Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Reede
 
no aga veebisex? 06. juuni 2014, kl 21.23
no tom haarastab veebisexi, nagu asjast aru saada võib. naise olemasolu pole ju üldse oluline.
 
ilumeel 06. juuni 2014, kl 21.26
no lõpptulemuse ja isetegemise ilu ei sõltu ju naise puudumisest netikeskkonnas ja reaalses elus.
 
Renx 06. juuni 2014, kl 21.26
Tom on alati pihkur olnud ja pidanud naistele maksma.
 
Tom 06. juuni 2014, kl 21.29
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei panustagi enda varjamisele. Aga oleks sinust
> midagi enamat oodanud, kui Teki All rubriigi skis
> ofreeniku tasemel kopeeri-kleepimist. Tavaliselt o
> led sa ikka paremal tasemel olnud. Aga nagu ütlesi
> n - panin kümnesse ilmselt ning nüüd sa oma suures
> solvumises ja häbis ei suuda millegi paremaga üll
> atada. See teebki asja kõige naljakamaks mu jaoks.

sina, pervert, mine ime kellegi teise emmi, ja näpud oia kah sihipärase töö jaoks, mitte arvutiklaviatuuril toksimiseks!

*saad aru, sai ole rohkemat väärt, kui kopi-pasteerimine. intelligentsele inimesele antakse intelligentne vastus, sulle piisab pasteerimisest küll ja küll :D
 
6 min 06. juuni 2014, kl 21.33
arvestades tomi tekstide esinemissagedust, st iga 6 min jooksul, peab ta ju tehniliselt saama selle läbi lugeda, MÕTlema, ( see pole just oluline koht ju, aga ikkagi!, netist midagi video otsima, vastulause moodustama...) ja nüüd tahab ta öelda, et sama aja jooksul teeb streptiisi mooriga võidu skype vahendusel või onaneerib avatud veebikaameras.. no pole ju tehniliselt võimalik... tom, tunnista end mahakantud meheks, et ega sellest ju midagi polegi, lihtsalt üksildase vanamehe lõbud..
 
Agnes 06. juuni 2014, kl 21.38
Intelligentne inimene ei tulegi rumalate tasemele, sest on tõsine oht kaotada rumala kogemusele... .
Aga ilmselt oled end lõdvaks lasknud ja loobunud mingi mulje jätmisest. Seda ikka juhtub nii suhetes kui ka foorumites. Arvad, et oled niivõrd hinnatud tegelena, et võid öelda ja teha mida tahad, hoolimata mis mulje kolmandatele isikutele oma labase korduva kõnepruugiga jätad.
 
Tom 06. juuni 2014, kl 21.38
ää nää oma matemaatikaga vaeva :D
särasilm läks rattaga sõitma ja mina ei viitsind, muud kavalust põlegi :D
aa sa mõtle, sa mõtle veel ;)
 
iroonipõrsas 06. juuni 2014, kl 21.42
Oi jah, millal sa küll oma luuludest välja tuled ?
 
Tom 06. juuni 2014, kl 21.47
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Intelligentne inimene ei tulegi rumalate tasemele,
> sest on tõsine oht kaotada rumala kogemusele... .


valus, valus on see kukkumine foorumi kunni seisusest viimaseks narriks, aa ju sa oled selle auga ää teenind :D

lase aga röemuga edasi ;)
 
trolldetector 06. juuni 2014, kl 21.49
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > Intelligentne inimen
> e ei tulegi rumalate tasemele,
> > sest on tõsin
> e oht kaotada rumala kogemusele... .
>
>
> va
> lus, valus on see kukkumine foorumi kunni seisuses
> t viimaseks narriks, aa ju sa oled selle auga ää t
> eenind :D
>
> lase aga röemuga edasi ;)


Tom, sa oled ju seda kohta talt ära võtmas või ei saanud sa nii peenest vihjest aru ?
 
täpsustame aega 06. juuni 2014, kl 21.50
viimane onamine tomil veebikaamerasse oma unelmate naisega võttis aega koos postituste tegemisega juba 9 min. ei jaksa rohkem, jah?
no sa tom oled ikka vana virtuaalimees..
 
Mittekeegi Olinkord 06. juuni 2014, kl 21.52
Tom ei saanud ilmselt tõesti puändist aru. Aga mida tahta ikka inimesest, kellel on väljamõeldud pruut ning kes üritab ennast foorumis intelligentseks inimeseks rääkida, ise samal ajal sõimeldes nagu voorimees.
 
Riina 06. juuni 2014, kl 21.54
Ausalt öeldes hakkab mulle ka juba see Tom siin vastikuks muutuma. Varem tundus ta nagu normaalne inimene olema.
 
jonsu 06. juuni 2014, kl 21.57
Tom sa oled ikka täiega wuzzzz!!!
 
Tom 06. juuni 2014, kl 22.09
Mittekeegi Olinkord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom ei saanud ilmselt tõesti puändist aru. Aga mid
> a tahta ikka inimesest, kellel on väljamõeldud pru
> ut ning kes üritab ennast foorumis intelligentseks
> inimeseks rääkida, ise samal ajal sõimeldes nagu
> voorimees.

ma tean, et aiget inimest ei tohi ärritada ja parim moodus teda ravida, on ta rahule jätta, aa see aiguspilt akkab tasapisi juba naljakaks muutuma :D

mul ei ole kunagi kahju oma fännidele tähelepanu pöörata ja oma eldust neile näidata, aa täna ma siiski rohkem ei viitsi, sai üle ulga aja jälle tööd tehtud ja nüüd on uni pääl :D
 
head ametid 06. juuni 2014, kl 22.17
no tomi sugused vanainimesed ikka varakult unised...
 
helduse näitamine 06. juuni 2014, kl 22.18
issake, nüüd oled sa tom veel veebikaamera liputaja ka?
 
Tom 06. juuni 2014, kl 22.18
Mu särasilm tuli rattaga sõitmast tagasi ja nüüd loen talle Skypes unejutt.
 
Tauno 06. juuni 2014, kl 22.22
Tom sa oled tõesti üks hale möku. Tule juba kapist välja!
 
raviarst 06. juuni 2014, kl 22.29
Tom sa võtad rohtusid vales järjekorras, kui su nähtamatu pruut ikka veel end ilmutab.
 
Mittekeegi Olikord 07. juuni 2014, kl 10.58
Tom, ehk siiski oleks abiks regamine? Või noh, ma ei tea, kui tugev Sa emotsionaalselt oled...
 
Tom 07. juuni 2014, kl 12.43
Mittekeegi Olikord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, ehk siiski oleks abiks regamine? Või noh, ma
> ei tea, kui tugev Sa emotsionaalselt oled...

kuulus on ju mönus olla, kasvõi nende 8 inimese seas, kes siin hvoorumis käivad. mind see ei sega, et pedetom tahab kangesti mu moodi olla, las tahab. aa tai pääse sellegipoolest mu lähedalegi ja äätuntav on ta ka iga kord. mai tea, ilmselt ta tahabki einev olla, sest erinevus rikastab :D
 
siiski 07. juuni 2014, kl 13.02
Vähemalt ei ole pedetomil kujutletavat meest veel tekkinud. Foorumile oleks ikka päris suur kaotus, kui vastu suve hapukurgihooajal mõlemad Tomid hullarisse ära paigutataks. Sedasi sureks foorum ära ja peaks end veel välja värske õhu kätte sundima...
 
Piia 07. juuni 2014, kl 13.04
Mittekeegi Olikord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, ehk siiski oleks abiks regamine? Või noh, ma
> ei tea, kui tugev Sa emotsionaalselt oled...


Ta ei taha, sest siis oleks tal tülikam mitme nime all siin kirjutamine.
 
vandenõuteoreetik 07. juuni 2014, kl 13.17
Ma juba ammu kahtlustasin, et Tom siin ajab vahepeal kägu suvaliste nimede alt ning siis tuleb süütuid silmi ripsutama. Nüüd kui aina enam on muutumas farsiks see tema nn silmasära, kes alati on kuskil kaugel-kaugel ära ja vahest harva kusagil Skypes jne. siis olen üha enam veendunud, et Tomi on siin osade lahmimiste ja õelutsemiste taga.
 
Kelluke 07. juuni 2014, kl 13.20
Ma ei usu, et Tom õelutseb. Ta ei ole seda tüüpi inimene. Aga osad sellised haugatused on küll teiste nimede alt ja tema poolt tulnud. Ta kirjastiil on lihtsalt niivõrd äratuntav juba :)
 
Tom 07. juuni 2014, kl 23.40
Kelluke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei usu, et Tom õelutseb. Ta ei ole seda tüüpi i
> nimene. Aga osad sellised haugatused on küll teist
> e nimede alt ja tema poolt tulnud. Ta kirjastiil o
> n lihtsalt niivõrd äratuntav juba :)


eksid, mai käi siin aukumas, veel vähem kasutan ma sellist kirjastiili väljaspool Tomi tegelast ;) Tom on vaid telhvis Tom, muul aal on ta suht ontlik tegelane :D
 
tõsi 08. juuni 2014, kl 08.05
Homod ongi tegelikult ju väga ontlikud ja korralikud mehed.
 
Tom 08. juuni 2014, kl 11.31
tõsi, ma pedetomi eest ei tea rääkida, aa vaadates seda, kuidas ta püüab siin minu nimel vaeva näha, ta eriti ontlik ei saa olla. ilmselt mingi üksik ja õnnetu oma seksuaalse sättumuse/rahuldamatuse pärast. kui ta mõne mehe leiaks, kes ta ää rahuldaks, ehk saaks sest vaevast siin lahti :D
 
samariitlane 08. juuni 2014, kl 21.29
Tom, sa ulata siis abikäsi...või kannikas...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!