeva ilusaks, aitäh :)))
Päriselus ära tõepoolest parem kasuta seda väljendit :)
 
irooniapõõsas 10. juuni 2014, kl 13.12
otsingust pole kasu tõesti, sest kasutasin selle PV profiilipildi kohta(mis tal eile õhtul oli)hoopis sõna "nunnu". Seega on mul endiselt pikad jalad:)
 
irooniapõõsas 10. juuni 2014, kl 13.15
Ja õde, no kui sul hakkab kuidagimoodi kergem ennast kuskil anonüümses foorumis mingisuguse vaenlasena tunda, no lase käia. Minu jaoks on selline vaenutsemine tobe, kaasa ma sellega minna ei kavatse.
 
punapea 10. juuni 2014, kl 14.00
maalt on ju kõik punapõsksed kaunitarid linna kolinud, õnne otsima. kuidagi naljakas tundub, et linnamees maale minema peab, kui linnas kandikul kõik ette tuuakse. et siis linnamehed käivad maal otsimas neid, kes linna kolivad ja neid otsivad? nagu koer ajaks oma saba taga:DD
 
hm 10. juuni 2014, kl 14.22
...näiteks pikad jalad jeebi kõrval? Või jalad, mida tuleb pikemaks rääkida?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!